איך אתם נשארים מאוזנים?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 25
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    32
    קיבל תודה 25 פעמים ב18 הודעות

איך אתם נשארים מאוזנים?

אז ככה...הצגתי את עצמי כבר כמה פעמים פה אבל לא יצא לי להקפיד על להופיע מצטער על כך המון עומס לאחרונה..
    לעניין..אני קובי משחק אונליין מקצועי בBCP (בלאק צ'יפ)MTT ו0.25-0.50 6MAX על בסיס יומיומי למי שמתעניין תחת השם junkbobi
    פוקר אונליין הוא מאוד שונה מפוקר לייב(שיחקתי לייב חצי שנה לפני שעשיתי את המעבר)מכיוון שאונליין המשחק יותר נגיש יש הרבה פעמים הרגשה שנחים ''מבזבזים זמן'' במקום לעבוד ובאמת בהתחלה שלי באונליין לא ''בזבזתי'' שניה על מנוחה ועשיתי תוך 26 סשנים בבנקרול של 400 דולר מעל 420 טורנירים (ורצתי גם די טוב) ובאיזשהו מקום מגיעה ההרגשה של ''למה אנשים חושבים שאני לא עובד כמוהם אם לא יותר קשה?''(חחח ואומרים שזה לא חוקי..)
    טוב סטיתי קצת..אז בתוך כל זה תמיד יש הרגשה של איבוד איזון אפילו שיש בת זוג וסביבה משהו מרגיש שפוקר הפך ממטרה גדולה לקצת אובססיה...עכשיו יכול להיות שאני מתאר את זה קשה מדי כי אני לא יודע להתבטא כל כך טוב בכתב אבל אם נכנסתם לראש אז זה מספיק...בבקשה אשמח לשמוע הרבה דעות...איך אתם נשארים מאוזנים בתוך כל זה?

2. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    28
    קיבל תודה 91 פעמים ב65 הודעות
    כי אתה לא עובד קשה כמוהם.י
    ש הבדל בין לעבוד במשהו שאתה נהנה לעשות (פוקר) לבין לעבוד בעבודה קבועה שבא אתה מכניס כסף ממשהו שאתה מחוייב מן המציאות לעשות.לגבי הנקודה השנייה.בכל עבודה שלא תהיה,אובססיה לגביה (וכמובן האובססיה להצליח בנושא) רק תעזור.חוסר אובססיביות תייצר חוסר איכפתיות וחוסר בתחרותיות.

וכמו כל דבר בחיים האלו אתה חייב סוג של מידתיות שלוקח זמן למצוא אותה

3. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לוקחים כדור בוקר צהריים וערב.
    ועכשיו ברצינות, זה נקודה מעניינת , אני מבין למה אתה מתכוון, עם הקצב שהמשחק מתפתח, כל יום שאני לא מרגיש שהשקעתי כמה שיכולתי (ונדיר שאני חושב שהשקעתי כמה שיכולתי) אני מרגיש שהמשחק "בורח לי", ומצד שני כאמור ביום שכולו שיחקתי,דיברתי, וחשבתי פוקר אני מרגיש שעברתי את הגבול, כי עם כל הרצון הטוב, אתה חייב שיהיה לך משהו מחוץ לפוקר, כי הפוקר הוא סוג של "חור שחור".
    אני משתדל מדי פעם לקחת "הפסקות" שבהן אני לא מתעסק עם פוקר בכלל (להכנס לאתר לא נחשב), יכול להיות 5 שעות, יכול להיות יומיים הכל תלוי במה שאתה מרגיש. למצוא את האיזון המושלם זה קשה, כי תמיד תחשוב שהשקעת פחות מדי או יותר מדי, ומה לעשות שביום יש רק 24 שעות, אבל בשלב מסוים אתה מוצא את הנקודה שבה אתה מרגיש שלם עם איפה שאתה נמצא.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי shualelli צפה בהודעה
    כי אתה לא עובד קשה כמוהם.י
    ש הבדל בין לעבוד במשהו שאתה נהנה לעשות (פוקר) לבין לעבוד בעבודה קבועה שבא אתה מכניס כסף ממשהו שאתה מחוייב מן המציאות לעשות.לגבי הנקודה השנייה.בכל עבודה שלא תהיה,אובססיה לגביה (וכמובן האובססיה להצליח בנושא) רק תעזור.חוסר אובססיביות תייצר חוסר איכפתיות וחוסר בתחרותיות.

