אסטרטגיה לבחירת ידיים במשחק קש חברי

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-11 מתוך 11
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות

אסטרטגיה לבחירת ידיים במשחק קש חברי

הי,
    הייתי שמח לשמוע דעתכם על האסטרטגיה הנכונה להרוויח בשולחן שאתאר . לצורך הדיון אני לא אכנס לידיים צפציפיות אלה רק לאופי השולחן וההימורים.

שולחן חברי שרץ בהרכב די קבוע 9 שחקנים (2-3 מתחלפים) כבכל שולחן ישנם כל סוגי השחקנים , המשוגע , הקולינג , זה שנכנס בכל יד ופוגע בריבר , הפחדן , וזה שאינו יודע לשאול. הרמה של המשחק לרוב לא גבוהה במיוחד, יותר משחק של קלפים ומזל ופחות קריאה של השחקנים (אולי יש שחקן או שניים ברמה יותר גבוהה ).

לדעתי החוקים של הקנייה, מכתיבים מאוד את אופי המשחק ומכאן השאלה האם יש אסטרטגיה יותר טובה במצב הזה.

בליינדים 1-2 , קנייה 100 , קניה חדשה רק כשערמה ממש קטנה (פחות מ 10) , משחק ממוצע רץ כ 5 שעות כבשעה האחרונה מותר לקנות ב 200 (כשבד"כ יש שחקן או שניים שהם כבר עם ערמה של 600-1000)
    העלאה ממוצעת - 15-25 , כמעט כל יד יש 3-4 שחקנים בפנים , המון ידיים זבל משחקות.

הדינמיקה בשולחן כמעט קבועה.
    - בשעה הראשונה כמעט כל הידיים הולכות לאולאין , 2-3 שחקנים בונים ערמות של 400-500 , שאר השחקנים קונים וקונים עם ערמות קטנות מ 100.
    - בשעה שנייה עד רביעית , הערמות הגדולות מתחילים לשחק לוס , משחקים המון ידים ובאיזהיא יד הם מנקים באולאין (או ביד עדיפה או בפגיעה ברחוב מאוחר) את הערמות הקטנות.
    שעה אחרונה , שחקן או שניים הולכים והערמות הקטנות מנסים להכפיל ולשלש באולאינים - לפעמים מצליחים ויוצאים ברייקאיוון , ולפעמים לא פוגעים ויוצאים מופסדים.

הייתי חושב שמשחק ABC , טייט , אמור לנצח בשולחן שכזה , אבל בפועל , משחק שכזה מביא לשחק מעט מאוד ידיים בהתחלה וגורם לכך שבמקרה שלא מקבלים ידיים טובות , נשארים מאחור מבחינת הערמות ועד שמקבלים יד חזקה (נגיד QQ+) לשאר השחקנים יש כבר קופות גדולות ונכנסים איתך לאולאין שלך (שבאופן יחסי קטן) 2-3 שחקנים , ובאופן סטטסטי הרבה פעמים תפסיד ותחזור לנקודת 0 - ומשם קשה להתרומם.

מצד שני , לשחק לוס בהתחלה , זה משחק רולטה , או שיש ערב מזליקו או שלא , אין שום קשר למשחק פוקר ...

יש בכלל דרך להיות ריווחי בשולחן כזה?
    נערך לאחרונה על ידי אסי; 08/05/2011 ב 14:57. סיבה: (אולי צריך לעביר את הפוסט לאיזור אסטרטגיה - מתחילים ...)

2. הסמל האישי של SmackinYaUp
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    388
    קיבל תודה 92 פעמים ב64 הודעות
    שנקל שלי:
    תקנו בהתחלה ב-100 BB.
    אם לא אפשרי , שווה לצ׳אנס בערימה של 50בב. כשתעבור את 150בב, תתחיל לשחק יותר tag, ושים לב לפוזישן.
    נערך לאחרונה על ידי SmackinYaUp; 08/05/2011 ב 15:13.
    "An eye for an eye makes the whole world blind"

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי SmackinYaUp צפה בהודעה
    שנקל שלי:
    תקנו בהתחלה ב-100 BB.
    אם לא אפשרי , שווה לצ׳אנס בערימה של 50בב. כשתעבור את 150בב, תתחיל לשחק יותר tag, ושים לב לפוזישן.
    אין אפשרות לקנות ב 100BB , זה חלק מהחוקים , אני גם חושב שזה בעייתי אבל הוחלט כחלק מהרצון להגביל את הסכומים ...

