אתגר - להכפיל את הרול ב4 חודשים

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 67
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    35
    קיבל תודה 38 פעמים ב23 הודעות
    קודם כל בהצלחה, אחלה אתגר.
    אישית אני לא אוהב את היד עם ה
    זאת תופעה שאני נתקלתי בה כמה פעמים בלייב, של שחקנים שטובים את השולחן אבל מאמינים יותר מדי באדג' פוסט שלהם. צריך להיות לך אדג' חולני על השולחן כדי שזה יהיה רווחי להפליט 58סוט מהסמול. תראה שאתה לא מגזים וסתם מסבך את עצמך בשולחן שאמור להיות מאוד פשוט.
    לא מת גם על הדונק שם, Q או אוברפייר הוא יהמר בעצמו, זוג מתחת אולי לא יהמר אבל גם ככה יש לך 1-2 רחובות של ואליו מיד כזאת

2. 4 המשתמשים הבאים הודו לHATBF על ההודעה המועילה:

KeepRunningGood (17/11/2017), Nitzmylove213 (14/11/2017), poker_ta (14/11/2017), TheM_Wolf (16/11/2017)

3. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    קיבל תודה 19 פעמים ב12 הודעות
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    קודם כל בהצלחה, אחלה אתגר.
    אישית אני לא אוהב את היד עם ה
    זאת תופעה שאני נתקלתי בה כמה פעמים בלייב, של שחקנים שטובים את השולחן אבל מאמינים יותר מדי באדג' פוסט שלהם. צריך להיות לך אדג' חולני על השולחן כדי שזה יהיה רווחי להפליט 58סוט מהסמול. תראה שאתה לא מגזים וסתם מסבך את עצמך בשולחן שאמור להיות מאוד פשוט.
    לא מת גם על הדונק שם, Q או אוברפייר הוא יהמר בעצמו, זוג מתחת אולי לא יהמר אבל גם ככה יש לך 1-2 רחובות של ואליו מיד כזאת
    תודה רבה על התגובה,
    אתה לא אוהב להפליט עם זה מהסמול גם כשהטווח שמולך סופר חזק? (אני מסתכל על זה כאימפלייד אודס)
    השחקן שמולי שחקן יחסית טוב שיצקצק JJ TT על הבורד הזה מאחורה, מה גם שצק קול ואז צק רייז בטרן או צק רייז בפלופ נראה לדעתי חזק יותר ולכן העדפתי דונק
    מאוד מעניין אותי לחשוב מה דעתך דווקא על הריבר, האם יש חזרה?

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות
    אוהב אותך

5. המשתמשים הבאים מודים ל שולמן על התגובה המועילה:

Nitzmylove213 (14/11/2017)

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (11)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,604
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב691 הודעות
    במקור פורסם על ידי Nitzmylove213 צפה בהודעה
    תודה רבה על התגובה,
    אתה לא אוהב להפליט עם זה מהסמול גם כשהטווח שמולך סופר חזק? (אני מסתכל על זה כאימפלייד אודס)
    השחקן שמולי שחקן יחסית טוב שיצקצק JJ TT על הבורד הזה מאחורה, מה גם שצק קול ואז צק רייז בטרן או צק רייז בפלופ נראה לדעתי חזק יותר ולכן העדפתי דונק
    כמה נקודות כלליות;

אל תחשוב במונחים של יד מול טווח אלא טווח מול טווח ואיפה היד הזו נמצאת בטווח שלך, והיד הזו פשוט לא תמצא אף פעם בטווח פלאט של סמול מול קאטאוף. אם אתה רוצה לנצל שחקן כלשהו אפשר לעשות התאמות מסויימות אבל לא משהו כזה קיצוני.

אם הוא זורק יותר מדי ל3בטים תחזיר יותר רחב, אם הוא חלש פוסט תחזיר 78סוט/98סוט וכו מהסמול ותשחק בקופת 3בט.

- לגבי Q55 פלופ, זה בורד שקאטאוף אמור לסבט בתדירות של קרוב ל100% אז אין טעם להוביל שם.

glgl
    נערך לאחרונה על ידי alextoon; 14/11/2017 ב 17:55.

7. 2 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

KeepRunningGood (17/11/2017), Nitzmylove213 (14/11/2017)

8. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    כמה נקודות כלליות;

אל תחשוב במונחים של יד מול טווח אלא טווח מול טווח ואיפה היד הזו נמצאת בטווח שלך, והיד הזו פשוט לא תמצא אף פעם בטווח פלאט של סמול מול קאטאוף. אם אתה רוצה לנצל שחקן כלשהו אפשר לעשות התאמות מסויימות אבל לא משהו כזה קיצוני.

אם הוא זורק יותר מדי ל3בטים תחזיר יותר רחב, אם הוא חלש פוסט תחזיר 78סוט/98סוט וכו מהסמול ותשחק בקופת 3בט.

- לגבי Q55 פלופ, זה בורד שקאטאוף אמור לסבט בתדירות של קרוב ל100% אז אין טעם להוביל שם.

glgl
    לגבי 3בט, אין מה ל3בט לייט טווח כל כך חזק לדעתי.. הוא פותח טווח חזק אבל לא מסוגל לדעתי להעיף קלף כל כך חזק (בעיניו אס דאמה זה טווח חזק) פרי, מאמין שאס עשר הוא יכול להעיף לי ל3בט
    לגבי הליד בפלופ הבנתי, מה התוכנית להמשך היד (אני מאמין שצק קול פלופ), מה עושים על איזה טרנים?
    מבקש להתייחס גם לריבר, האם יש חזרה או לא

9. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49

סשן לייב של יום שני 13.11

בס"ד.

