אם הייתם יכולים להתחיל מהתחלה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. הסמל האישי של idopes
    סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    200
    קיבל תודה 124 פעמים ב73 הודעות

אם הייתם יכולים להתחיל מהתחלה

המון אנשים פה בטוב ליבם עוזרים אחד לשני ולומדים דרך ניתוחי ידיים וסיטואציות בטורנירים וקאש.
    עלה לי רעיון לגעת בסיטואציה מנקודה הרבה יותר כללית ופחות ספציפית.

כולנו מקצוענים\לא מקצוענים\ממש לא מקצוענים\מורווחים\Break Even\וכאלה שחושבים שהם Break even
    יכולים לסמן את התחלת הקריירה שלהם [לא משנה אם לייב או און ליין] כשכר לימוד, שבה עשו המון טעויות, ביזבזו המון כסף במשחק גרוע, אפילו בבחירת משחק גרועה.

כל אחד מאיתנו בטח באיזשהו שלב שהוא החליט לקחת את עצמו טיפה יותר ברצינות, אמר לעצמו "יכולתי לחסוך הרבה יותר בהתחלה אם הייתי יודע את א' ב' וג'", אבל אצל רובנו זה לא כך [ומה גם שנסיון זה דבר חשוב, בעיקר נסיון רע].

ועם זאת, אם חבר שלכם יחליט עכשיו שהוא רוצה שתלמדו אותו הולד'ם, והוא רוצה להתחיל לשחק ברצינות יש המון טיפים שתוכלו לתת לו כדי שיקבל מחיר טיפה יותר זול לכמה שעלה לכם אותו שכר לימוד.

אז הנקודות האלה בתקופה שבה אתם משחקים, שהיו נקודות ששינו לכם את הכיוון, שפתחו לכם את הראש, המאמר שקראתם, הספר שקניתם, אתר ההדרכה ששילמתם עליו.

כל מה שיכול לעזור לנסח בסופו של דבר פוסט שיפורסם בפורום "מתחילים" שמטרתו יהיה לחסוך חלק קטן מהכסף שנזרק לחינם בהתחלה, לתת לאנשים כיוונים חשובים וMustים שהם חייבים ללכת אליהם בשביל להתפתח, לדעתי יכול להיות ברכה.

כמובן שאני מתכוון לא רק לאסטרגיות משחק, אלא גם לדברים חשובים שלמדתם מבחינה מנטלית.

אל תחששו לחפור, אפילו לספר את הדרך שלכם ואיך התקדמתם, אני מבטיח שאם זה יצליח אני אעבוד על זה בעצמי כדי לסכם איזה המלצה טובה להתחלה , וכמובן אם מישהו כתב משהו טוב תודו לו כמו שאתם עושים תמיד שאני אדע גם כמה הדעה מקובלת.

תודה רבה,
    עידו.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    מה שאתה מבקש דומה ללרצות לעשות תואר ברפואה מלשבת בשיעור מבוא לביולוגיה.

פתח פוסטים ישנים, תעבור על מאות ידיים, תקרא ותקרא הרבה.

בפוקר אין תחליף לניסיון ועל כן גם לא תמצא פה אף פוסט קסם שיעזור לך.

3. הסמל האישי של idopes
    סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    200
    קיבל תודה 124 פעמים ב73 הודעות
    אני רואה שממש השקעת בלקרוא את מה שכתבתי.
    אם אתה עדיין מתעצל לקרוא עד הסוף, אני אסכם בשבילך בקצרה.
    אני לא עושה את זה בשבילי, ובשביל העצה שהצעת - לא היה צריך אותך.
    בכל אופן, אני חושב שיהיה נחמד לשמוע על ההתחלות של האנשים כאן, ולשמוע מהם את הרגעים המכוננים שלהם.

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי idopes צפה בהודעה
    אני רואה שממש השקעת בלקרוא את מה שכתבתי.
    אם אתה עדיין מתעצל לקרוא עד הסוף, אני אסכם בשבילך בקצרה.
    אני לא עושה את זה בשבילי, ובשביל העצה שהצעת - לא היה צריך אותך.
    בכל אופן, אני חושב שיהיה נחמד לשמוע על ההתחלות של האנשים כאן, ולשמוע מהם את הרגעים המכוננים שלהם.
    בכנות, הרגע המכונן שלי היה כשהבנתי שאין רגע מכונן, יש מליארד רגעים קטנים, המון המון HH המון המון גריינד והמון המון מחשבה ודיון על פוקר, אין דרכי קיצור, אין תרופות פלא.

5. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    לי אישית באיזה שהוא שלב נפתח סוג של פקק מנטלי כשראיתי את שחקן מסוים (מעדיף לא לנקוב בשם) מסביר באיזה ווידאו את מהלך המחשבה שלו לגבי מה הוא הולך לעשות בטרן בהתאם לקלפים שיבואו, ממש הרבה קלפים ספציפים. הבקדורים, הטווחים שזה מונע מהיריב, איך הטווח הנתפס שלי יכול להשתנות... ממש תכנון של דרכי פעולה מול קלפים ספציפים ברחובות הבאים.

ההשוואה של פטריק מול פיל לאק עם T4, שתחילה לא היתה מובנת לי, אחרי שהבנתי, באמת הבנתי, שינתה לא רק את הדרך שבה אני משחק, אלא גם איפשרה לי לנצל אנשים אחרים בצורה שלא באמת הבנתי קודם.

אני חושב שהדבר הרווחי והבסיסי ביותר היתה שיחה קצרה עם Borg ברוכיאל על Shepard's Pie. פשוט משהו ששיניתי מהיום-להיום והיה מאוד משמעותי בbottom line

מאז אני רואה בשיחה ומידע ממשחקנים אחרים ערך עליון מבחינת שיפור המשחק שלי, ומקפיד להקשיב לכל הערה או פידבק.
    Lol Hadookaments

6. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    אני חושב שהדבר הרווחי והבסיסי ביותר היתה שיחה קצרה עם Borg ברוכיאל על Shepard's Pie. פשוט משהו ששיניתי מהיום-להיום והיה מאוד משמעותי בbottom line
    בהנחה שלא מדובר במתכון, תואיל להרחיב?

7. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    העצה הראשונה שאני נותן לכל אחד שמתעניין לגבי פוקר זה- תמצא עבודה ותעזוב אותך משטויות- רוצה תחביב? תשחק טניס, פוקר זה לא מה שאתה חושב שזה.
    אנשים מסתערים על פוקר כדרך לעשות כסף מהיר וקל, ומפסידים.
    ברור שההתמכרות עצמה באה ממקום אחר, כולם נהנים מהתחרותיות, מהמורכבות של המשחק- והכסף רק מחזק את כל האחרים.
    התפיסה של "אני אלמד לשחק פוקר ואני יעשה הרבה כסף" לא כוללת את מה שיש בין "אני אלמד לשחק פוקר" ל"אני יעשה הרבה כסף"- שזה בדר"כ חודשים ולפעמים שנים של עבודה קשה, והרבה כסף שזורם לכיסים של מי עשה את זה לפניך.
    המון זמן מתבזבז על טילט ו"אל תשאל מה קרה, היה לי אסים, נפתח בלה בלה, הימרתי בלה בלה...........ואז בריבר נפל לו 3!!!!", אבל זה חלק מהאבולוציה ששחקן צריך לעבור.
    גם שחקני פוקר טובים ורווחיים יגידו שזאת עבודה קשה, למרות שזה בסך הכל משחק.
    הסווינגים תמיד כואבים, ושחקן מתחיל שאפילו לא מבין שהוא משחק לא טוב- לוקח אותם הרבה יותר קשה.

בקיצור, עדיף שלא- אבל אם הוא כבר נדבק בחיידק- BRM+אתרי הדרכה+השקעה, ולשחק המון, לעבור הכל על הבשר שלך- רק ככה לומדים.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

8. מושעה

מוניטין
    66 (0)
    הודה
    890
    קיבל תודה 327 פעמים ב254 הודעות
    כמו שאמרו קודמיי
    אין קיצורי דרך...הניסיון זה הדבר שעושה את ההבדל
    אבל יש להתחיל את הדרך בצורה נכונה יותר משהרבה שחקנים וכמו שאני והרבה מהפורום עברו
    לדעתי הדרך הנכונה היא ללמוד את המשחק לעומק בתור שלב ראשוני בעזרת מדריך או סרטוני הדרכה און ליין , ותוך כדי לשחק בלימיטים הנמוכים של טורנירים או קש מה שהשחקן מעדיף כמובן.
    מי שם לראות את הטעויות במשחק לתקן את הליקים כמובן שלשמור על חוקי brm
    ולעלות בלימיטים לאט לאט בלי שוטים מיותרים ,
    העצה הכי טובה שאני יכול לתת זה להבין מבחינה מנטלית מתי אתה בטילט ולדעת לקום ולחזור רק אחרי שאתה רגוע לגמרי

והכי חשוב .. להבין שכל עוד פוקר זה תחביב בשבילך תשמור עליו כתחביב ולא מעבר לזה

איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך דרכו...

9. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (14)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,068 פעמים ב541 הודעות
    start with level one

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    ללא ספק, אחד האלמנטים שגרמו לי לשפר בצורה הכי משמעותית את המשחק שלי הוא ניהול בנקרול נכון...
    כשאתה מנהל נכון את התקציב שלך אתה מקבל מודעות חזקה למשמעות של משמעת באופן כללי,
    אתה משחק עם הרבה יותר ביטחון וכאשר אתה נופל על סשן רע או תקופה רעה אתה מגלה שהרבה יותר קל להתמודד עם ההפסדים הללו מנטלית.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 13/05/2011 ב 00:17.

11. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

allinarco (13/05/2011)

12. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    מדיי פעם צץ איזה חבר שמראה קצת עניין בשטות הזאת שאני מתעסק בה קצת יותר מ-80 שעות בשבוע (לא כולל החודש האחרון בגלל הבלאגן) , בד"כ העניין הוא פאסיבי , באים להסתכל מתוך סקרנות ופחות עם רצון להכנס לזה בעצמם , אבל אם כבר הוא בוחר להכנס ונראה לי שזה משהו שיכול להתאים לאותו חבר , בתור התחלה אני מסביר לו שזה ייקח לפחות שנה עד שהוא יתחיל לראות תוצאות , שזה לא כייף ושזה לא משהו שמתאים לכל אחד .

אם הוא עדיין לא ירד מזה אחרי האיומים שלי , אז עדיף שהוא יעשה את זה עם הדרכה , אני יתנדב למכור לו סכום קטן בסטארס ויוודא שהוא לא מתפתה להתקדם מהר מדיי בסכומים.

יש לי חבר שלמד לשחק איתי באותו יום ממש ומאז לא התקדם כמעט , הוא משקיע בזה לא מעט זמן און אנד אוף ולא עושה כלום בשביל להשתפר , החשבון שלו גם הוקפא בטילט (כי הוא יוזר אמריקאי) וחוץ מלהכנס לבדוק מדיי פעם הוא לא עושה כלום ,אפילו מייל לא שלח להם , אמרתי לו כבר איזה אלף פעם שיצטרף לפורום ואין עם מי לדבר , אז אני פשוט יורד עליו בתקווה שמשהו ישתנה , אבל יש אנשים שנהנים מדיי מהמשחק בשביל לקחת אותו ואת הכסף שמושקע בו ברצינות.

13. המשתמשים הבאים מודים ל gana2 על התגובה המועילה:

allinarco (13/05/2011)

14. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    עשרת הדיברות המאולתרות לשחקן המתחיל-

בנקרול מנג'מנט: הרי לא תשמור על כללי בנקרול נכונים, אבל לפחות תנסה. זה באמת חשוב. אם אתה לא יודע איך ומה זה, גגל או שאל.

אל תתעצל: צא ולמד. יש שפע של חומר בפורום וברשת. כשאנשים רוצים ללמד אותך איך לעשות כסף, אל תגיד לא.

דע להפסיד: זה קורה. באד ביטס הם חלק מהמשחק. הרבה שחקנים חדשים מפסידים עם AA ל88, מחריבים כפול עשרים בנקרול מזה תוך שעתיים של טילט ומאשימים את המזל החרא שלהם ואת האתר הנאחס הזה שבטוח גונב להם. relax.

תתכונן לשלם: מי שמפסיד מרוויח נסיון, מי שלא יודע צריך נסיון. עסקת חבילה משתלמת ליריבים שלך. אין מה לעשות, אי אפשר להתחיל כריש.

תהיה כנה: למה עשית את זה? מה קורה פה? אל תטייח. תסתכל על עצמך. לא צריך להוציא את עצמך להורג אחרי טעויות, אבל לא להקל ראש. תלמד מטעויות, תשתדל לא לחזור עליהן.

AK: זה לא AA.

איי (A) גיים: מי ששיחק פעם אחת שיכור, יודע למה אסור לנהוג כששותים. עייף, שיכור, מוטרד, עצבני - אלא אם כן אתה מאוד מנוסה, רוב הסיכויים שאתה הולך לתרום קצת כסף.