4. הסמל האישי של SecondOpinion
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    אתה מתאר משחק שבינו לבין פוקר יש מעט מאוד מעבר לחוקים של מדרג הידיים.

לדעתי, האסטרטגיה המנצחת כאן, והמדובר על הטווח הארוך בלבד, היא לקנות את ה-BI הראשוני ולא יותר. כמו כן, הידיים שאליהן תכניס את הכסף חייבות להיות Top Premium. המוטיבציה לאסטרטגיה היא להגיע ראשון ל-Deep Stack. למעשה, אתם משחקים הגרלה של "מי מגיע ראשון לאיזור ה-500-600 שקלים". אז, אם לא הגעת לשם, אין טעם לקנות עוד ועוד ובעצם להכניס את עצמך לטילט, ועוד יותר גרוע (לדעתי) זה לסגל הרגלי פוקר רעים.

ככל שאני חושב יותר, אני מוצא עוד מוטיבציות לאסטרטגיה הנ"ל: הקניה הראשונה היא היחידה שבה כל השחקנים נמצאים במצב שווה. אתם לא מרשים אחרי אובדן הערימה להשוות את הסיכויים ולכן לא כדאי להשתתף במשחק מעבר לקניה הראשונית.
    נערך לאחרונה על ידי SecondOpinion; 08/05/2011 ב 15:44.

5. הסמל האישי של pearl89
    סטרייט

מוניטין
    9 (9)
    הודה
    158
    קיבל תודה 218 פעמים ב120 הודעות
    אני דווקא מאוד אוהב להיות עם 50-100BB שכל השולחן לוס עם סטאקים גבוהים.
    משחקים טייט, מחכים בסבלנות ומאוד קל להכפיל כשמגיע הרגע הנכון.

6. פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    במקור פורסם על ידי אסי צפה בהודעה
    הי,
    קנייה 100 , קניה חדשה רק כשערמה ממש קטנה (פחות מ 10) , משחק ממוצע רץ כ 5 שעות כבשעה האחרונה מותר לקנות ב 200 (כשבד"כ יש שחקן או שניים שהם כבר עם ערמה של 600-1000)
    העלאה ממוצעת - 15-25 , כמעט כל יד יש 3-4 שחקנים בפנים , המון ידיים זבל משחקות.
    חביבי, אני לא יודע מה אתם משחקים שם אבל פוקר זה לא.
    הדרך היחידה להיות רווחי זה לא לעשות ריביי כשהערימות גדולות מדי, ולשחק רק סופר פרימיום הנדס, שזה אולי נחמד לפארטיה אבל ממש משעמם למשחק עם חברים על 100 שקל.

7. הסמל האישי של eyalla7
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    275
    קיבל תודה 479 פעמים ב285 הודעות
    במקור פורסם על ידי SecondOpinion צפה בהודעה
    אתה מתאר משחק שבינו לבין פוקר יש מעט מאוד מעבר לחוקים של מדרג הידיים.

לדעתי, האסטרטגיה המנצחת כאן, והמדובר על הטווח הארוך בלבד, היא לקנות את ה-BI הראשוני ולא יותר. כמו כן, הידיים שאליהן תכניס את הכסף חייבות להיות Top Premium. המוטיבציה לאסטרטגיה היא להגיע ראשון ל-Deep Stack. למעשה, אתם משחקים הגרלה של "מי מגיע ראשון לאיזור ה-500-600 שקלים". אז, אם לא הגעת לשם, אין טעם לקנות עוד ועוד ובעצם להכניס את עצמך לטילט, ועוד יותר גרוע (לדעתי) זה לסגל הרגלי פוקר רעים.
    ככל שאני חושב יותר, אני מוצא עוד מוטיבציות לאסטרטגיה הנ"ל: הקניה הראשונה היא היחידה שבה כל השחקנים נמצאים במצב שווה. אתם לא מרשים אחרי אובדן הערימה להשוות את הסיכויים ולכן לא כדאי להשתתף במשחק מעבר לקניה הראשונית.
    +1

