שאלה לשחקני הMTT הטובים.

מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (15)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות

Question שאלה לשחקני הMTT הטובים.

שלום,

לאחרונה החלטתי לעלות לסטייקס של 20$-24$ בתחום ה-MTT. העניין שאני רוצה להעלות הוא כזה, ברגע שטורניר כלשהו מהסוג המדובר (כל ה-24K, 32K, דאבל דוס, 19.5K גרנטיז למינהם) מגיע לInflection point יש לי בעיה בעניין מסוים. במשחק פריפלופ יש הרבה Steals ו Re steals. למשל אני עם 8-10M מנסה לגנוב מהBTN או ה-CO אם יד די טובה לזה כמו A7-A10 סוטד, KQ, כל הפוקט'ס הבינוניים. הרבה פעמים אני אמצא את ה-BB חוזר באול אין, מה עושים הלאה? הרי זה ברור שהוא מבין שאני מנסה לגנוב ומסוגל למעשה לדחוף עם כל יד (אם לא כל יד אז A2-A5 או KJ, K10.) מתי אני אמור להשוות ומתי לא? האם אני צריך לקבוע לעצמי כללי ברזל של מינימום השוואה?

הרי על כל ניסיון סטיל כזה אני שורף כמות צ'יפים די רצינית...

במיוחד כשאין היסטוריה עם השחקן אבל ראיתי אותו עושה את זה כבר מספר פעמים.

תודה מראש

2. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    אני נוהג להחליט מראש למי אני הולך לשלם דחיפה ולמי לא.
    בדרך כלל אם יש אחריי יותר מ2 ערמות ריסטיל שמודעים למצב ודוחפים על פתיחה מLP (כלומר לא ניטים) אני אפתח רק עם מה שאשלם להם.
    מעבר לזה, ערמה של פחות מ20 BB אני בעצמי לא אעשה רייז פולד בחיים. כך שאם יש לי יד על הבאטן שאני רוצה לפתוח איתה כדי לגנוב אני פשוט אדחף וזה יהיה טווח די חזק כי באופן כללי אעדיף לעשות ריסטיל עם הערמה הזאת.
    לדעתי הכי חשוב זה להיות מודע לגודל הערמות שלך ושל השולחן עוד לפני שאתה פותח. כלומר יש לך A7s בהייג'ק, לבאטן יש 16BB ולביג יש 22 והוא קצת יותר טייט אתה יכול להחליט מראש שאתה משלם לבאטן וזורק מול הביג.
    קשה לתת קו מנחה כללי כל מקרה לגופו תפרסם ידים ונוכל לדסקס.
    הייתי שם

3. המשתמשים הבאים מודים ל timorm1 על התגובה המועילה:

alextoon (30/06/2010)

4. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (20)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    14 BBs or Less
    Your only move with this stack is to go all in preflop, unless you have a big pair, and a table that is not aware that raising 2.5x-3x with this stack size is almost never a steal (most $4/180 tables even the Final Tables are not aware of this). If you know that people ARE aware that raising small = big pair and you have a good feel of game dynamics/flow, you can 2.5x as a steal rarely, but that is a little advanced and I don’t recommend it to the beginner.

So basically in EP/MP if you are the first one in the pot you should just open shove 55+ AT+. If there are any raisers you have to tighten up your range significantly because you don’t have enough chips to make them fold to your all in (they are priced in especially with antes). In LP if it is folded to you, this is where you can shove the widest. Any pair, suited connector 78+, A2+, is good enough to shove on the BTN. If it is folded to you on the SB, you should almost shove any two cards besides obvious folds like 23o, 74o, etc.
    Look up “pushbotting” for more information.

15 BB – 22 BB
    With this stack size, you are limited to restealing, and raising for value. You should almost never raise/fold preflop unless there are very specific circumstances (3 complete nits to your left and you have a nitty image as well).
    There are some exceptions of course, like when you are stealing blinds with a tight image 19BBs from the Button versus 2 nits. In general it’s often better to shove a hand like A3s with 15-18BBs from the Button if you consider raise/folding versus aggressive players.
    http://forumserver.twoplustwo.com/23...stakes-778377/

I know it's not exactly what u asked but i think it's just about the same

5. המשתמשים הבאים מודים ל chump על התגובה המועילה:

alextoon (30/06/2010)

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (15)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,691
    קיבל תודה 1,412 פעמים ב798 הודעות
    כן טימור גם אני חשבתי על עניין הדחיפה בעצמי מ-LP. קח דוגמא: אתמול ב-33KO גרנטי בפול טילט,250 אחרונים -190 בתוך הכסף , אני עם 10Mכשרוב השולחן חוץ מ-2 שחקנים עם 10M או פחות. אני בBTN עם A7 סוטד, כולם פולד עד אליי, אני פותח ברייז של 3.5 BB משהו כזה. הBB דוחפת עם 15M. עכשיו 2 ידיים לפני היא דחפה לCO עם K-2 ולפני איזה 5 ידיים לSB עם זוג 4. חשבתי שיש סיכוי טוב שהיא דחפה עוד פעם עם כזו יד ואני מחליט להשוות, היא מראה A8, יצא בורד הכי מגעיל בעולם ואני בחוץ...

עד עכשיו בטורנירים של ה-10$ ההחלטות היו הרבה יותר קלות כי אנשים פחות מודעים שם לכל העניין הזה ואם כן אז רק בשלבים הממש מאוחרים. פה זה סיפור אחר לגמרי..

CHUMP תודה גם.

7. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    אז זהו במצבים האלה, כשאתה גם ככה תשווה דחיפה, דחוף לבד.
    הייתי שם

8. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (16)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,375 פעמים ב675 הודעות
    עם M=10 אתה לא עושה רייז-פולד, כל הימור שלך מחייב אותך לקופה. לכן אם אתה בוחר לשחק את היד זה רק בדחיפה.
    ו- A7s על הכפתור עם M=10 זאת יד מעולה בשביל המשימה הזאת.
    יכול להיות שעם ידיים חזקות מאוד (ומול יריבים לא חושבים) תרצה לשחק אחרת וכן לעשות רייז בתקווה לקבל דחיפה שלהם ואינסטה-השוואה שלך. אבל כאמור מדובר רק כשהיריבים שלך חלשים מספיק כדי לא להבין שהרייז שלך מעיד על מונסטר.

9. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות

לעניות דעתי...

קודם כל, רייז עם 10M לא בהכרח מחייב אותך לקופה. בשלבים האלה כשיש בליינדים גבוהים ביחס לסטקס ויש גם אנטה, רייז של 3BB~1M יתן לך את אותו אפקט ואולי אפילו יותר טוב מאשר 3.5BB. אם נראה לך שה-0.5BB לא משמעותי, תתחשב בעובדה שאתה עושה את הסטילים האלה לא מעט בשלב הזה והחסכון הזה של 0.5BB הוא משמעותי. אתה מסכן ~10% מהסטק שלך, שזה לא מעט אבל גם לא מחייב אותך להשוואה. מצד שני, השחקן שעושה עליך ריסטיל מסכן את כל או רוב הצ'יפים שלו. כל עוד אתה לא עושה סטיל בכל פעם שכולם מתקפלים אליך ואתה בעמדת סטיל - זה בסדר. בפעם השניה,שלישית או רביעית תעשה סטיל עם יד שאתה הולך להשוות איתה.
    אז למה לא לדחוף כבר בעצמך אתה שואל? כי אז אתה תקבל השוואה רק מידיים שכנראה מנצחות אותך. אתה תסכן את כל הטורניר שלך סטיל אחרי סטיל כאשר הסיכוי שאחרי כמה פעמים לא תקבל השוואה מיד יותר טובה ותעוף הוא קלוש ביותר.

10. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    קודם כל, רייז עם 10M לא בהכרח מחייב אותך לקופה. בשלבים האלה כשיש בליינדים גבוהים ביחס לסטקס ויש גם אנטה, רייז של 3BB~1M יתן לך את אותו אפקט ואולי אפילו יותר טוב מאשר 3.5BB. אם נראה לך שה-0.5BB לא משמעותי, תתחשב בעובדה שאתה עושה את הסטילים האלה לא מעט בשלב הזה והחסכון הזה של 0.5BB הוא משמעותי. אתה מסכן ~10% מהסטק שלך, שזה לא מעט אבל גם לא מחייב אותך להשוואה. מצד שני, השחקן שעושה עליך ריסטיל מסכן את כל או רוב הצ'יפים שלו. כל עוד אתה לא עושה סטיל בכל פעם שכולם מתקפלים אליך ואתה בעמדת סטיל - זה בסדר. בפעם השניה,שלישית או רביעית תעשה סטיל עם יד שאתה הולך להשוות איתה.
    אז למה לא לדחוף כבר בעצמך אתה שואל? כי אז אתה תקבל השוואה רק מידיים שכנראה מנצחות אותך. אתה תסכן את כל הטורניר שלך סטיל אחרי סטיל כאשר הסיכוי שאחרי כמה פעמים לא תקבל השוואה מיד יותר טובה ותעוף הוא קלוש ביותר.
    EV- בעליל. רייז פולד פעם/פעמיים והמעט FE שנשאר ל3בט שלך הלך.
    במצבים האלה שאתה עם Ax KT QJ וכו ש טווח גדול של ידים שיש להן 35%+ אקוויטי מולך (כלומר לעיתים גם 50 ולעיתים הן פיבוריטיות של 65% עליך) אך מקסום הFE שלך ע"י דחיפה יגרום להן לוותר על האקוויטי שלהן בקופה. ככל שגודל הקופה פריפלופ מתקרב לגודל הערמה שלך (ו10% זה כבר די קרוב) ה"ויתור" הזה על האקוויטי הופך להיות משמעותי יותר ויותר. מה גם שאתה בוחר את הידים שכן יש להן לרוב לפחות 33% אקוויטי מול טווחי השוואה כי במצב הזה אתה חייב לחפש הכפלה אם אתה רוצה לעשות משהו משמעותי בטורניר. לחכות לפרפקט סטאפס זה מסוכן מאוד כי ברגע שתאבד את הFE של ה3בט אתה נשאר מאוד מוגבל ותלוי בקלפים. כלומר יש כאן משהו מנוגד לאינטואיציה- אתה עושה כביכול מהלכים אגרסיביים יותר אך הם מקטינים וריאנס.
    ברור שאתה לא צריך עכשיו להתחיל לדחוף כל אס מכל עמדה עם 20BB אבל בנקודות הבודדות שבהן תנסה לגנוב זה יהיה רע מאוד לוותר על 10% מהסטאק הקטן שלך במשחק האגרסיבי אונליין כיום.
    אגב רייז סטנדרטי אונליין בשלבים האלה הוא כ2.3X.
    נערך לאחרונה על ידי timorm1; 30/06/2010 ב 14:57.
    הייתי שם

11. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי timorm1 צפה בהודעה
    EV- בעליל. רייז פולד פעם/פעמיים והמעט FE שנשאר ל3בט שלך הלך.
    במצבים האלה שאתה עם Ax KT QJ וכו ש טווח גדול של ידים שיש להן 35%+ אקוויטי מולך (כלומר לעיתים גם 50 ולעיתים הן פיבוריטיות של 65% עליך) אך מקסום הFE שלך ע"י דחיפה יגרום להן לוותר על האקוויטי שלהן בקופה. ככל שגודל הקופה פריפלופ מתקרב לגודל הערמה שלך (ו10% זה כבר די קרוב) ה"ויתור" הזה על האקוויטי הופך להיות משמעותי יותר ויותר. מה גם שאתה בוחר את הידים שכן יש להן לרוב לפחות 33% אקוויטי מול טווחי השוואה כי במצב הזה אתה חייב לחפש הכפלה אם אתה רוצה לעשות משהו משמעותי בטורניר. לחכות לפרפקט סטאפס זה מסוכן מאוד כי ברגע שתאבד את הFE של ה3בט אתה נשאר מאוד מוגבל ותלוי בקלפים. כלומר יש כאן משהו מנוגד לאינטואיציה- אתה עושה כביכול מהלכים אגרסיביים יותר אך הם מקטינים וריאנס.
    ברור שאתה לא צריך עכשיו להתחיל לדחוף כל אס מכל עמדה עם 20BB אבל בנקודות הבודדות שבהן תנסה לגנוב זה יהיה רע מאוד לוותר על 10% מהסטאק הקטן שלך במשחק האגרסיבי אונליין כיום.
    אגב רייז סטנדרטי אונליין בשלבים האלה הוא כ2.3X.
    תדחוף פעם פעמיים עם יד לסטיל ואיבדת בצורה משמעותית את ה-FE שלך. בפעם השלישית ישוו לך עם יד סבירה אבל לא יותר מזה, ועדיין יד שמנצחת אותך, ועפת מהטורניר. איך זה EV+ אין לי מושג.
    מה גם שעם רייז קבוע (והעובדה שרייז בשלבים האלה הוא 2.3BB רק מחזקת את הדעה שאין שום סיבה לדחוף 23-25BB בשביל סטיל) אתה יכול להסוות גם ידיים טובות שתשווה בשמחה ובששון לריסטיל. אני מעדיף פעם-פעמיים לעשות רייז פולד ובפעם השלישית להשוות עם יד שאני מוכן ללכת איתה לקרב מאשר לדחוף שלוש פעמים כשבפעם השלישית אני מקבל השוואה ואני עם יד שאני לא שמח ללכת איתה לקרב. אם כבר לדחוף אז עדיף בריסטיל ולא בסטיל, כך שלפחות יש יותר צ'יפים להרוויח וזה יותר מצדיק את הסיכון. ואם אתה מול שחקן שעושה לך ריסטיל כל יד, תשווה לו עם יד שגם ככה היית מוכן שישוו לך אם אתה היית דוחף.