גודל דגימה: אתה רואה בהולדם מנג'ר שאמרו לך להוריד שעשית 103$ אחרי 1,000 ידיים ויש לך וינרייט של 34bb/100. קראת ששחקן טוב משיג 5bb/100. שחק לפחות עוד 50,000 ידיים לפני שהמחשבות על מה אתה צועק ביד האחרונה בWSOP מציפות אותך. סמפל סייז (גודל דגימה) של 50,000 ידיים כבר יתן מידע פחות או יותר מהימן עליך לך ולסובבים אותך ויוכל להראות איך אתה כשחקן.

תציב גבולות גזרה: אם אתה חושב שאתה הכי טוב במשחק, חרגת למעלה. אם אתה חושב שאתה הכי גרוע במשחק, חרגת למטה. כשמתחילים לשחק יש תנודתיות קשה בין הקטבים. תשתדל להתקדם תוך כדי שמירה על מקום מאוזן באמצע. אתה בסדר. צבור סמפל סייז ונראה כמה בסדר.

אל תתווכח בפורומים על ידיים שלך: נכון, נראה לך שאתה הכי צודק וכל השאר טיפשים מהבסיס. בעקרון אתה צודק, אבל זה לא הזמן להוכיח את זה. כרגע פתח אוזן ותשכיל, הם יודעים יותר ממך.

15. 14 המשתמשים הבאים הודו לshipit על ההודעה המועילה:

allinarco (13/05/2011), ami1983 (13/05/2011), Anderson (13/05/2011), BarMenham (13/05/2011), bigben (13/05/2011), GabeKaplan (13/05/2011), idopes (13/05/2011), kobe call (13/05/2011), nonickname (13/05/2011), OshriAQ (13/05/2011), perdanny (13/05/2011), segalion (13/05/2011), WooeWooe (14/05/2011), yarontr (13/05/2011)

16. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (17)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    good post shipit
    Trying to bluff a donkey is never a good idea
    written in blood

17. מושעה

מוניטין
    66 (0)
    הודה
    890
    קיבל תודה 327 פעמים ב254 הודעות
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    עשרת הדיברות המאולתרות לשחקן המתחיל-

בנקרול מנג'מנט: הרי לא תשמור על כללי בנקרול נכונים, אבל לפחות תנסה. זה באמת חשוב. אם אתה לא יודע איך ומה זה, גגל או שאל.

אל תתעצל: צא ולמד. יש שפע של חומר בפורום וברשת. כשאנשים רוצים ללמד אותך איך לעשות כסף, אל תגיד לא.

דע להפסיד: זה קורה. באד ביטס הם חלק מהמשחק. הרבה שחקנים חדשים מפסידים עם AA ל88, מחריבים כפול עשרים בנקרול מזה תוך שעתיים של טילט ומאשימים את המזל החרא שלהם ואת האתר הנאחס הזה שבטוח גונב להם. relax.

תתכונן לשלם: מי שמפסיד מרוויח נסיון, מי שלא יודע צריך נסיון. עסקת חבילה משתלמת ליריבים שלך. אין מה לעשות, אי אפשר להתחיל כריש.

תהיה כנה: למה עשית את זה? מה קורה פה? אל תטייח. תסתכל על עצמך. לא צריך להוציא את עצמך להורג אחרי טעויות, אבל לא להקל ראש. תלמד מטעויות, תשתדל לא לחזור עליהן.

AK: זה לא AA.

איי (A) גיים: מי ששיחק פעם אחת שיכור, יודע למה אסור לנהוג כששותים. עייף, שיכור, מוטרד, עצבני - אלא אם כן אתה מאוד מנוסה, רוב הסיכויים שאתה הולך לתרום קצת כסף.

גודל דגימה: אתה רואה בהולדם מנג'ר שאמרו לך להוריד שעשית 103$ אחרי 1,000 ידיים ויש לך וינרייט של 34bb/100. קראת ששחקן טוב משיג 5bb/100. שחק לפחות עוד 50,000 ידיים לפני שהמחשבות על מה אתה צועק ביד האחרונה בWSOP מציפות אותך. סמפל סייז (גודל דגימה) של 50,000 ידיים כבר יתן מידע פחות או יותר מהימן עליך לך ולסובבים אותך ויוכל להראות איך אתה כשחקן.

