יד של נגראנו וויליאמס מפרק 9 של המשחק הגדול

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות

יד של נגראנו וויליאמס מפרק 9 של המשחק הגדול

--

ספויילר
    ספויילר
    ספויילר
    ספויילר

--

לא ברור לי למה נגראנו דוחף בטרן?
    נכון שיצא לו טוב אבל באמת היד היחידה שמשווה לו שם שהוא טוב עליה זה אוברפייר. שאר הטווח של וויליאמס שמשווה זה ידיים שטובות ממנו, סט שעל פניו נראה כמו האפשרות הכי סבירה שיש לו או אולי זוגיים יותר טובים.
    נגראנו מקפל במהלך הזה J שמשוחק באגרסיביות ואולי יכניס עוד כסף בריבר כמו גם את הבלוף/סמי בלוף הפחות סביר. אם לוויליאמס יש סט אז בריבר סביר שיתן עוד וליו בט ולא דחיפה ונגראנו יפסיד במקרה כזה פחות.

נקודה אחרת, בקשר לסלו פליי של וויליאמס פריפלופ. אני לא סגור על המצבים האלה. לפעמים בלייב אני משוכנע שהכפתור סתם גונב ואז מתעורר בבליינדים עם מפלצת. אני נגד סלו פליי, אבל כאן אם תתן 3בט כמעט תמיד תגרום לו לקפל. מה דעתכם?
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

2. פול האוס  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    3,132
    קיבל תודה 279 פעמים ב180 הודעות
    לדעתי רק להשוות את הטרן זה יותר חזק מלהכנס אול אין...והיד שלו גם ממש שבירה הוא היה חייב להגן עליה...וכנראה הוא באמת שם אותו על יד כזאת...אם הוא סט אז לנוכח ההשוואה בפלופ זה קולר והכסף היה נכנס פנימה בכל מקרה...
    בקשר לסלו פליי של ויליאמס פריפלופ אני לא אוהב לעשות סלואו פליי ובכלל אם זה בלי עמדה...זה ש3בט יקפל הרבה ידיים זה לא פקטור אחי...אז תעשה לימפ עם אסים כי אתה מפחד שכל השולחן יתקפל? זה חלק מהמשחק לפעמים הם יתקפלו ולפעמים לא...ולדעתי ה call 3bet של נגרנו רחב מאד אז לדעתי זה חובה 3בט במצב הזה

3. הסמל האישי של AceHigh
    מנהל ראשי

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    238
    קיבל תודה 697 פעמים ב255 הודעות
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה

--

ספויילר
    ספויילר
    ספויילר
    ספויילר

--

נכון שיצא לו טוב אבל באמת היד היחידה שמשווה לו שם שהוא טוב עליה זה אוברפייר. שאר הטווח של וויליאמס שמשווה זה ידיים שטובות ממנו, סט שעל פניו נראה כמו האפשרות הכי סבירה שיש לו או אולי זוגיים יותר טובים.
    נגראנו מקפל במהלך הזה J שמשוחק באגרסיביות ואולי יכניס עוד כסף בריבר כמו גם את הבלוף/סמי בלוף הפחות סביר. אם לוויליאמס יש סט אז בריבר סביר שיתן עוד וליו בט ולא דחיפה ונגראנו יפסיד במקרה כזה פחות.

נקודה אחרת, בקשר לסלו פליי של וויליאמס פריפלופ. אני לא סגור על המצבים האלה. לפעמים בלייב אני משוכנע שהכפתור סתם גונב ואז מתעורר בבליינדים עם מפלצת. אני נגד סלו פליי, אבל כאן אם תתן 3בט כמעט תמיד תגרום לו לקפל. מה דעתכם?
    אפשר לעשות ספוילר אם אתה שם משהו בתוך

[spoil][/spoil]

למשל ככה
    Spoiler  

4. המשתמשים הבאים מודים ל AceHigh על התגובה המועילה:

FishFishGarden (27/06/2010)

5. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    304
    קיבל תודה 151 פעמים ב98 הודעות
    אני חושב שזה טוב האוליין בטרן, הם לא דיפ אז אם הוא מתכוון לעשות קול בריבר הוא לא הולך להפסיד הרבה פחות נגד סט, ולווילאמס יכול להיות דרו חזק או אוברפייר ונגדם עדיף להכניס את הכסף עכשיו.

לגבי רק להשוות, באופן כללי יש תמיד משחק אגרסיבי בבלינד נגד בטן, אז כמעט תמיד צריך רייז, אבל אם התדמית או שהמשחק כרגע לא אגרסיבים ואתה חושב שכמעט תמיד יקפלו אפשר לעשות קול.

6. הסמל האישי של AOAO
    זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    11
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה

--

ספויילר
    ספויילר
    ספויילר
    ספויילר

--

מה שקרה כאן לדעתי זה שאחרי שהוא השווה בפלופ וקיבל זוגות הוא היה בטוח שיש לו את היד הכי טובה
    שים לב טוב ליד:
    נגרנו מקפיץ וויליאמס רק משלם
    ואח"כ עושה צ'ק רייז גבוה
    באותו הרגע לדעתי זה היה ברור לנגרנו שוויליאמס שיחק איתו סלואו והוא ישר שם אותו על AA,KK,QQ לא נראה לי שיש מצב שהוא שם אותו על סט

ולכן הוא השווה בפלופ עם 2 מטרות:
    1.אם בא צבע הוא יכול לייצג צבע ולהבריח את וויליאמס
    2.אם בא 4 או עוד J הוא יודע שהוא מחזיק את היד הכי טובה
    לדעתי הוא עושה כאן חישוב של implied odds שאם מה שהוא צריך יגיע הוא ירוויח הרבה כסף ואם לא זה easy fold

כשבא ה-4 הוא ידע שהוא מחזיק את היד הכי טובה אם כי יד שבירה מאוד וזו הסיבה שהוא דחף
    או שהוא זורק את וויליאמס או שהריבר יעלה לוויליאמס הרבה מאוד כסף, כמובן שנגרנו היה צריך להמנע מבד ביט
    אבל זה פוקר.
    שיחק מושלם
    Last night I stayed up late playing poker with Tarot cards. I got a full house and four people died

נושאים דומים

1. ארנון שרגא מפרק את הסקונד צנס של המיין אייבנט
    על ידי sugi בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 06/11/2012, 18:45
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/05/2012, 11:13
  3. סרינה וויליאמס לא רק שחקנית טניס.
    על ידי WooeWooe בפורום אוף טופיק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/09/2011, 11:38
  4. המשחק הגדול - שבוע שני, LOOSE CANNON ברמה