דיון גמר ליגת האלופות

+ הגב לנושא
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 3 4
מציג הודעות 61-68 מתוך 68
  1. הסמל האישי של themagican
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    32
    קיבל תודה 8 פעמים ב8 הודעות
    במקור פורסם על ידי kobe call צפה בהודעה
    הוכח באופן חד משמעי, שאם יש קבוצה בכל העולם שיש לה איזה שהוא בט מול ברצלונה, זאת רק ריאל מדריד... אני כמעט בטוח ששנה הבאה הסופר קלאסיקו יהיה הרבה יותר צמוד ומותח
    איזה ריאל ואיזה נעליים....הקבוצה היחידה זאת יונייטד... ואני לא אומר הרבה שבארסה היא קבוצה גדולה- אבל היום לא הייתה לי ברירה. כשהיא ניצחה את ההגנה הטובה בעולם זה חד משמעי שהיא הטובה בעולם וזה הוכח היום...זה בחיים לא יהיה צמוד ותמיד במאני טיים בארסה תעשה את זה כמו גדולה כי יש לה שחקנים שמשחקים בשביל הסמל! המועדון! והמאמן! ולא ריאל שמשחקים כדורגל כדי לקבל עוד בונוס לחשבון השמן שלהם בקבוצה...ואין יותר ברור מיזה שהיום ניפגשו 2 הקבוצות שנלחמו על הסמל שלהם והקבוצה שהם מייצגים...ולא את חשבון הבנק שלהם.
    וכאוהד שרוף של יונייטד אני מוריד היום את הכובע בפני בארסה ואומר אתם הטובים בעולם!
    This poker folks...

2. הסמל האישי של 77asi77
    סטרייט  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    570
    קיבל תודה 225 פעמים ב140 הודעות
    מנצ'סטר והמאמן שלה, קבוצה של גברים שבאו לשחק כדורגל, והפסידו לקבוצה שפשוט הייתה יותר טובה מהם. לפחות לגמר הגיעו שתי הקבוצות הטובות בעולם, היה משחק טוב והטובה יותר ניצחה.
    עם כל הצער שבדבר, פרגוסון לא ייתן למצב הזה להימשך יותר מדי זמן...

3. הסמל האישי של DavidVilla
    שלישייה  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    64
    קיבל תודה 69 פעמים ב45 הודעות
    עד שצ'אבי ואינייסטה לא ימותו, נמשיך לראות שליטה של הקאטלונים.
    שאפו לוייה על השער!!!

4. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    פשוט לא כוחות, הקישור של היונייטד לא מספיק מוכשר להתמודד עם ברצלונה... נקווה ששנה הבאה מוריניו ינסה לשחק נגדם כדורגל ונראה לאיפה זה יגיע, ואם צ'לסי יהיו במוד של כדורגל ולא של שכונה אולי גם להם יש בט, אבל הם נחלשים מאוד משנה לשנה כי לא מביאים תחליפים ראויים לשחקנים הטובים שעוזבים.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

5. הסמל האישי של kobe call
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    234
    קיבל תודה 73 פעמים ב65 הודעות
    במקור פורסם על ידי 77asi77 צפה בהודעה
    מנצ'סטר והמאמן שלה, קבוצה של גברים שבאו לשחק כדורגל, והפסידו לקבוצה שפשוט הייתה יותר טובה מהם. לפחות לגמר הגיעו שתי הקבוצות הטובות בעולם, היה משחק טוב והטובה יותר ניצחה.
    עם כל הצער שבדבר, פרגוסון לא ייתן למצב הזה להימשך יותר מדי זמן...
    אני לא חושב שאפשר להגיד שלגמר היגעו שתי הקבוצות הטובות בעולם. לגבי ברצלונה ברור שזאת הקבוצה הכי גדולה שהיתה היי פעם בכדורגל העולמי. לגבי מנצ'סטר אני ביכלל לא בטוח. זה היה הגמר הכי חד צדדי שיכול להיות, יסלחו לי כל אוהדי היוניטד, אבל גם אם הגמר הזה היה משוחק עוד 10 פעמים, ברצלונה היתה לוקחת. זה בלי כמובן לפגוע בהישג האדיר של היונייטד שהפעילה לגמר בזכות ולקחה גם את האליפות באנגליה, עם הסגל הקיים אלכס פרגסון הוציא את המקסימום. הסגל של ריאל מדריד הוא היחידי שיכול לתת פייט לברצלונה. ואפילו צ'לסי בתחלית העונה נראתה ממש מפחיד . מנצ'סטר צריכה להיתחזק בשביל שתוכל לקרוא תיגר על הגביע..

6. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות
    אמנם אני אוהד מנצ'סטר מזה שתי עשורים אבל עוד לפני שהמשחק התחיל זה היה ברור שבתסריט הטוב ביותר מנצ'סטר יורדת מנוצחת ולא מובסת.
    מנצ'סטר מעמידה בשנתיים האחרונות קבוצה חסרת כל כישרון אישי ולדעתי זוהי הקבוצה החלשה ביותר שהייתה למנצ'סטר מאז סוף שנות ה80 מבחינת כישרון אישי של השחקנים.
    מה שמייחד את מנצ'סטר וגורם לה להיות הקבוצה האהודה בעולם היא שלמרות זאת היא הצליחה לקחת אליפות השנה בזכות ולא בחסד, הגיעה לגמר ליגת האלופות למרות שלדעתי חוץ משאלקה וולנסיה היא הקבוצה עם הסגל הכי פחות מרשים שהגיע לשמינית הגמר השנה.
    כמובן שאין עוררין שפרגוסון ייזכר כאחד מהגדולים אם לא הגדול שבהם אבל מוזר לי שרק לי עולה התהייה מדוע במשחק שהיה ברור שהוא לא ישלוט
    בו ויחפש בעיקר הברקות אישיות מחצאי הזדמנויות הוא לא עולה עם השחקן אחד-על-אחד הכי טוב שלו(נאני).
    כל הכבוד לברצלונה זוהי באמת קבוצה לפנתיאון.
    כמובן שכשאני מתכוון לכישרון אישי מדובר בעיקר על שחקני ההתקפה והקישור שכן אין ספק שפרדיננד ווידיץ' הם צמד הבלמים
    הטוב בעולם כיום.
    נערך לאחרונה על ידי jack daniels; 29/05/2011 ב 15:33.

7. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    45
    קיבל תודה 19 פעמים ב8 הודעות
    .
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    הכי אני מבסוט שאין לאף אחד משהו להגיד על שופטים,כרטיסים ושאר ירקות. הקבוצה הכי טובה ניצחה ואף אחד לא יכול להגיד אחרת
    חוץ מולנסיה שהיה צריך לצאת באדום
    נערך לאחרונה על ידי ehudbar; 31/05/2011 ב 18:56.

8. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    במקור פורסם על ידי jack daniels צפה בהודעה
    אמנם אני אוהד מנצ'סטר מזה שתי עשורים אבל עוד לפני שהמשחק התחיל זה היה ברור שבתסריט הטוב ביותר מנצ'סטר יורדת מנוצחת ולא מובסת.
    מנצ'סטר מעמידה בשנתיים האחרונות קבוצה חסרת כל כישרון אישי ולדעתי זוהי הקבוצה החלשה ביותר שהייתה למנצ'סטר מאז סוף שנות ה80 מבחינת כישרון אישי של השחקנים.
    מה שמייחד את מנצ'סטר וגורם לה להיות הקבוצה האהודה בעולם היא שלמרות זאת היא הצליחה לקחת אליפות השנה בזכות ולא בחסד, הגיעה לגמר ליגת האלופות למרות שלדעתי חוץ משאלקה וולנסיה היא הקבוצה עם הסגל הכי פחות מרשים שהגיע לשמינית הגמר השנה.
    כמובן שאין עוררין שפרגוסון ייזכר כאחד מהגדולים אם לא הגדול שבהם אבל מוזר לי שרק לי עולה התהייה מדוע במשחק שהיה ברור שהוא לא ישלוט
    בו ויחפש בעיקר הברקות אישיות מחצאי הזדמנויות הוא לא עולה עם השחקן אחד-על-אחד הכי טוב שלו(נאני).
    כל הכבוד לברצלונה זוהי באמת קבוצה לפנתיאון.
    כמובן שכשאני מתכוון לכישרון אישי מדובר בעיקר על שחקני ההתקפה והקישור שכן אין ספק שפרדיננד ווידיץ' הם צמד הבלמים
    הטוב בעולם כיום.
    אם כבר, אז יונייטד של שנה שעברה - בלי צ'יצריטו, היא החלשה ביותר, והייתי הולך "רק" 10 שנים אחורה, ולא 20 בגלל שהכדורגל השתנה בפרק הזמן הזה.
    אם אתה רוצה לשחק ב"אילו" אז:
    1. אילו אברה היה משחק את משחק חייו ולא מפשל כמו שפישל במאני טיים...
    2. אילו ולנסיה היה מצליח לעבור את אבידל פעם אחת לפחות...
    3. אם צ'יצריטו היה תורם במשהו למשחק...
    4. אם גיגס היה צעיר בעשר שנים...
    5. אם פארק היה משחק 90 דקות כמו ששיחק ב20 דקות הראשונות...
    6. אם היה מישהו שיכול היה לתת תמיכה לקאריק...

... כנראה שגם זה לא היה מספיק.

אם היום היה משחק חוזר, עם אותם סגלים, הייתי רוצה לראות בהרכב של יונייטד את אנדרסון במקום גיגס, את נאני במקום צ'יצ'ריטו. ככה אולי היה קצת יותר סיכוי לשלוט במרכז השדה.

אבל אין משחק חוזר. וזה מה יש. יש אליפות באנגליה וסגנות בצ'מפיונס. לא חושב שזה כזה נורא....
    קבוצה שתרצה לעבור את בארסה תצטרך הרבה מאוד.
    בשביל יונייטד = משהו כמו סניידר ושוויינשטייגר באמצע.

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 3 4

נושאים דומים

1. ווינר להיום-ליגת האלופות
    על ידי rodik21 בפורום ספורט
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 13/02/2013, 23:49
  2. ליגת האלופות
    על ידי yossi1986 בפורום ספורט
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 24/10/2012, 18:51
  3. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 10/04/2012, 12:22
  4. גמר ליגת האלופות?
    על ידי tomsilk בפורום ספורט
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 26/05/2011, 16:14
  5. ליגת האלופות. מי בא בט?
    על ידי shing בפורום ספורט
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 05/04/2011, 22:23

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

איפה משודר גמר ליגת האלופות 2011

מתי משודר גמר ליגת האלופות 2011

איפה משודר גמר ליגת האלופות

גמר ליגת האלופות 2011 להורדה

משפטים על גמר ליגת האלופות

איפה משודר גמר גביע האלופות

סיקור גמר ליגת האלופות 2011 אתר ואןגמר ליגת אלופות איפה רואיםגמר ליגת האלופות דיון 2011באיזה ערוץ משודר גמר ליגת האלופותאיפה משודרת גמר ליגת האלופותבאיזה ערוץ משודר גמר ליגת האלופות2011גמר ליגת האלופות היכן משודר 2011איפה משודר גמר גביע האלופות 2011גמר ליגת האלופות 2011 מתי משודרגמר האלופות רואים איפה רואים ליגת האלופותאיפה רואים גמר ליגת האליפותגמר האלופות 2011 בארץ לרות בפגמר ליגת האלופות 2011 איפה משודרמקום לראות את גמר ליגת האלופותגמר ליגת האלופות 2011 איפה לראותגמר ליגת האלופות 2011 איפה רואיםסטטוס על גמר ליגת אלופות משודר גמר ליגת האלופות
SEO Blog