מגיע לשולחן קבוע שרץ עם חבר'ה שרופים, משחק 5 5 לא הייתי אומר חזק אבל כן יש סכומים גבוהים וכבשים זורקים
    השולחן מורכב משחקן אחד טוב, 2 מביני עניין וכל השאר כבשים זורקים רודפים שולמנים

פריטה ראשונה 200 50 לבית, בקיצור יד ראשונה כולם על סטאק של 150

אנדר שחקן חלש פותח 10 בהתלהבות
    6 תשלומים אלי בסמול, מצטרף למסיבה, הביג גם

פלופ (קופה 70)

אני ליד 35, האגרסור ועוד 1 משלמים

טרן (קופה 175)

אני סחורה 105, נבל מפיל ציפ ריבר בלנק ועשיריות של נבל לא טוב

כמה ידיים עוברות, כל השולחן בלימפ אני צ'ק בסמול עם ביג צ'ק

פלופ חלום (קופה 45)

אני ליד 50 מקבל 2 תשלומים

טרן (קופה 195)

אני סחורה 175 אפקטיב אחד מהם משלם, ריבר , נבל רץ לצבע ואנחנו טובים

בשלב זה אני מכסה את כל השולחן עם 700 בערך, ערימה ממוצעת 250-300

מרים פותח ל- 50 ומקבל 2 תשלומים

פלופ (קופה 150)

הירו דוחף 270 אפקטיב, נבל השרוף מהידיים הקודמות (TT והריצה לצבע) משלם קלאץ' 270, השני פורש

טרן Q
    ריבר 8

של נבל לא טוב

פה נעצרה הריצה החולנית של ההתחלה, חייב להגיד שמעולם לא היה לי דבר כזה והרגשתי מאוד טוב עם עצמי שבשולחן שצריך לשחק סטרייט-פורוורד הולך לי ככה חשמל, ממש הרגשתי שזה הערב שלי להביא סקור מפחיד ואז זה נעצר

כעבור שעתיים הרבה אנשים נשרפו ואני נשארתי על ערימה של 1100

אני בלימפ אנדר עם
    לא בטווח פתיחה שלי כי בשעה הזאת בשביל לבודד צריך 70 75, מעדיף שלא לפתוח מהעמדה הזאת אבל בכל זאת לא לוותר על AT מול שרופים

שחקן חלש במידל פותח 30
    שולם
    שולם
    אני משלם גם
    ועוד שולם מלימפר

פלופ (קופה 150)

צקים לאגרסור ששם 35, 2 תשלומים מהירים אלי ואני מחזיר ל105, על הצד הנמוך של הסקאלה אבל בכל מקרה רוצה לקבל אקשן גם מריצות חלשות, אגרסור שולם ועוד שחקן חלש רודף קמר באמצע שולם

טרן (קופה 465)

דיי בלנק, 8J כן בטווח של נבלים אבל ברוב הפעמים עדיין נהיה פה מקדימה, הירו יורה 205 (עכשיו אני קולט שנמוך, לא ספרתי את הקופה טוב כנראה) רק אגרסור שולם

ריבר (קופה 875) צ'ק צ'ק, אני טוב

שחקן חלש עם טווח פתיחה דיי חזק פותח מאנדר 30
    3 תשלומים אלי
    אני משלם בביג עם

פלופ (קופה 150)

אני צק
    אגרסור צק
    נבל שבשלב זה של הערב שרוף גחל יורה 80
    פולדים אלי אני משלם במטרה לשלם כמעט על כל הטרנים, ולא רוצה להעיף A של אגרסור מהיד, אגרסור מעיף והלאה לטרן

טרן (קופה 310)

אני צק
    נבל 180 אני שולם

ריבר Q פול שלנו טוב נבל רץ לצבע 9

הירו בסטראדל 10
    5 לימפים עד להירו שמרים ופותח ל110
    שחקן שרוף משלם ועוד שחקן סביר באמצע משלם

פלופ (קופה 380)

הירו 110
    נבל חלש מעיף
    שחקן סביר חושב ומחזיר ל350 עם עוד 400 מאחורה

מחשבות - השחקן הסביר הגיע איתי מאותו שולחן חברי של חצי שקל שקל וכן מבין עניין, מה שכן הכסף גדול עליו במשחק הזה והוא ייפליט לי טווח חזק של זוגות 22-JJ פרי (בוודאות) וגם כל מיני ברודוויז AJ AQ ומאמין שגם כל הסוטד קונקטורס

נבל נשרף כמה ידיים לפני בקופה דיי גדולה, שכחתי את זה בנקודה הזאת והעפתי בלי יותר מדי מחשבה, נבל מראה
    בדיעבד נבל לא מייצג שם כלום, הירו יכול לדחוף מעל וגם אם אנחנו טועים אז מול הטווח הזה יש לנו 25%, בכל מקרה שוב טעות שהעפתי בלי לחשוב יורת מדי, חייב לעבוד על הקטע הזה שבספוטים מסוימים אני משחק הייפר - טורבו ולא מקדיש מספיק מחשבה

סוף הערב יש אווירת פולד אקוויטי באוויר ובדיוק ניט ברזל אחד שלקח קופה גדולה עם קנטה נאטס על קנטה סקנד נאטס (קופה 4.5) מסביר לכולם למה הוא מעיף גם AA ביד האחרונה כשהוא מורווח וכל השולחן מסכים איתו, אני זורם גם עם הממחנה וקדימה ליד אחרונה

