שליטה עצמית, בנקרול וכיצד מזהים התמכרות ?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-9 מתוך 9
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

שליטה עצמית, בנקרול וכיצד מזהים התמכרות ?

שלום לכולם

אני אשמח אם תקראו את הפוסט הזה ותוכלו לעזור לי .

אני בן 23 והתחלתי לשחק פוקר בערך לפני 5 שנים .
    ב5 שנים האלו היו מספר תקופות שהתחלתי להתעניין במשחק מעבר לשחקן הממוצע , התחלתי ללמוד את המשחק ולקרוא ב2+2 .
    אני נכנס מאוד בקלות לטילט ובנוסף אני בן אדם מאוד אימפולסיבי .
    תמיד כשה אני מתחיל להתעניין במשחק ברצינות אני משחק כמה שבועות , בונה לאט לאט את הבנקרול ותמיד נמאס לי באמצע . יכול להיות שאני לא בן אדם שתמאים לגריינד באונליין פוקר ואולי זאת בעיה אחרת . אני גם לא מייחס יותר מידי חשיבות לכסף שיש לי בבנקרול. אני יודע שאני יכול תמיד להפסיד ולהפקיד חודש הבא 200-300 דולר בלי שזה יכאב לי בכיס .

תמיד זה מסתיים בטילט ובזה שאני הולך לשחק PLO בבליינדים הכי גבוהים שאני יכול .
    סך הכל אני מופסד בכ-1000$+ דולר באינטרנט ועוד כ1000 שקל בלייב פוקר .
    העניין הוא לא בכסף- הרי לא מדובר בסכום גבוה, מדובר אצלי יותר בעניין של אכזבה אישית . אני באמת אוהב את המשחק ונהנה בשבועות הראשונים כשאני רוצה לקחת את זה ברצינות , אבל משום מה תמיד משהו קוטע את זה באמצע. או שסתם נמאס לי או שאני משחק כשה אני בטילט או שאני פשוט משחק כשה אני שיכור .

יצא לי לקבל קואוצ'ינג מבחור שמנצח ב100NL ו200NL באינטרנט . לדעתו אני משחק טוב וחושב נכון על המשחק וסך הכל הבעיה העיקרית שלי היא שליטה עצמית וטילט קונטרול .

הייתי רוצה לדעת אם יש פה חברה שהיו גם במצב שלי , ושהצליחו לצאת ממעגל ההפסדים הזה . כל עצה תעזור
    אני לא חולם על להיות ה-durrrrr הבא , או להתפרנס מפוקר . אני פשוט מאוד אוהב את המשחק ומוצא את עצמי חוזר כל פעם מחדש ומפסיד 100-200 דולר בשיא האדישות .

תודה לכל מי שהקדיש מזמנו וקרא את זה

2. הסמל האישי של themagican
    זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    32
    קיבל תודה 8 פעמים ב8 הודעות
    אני חושב אם לא תקח את זה באדישות...אלא באמת ברצינות- יהיה תוצאות טובות. וכל ההפסדים האלה רק בגלל האדישות שלך...;] תשחק ברצינות-תקח קופות רציניות

3. המשתמשים הבאים מודים ל themagican על התגובה המועילה:

POLIRAK (15/05/2011)

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    בהתחלה כשה אני מפקיד אני כן מתייחס למשחק ברצינות .
    אני מנסה להבין מה קורה איתי ברגע שלא ממש אכפת לי מהכסף ושפתאום אני מוכן לזרוק לפח את כל מה שלמדתי על המשחק .