תציב גבולות גזרה: אם אתה חושב שאתה הכי טוב במשחק, חרגת למעלה. אם אתה חושב שאתה הכי גרוע במשחק, חרגת למטה. כשמתחילים לשחק יש תנודתיות קשה בין הקטבים. תשתדל להתקדם תוך כדי שמירה על מקום מאוזן באמצע. אתה בסדר. צבור סמפל סייז ונראה כמה בסדר.

אל תתווכח בפורומים על ידיים שלך: נכון, נראה לך שאתה הכי צודק וכל השאר טיפשים מהבסיס. בעקרון אתה צודק, אבל זה לא הזמן להוכיח את זה. כרגע פתח אוזן ותשכיל, הם יודעים יותר ממך.

אין ספק שאתה הטוב ביותר....לפחות אצלנו

LIKE

18. הסמל האישי של perdanny
    פול האוס  

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    597
    קיבל תודה 532 פעמים ב279 הודעות
    הבעיה שלי בהתחלה הייתה שונה, אני מתמודד בקלות על תואר הבנקרול ניט של הפורום, אם הייתי חוזר אחורה הייתי משתחרר מהעכבות ומיישם את מה ששיחרר אותי מהן בדיעבד- קאוצ'ינג/סטייקינג דיל, לקבל רוח גבית משחקנים שמבינים עניין ומכירים את אופי הנישה שבה אתה מתמקצע זה מדהים, אתה מקבל הוראה לעלות לימיט ולא מחליט בעצמך ויש לך גישה לבנקרול מתחדש וגישה למוחות שמבינים עניין.
    נערך לאחרונה על ידי perdanny; 13/05/2011 ב 07:08.

19. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    חשוב מאוד לדעתי ללמוד להקשיב לאנשים כמו שיפיט, ובכלל לאנשים שמוכנים להשקיע בלשתף אותך בדעתם בצורה מפורטת ומנומקת.

בין אם אתה מסכים או לא, חשוב להבין את קווי המחשבה שמהם נובע מה שנאמר. ללמוד לספוג פידבק ודעות מנוגדות לאינטואיציה וצורת המחשבה שלך יגרום לכך שתוכל לצבור לך יותר כלים מנטליים, גם לשימוש עצמי וגם להבנה טובה יותר של שחקנים אחרים.
    אפילו ליין של שחקן רע, אם הוא מנומק ומוסבר לעומק, יכול ללמד אותך הרבה על צורת המחשבה שבה נוקטים שחקנים בעלי נטיות דומות.
    נערך לאחרונה על ידי Anderson; 13/05/2011 ב 07:02.
    Lol Hadookaments

20. פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    135
    קיבל תודה 292 פעמים ב173 הודעות
    אני חושב שהעצה הכי טובה שקיבלתי, זאת ששינתה משמעותית את האופן שבו אני חושב ומשחק פוקר, היתה לפני כשנה, בשיחת פוקר אקראית עם Xenophobe. סיפרתי לו על איזשהי יד מטופשת כשלפתע הוא שאל אותי "למה הימרת כאן, בלוף או ואליו?". זה אולי נראה לי מאד אלמנטרי היום ולמרביתכם זה יישמע כמו בדיחה, אבל ההבנה הזו, שמאחורי כל הימור שלי צריכה להיות כוונה ברורה היתה המפתח להפוך לשחקן פוקר חושב, ואני מבטיח לכם שבמרבית השולחנות שתשבו מול מרבית השחקנים, אם תשאלו אותם "הימרת כאן לבלוף או לואליו?" במקרה הטוב הם ימציאו את התשובה על המקום, ובמקרה הרע הם ידקרו אותך כי הם יחשבו שקיללת את אמא שלהם.

אז העצה הכי טובה שאני יכול לתת לשחקן מתחיל זה - בלוף או ואליו? תחשוב, אח"כ תהמר.

נושאים דומים

1. מספר חסוי שרק מוכרים יכולים לראות
    על ידי mosi41 בפורום פוקרלנד
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/05/2013, 18:08
  2. יכולים לעשות דבר כזה?
    על ידי Astrix בפורום אוף טופיק
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 05/07/2012, 09:30
  3. אם הייתם יכולים להתחיל מההתחלה באומהה איך הייתם מתחילים?
    על ידי moses בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 28/01/2012, 13:19
  4. לפעמים באומהה יכולים לבלבל..
    על ידי yarontr בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 15/04/2011, 01:38

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

להתחיל מהתחלה

פעולה להתחיל מהתחלה

בסדר תשתדל להתקדם.

SEO Blog