הנבל החלש השרוף מכל הידיים פותח 40 בליינד
    3 תשלומים אלי אני בסטראדל עם , ספוט לא רע להחזיר לייט אבל השרוף ישלם לנו כל חזרה ויש עוד קצר אחד באמצע, קיצר שולם והלאה לפלופ

פלופ (קופה 205)

אגרסור סיבט 50 (עדיין לא ראה את הקלפים)
    2 הנבלים משלמים
    הירו מחליט שספוט טוב לחזור וחוזר ל200, אחלה ספוט לעשות כסף מת כשהאגרסור משחק בליינד וה2 באמצע חסומים, כולם פורשים והירו מראה, משרת גם את הירו למשחקים הבאים כי בשולחן הזורק כסף הזה אי אפשר להשתולל עם טווחים של גאפרים סוטד ואין הרבה ספוטים לחזור לייט, אז השולחן מתחלק חצי מחשיבים אותי טייט וחצי יודעים שאני קייפבל לבלופים גדולים

היו עוד כמה ידיים של פתיחה / חזרה עם AK AQ AJ בסייזינג גברי, פלופ פספוס במוליטוואי ויתור או הדס אפ 3וואי בספוטים של ברל אחד שעלו לי לא מעט כסף

קיצר הירו מסיים +850
    ריצה חולנית בהתחלה אבל ההמשך היה דיי מת, מרגיש ששיחקתי טוב ומבסוט על המשחק שלי אתמול חוץ מהיד עם ה AK

אומר תודה מראש לכל המגיבים ולכל העוקבים!

10. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (11)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,604
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב691 הודעות
    לגבי 3בט, אין מה ל3בט לייט טווח כל כך חזק לדעתי.. הוא פותח טווח חזק אבל לא מסוגל לדעתי להעיף קלף כל כך חזק (בעיניו אס דאמה זה טווח חזק) פרי, מאמין שאס עשר הוא יכול להעיף לי ל3בט
    לגבי הליד בפלופ הבנתי, מה התוכנית להמשך היד (אני מאמין שצק קול פלופ), מה עושים על איזה טרנים?
    מבקש להתייחס גם לריבר, האם יש חזרה או לא
    פלופ מיקס של צ'קרייז ושולם. איך ששוחק ריבר רק שולם, אין וליו כלכך.

11. פול האוס

מוניטין
    21 (5)
    הודה
    3
    קיבל תודה 936 פעמים ב449 הודעות
    טוב, אז אתמול הלכתי למשחק יחסית רגוע 1 2 ליד הבית
    משחק לא קבוע, הליין אפ היה מורכב מ2 שחקנים חזקים, כמה בינוניים ו2 כבשים גמורים.

הערב התחיל בשעה 9.
    כולם פריטה ראשונית 200 רק אני פורט 400

יד שלישית של הערב, שחקן טוב פותח 10 בכפתור
    אני עם QQ בסמול מחזיר ל36, ביג שיודע שאני מחזיר רחב בסמול (לא רלוונטי ליד הזאת כי בסטאקים כאלה רדודים לא אחזיר לייט) דוחף 220
    כפתור מעיף תשיעיות ואני מפיל צ'יפ
    מריצים 1, לוח A6685 ו- ATo של נבל טוב

הירו כמובן מחזק
    סיבוב דילר עובר ושחקן חלש תשלומן עולם מצטרף לשולחן ופורט 200, מכפיל ביד הראשונה ומגיע ל400
    אני שם סטראדל להעיר את המשחק, דאבל סטראדל מעוניין ויאללה לאקשן
    התשלומן פותח 60 (עם 340 מאחורה)
    הירו מרים קינגים בסטראדל, אין צורך להקטין סייזינג כדי לוהציא סחורה בגלל שהוא ישלם לי הרבה גם בלי יד מאוד חזקה, 185 נבל חושב ומשלם

פלופ 6 9 4 שני תלתנים (קופה 370)

הירו סחורה של נבל 350
    נבל שולם, מריצים פעם אחת סט 6 לבריאות.

הירו פורט עוד 2000

שחקן טוב פותח במידל 30 עם 1000 מאחורה
    הירו משלם בכפתור
    2 נבלים חלשים ותשלומנים משלמים בעמדות הראשונות (עשו לימפ קול)

הטווח פתיחה של השחקן הטוב ממידל הוא דיי רחב, אבל חשוב לציין שהשחקן הטוב תופס ממני לייט כל החיים, חושב שאני מבלף תמיד, והכי חשוב ינסה בכל יד להוכיח לי ולשולחן כמה הוא טוב. בקיצור הוא לא עוזב ל3בט, מעדיף ללכת לפלאט עם ילד אמא בעמדה

פלופ (קופה 120) עובר בצ'קים

טרן (קופה 120)

נבל חלש בליד 80, פולדים עד אליי שולם

ריבר (קופה 280)

הוא צק אני 100 הוא פאס

כמה ידיים אחרי
    נבל משמאלי שרוף ובטילט עולם
    אני סטראדל והוא בדאבל
    6 לימפים עד אליי מרים בסטראדל ופותח 105
    לא עוברות 2 שניות ונבל חלש בדאבל סטראדל דוחף 290

הירו מכיר את נבל ויודע שהוא דוחף שם סופר רחב, נדיר מאוד שנהיה שם מתים מה גם שרוב הטווח רישאב שלו מת מולנו (JT ו KT שם כל יום כל שעה) + נבל שרוף גחל, הירו משלם מריצים 1, קינג בפלופ ואס תשע של נבל לא טוב.