תודה על התגובה

5. הסמל האישי של allinarco
    רביעייה  

מוניטין
    110 (14)
    הודה
    1,168
    קיבל תודה 637 פעמים ב473 הודעות
    טוב אני יתן את ה2 סנט שלי בתור שחקן מרווח מעט שמשחק לכיף כבר הרבה זמן.
    אתה כבר יודע מה הבעיות שלך שזה השלב הכי חשוב,עכשיו או שתתקן אותם או שפשוט תחליט שאתה מפסיק.
    לי הייתה אותה בעיה שאחרי רווחים גדולים(אני משחק MTT) והרבה משחק פשוט הייתי מעבד עניין במשחק ושורף כסף מהבנקרול על פרש.
    היום אני כבר יודע מתי להפסיק,ולמרות מה שאמרו טובים ורבים לפני אני לא מקצוען ואם מדגדג לי ביד בתקופה כזאת,אני פשוט משחק בחשבון נפרד בלי כסף כמעט על סכומים מאוד קטנים,לפעמיים אפילו מכניס אותי חזרה למשחק,ולפעמים ממשיך בהפסקה עוד.
    הכי חשוב שאתה מודע למה הבעיה ,זה השלב החשוב.
    מקווה שזה עוזר במשהו.

6. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    תראה
    אתה יודע מה הבעיה שלך, ובסך הכל אתה צריך לעבוד על עצמך
    אני תמיד חושב שכל אדם צריך להכיר במגבלות שלו אז אולי כדי להכיר במגבלות שלך. כשהכסף הוא לשעשוע אז הוא תמיד יהיה לשעשוע.
    תציב לעצמך יעדים ותעמוד בהם. אני למשל הצבתי לעצמי יעד לא להפקיד יותר לעולם. יש לי ארנק אלקטרוני שבו אני שומר כסף ואני יודע שכשזה יגמר אז אני מפסיק לשחק אונליין. זה מהווה תמריץ לרדת בבליינדים כל פעם שיש בעיה
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

7. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    נשמעת כמו בעיה שמאוד מאפיינת שחקני פוקר שמפסידים סכומים קטנים לאורך תקופות מאוד ארוכות. אתה נהנה מהמשחק אבל אתה לא רוצה להשקיע מעצמך כדי באמת לפתור אותו, אתה חושב שלא מגיע דווקא לך להפסיד במזל רע ובגלל זה קורות לך רדיפת הפסדים ב PLO בבליינדים גבוהים. אני חושב שהבעיה היא שאתה מוותר לעצמך להכנס לטילט, כי כביכול זה לא סכומים גדולים - אבל התוצאה היא אותה תוצאה, להפסיד כסף בטילט זאת אחת ההרגשות הרעות שיש בפוקר.אני גם בגילך וגם התחלתי לשחק פוקר ב18 ככה שאני מבין את תסכול שלך, אם אתה לא רוצה להכנס לספירלת הפסדים שתמשך עוד המון זמן אני ממליץ לתפוס פיקוד על האימפולסים שלך ולהבין למה אתה נכנס כל כך מהר לטילט - הרבה פעמים זה יהיו דברים מחוץ לפוקר. אם תפטור את בעיית האימפולסים שיש לך בפוקר אני בטוח זה יראה לך פאנים בחיים שבהם אתה גם אימפולסיבי מדי.
    בעולם משחקי הלייב בארץ אני יכול להבטיח לך ששחקן ששומר על קור רוח ועל הדחפים שלו ירוויח המון לטווח ארוך.

8. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    במקור פורסם על ידי POLIRAK צפה בהודעה
    בשיא האדישות .
    זה העיניין. אתה צריך לרצות לנצח. אתה לא צריך לפחד להפסיד, אתה לא צריך להיות חייב לנצח.

אבל אתה ממש צריך לרצות לבוא ולנצח. לא לשחק.
    Lol Hadookaments

9. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    אני נגד לרשום מה בנאדם "צריך" או "חייב" לעשות.

10. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    ברגע שינצח, הוא כבר לא יצטרך שיגידו לו מה הוא צריך או חייב לעשות.
    כרגע, הכוונה חד-מימדית לדעתי היא חיובית
    Lol Hadookaments

נושאים דומים

1. בדיקת שפיות עצמית
    על ידי Astrix בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 08/08/2014, 15:47
  2. מזהים את השירים?
    על ידי mick_a בפורום אוף טופיק
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 07/08/2013, 12:54
  3. חסימה עצמית