ניהול רע של בנקרול

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 25
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    קיבל תודה 16 פעמים ב15 הודעות

ניהול רע של בנקרול

מטרת הפוסט הבא היא להציג את חיי שפוקר ולקבל את חוות דעתכם על ניהול כספי הפוקר שלי. ראשית אתן קצת פרטים על עצמי: אני חייל בן 20 משחק פוקר משהו כמו 3 שנים. כמו כולם, בהתחלה זה היה חברי על 20 ש"ח והיום זה על מאות.
    אני חייב לציין שאני מגדיר את עצמי שחקן טוב מבין החבר'ה - אחד שלוקח לרוב כסף הן בטורנירים והן בקאש (שאנחנו משחקים בשנה האחרונה רק קאש). אז ככה כבר הרבה מאוד זמן אני עושה את אותה טעות ולא לומד - מרוויח את הסכומים הקטנים - בינוניים עם חברים ואז הולך לפארטיות ומפסיד. בחודש הקודם צברתי רווחים יפים של 1600 מזומן ובהשפעת מכר מהצבא החלטתי ללכת ולשחק חד פעמי 5-5 עם 800 ש"ח בכיס. כמובן שהפסדתי אותם. בנוסף, בשבוע האחרון רצתי נורא והפסדתי 400 ש"ח אתמול ושיחקתי פשוט גרוע אחרי בשורה רעה שסיפרו לי במהלך המשחק ופשוט במקום לקום וללכת ישבתי שיחקתי ולא הייתי מרוכזאלא בבשורה שניתנה לי באמצע הערב. כמו כן, הפסדתי 50$ נוספים ראשונים שלי בפולטילט לאחר שכבר עליתי ל80$ מטורנירי SNG בייאין של 2 דולר ולאחר מכן החלטתי לעלות ל5 דולר ו10 דולר SNG והפסדתי הכול ממש מהר. באופן כללי בחודש וחצי האחרונים מאז שהתחלתי לעשות מעקב אני מורווח 400 ש"ח כשהיה לי פוטנציאל להרוויח 1600 ש"ח ויותר. בנוסף, לשם השוואה בלבד עשיתי מעקב גם בחודשים שלפני אשר לא נמצא בידי (מסמך אקסל) אך אני זוכר שהייתי איוון מאני ואולי מורווח טיפה - ושוב מאותה סיבה של הפסדים גדולים בשבילי בפארטיות (סביבות ה600 ש"ח לפחות כל פעם). אני יודע שהניהול שלי גרוע - אני צריך טיפים מה לעשות כדי למנוע זאת בהמשך. נמאס לי להיות שחקן איוון מאני +. עוד נקודה שאני רוצה לציין זה שלאחרונה בשולחן הראש החברי הרבה אנשים רושמים מה שמביא לכך שאנשים חייבים לי כסף. לכן שאתה מפסיד כביכול יותר קל להפסיד כי אתה מפסיד "כסף מדומה" שמעולם לא היה לך בכיס ואז פשוט מי שמרוויח מכסה אותך - מה אתם מציעים לעשות? איך אני יכול לגרום לחברים לרדת בסכומים או פשוט להפסיק לרשום?

2. הסמל האישי של kobe call
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    234
    קיבל תודה 73 פעמים ב65 הודעות
    בתור בן אדם שנכבה בסכומים קצת יותר גדולים משלך אני יכול להגיד לך שאתה צריך להגיד תודה על שני דברים. קודם כל על זה שלמרות שנהלת את עצמך גרוע אתה עדין לא שחקן מופסד, לפי מה שאתה אומר וזה כבר היישג בפני עצמו. דבר שני תמיד עדיף שיהיו חייבים לך ולא אתה זה שחייב. מעבר לזה כל הקטע של ההלוואות והרשימות בשולחן מוצאים את החשק למשחק וזה גם משפיע ישירות על המשחק שלך. אתה בעצמך אומר שזה כמו כסף "מדומה" ומה קורה אם אתה מפסיד זה גם עדין בכאילו?? אני ממליץ לך לקרוא את הבלוג של רפי על ניהול בנקרול, זה בהחלט יכול לעזור לך, בנוסף אני גם חושב שתחכה קצת עם קריירת המשחק שלך , עד שתסיים את השירות. שיהיה לך בהצלחה ושמור על עצמך גבר

3. המשתמשים הבאים מודים ל kobe call על התגובה המועילה:

BarMenham (13/04/2011)

4. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    הייתי מציע לך לנסות להפסיק לשחק עם קרדיטים (הלוואות) בין חברים, זה לא מוביל למקומות טובים מניסיון...בנוסף כמו שאמרת כאשר חייבים לך כסף רצות לך הרבה מחשבות בראש ,מתי הכסף יגיע בלה בלה בלה
    ובמקום להיות מפוקס על השולחן אתה מוצא את עצמך מאבד ריכוז וכך גם המשחק שלך נפגע.