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    אולי נציג את זה קצת אחרת : אותם חוקים , אותם אנשים , אתם מוזמנים למשחק ...
    לא תבואו? למרות הבאין הקטן מצטברים סכומים יפים , לא כדאי לקחת אותם ?
    מהתגובות אני שכולם היו מחכים ליד טופ פרימיום ואם מפסידים איתה קמים והולכים ...

מה לגבי אסטרגיה של לשחק טופ פרימיום , ואם לא מצליחים לגדול אז לשחק (לנסות) רק מול ערמות קטנות?
    מה קורה באונליין אם שחקן או שניים צוברים ערמה ענקית , גם אז כדאי לעבור שולחן בגלל שאי אפשר לעשות buyin מספיק גדול?

9. הסמל האישי של SecondOpinion
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    אולי נציג את זה קצת אחרת : אותם חוקים , אותם אנשים , אתם מוזמנים למשחק ...
    לא תבואו? למרות הבאין הקטן מצטברים סכומים יפים , לא כדאי לקחת אותם ?
    בהחלט. אבל זוהי בדיוק מלכודת הדבש.

מהתגובות אני שכולם היו מחכים ליד טופ פרימיום ואם מפסידים איתה קמים והולכים ...
    כי מאותו רגע זה כבר לא פוקר...

מה לגבי אסטרגיה של לשחק טופ פרימיום , ואם לא מצליחים לגדול אז לשחק (לנסות) רק מול ערמות קטנות?
    והערימות הגדולות כמובן משתפים פעולה עם האסטרטגיה הזו שלך? תחשוב: אתה עם 50 שקל, נלחם מול ערימה בגובה 25 שקל, ובצד, 200 שקל יכול להמר, להפסיד לערימה הקטנה ועדיין להחזיר 50 שקל לעצמו (25 שלו ועוד 25 שלך).
    מה קורה באונליין אם שחקן או שניים צוברים ערמה ענקית , גם אז כדאי לעבור שולחן בגלל שאי אפשר לעשות buyin מספיק גדול?
    קודם כל, כן. ואת זה אתה לא יכול לעשות.

לדעתי אתם בבעיה. אם תרדו בבליינדים המשחק יהפך להיות אולטרה אגרסיבי (כי אחרי שאנשים שילמו 50 שקל All In עם A2o שבוע שעבר, הם בטוח ישלמו 25) ומצד שני אתם לא רוצים לגרום לאנשים להפסיד המון כסף.
    מציע לך למצוא שולחן אחר, או לייבש את השולחן בזה שתפסיק לקנות. ואז יפסיקו להזמין אותך ותיאלץ למצוא שולחן אחר...

10. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    11
    קיבל תודה 16 פעמים ב11 הודעות
    לדעתי במשחק כזה שלחקנים אין מושג הדרך הכי טובה להרוויח היא פשוט ABC פוקר.
    תחכה לפרימיום האנדס ותגיע ל"מרוצים" כשאתה למעלה תמיד

11. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    החוקים שלכם זה לא גזירת שמיים... באחד השולחנות שהייתי משחק בו, פתחנו פעם דיון, ושינינו את החוקים.
    למקומות בהם משחקים משחק דומה לשולחן שאתה מתאר פשוט הפסקתי ללכת. אמנם משחק חבר זה כייף, אבל פוקר זה לא. אני מעדיף ללכת לשולחן (ביתי) עם אנשים שלא חברים שלי, אך לפחות להנות ממשחק פוקר כמו שצריך.

נושאים דומים

1. יד מוזרה במשחק חברי 1-1
    על ידי kid poker בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 04/11/2013, 12:00
  2. יד במשחק חברי 1/2
    על ידי NaorTheGreat בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 40
    הודעה אחרונה: 23/07/2012, 02:06
  3. היו אתם ה TD - סטרינג בט במשחק חברי
    על ידי TLR בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 9