וכמו כל דבר בחיים האלו אתה חייב סוג של מידתיות שלוקח זמן למצוא אותה
    אני ממש לא חושב שפוקר זה עבודה קלה. זה נראה כיף וקל למתבונן מהצד, אבל בסופו של דבר אתה צריך לשמור על ריכוז גבוה במשך זמן רב, וזה מאוד קשה. בכל עבודה שאי פעם עבדתי יכולתי לבוא לעבודה שפוך מת, ועדיין לתפקד ברמה מספיקה. אם אני אתיישב לשחק, לא משנה אם זה אונליין או לייב, בצורה שלא מאפשרת לי לשמור על ריכוז ולשחק את הA GAME שלי, זה יתבטא מהר מאוד בתוצאות, ואם אני מקביל את זה לעבודה, אז היו מפטרים אותי באותו יום, במקרה הטוב למחרת.
    תוסיף לזה את היכולת המנטלית שצריך כדי להיות שחקן פוקר, בכדי לעמוד בעליות והמורדות שמובנים במשחק, ולא עולה לי לראש כרגע עבודה יותר קשה.

5. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    28
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    אני ממש לא חושב שפוקר זה עבודה קלה. זה נראה כיף וקל למתבונן מהצד, אבל בסופו של דבר אתה צריך לשמור על ריכוז גבוה במשך זמן רב, וזה מאוד קשה. בכל עבודה שאי פעם עבדתי יכולתי לבוא לעבודה שפוך מת, ועדיין לתפקד ברמה מספיקה. אם אני אתיישב לשחק, לא משנה אם זה אונליין או לייב, בצורה שלא מאפשרת לי לשמור על ריכוז ולשחק את הA GAME שלי, זה יתבטא מהר מאוד בתוצאות, ואם אני מקביל את זה לעבודה, אז היו מפטרים אותי באותו יום, במקרה הטוב למחרת.
    תוסיף לזה את היכולת המנטלית שצריך כדי להיות שחקן פוקר, בכדי לעמוד בעליות והמורדות שמובנים במשחק, ולא עולה לי לראש כרגע עבודה יותר קשה.
    אחי תקרא שוב.

כתבתי ש"לעבוד" במשהו שאתה אוהב לעשות יהיה יותר קל מעבודה סטנדרטית שלרוב אנחנו לא שואבים הנאה/סיפוק.

בקשר למשפט האחרון שלך זה פשוט שטות מוחלטת

6. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    מה זה יותר קל? זה שאתה נהנה ממשהו זה נחמד אבל זה לא הופך את זה ליותר קל.
    תשמע זה הדעה שלי, אתה כנראה מערבב הנאה בהגדרה של קשה, למשל מבחינתי עבודה קשה-פיזית היא לא קשה, כי אני לא צריך להפעיל את הראש. אבל זה אני. אולי הגזמתי ובגלל זה רשמתי "כרגע לא עולה לי לראש" אבל זה בטוח בטופ עבורי.
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 02/05/2011 ב 18:35.

7. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    28
    מה זה יותר קל? זה שאתה נהנה ממשהו זה נחמד אבל זה לא הופך את זה ליותר קל.
    תשמע זה הדעה שלי, אתה כנראה מערבב הנאה בהגדרה של קשה, למשל מבחינתי עבודה קשה-פיזית היא לא קשה, כי אני לא צריך להפעיל את הראש. אבל זה אני.
    אז אני אענה על שתי הנקודות.