12. הסמל האישי של oren-p
    פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    287
    קיבל תודה 251 פעמים ב191 הודעות
    אני נוהג להחליט מראש למי אני הולך לשלם דחיפה ולמי לא.
    בדרך כלל אם יש אחריי יותר מ2 ערמות ריסטיל שמודעים למצב ודוחפים על פתיחה מLP (כלומר לא ניטים) אני אפתח רק עם מה שאשלם להם.
    מעבר לזה, ערמה של פחות מ20 BB אני בעצמי לא אעשה רייז פולד בחיים. כך שאם יש לי יד על הבאטן שאני רוצה לפתוח איתה כדי לגנוב אני פשוט אדחף וזה יהיה טווח די חזק כי באופן כללי אעדיף לעשות ריסטיל עם הערמה הזאת.
    לדעתי הכי חשוב זה להיות מודע לגודל הערמות שלך ושל השולחן עוד לפני שאתה פותח. כלומר יש לך A7s בהייג'ק, לבאטן יש 16BB ולביג יש 22 והוא קצת יותר טייט אתה יכול להחליט מראש שאתה משלם לבאטן וזורק מול הביג.
    קשה לתת קו מנחה כללי כל מקרה לגופו תפרסם ידים ונוכל לדסקס.
    +1
    אני תמיד מחליט מראש למי אני משלם ולמי לא.

13. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    במקור פורסם על ידי oren-p צפה בהודעה
    +1
    אני תמיד מחליט מראש למי אני משלם ולמי לא.
    +2
    מומלץ גם עם נערות ליווי.

14. 2 המשתמשים הבאים הודו לshing על ההודעה המועילה:

mrwhat (30/06/2010), yarontr (01/07/2010)

15. הסמל האישי של oren-p
    פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    287
    קיבל תודה 251 פעמים ב191 הודעות
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    +2
    מומלץ גם עם נערות ליווי.
    ROFL

16. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    תדחוף פעם פעמיים עם יד לסטיל ואיבדת בצורה משמעותית את ה-FE שלך. בפעם השלישית ישוו לך עם יד סבירה אבל לא יותר מזה, ועדיין יד שמנצחת אותך, ועפת מהטורניר. איך זה EV+ אין לי מושג.
    מה גם שעם רייז קבוע (והעובדה שרייז בשלבים האלה הוא 2.3BB רק מחזקת את הדעה שאין שום סיבה לדחוף 23-25BB בשביל סטיל) אתה יכול להסוות גם ידיים טובות שתשווה בשמחה ובששון לריסטיל. אני מעדיף פעם-פעמיים לעשות רייז פולד ובפעם השלישית להשוות עם יד שאני מוכן ללכת איתה לקרב מאשר לדחוף שלוש פעמים כשבפעם השלישית אני מקבל השוואה ואני עם יד שאני לא שמח ללכת איתה לקרב. אם כבר לדחוף אז עדיף בריסטיל ולא בסטיל, כך שלפחות יש יותר צ'יפים להרוויח וזה יותר מצדיק את הסיכון. ואם אתה מול שחקן שעושה לך ריסטיל כל יד, תשווה לו עם יד שגם ככה היית מוכן שישוו לך אם אתה היית דוחף.
    אנחנו מדברים על 18-20 BB לא על 23-25. ההבדל הוא משמעותי. 23-25 תעשה רייז פולד בכיף. וחוץ מזה- אני מדבר על נקודות בודדות כמו AX בבאטן וכו. בד"כ אני פשוט אשחק ניטי את הערמה הזאת ולא אפתח כמעט, אבל כמו שאמרת אעשה רישאב עם כל דבר "יפה" בערך, כך שנדיר מאוד שייצא לי באמת אופן שאב 20BB יותר מפעם אחת.
    הייתי שם

17. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    אנחנו מדברים על 18-20 BB לא על 23-25. ההבדל הוא משמעותי. 23-25 תעשה רייז פולד בכיף. וחוץ מזה- אני מדבר על נקודות בודדות כמו AX בבאטן וכו. בד"כ אני פשוט אשחק ניטי את הערמה הזאת ולא אפתח כמעט, אבל כמו שאמרת אעשה רישאב עם כל דבר "יפה" בערך, כך שנדיר מאוד שייצא לי באמת אופן שאב 20BB יותר מפעם אחת.
    בשלב הזה כבר יש אנטי כך ש-M=BB+0.5BB+0.5*0.25BB*9~2.5BB (עם אנטה סטנדרטי של רבע סמול בליינד) כך ש-10M הם בהחלט 23-25BB ולא 18-20BB. מעבר לכך אני בהחלט מסכים עם מה שרשמת, כך שעם 18-20BB אני זורק A7 בספוט הזה (כמובן אלא אם כן השחקנים בבליינדים כמעט ולא עושים ריסטיל).

18. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    9
    קיבל תודה 17 פעמים ב17 הודעות
    תמיד תחשוב קדימה,

ואגב, באופן כללי, סתם עיצה קטנה... יריב שעשה עליך רי-סטיל, יהיה לו הרבה יותר קשה לעשות לך את אותו מהלך שוב

הוא פשוט יודע את מה שאתה יודע, ואתה כמובן, רמה מעליו, יודע את מה שהוא יודע שאתה יודע.... אז מקודם זרקת AT כנגד הרי-סטיל, פתאום J4 ניראית פרימיום

אגב, בקשר לרייזיניג LP הנדס, נסה לא לשחק A7... נסה ידיים שיותר טובות לפוסט פלופ פליי, ובכל זאת, יהיה לך אחלה פולד קל כנגד דחיפה. (JTs לדוגמא)

A7 היא יד שיותר טובה לשואודאונס, אני בד"כ יעשה עליה call מהביג כנגד obvious shortstack shove, בשני מצבים M<4 או M>15
    נערך לאחרונה על ידי dohgg; 01/07/2010 ב 07:14.

19. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    +2
    מומלץ גם עם נערות ליווי.
    lol
    ככה אני אוהב לפתוח את הבוקר.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

20. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    +2
    מומלץ גם עם נערות ליווי.
    עם נערות ליוווי זה לא כזה נפוץ , אבל החשפניות ממש אגרסיביות , אתה שם להם כמה סינגלים בזמן שהם רוקדות על הבמה והם תמיד יבואו אחר-כך כדיי להוציא ממך ריקוד , במיוחד אם שיחקת טייט ולא עשית רייז לאף חשפנית לפניה.

21. פול האוס  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    נראה לי צריך טיפה להזהר פה עם החישובים...
    M=10 זה הרבה פעמים 24BB.
    לדחוף 24BB עם A7 מה-HIJACK זה לא רעיון טוב

נושאים דומים

1. שאלה לשחקני שח
    על ידי Lucarelli בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 27/10/2013, 19:57
  2. האם לשחקני הפוקר ולמשקיעים הטובים ביותר יש סוד משותף?
    על ידי boazber1 בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 15/07/2013, 17:54
  3. שאלה לשחקני פוקרסטארס
    על ידי killer donk בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 09/05/2013, 20:27
  4. שאלה על קאש (בעיקר לשחקני קאש)
    על ידי david_a456 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 04/11/2012, 21:11
  5. שאלה לשחקני NL25..