ולפני שבכלל מדברים על כללי בנקרול קודם תנסה להעריך נפשית מה אתה מסוגל להפסיד בערב נתון ולא לשקוע בשביזות עמוקה.
    נשמע לי מאוד מאוד לא בריא נפשית כשחייל (בלי להיכנס לך לתוך הכיס) מפסיד בערב נתון את המשכורת הצבאית שלו .

5. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (15)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    או שתעשה כל מה שNOSEBLEEDER עשה
    TAKE SHOTS איפה שאתה חושב שיש לך אדג'.
    תעבוד חודש...חסכת 2000 ש"ח שחק 5-10...הפסדת...תעבוד חודש...חסכת 2000 ש"ח שחק 5-10...הרווחת תמשיך

6. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    הקטע שכבר איבדנו את הערך לכסף.. וכמו שאמרתי זה לא שהפסדתי את המשכורת הצבאית. הפסדתי כסף שבא מפוקר. ובעיקרון אתה צודק אני מרוויח כולה 350 שח בחודש ומקבל קצת מימון מההורים - בערך 100 שקל בשבוע ככה שאת הבזבזוזים שלי אני מבזבז ועוד נשאר לי עודף..הפוקר גורם לי לפעמים להוציא יותר על החברה ועל דברים אחרים.. כי בינתיים כמו שאתה רואה אני לא מצליח לחיות רק מזה..

7. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    ניר זה נראה לי הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות..אני מקווה שאתה ציני..

8. הסמל האישי של kobe call
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    234
    חח למה לפי מה שהבנתי זה מה שאייבי היה עושה. אבל אתה חייל אחינו איפה תלך??

9. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי ga6iu צפה בהודעה
    באמת לא הייתי ממליץ!

רק דבר אחרון, זה לא משנה מאיפה השגת את הכסף שהפסדת (בעיקרון), כל עוד נפשית מאוד קשה לך להתמודד עם הסכומים...
    יצא לי לגלות לאחרונה שלמרות שאני משחק תחת כללי בנקרול מאוד נוקשים (ומי שמכיר אותי אישית יודע על מה אני מדבר) קשה לי להתמודד מנטלית עם הפסדים מסויימים...זאת לא בושה להודות בכך ופשוט לשחק על סכומים נמוכים יותר!

10. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    הוא לא ציני. אם יש לך יתרון בשולחן שהוא מחוץ לבנקרול שלך, לפעמים זה נכון לקחת שוט.
    לקחת שוט זה לא אומר אבל לשים את כל הבנקרול שלך שם. אתה צריך להישאר עם בנקרול סביר לבליינדים הטבעיים שלך במקרה ותחטוף בראש, וגם כדאי להקטין ווריאנס ע"י הרצה של ידיים מספר פעמים.

בכל במקרה בגיל שלך לא ממליץ לשחק ובטח עם חברים. חברים וכסף לא הולך הכי יפה, וגם פוקר זה עיסוק מאוד לא רווחי.
    Lol Hadookaments

11. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    דווקא שמעתי על לא מעט אנשים שפוקר בשבילם זה רווחי מאוד. ואתה צודק לא כיף לחזור הביתה עם ההרגשה שהפסדת 800 ש"ח... שזה בערך לילה בצימר עם החברה כולל ארוחת בוקר

12. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    דווקא שמעתי על לא מעט אנשים שפוקר בשבילם זה רווחי מאוד. ואתה צודק לא כיף לחזור הביתה עם ההרגשה שהפסדת 800 ש"ח... שזה בערך לילה בצימר עם החברה כולל ארוחת בוקר

אם אתה חושב שלא תצליח במשהו אחר, כן זה יכול להיות סביר. אבל אף אחד עוד לא נעשה מזה עשיר וחבל בגיל 20, כשהשכל שלך עוד עובד בפול-ווליום להתעסק במשהו כזה.
    Lol Hadookaments

13. הסמל האישי של Popice
    שלישייה

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    145
    קיבל תודה 69 פעמים ב47 הודעות
    1 +

14. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    מספר האנשים שלמדו פוקר 4 שנים קשות ועשו מזה כסף שמספיק לרמת חיים יפה, קטן משמעותית ממספר האנשים שלמדו תואר ראשון 4 שנים ועשו אותו דבר...
    כל שחקן פוקר חושב שיש לו אדג' - שמור על הפוקר כתחביב, עד שבאמת תראה שכלכלית יש לך אדג' מספק לחיות מפוקר.

15. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    ומה לגבי ניהול בנקרול?.. הייתי שמח אם תוכלו להסביר בדיוק מה עשיתי לא נכון ואיך ניתן לתקן בהמשך..אני מודע לכך שטעיתי ושיחקתי בפארטיות עם סקארד מאני..אבל מה הלאה? איך אתם מאפשרים לעצמכם לשחק 5-5 בצורה הכי נכונה שיש?

16. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    קודם כל, נראה לי שתצא מהסרט של בנקרול ל5-5.
    אתה עוד לא שחקן מקצועי, ואתה לא משחק בשביל להתפרנס עדיין - וזה גם אם אתה שחקן מדהים.
    בנקרול נורמאלי לפארטיה כזאת זה בערך 30K, אני בספק אם יש לך סכום כזה, ואם יש כזה אז סע לדרא"מ אחרי הצבא.
    באמת שעדיף, שעד שתסתדר כלכלית, תשחק באינטרנט על סכומים נמוכים (שם תוכל לבנות בנקרול אמיתי), או שתחכה לשחרור, תתחיל לעבוד, ותקדיש לעצמך סכום מסויים מהמשכורת בכל חודש על מנת לשחק פוקר.
    שים את הכסף הזה בקופה נפרדת וזה יהיה הבנקרול שלך.

17. הסמל האישי של kobe call
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    234
    תקרא את הבלוג. אמרתי לך כבר בהתחלה

18. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    עצות לבנקרול:
    אל תגיע למצב שאתה חייב לחברים כסף

אל תגיע למצב שחברים חייבים לך כסף

אם שיחקת 3 שנים עם חברים ולא פיתחת בזמן זה כישורים של ניהול בנקרול, משמעת ומודעות למצב הטילט, ומספיק יכולת בשביל להביס את רמת ה5-5 (שכבת בליידנים רכה מאוד), אין שום סיבה להיכנס לתחום הזה בכלל.
    תשחק לכיף, עם חברים, בלי כרדיטים ובלי פארטיות ובלי גניה... תהנה בטיול ותעשה משהו מעניין. אין שום סיבה להיגרר לתחום הזה אם אחרי 3 שנים אתה ברייק-איוון במשחק חברי.
    Lol Hadookaments

19. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    אני מורווח הרבה מאוד במשחק חברי אבל את הרוב הפסדתי בנסיונות לעלות בבליינדים בפארטיות..כפי שרשמתי.
    כמו שזה נשמע, אף אחד מכם לא מרוצה מהעובדה שהוא משחק פוקר ונכנס בכלל לתחום.

20. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    קודם כל אם אין לך כסף לשחק- בנקרול מנג'מנט לא רלוונטי אליך כי- אין לך בנקרול.
    אם אתה לוקח רווחים בשולחן עם בליינד X ועולה לX*10 אז יש לך בעיית הימורים חבר, ופוקר זה רק תפאורה בהצגה.
    בעיית בנקרול מנג'מנט זה שיש לך 10K ואתה משחק ב5-10, בעיית הימורים זה שאתה משחק על כל מה שיש לך כדי לעשות כסף קל.
    פוקר זה משחק אכזרי, עם כל האלמנטים שלוקחים לנו כסף כמו רייק וריאנס וטעויות- גם שחקן טוב מקבל בראש- ואתה כנראה לא שחקן טוב אז אין לך הרבה מה להתלונן.

אז תחליט, אתה משחק בשביל תחביב, עבודה או כדי לעשות כסף קל? אם זה תחביב- משחק של 10-20 אגורות חברי אמור לספק את הצורך הזה. אם אתה רוצה את זה בתור מקצוע- תבנה בנקרול (אתה חייל, אז תשחרר תתחיל לעבוד חודשיים ותתחיל משם) ותעבור את מה שכולם פה עברו כשהם התחילו לשחק ברצינות. אם זה בשביל לעשות כסף קל אין לנו איך לעזור לך כי אנחנו מנסים להפריד את המושג הימורים מפוקר במיוחד עם כל הצעדים המשפטיים שנקטו נגד המשחק הזה. תכלס אותו ריגוש של הימור שאתה כל כך אוהב בפוקר יש גם ברולטה ובבלאק-ג'ק (יש כאלה בארץ, רק צריך לחפש )

עצה שלי, שחרר, תתנתק מה"תחום", תחזור אחרי כמה שנים שיהיה לך קצת כסף בצד לפוקר (בצד זאת אומרת לא כ-ל הכסף שלך, חלק מהכסף שאתה מוכן להשקיע בפוקר) תתחיל לשלם שכר לימוד- ואולי אחרי כמה שנים תוכל לעשות כסף מזה.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

21. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    12
    ירון התגובה שלך גורמת לי להרגיש שחקן לא חושב וזה ממש לא הסגנון שלי. היא אולי מתאימה לאותם בני 40-50 שמגיעים לפארטיות ועושים אולאין פרה פלופ עם Q 10 סוט..בכל אופן יכול להיות שאתה צודק. ברור שלא הייתי צריך להשקיע חצי מהרווחים שלי עם החברים בפארטיה של 5-5. ולא זה לא כל הכסף שיש לי למקרה שחשבת. ברור שיש לי חשבון בנק מסודר שאני לא מוציא ממנו שקל לפוקר. פשוט משחק עם מה שאני מרוויח

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ניהול בנקרול עבור SNG
    על ידי clckwrkpkr בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 23/04/2013, 22:18
  2. ניהול בנקרול בפארטיות.
    על ידי TempoMempo בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 81
    הודעה אחרונה: 18/12/2012, 17:58
  3. ניהול בנקרול בסיט אנד גו
    על ידי Never Suspect בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק