W$SD

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות

W$SD

איך אתם משתמשים בנתון הזה?

2. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    השאלה שלי היתה כל כך מטומטמת שאף אחד לא עונה?

3. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    ממש לא, סתם נראה לי שנפל בין הכסאות..
    הנתון מציין את אחוז הפעמים בהם לקח השחקן את היד כשהימר ברחוב המסויים הזה, אם היד הגיעה לשואודאון.
    שחקן שמהמר לך בריור, עם 95% W$SD בריור על סמפל גדול מספיק, סביר להניח שהוא לא מבלף.
    שחקן עם 10% W$SD בטרן שמהמר, סבירות רבה יותר שהוא מבלף.

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    זה לא פר רחוב, זה נתון כללי. דוגמא לשימוש בזה היא לדוגמה כשאתה מחליט לבלף או לא לבלף שחקן. שחקן שמגיע לשואודאון באחוז מאוד גבוה הוא לא שחקן שתרצה לבלף אותו..
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    גיל, יש שני דברים שונים, נראה לי שהוא התכוון לראשון.
    w$sd ו wtsd

http://internettexasholdem.com/poker...ot-t55153.html
    נערך לאחרונה על ידי ril; 01/04/2011 ב 20:46. סיבה: מצאתי גם קישור רלוונטי

6. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    WTS זה אחוז הידיים שהגיע לשאודאון.
    W$SD זה אחוז הידיים שהקופה הלכה לגיבור מסך כל הידיים שהוא הלך לשאודאון.

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    כן טעות שלי, אני התכוונתי לWTSD
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

8. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    גיל יא כבש , RIL יש במנג'ר אפשרות להראות WT$SD לפי סטריט?!? אני מכיר רק נתון סופי לגבי אחוז השואודאון שוילן ניצח.

9. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    WTS זה אחוז הידיים שהגיע לשאודאון.
    W$SD זה אחוז הידיים שהקופה הלכה לגיבור מסך כל הידיים שהוא הלך לשאודאון.
    אני יודע מה הנוסחא לקביעת W$SD.
    השאלה שלי היתה מה המשמעות של הנתון הזה. איך אתם משתמשים בו.

לדוגמא: המשמעות של % 3 בט גבוה היא שאם שחקן כזה עושה לך 3 בט אז הריינג' שלו יותר רחב משל השחקן הממוצע, ואתה תשווה או תעשה 4 בט באחוז יותר גבוה של המקרים הללו. וכו'.

10. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    במקור פורסם על ידי AKQJTs צפה בהודעה
    אני יודע מה הנוסחא לקביעת W$SD.
    השאלה שלי היתה מה המשמעות של הנתון הזה. איך אתם משתמשים בו.

לדוגמא: המשמעות של % 3 בט גבוה היא שאם שחקן כזה עושה לך 3 בט אז הריינג' שלו יותר רחב משל השחקן הממוצע, ואתה תשווה או תעשה 4 בט באחוז יותר גבוה של המקרים הללו. וכו'.
    אני יכול להגיד לך שככל שהזמן עובד אני מתבסס פחות ופחות על ההאד,בפרט על שני הנתונים האלו. היום שאני מבין טוב יותר את המשחק (וכמובן עדין דג שמן בשרשרת המזון) אני גם שב לב ומודע יותר למה שקורא סביבי בשולחן מן הסתם זה גם כי אני משחק פחות שולחנות ממה ששיחקתי פעם.
    אני משתדל לא לפספס שום SD בשולחן וזה נותן לי הרבה יותר מאשר הנתונים היבשים האלה. אם אני רואה שחקן שהשווה שלושה רחובות עם זוג שלישי זה יגיד לי הרבה יותר מאשר שה-W$ שלו הוא 35%.
    אחרי ההקדמה הזו אני יכול להגיד לך מה אני חושב על הנתון הזה מבחינה סטטיסטית.

W$ זה נתון שלוקח לו זמן להתיישר. למה? כי במשחק האגרסיבי של היום פשוט לא מגיעים ל-SD הרבה. נתון שמכותב מ-SD יהיה מוטה מן הסתם שהסמפל קטן. לדוגמא יש לך 400 ידיים על שחקן, הוא שיחק 20% מהידיים האלה והלך ל-SD ב-20% מן הידיים האלה. יש לך פה סה"כ 16 ידיים שהשחקן הגיע איתם ל-SD. זה כלום. יכול להיות שבסמפל הקטן הזה הוא "רץ טוב" פגע בקלפים והגיע עם יד חזקה מאוד לריבר וניצח ב-80% מה-SD שלו למרות שהוא בכלל שחקן לא מאמין שכזה שנוטה להשוות השוות מרגנליות מאוד ובסה"כ מגיע ל-SD עם ריינג בינוני.