1.כשאתה נהנה ממשהו זה אומר שיהיה לך יותר קל לקום ולעשות אותו כי יהיה לך את הרצון והאהבה לנושא.אז בהחלט יהיה לך יותר קל.שים לב ששנינו רשמנו שדווקא למצוא את האיזון זה הקושי האמיתי

2.אתה מדבר מחוסר נסיון.אף אדם שעבד 8-12 שעות בעבודה פיזית כסבל/מובינג וכדומה לא יוציא משפט כזה מהפה.אולי העבודה פחות מלחיצה.אבל בהחלט יותר קשה מעבודה משרדית גם אם מדובר בפיצוח אטומים או קוואנטים למינהם

8. הסמל האישי של zakib55
    סטרייט

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    84
    קיבל תודה 315 פעמים ב151 הודעות
    פיזית- מובינג יותר קשה, מנטלית- פוקר יותר קשה...
    שניהם קשים רק במישורים שונים...
    במקרה עבדתי במובינג (בארץ) כמה שנים, העבודה קשה פיזית אמנם אבל אם אתה בכושר טוב ובא בכיף ונהנה מהעבודה אז זה לא ממש קשה באמת.

9. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    תקרא את הספר ace on the river , יש שם הרבה תובנות, הספר עובד יותר על המנטליות מאשר על אסטרטגיה, ממליץ בחום.

10. הסמל האישי של alonnnnnn
    סטרייט  

מוניטין
    17 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    178
    קיבל תודה 280 פעמים ב158 הודעות
    עבדתי בעבודות לא קלות פיזית ומנטלית, אני אוהב פוקר, אבל ללא ספק פוקר כמקור הכנסה יחידי ולא רק כתחביב - הוא אחד הדברים הקשים יותר.

11. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    נכון לא עבדתי כסבל אבל ההבדל בין שתי העבודות הוא שאין להצליח במובינג, כלומר תבוא לעבודה, תסחוב וזהו. קשה פיזית לסחוב אולי אבל זה עניין של כח רצון ואין פה עניין של כשרון\התמדה\יכולת.

12. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    28
    נכון לא עבדתי כסבל אבל ההבדל בין שתי העבודות הוא שאין להצליח במובינג, כלומר תבוא לעבודה, תסחוב וזהו. קשה פיזית לסחוב אולי אבל זה עניין של כח רצון ואין פה עניין של כשרון\התמדה\יכולת.
    אם לא עבדת בזה,איך לעזאזל אתה מסביר לי את ההבדלים?

לא מתאים לאחד עם אוואטר כזה

13. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (17)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    אני יכול להעיד שעבודה בתור "מקצוען" פוקר הייתה לי קשה בערך פי עשר מעבודה בתור הייטקיסט כשבשניהם אני יכול לגרד בביצים במשך כל יום העבודה. אין מה להשוות. הלחץ המנטלי, הריכוז שצריך להיות בו, השעות ההזויות,הלחץ מהאישה שחושבת שזה מקצוע של "פושטק", הדאוונסינגים, הלימוד האינסופי, הביצים של ברזל שצריך לגדל. ללא ספק העבודה הכי קשה שעשיתי בחיים.

14. הסמל האישי של allinarco
    רביעייה  

מוניטין
    110 (14)
    הודה
    1,168
    קיבל תודה 637 פעמים ב473 הודעות
    במקור פורסם על ידי shualelli צפה בהודעה
    אם לא עבדת בזה,איך לעזאזל אתה מסביר לי את ההבדלים?

לא מתאים לאחד עם אוואטר כזה
    חברה לא לריב זה אישי כול אחד מה שקשה לו ואיפה שקשה לו.............
    לי אישית היה טרלייר של מובינג בארה"ב הייתי עובד\נוהג\ומשחק פוקר(תוך כדי נהיגה של שעות) 20 שעות ביום
    ואני חייב להגיד שהפוקר העביר לי את הזמן ועזר לי ,זה עבודה שוחקת.
    לעומת זאת אחרי מספר שנים כשנסיתי לשחק פוקר בתור עבודה זה היה לא פחות קשה כמו שנאמר מבחינה מנטלית(לנהוג ולעבוד אתה גם יכול במצב "זומבי" פוקר לא)

15. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    לוקחים כדור בוקר צהריים וערב.
    ועכשיו ברצינות, זה נקודה מעניינת , אני מבין למה אתה מתכוון, עם הקצב שהמשחק מתפתח, כל יום שאני לא מרגיש שהשקעתי כמה שיכולתי (ונדיר שאני חושב שהשקעתי כמה שיכולתי) אני מרגיש שהמשחק "בורח לי", ומצד שני כאמור ביום שכולו שיחקתי,דיברתי, וחשבתי פוקר אני מרגיש שעברתי את הגבול, כי עם כל הרצון הטוב, אתה חייב שיהיה לך משהו מחוץ לפוקר, כי הפוקר הוא סוג של "חור שחור".
    אני משתדל מדי פעם לקחת "הפסקות" שבהן אני לא מתעסק עם פוקר בכלל (להכנס לאתר לא נחשב), יכול להיות 5 שעות, יכול להיות יומיים הכל תלוי במה שאתה מרגיש. למצוא את האיזון המושלם זה קשה, כי תמיד תחשוב שהשקעת פחות מדי או יותר מדי, ומה לעשות שביום יש רק 24 שעות, אבל בשלב מסוים אתה מוצא את הנקודה שבה אתה מרגיש שלם עם איפה שאתה נמצא.
    כל כך מזדהה עם כל מה שרשום כאן, הרשמת אותי!

16. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    28
    במקור פורסם על ידי allinarco צפה בהודעה
    חברה לא לריב זה אישי כול אחד מה שקשה לו ואיפה שקשה לו.............
    לי אישית היה טרלייר של מובינג בארה"ב הייתי עובד\נוהג\ומשחק פוקר(תוך כדי נהיגה של שעות) 20 שעות ביום
    ואני חייב להגיד שהפוקר העביר לי את הזמן ועזר לי ,זה עבודה שוחקת.
    לעומת זאת אחרי מספר שנים כשנסיתי לשחק פוקר בתור עבודה זה היה לא פחות קשה כמו שנאמר מבחינה מנטלית(לנהוג ולעבוד אתה גם יכול במצב "זומבי" פוקר לא)
    לא רבים,דנים בנושא

בכל אופן הגבתי ככה כי נראה לי הזוי שאדם שאין לו נסיון במשהו אחד ויש נסיון במשהו שני,ידבר על ההבדלים בין זה לזה.

כמו שאני אספר לשוקו על ההבדלים בין להיות שחקן אונליין ללהיות שחקן לייב.

17. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    בהחלט מבין את הבעיה של פותח הת'רד, מוכרת לי ההרגשה הזאת. מכיוון שכך אני מסכים עם כולם שזו עבודה סופר קשה.
    בשבילי תזכורת מעולה למה אני לא רוצה לחזור זה לעלות על איילון בשעות השיא של הבוקר. תמיד עובד.
    לגבי האיזון- לקחת הפסקות, לא לעבוד 7 ימים בשבוע, לבלות עם הבת זוג, לעשות ספורט.
    הייתי שם

18. המשתמשים הבאים מודים ל timorm1 על התגובה המועילה:

allinarco (03/05/2011)

19. הסמל האישי של zakib55
    סטרייט

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    84
    במקור פורסם על ידי timorm1 צפה בהודעה
    בהחלט מבין את הבעיה של פותח הת'רד, מוכרת לי ההרגשה הזאת. מכיוון שכך אני מסכים עם כולם שזו עבודה סופר קשה.
    בשבילי תזכורת מעולה למה אני לא רוצה לחזור זה לעלות על איילון בשעות השיא של הבוקר. תמיד עובד.
    לגבי האיזון- לקחת הפסקות, לא לעבוד 7 ימים בשבוע, לבלות עם הבת זוג, לעשות ספורט.
    חחח אתה ? ספורט?... אתה יודע שלרוץ טוב זה לא נחשב ספורט?

20. המשתמשים הבאים מודים ל zakib55 על התגובה המועילה:

gana2 (03/05/2011)

21. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    המלצתי מה לעשות, לא אמרתי שאני עושה...
    מאדרפאקר אני משחק כדורסל פעם-פעמיים בשבוע.
    הייתי שם

22. הסמל האישי של zakib55
    סטרייט

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    84
    אהה בגלל זה אתה נראה יותר גבוה..
    מה? רואים אותך בהפלגה?..אני כבר סגור עם אלכס בחדר..

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

איך זה לעבוד במובינג

איך נשארים בעבודה זמן רב

SEO Blog