בינתיים יש פתיחה, 3בט וקולד 4בט, שחקן שעשה לימפ מתלבט חצי דקה אם לשלם 400, אני כועס עליו ואומר לו שיפסיק להעביר זמן (יש לנו הרבה שעות פוקר ביחד ויצאנו מאותו שולחן חברי של חצי שקל שקל), זה מגיע למצב שאני אומר לו שאם הוא משלם אני מביא לו 50 כי אני יודע שהוא מעיף ושורף זמן לכולם, מפה לשם הוא מחליט עם לשלם, מריצים פעמיים והוא לוקח אחד מול קינגים ואס קינג
    מראה כמה כסף יש בהולדם ובלייב פוקר, גם שחקן סביר שמבין עניין יכול לרצות להגריל פתאום על 200 ביג כשהוא כנראה מת עם יד יפה, יאללה מה יש בזה הירו מקבל חזרה 25 וממשיכים הלאה

אני סטראדל
    שחקן חלש בדאבל סטראדל יושב 1000
    לימפ שאני לא רואה מסטיישן מאנדר (זה מהיד עם הזוג 6), עוד לימפ מהסמול ואני בסטראדל מחליט לפתוח 105, לשחק על ערימות ועם אדג' פוסט על נבל חלש ועוד נבל שרוצה להוכיח לי כמה הוא טוב, חשוב לציין שפספסתי את הלימפ של הסטיישן ממוקדמת ואם הייתי יודע שגם הוא שם (וכנראה הולך לשלם) הייתי רק משלים ל-10, מפה לשם שלושתם משלמים ואנחנו ארבעה לפלופ

פלופ (קופה 420)

עומק אפקטיבי 1000
    הירו הפליפ עולם ומתכנן צ'ק, לא יזיק קלף חינם ונוכל לעשות צ'ק שאב על כל הימור של הכבשים החלשים, חשוב לציין שצ'ק שאב פה הוא לאיזור ה700~ מעל וגם נבלים חלשים יכולים להעיף קינג לא טוב
    מפה לשם התוכנית לא עובדת, הפלופ עובר בצ'קים

טרן (קופה 420)

נבל שרוצה להוכיח להירו שהוא שחקן טוב מהמר 140
    תשלום קל להירו, יחס ישיר והרבה פעמים נהיה כאן עם היד הכי טובה
    השאר מעיפים והדס אפ לריבר

ריבר (קופה 700)

נבל מרים דגל לבן, הירו צק מאחורה ונבל אומר את המשפט שכל שחקן עם זוג 3 אוהב לשמוע - זוג אתה טוב

הירו קארד דד הרבה מאוד זמן, קצת סטילים ובגדול מנסים לחלץ את האובדן מתחילת הערב

שחקן עם טווח פתיחה טייט פרי-פלופ (זה הרושם שיצר, לא סגור על כמה הטווח פתיחה ניטי אבל כן טייט) פותח 20 בקאטאוף עם עומק 800, סך הכל שחקן טוב אבל כן לוחץ על כפתורים לפעמים

הירו שולם בסמול עם והביג מצטרף גם

פלופ (קופה 60)

הירו ליד 35, ביג פאס אגרסור שולם

טרן (קופה 130)

הירו 95, נבל חושב כמה שניות וחוזר ל200, הירו משלם

ריבר (קופה 320)

הירו צק, נבל 200 הירו חושב אם לחזור ובסוף רק משלם, אס דאמה של נבל לא טוב

מחשבות: לא ראיתי סייזינג אחר חוץ מדחיפה בריבר שלא ייראה מגוחך, מה גם שנבל מספיק טוב להעיף AA KK לעוד 500, הגודל האבסולוטי של הכסף משחק פה.
    בנוסף, לנבל יש קומבינציות של QQ ו JJ בטווח, בקיצור עוד לא החלטתי אם צריך לחזור שם או לא.

יד נוספת מעניינת
    כל השולחן בלימפ, הירו בביג בצ'ק עם

פלופ (קופה 20)

הירו ב25

הרבה פעמיים אלך לצ'ק רייז על בורד רטוב, אבל חשוב לציין שהמשחק היה יחסית מת בשלב הזה של הערב והשולחן היה באווירה פסיבית

2 תשלומים משחקן תשלומן עולם ומעוד שחקן טוב

טרן (קופה 95)

הירו 55 נבל תשלומן משלם שחקן טוב מעיף

ריבר (קופה 205)

אמנם 4 לסדרה על הלוח, אבל נבל כזה גרוע שיכול להפוך 10 לבלוף או לחשוב להמר אותו לואליו בסייזינג של 150+, לא ספוט כייפי במיוחד בשביל הירו שמחליט ללכת על בלוקינג בט 40, נבל מפיל ציפ קנטה טרן טוב.

זהו, הירו מסיים את היום השחור שהתחיל אחרי חצי שעה מינוס אלף ב +300, סך הכל מרוצה מהסקור.
    כרגיל אשמח לשמוע תגובות דעות או סתם עוקבים נמרצים, אני גמור מעייפות שיחקתי לייב גם היום 5-6 שעות, אעלה ידיים מעניינות מחר!
    אל תפתח A3 מהסטראדל, ואל תרצה לשחק עם ערימות עם היד הזו. בטח לא בעומק המצחיק הזה. ובאופן כללי תנסה לראות איפה אתה טועה, כי אתה קצת מצדיק מדי את המהלכים שלך.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    35
    תודה רבה על התגובה,
    אני אוהב צקרייז או פלופ או צק קול דןנק טרן, מגוון ביניהם. קצת חסר מידע בשביל הריבר. נבל טוב שמצקצק גקים בפלופ לא אמור להחזיר פה AQ בטרן. נתת הרבה דונקים לפני? נבל נצפה באוברפליי לידיים? בגדול בלי הרבה מידע אין טעם לחזור.

13. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    אל תפתח A3 מהסטראדל, ואל תרצה לשחק עם ערימות עם היד הזו. בטח לא בעומק המצחיק הזה. ובאופן כללי תנסה לראות איפה אתה טועה, כי אתה קצת מצדיק מדי את המהלכים שלך.
    אני לא מצדיק אלא רוצה להבין לעומק, אם לא הייתי רוצה ללמוד לא הייתי מעלה לכאן ידיים
    לגבי העומק - אני דיי חדש בשולחנות לייב ושיחקתי בעיקר אונליין עד עכשיו, מנסה ללמוד מה נחשב עומק "מספיק" ומאמין שזה עניין של עוד כמה משחקים להשתפשף
    עוד שאלה - מהכפתור (בעומק הזה) אתה פותח A3s?

14. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    אני אוהב צקרייז או פלופ או צק קול דןנק טרן, מגוון ביניהם. קצת חסר מידע בשביל הריבר. נבל טוב שמצקצק גקים בפלופ לא אמור להחזיר פה AQ בטרן. נתת הרבה דונקים לפני? נבל נצפה באוברפליי לידיים? בגדול בלי הרבה מידע אין טעם לחזור.
    חסר גם לי את המידע הזה, לא נצפה באוברפליי ולא נתתי הרבה דונקים לפני, לא שזכור לי
    תודה רבה!

15. פול האוס

מוניטין
    21 (5)
    הודה
    3
    אני לא מצדיק אלא רוצה להבין לעומק, אם לא הייתי רוצה ללמוד לא הייתי מעלה לכאן ידיים
    לגבי העומק - אני דיי חדש בשולחנות לייב ושיחקתי בעיקר אונליין עד עכשיו, מנסה ללמוד מה נחשב עומק "מספיק" ומאמין שזה עניין של עוד כמה משחקים להשתפשף
    עוד שאלה - מהכפתור (בעומק הזה) אתה פותח A3s?
    לא יודע מה אני עושה עם A3 בכפתור, אבל 1000 שח כשפתיחה זה 100 זה לא עמוק בכלל. ואני גם לא מבין למה לשחק על ערימות. בגדול אין שום סיבה בעולם להיות עם טווח רחב של פתיחות מהסטראדל: האופי של משחקי לייב בארץ הוא של כבשים שעושים לימפ קול עם טווח רחב שיש בו גם המון ידיים שמפרקות אס3. אתה סתם תשחק קופה בלי עמדה עם יד גרועה, ואם פגעת באס אתה די מחויב. תפתח רק לואליו מהסטראדל, ובטח לא ידיים עם RIO.
    בקשר להצדקה: עקרונית יש בעיה בפוקר, שאנשים נותנים הסברים די בדיעבדיים לדברים שלהם. ברור לי שאתה בא ללמוד, אבל הרבה מההסברים שאתה נותן לא טובים. מה שאני מנסה להגיד, בתכלס, זה שהידיים שהעלית קצת ריזולט אוריינטד. אני לא בטוח לגבי הרבה מהלידים, ההתייחסות שלך לעומק קצת חלשה, וכו'. אז אם הייתי נותן לך טיפ, זה לא לנסות לנתח את היד ששיחקת, אלא יותר לנתח את ההסברים שלך, לבדוק אם הם אחידים מבחינה לוגית, וככה. ככל שההסבר שלך ליד יהיה חזק יותר, ככה תהיה שחקן טוב יותר. או משהו כזה.
    בכל מקרה בהצלחה יש לך מורה אש

16. 2 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (18/11/2017), Nitzmylove213 (14/11/2017)

17. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    לא יודע מה אני עושה עם A3 בכפתור, אבל 1000 שח כשפתיחה זה 100 זה לא עמוק בכלל. ואני גם לא מבין למה לשחק על ערימות. בגדול אין שום סיבה בעולם להיות עם טווח רחב של פתיחות מהסטראדל: האופי של משחקי לייב בארץ הוא של כבשים שעושים לימפ קול עם טווח רחב שיש בו גם המון ידיים שמפרקות אס3. אתה סתם תשחק קופה בלי עמדה עם יד גרועה, ואם פגעת באס אתה די מחויב. תפתח רק לואליו מהסטראדל, ובטח לא ידיים עם RIO.
    בקשר להצדקה: עקרונית יש בעיה בפוקר, שאנשים נותנים הסברים די בדיעבדיים לדברים שלהם. ברור לי שאתה בא ללמוד, אבל הרבה מההסברים שאתה נותן לא טובים. מה שאני מנסה להגיד, בתכלס, זה שהידיים שהעלית קצת ריזולט אוריינטד. אני לא בטוח לגבי הרבה מהלידים, ההתייחסות שלך לעומק קצת חלשה, וכו'. אז אם הייתי נותן לך טיפ, זה לא לנסות לנתח את היד ששיחקת, אלא יותר לנתח את ההסברים שלך, לבדוק אם הם אחידים מבחינה לוגית, וככה. ככל שההסבר שלך ליד יהיה חזק יותר, ככה תהיה שחקן טוב יותר. או משהו כזה.
    בכל מקרה בהצלחה יש לך מורה אש
    2 שורות ראשונות זהב מזל שרשמת את זה כי זה היה עולה לי מלא כסף בעתיד, מסכים והאמת זכור לי שראיתי אפילו לימפ קול עם AQ משחקנים מסוימים.
    כשרשמת שאתה לא בטוח לגבי הרבה מהלידים - הכוונה שאתה לא בטוח שהלידים עצמם טובים או שההסברים שלי אליהם טובים? קצת פספסתי את זה.

18. פול האוס

מוניטין
    21 (5)
    הודה
    3
    2 שורות ראשונות זהב מזל שרשמת את זה כי זה היה עולה לי מלא כסף בעתיד, מסכים והאמת זכור לי שראיתי אפילו לימפ קול עם AQ משחקנים מסוימים.
    כשרשמת שאתה לא בטוח לגבי הרבה מהלידים - הכוונה שאתה לא בטוח שהלידים עצמם טובים או שההסברים שלי אליהם טובים? קצת פספסתי את זה.
    לא יודע מה הרעיון בלידים, בגדול קשה מאוד לאזן לידים, ואני בכלל לא בטוח שזה טקטיקה טובה חוץ מבמקרים מסוימים. בגדול לדעתי כששחקן טוב עושה ליד הוא לרוב יהיה מלא, מה שהופך את הליד איכשהו למשהו שמקטין ידיים. עכשיו בגלל שאני לא יודע מה טווח הלידים שלך, או הדינמיקה, אז הייתי אומר שההסבר לא מספק אותי. יכול להיות שהלידים זה אחלה, אבל לא מבין למה וכדאי שתסביר. כן, לעשות ליד עם טריפס זה לדעתי מהלך שצריך לחשוב עליו.

19. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

Nitzmylove213 (14/11/2017)

20. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    לא יודע מה הרעיון בלידים, בגדול קשה מאוד לאזן לידים, ואני בכלל לא בטוח שזה טקטיקה טובה חוץ מבמקרים מסוימים. בגדול לדעתי כששחקן טוב עושה ליד הוא לרוב יהיה מלא, מה שהופך את הליד איכשהו למשהו שמקטין ידיים. עכשיו בגלל שאני לא יודע מה טווח הלידים שלך, או הדינמיקה, אז הייתי אומר שההסבר לא מספק אותי. יכול להיות שהלידים זה אחלה, אבל לא מבין למה וכדאי שתסביר. כן, לעשות ליד עם טריפס זה לדעתי מהלך שצריך לחשוב עליו.
    בתכלס במשחק שלי, לידים זה הדבר הכי לא מאוזן אצלי, אם אני שואף שהמשחק שלי יהיה מאוזן אז בלידים הוא בכלל לא, הוא תמיד יהיה לואליו חוץ מידיים נדירות ממש שבאותו רגע החלטתי שמול השחקן הזה ספציפית יש סיבה לליד עם יד שהיא לא ואליו לכל סיבה שהיא, אבל נכון הם לא מאוזנים אצלו
    לדעתי, שחקנים חלשים קוראים לידים כמשהו חלש, שוב לא כלל אצבע אבל זו דעתי (כי הם בעצמם עושים לידים עם ריצות / ניסיון לראות קלף בזול), מול שחקנים בינוניים - טובים זה מתחלק בין אלה שרואים לידים כמפלצת ובין אלה שרואים לידים כיד בינונית של "בדיקה". אני חושב שכשאנחנו יוצאים בליד, עם טריפס למשל, אוטומטית הטווח הימור שלנו מתרחב ולכן גם הטווח תשלום של נבלים מתרחב יותר, אנחנו נראים (ביד הזאת של Q55) זוג 6 שבודק איפה הוא נמצא, זאת דעתי.
    חשוב מאוד הסייזינג של הליד, למשל נניח ושחקן פתח ממוקדמות ושילמתי לסט מיינד, פלופ A75 אעדיף לצאת בליד עם סט בסייזינג של קצת פחות מחצי קופה בשביל להראות A8 שבודק איפה הוא נמצא ביד

21. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    28
    קיבל תודה 34 פעמים ב31 הודעות
    תמשיך לרסק,
    ביד עם האס עשר , אחרי בט 35 ועוד שני משלמים אני עושה את הרבה יותר גבוה, 105 זה סכום מאד קטן , אם יש קצת עומק משתלמם אפילו לקנות בורות וכו,
    ביד 8-5 סוט, למה לצאת בליד מול נבל עם טווח חזק ובכלל שיש משיכה לצבע, צק רייז עדיף בהרבה,
    ככה גם תוכל להגיע בהרבה יותר קלות לסטאק אוף, גם נבל לא יכול לתת לך יותר מדיי קרדיט בבורד כזה למייד הנד
    ריבר אני דוחף ושישבור את הראש.

22. המשתמשים הבאים מודים ל toti552 על התגובה המועילה:

Nitzmylove213 (16/11/2017)

23. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    35
    בס"ד.

מגיע לשולחן קבוע שרץ עם חבר'ה שרופים, משחק 5 5 לא הייתי אומר חזק אבל כן יש סכומים גבוהים וכבשים זורקים
    השולחן מורכב משחקן אחד טוב, 2 מביני עניין וכל השאר כבשים זורקים רודפים שולמנים

פריטה ראשונה 200 50 לבית, בקיצור יד ראשונה כולם על סטאק של 150

אנדר שחקן חלש פותח 10 בהתלהבות
    6 תשלומים אלי בסמול, מצטרף למסיבה, הביג גם

פלופ (קופה 70)

אני ליד 35, האגרסור ועוד 1 משלמים

טרן (קופה 175)

אני סחורה 105, נבל מפיל ציפ ריבר בלנק ועשיריות של נבל לא טוב

כמה ידיים עוברות, כל השולחן בלימפ אני צ'ק בסמול עם ביג צ'ק

פלופ חלום (קופה 45)

אני ליד 50 מקבל 2 תשלומים

טרן (קופה 195)

אני סחורה 175 אפקטיב אחד מהם משלם, ריבר , נבל רץ לצבע ואנחנו טובים

בשלב זה אני מכסה את כל השולחן עם 700 בערך, ערימה ממוצעת 250-300

מרים פותח ל- 50 ומקבל 2 תשלומים

פלופ (קופה 150)

הירו דוחף 270 אפקטיב, נבל השרוף מהידיים הקודמות (TT והריצה לצבע) משלם קלאץ' 270, השני פורש

טרן Q
    ריבר 8

של נבל לא טוב

פה נעצרה הריצה החולנית של ההתחלה, חייב להגיד שמעולם לא היה לי דבר כזה והרגשתי מאוד טוב עם עצמי שבשולחן שצריך לשחק סטרייט-פורוורד הולך לי ככה חשמל, ממש הרגשתי שזה הערב שלי להביא סקור מפחיד ואז זה נעצר

כעבור שעתיים הרבה אנשים נשרפו ואני נשארתי על ערימה של 1100

אני בלימפ אנדר עם
    לא בטווח פתיחה שלי כי בשעה הזאת בשביל לבודד צריך 70 75, מעדיף שלא לפתוח מהעמדה הזאת אבל בכל זאת לא לוותר על AT מול שרופים

שחקן חלש במידל פותח 30
    שולם
    שולם
    אני משלם גם
    ועוד שולם מלימפר

פלופ (קופה 150)

צקים לאגרסור ששם 35, 2 תשלומים מהירים אלי ואני מחזיר ל105, על הצד הנמוך של הסקאלה אבל בכל מקרה רוצה לקבל אקשן גם מריצות חלשות, אגרסור שולם ועוד שחקן חלש רודף קמר באמצע שולם

טרן (קופה 465)

דיי בלנק, 8J כן בטווח של נבלים אבל ברוב הפעמים עדיין נהיה פה מקדימה, הירו יורה 205 (עכשיו אני קולט שנמוך, לא ספרתי את הקופה טוב כנראה) רק אגרסור שולם

ריבר (קופה 875) צ'ק צ'ק, אני טוב

שחקן חלש עם טווח פתיחה דיי חזק פותח מאנדר 30
    3 תשלומים אלי
    אני משלם בביג עם

פלופ (קופה 150)

אני צק
    אגרסור צק
    נבל שבשלב זה של הערב שרוף גחל יורה 80
    פולדים אלי אני משלם במטרה לשלם כמעט על כל הטרנים, ולא רוצה להעיף A של אגרסור מהיד, אגרסור מעיף והלאה לטרן

טרן (קופה 310)

אני צק
    נבל 180 אני שולם

ריבר Q פול שלנו טוב נבל רץ לצבע 9

הירו בסטראדל 10
    5 לימפים עד להירו שמרים ופותח ל110
    שחקן שרוף משלם ועוד שחקן סביר באמצע משלם

פלופ (קופה 380)

הירו 110
    נבל חלש מעיף
    שחקן סביר חושב ומחזיר ל350 עם עוד 400 מאחורה

מחשבות - השחקן הסביר הגיע איתי מאותו שולחן חברי של חצי שקל שקל וכן מבין עניין, מה שכן הכסף גדול עליו במשחק הזה והוא ייפליט לי טווח חזק של זוגות 22-JJ פרי (בוודאות) וגם כל מיני ברודוויז AJ AQ ומאמין שגם כל הסוטד קונקטורס

נבל נשרף כמה ידיים לפני בקופה דיי גדולה, שכחתי את זה בנקודה הזאת והעפתי בלי יותר מדי מחשבה, נבל מראה
    בדיעבד נבל לא מייצג שם כלום, הירו יכול לדחוף מעל וגם אם אנחנו טועים אז מול הטווח הזה יש לנו 25%, בכל מקרה שוב טעות שהעפתי בלי לחשוב יורת מדי, חייב לעבוד על הקטע הזה שבספוטים מסוימים אני משחק הייפר - טורבו ולא מקדיש מספיק מחשבה

סוף הערב יש אווירת פולד אקוויטי באוויר ובדיוק ניט ברזל אחד שלקח קופה גדולה עם קנטה נאטס על קנטה סקנד נאטס (קופה 4.5) מסביר לכולם למה הוא מעיף גם AA ביד האחרונה כשהוא מורווח וכל השולחן מסכים איתו, אני זורם גם עם הממחנה וקדימה ליד אחרונה

הנבל החלש השרוף מכל הידיים פותח 40 בליינד
    3 תשלומים אלי אני בסטראדל עם , ספוט לא רע להחזיר לייט אבל השרוף ישלם לנו כל חזרה ויש עוד קצר אחד באמצע, קיצר שולם והלאה לפלופ

פלופ (קופה 205)

אגרסור סיבט 50 (עדיין לא ראה את הקלפים)
    2 הנבלים משלמים
    הירו מחליט שספוט טוב לחזור וחוזר ל200, אחלה ספוט לעשות כסף מת כשהאגרסור משחק בליינד וה2 באמצע חסומים, כולם פורשים והירו מראה, משרת גם את הירו למשחקים הבאים כי בשולחן הזורק כסף הזה אי אפשר להשתולל עם טווחים של גאפרים סוטד ואין הרבה ספוטים לחזור לייט, אז השולחן מתחלק חצי מחשיבים אותי טייט וחצי יודעים שאני קייפבל לבלופים גדולים