אם הייתי מולטיטייבלר של 16+ שולחנות הייתי זורק עין לנתון הזה למרות הכל. אתה לא יכול לעקוב אחרי כל ה-SD וכל זאת אתה יכול להפיק מידע מסוים מהנתונים האלו. סטיות גדולות יכולות להעיד על האופי של השחקן. ל-WTS הייתי נותן משקל גדול יותר. שחקן שהולך ל-SD ב-50% המקרים יגיע לשם עם ריינג חלש יותר משחקן שיגיע לשם ב-20%. אין מה לעשות.
    צד אחד של המטבע זה שחקן עם OCD שכפתור הקול יושב לו באמצע שה-WTS שלו גבוה וה-W$SD שלו יהיה נמוך כי וואלה הוא מבלף אותי ואם אני לא אשווה איך אני אדע אם אני צודק? הצד השני הוא שחקן עם WTS נמוך מאוד (10% למשל) שבאופן טבעי יגיע איתו W$ גבוה כי השחקן הזה הולך ל-SD רק עם הנאטס.

11. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    גיל יא כבש , RIL יש במנג'ר אפשרות להראות WT$SD לפי סטריט?!? אני מכיר רק נתון סופי לגבי אחוז השואודאון שוילן ניצח.
    כן, זה מחולק אצלי לכל סטריט בנפרד.

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    כן, זה מחולק אצלי לכל סטריט בנפרד.
    גם אצלי :O

13. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    אני יכול להגיד לך שככל שהזמן עובד אני מתבסס פחות ופחות על ההאד,בפרט על שני הנתונים האלו. היום שאני מבין טוב יותר את המשחק (וכמובן עדין דג שמן בשרשרת המזון) אני גם שב לב ומודע יותר למה שקורא סביבי בשולחן מן הסתם זה גם כי אני משחק פחות שולחנות ממה ששיחקתי פעם.
    אני משתדל לא לפספס שום SD בשולחן וזה נותן לי הרבה יותר מאשר הנתונים היבשים האלה. אם אני רואה שחקן שהשווה שלושה רחובות עם זוג שלישי זה יגיד לי הרבה יותר מאשר שה-W$ שלו הוא 35%.
    אחרי ההקדמה הזו אני יכול להגיד לך מה אני חושב על הנתון הזה מבחינה סטטיסטית.

W$ זה נתון שלוקח לו זמן להתיישר. למה? כי במשחק האגרסיבי של היום פשוט לא מגיעים ל-SD הרבה. נתון שמכותב מ-SD יהיה מוטה מן הסתם שהסמפל קטן. לדוגמא יש לך 400 ידיים על שחקן, הוא שיחק 20% מהידיים האלה והלך ל-SD ב-20% מן הידיים האלה. יש לך פה סה"כ 16 ידיים שהשחקן הגיע איתם ל-SD. זה כלום. יכול להיות שבסמפל הקטן הזה הוא "רץ טוב" פגע בקלפים והגיע עם יד חזקה מאוד לריבר וניצח ב-80% מה-SD שלו למרות שהוא בכלל שחקן לא מאמין שכזה שנוטה להשוות השוות מרגנליות מאוד ובסה"כ מגיע ל-SD עם ריינג בינוני.

אם הייתי מולטיטייבלר של 16+ שולחנות הייתי זורק עין לנתון הזה למרות הכל. אתה לא יכול לעקוב אחרי כל ה-SD וכל זאת אתה יכול להפיק מידע מסוים מהנתונים האלו. סטיות גדולות יכולות להעיד על האופי של השחקן. ל-WTS הייתי נותן משקל גדול יותר. שחקן שהולך ל-SD ב-50% המקרים יגיע לשם עם ריינג חלש יותר משחקן שיגיע לשם ב-20%. אין מה לעשות.
    צד אחד של המטבע זה שחקן עם OCD שכפתור הקול יושב לו באמצע שה-WTS שלו גבוה וה-W$SD שלו יהיה נמוך כי וואלה הוא מבלף אותי ואם אני לא אשווה איך אני אדע אם אני צודק? הצד השני הוא שחקן עם WTS נמוך מאוד (10% למשל) שבאופן טבעי יגיע איתו W$ גבוה כי השחקן הזה הולך ל-SD רק עם הנאטס.
    תודה על התגובה.
    שיכנעת אותי, הוספתי ל-HUD את WTS ולא את W$SD. מה בערך הממוצע של WTS בלימיטים של 50 סנט?

14. מושעה

מוניטין
    66 (0)
    הודה
    890
    קיבל תודה 327 פעמים ב254 הודעות
    מידע מועיל מאוד תודה

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

מה אחוז ה WSD פוקר

SEO Blog