היו עוד כמה ידיים של פתיחה / חזרה עם AK AQ AJ בסייזינג גברי, פלופ פספוס במוליטוואי ויתור או הדס אפ 3וואי בספוטים של ברל אחד שעלו לי לא מעט כסף

קיצר הירו מסיים +850
    ריצה חולנית בהתחלה אבל ההמשך היה דיי מת, מרגיש ששיחקתי טוב ומבסוט על המשחק שלי אתמול חוץ מהיד עם ה AK

אומר תודה מראש לכל המגיבים ולכל העוקבים!
    לא אוהב את הלימפ קול עם הA10o. תחליט אם היד הזאת מספיק מעל הטווחי תשלום שלהם ותפתח/תקפל אותה.
    לגבי הKQ, למה לא רייז בטרן? נבל שרוף, אין לו יותר מדי זוגות וסטים בטווח, לא מאמין שהוא משחרר אס או ריצה בקלות.

24. המשתמשים הבאים מודים ל HATBF על התגובה המועילה:

25. רויאל פלאש

מוניטין
    40 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,337
    קיבל תודה 1,824 פעמים ב1,102 הודעות
    תשלום רע עם 58 סוט מהסמול כמו שכבר אמרו לך אין מה להרחיב. ליד לא טוב עם ה5 טריפס כי כמו שאמרו כבר
    האגרסור צפוי לסבט באחוז מאוד גבוה,ואנחנו סתם מצמצמים
    טווח שמכניס כסף לקופה.
    אל תעשה לימפ עם אס עשר אוף לעולם פחות או יותר.
    אם קשה לך לוותר על הקלף וזה בסדר,זה אומר שאתה צריך
    לעשות רייז.
    כשאין עמוק צריך לעשות רייזים עם טווח צר מהסטראדל,
    אבל אם יש קצת עומק ויש סייזינג על גבול הסביר שמצליח לבודד,לא אכפת לי לעלות עם אס 3 סוט מול אס 8 ואם הוא לא
    פוגע היד שלנו.

26. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

27. זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    49
    בדיעבד אס עשר בשולחן כזה סופט חובה לפתוח לואליו גם מאנדר
    אכן סייזינג חלש שלי בפלופ

לגבי היד עם ה5 8 סוט - מבין למה שולם רע ומבין למה עדיף צק קול / צק רייז
    בראש שלי נבלים תמיד ישימו אותנו על טריפס בצק רייז על בורד כזה אבל ככל שאני משחק יותר לייב אני מבין שבעיניהם זה פחות חשיבה על טווחים אלא יותר כמה בארכה יש בקלף, תן לי לחתוך את החבילה, למה לא מחליפים דילר וכו'

סיימתי עכשיו משחק 1 2 ספונטני שקם ממש תוך כמה שעות, שולחן יחסית מת אבל כל המשחק נע מול כבש חריג וזורק שמשלם 250 פרי עם J9o ומשתבש עם כל פגיעה,
    פתחתי טווח מאוד רחב ממידל ומעמדות מאוחרות ומשחק פוסט טוב מול נבלים חלשים וצפויים
    באמת שלא היו ידיים מעניינות, אני מחפש להעלות ספוט שהפסדתי כי עד עכשיו הכל יצא בראג אבל נראה שאני רץ טוב בשבוע האחרון ונראה לי שכל השבוע האחרון לא הגעתי למצב של טנק בריבר או בכלל מצב שניצבתי בפני הימור, אני משחק בדרך כלל מול פסיביים בהגזמה אז זה לא חריגה חולה מהסטטיסטיקה

היה לי ספוט ואליו טוב אחד כש - K4s שלי פגע בטריפס על בורד J44, הכביש החריג יצא בדונק עם J חלש, אני בפלאט והאגרסור שיש לו טווח ניט מקסימום חזר פצצה, הכביש החריג שילם ואני דחפתי מעל (דואג תמיד לכסות את השולחן), שניהם שילמו והחזקתי פעם אחת מול QQ של הניט ו JTo של הכבש
    הירו מסיים בתוצאה של +1250

מחר חמישי כנראה נח ולא משחק לייב, אעלה ידיים מסשן אונליין של מחר
    שוב תודה רבה לכל המגיבים, עזרתם לי המון ומרגיש שיפור לייב ממשחק למשחק

28. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    2,132
    קיבל תודה 1,162 פעמים ב770 הודעות
    יאללה שיהיה בהצלחה, תמשיך להעלות ידיים. זה מעניין

לגבי זה:
    K4s שלי פגע בטריפס על בורד J44, הכביש החריג יצא בדונק עם J חלש, אני בפלאט והאגרסור שיש לו טווח ניט מקסימום חזר פצצה, הכביש החריג שילם ואני דחפתי מעל (דואג תמיד לכסות את השולחן), שניהם שילמו והחזקתי פעם אחת מול QQ של הניט ו JTo של הכבש
    מה היה האקשן פרה?
    המציאות היא פשרה סטטיסטית

29. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מוכר את הרול שלי 700$ - רשימת אמינות
    על ידי perdanny בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 15/01/2013, 02:36
  2. מ-500$ ל-2000$ כל חודש +להגדיל את הרול
    על ידי FoX בפורום אתגרים ומטרות