אגו

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-13 מתוך 13
  1. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות

אגו

מילה קטנה עם אין סוף משמעות, זה הכוח שדוחף אותנו וגם זה שמרסק אותנו.
    אני רוצה להציג בפניכם בלוג של אשטון גריפין (השחקן שרץ 70 מייל ב24 שעות, ובכללי אחד השחקנים הטובים בעולם) בו הוא מדבר על אגו ונחישות גם ככלי בונה וגם כמרסק :

The game chose me

Writing this at 6 am in the morning after a rhino trip with Brandon Crawford, a guy named Nick, and a female live pro named Suzie. I met Suzie just today and she was telling me her records for the summer in the $5/5 plo games. She's said she has grinded 200 hours this month and is making $200 an hour. She bragged about her discipline and her knowledge and understanding of the game. What I really appreciated about her conversation was that she had never heard of me before and had no idea of my experience or winnings at plo. I appreciated our interaction that much more because of this. Basically, she said I was horrible. If she knew me better I think she would have called me a monktard.

I've been losing. Your frustration from losing is a function of your ego. The bigger your ego is, the more you think you expect and deserve to win and the less open-minded you are to improving. Conversely, the more humble you are, the more you try to identify reality and the truth. In poker, the truth is equivalent to winning. If you knew the right answer to every decision possible, you have won. Of course the ego hinders you from identifying the truth and as a result you lose. The worst part for the egomaniac is that his arrogance is too much to overcome and for a poker player this leads him to bust or near bust. Sadly, it's a natural cycle and the ego forces this cycle to occur.

Of course, my career has been nothing less than this natural cycle. When every source that you know is telling you that you are the best, that you have utmost confidence and ability, that you will find a way to win, that losing isn't an option, that you can't accept defeat, then you are defeated. Some things just can't be won, nor should they have attempted to be beat. Winners let go, they are free. Their ego isn't driving them into oblivion. It's the hardest part about the game to understand.
    Again, I've been losing. I've wanted what was once mine. I want what isn't mine. Getting back to the peak is an illusion of glory, plastic surgery to the soul, not a cure but a bandaid. The ego has made sacrifices to the well-being of the person to relieve it's pain and to continue to grow. Will power is the ability to overcome a certain expectation with strength and understanding of the truth. The further your results are from expectation, the more your ego is affected and your knowledge of the truth is also negatively affected. It's taken years of pain and an ego-driven agenda that has buried me to realize this. There is no escape route for the ignorant.

To summarize my career into one sentence, I had phenomenal poker results(see below), but my ego prevented me from holding onto money and I extremely negative results was the price that I paid.

All time No Limit Hold'em

All time Pot Limit Omaha

לינק : http://www.leggopoker.com/blogs/theashman103/

אני מזמן לא הרגשתי כזאת הזדהות, בימים אלה יש לי הרגשה שהאגו שלי זאת מכונית מרוץ שאין לי שליטה עליה ואני בנתיב ישיר של התנגשות בקיר בטון.

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לLucarelli על ההודעה המועילה:

borazwOw (25/06/2011), yarontr (25/06/2011)

3. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    ללא ספק, אחד השחקנים הטובים בעולם.

אחלה בלוג.

The bigger your ego is, the more you think you expect and deserve to win and the less open-minded you are to improving.

4. הסמל האישי של eli1445
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    61
    קיבל תודה 196 פעמים ב106 הודעות
    קשה לשמור על אגו תקין כשהפרנסה שלך זה להביס אחרים כל היום
    "He who fears being conquered is sure of defeat."

5. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    124
    קיבל תודה 215 פעמים ב142 הודעות
    בדיוק חשבתי אתמול איך אני חוזר לוגאס והפעם לא יוצר לעצמי מיד עם הישיבה בשולחן את תדמית ילד-האינטרנט...
    או במסגרת תדמית ילד-האינטרנט, איך אני לא יוצר אנטגוניזם? רמז: להשאיר את האקססוריז בחדר ואשכרה לדבר עם אנשים, אבל לאו דווקא על פוקר...?
    ההצלחה משפיעה לאט לאט על האגו, ואז האגו משפיע לאט לאט על ההצלחה...
    באונליין זה נכון, בלייב נכון אולי אפילו יותר...

6. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    running 4mil above wv in plo..
    yee baby!

7. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    32
    קיבל תודה 25 פעמים ב18 הודעות
    במקור פורסם על ידי eli1445 צפה בהודעה
    קשה לשמור על אגו תקין כשהפרנסה שלך זה להביס אחרים כל היום
    ברגע שתבין שהפרנסה שלך זה להביס כל יום את עצמך ולא אחרים יהיה לך הרבה יותר קל!

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי AA23ds צפה בהודעה
    בדיוק חשבתי אתמול איך אני חוזר לוגאס והפעם לא יוצר לעצמי מיד עם הישיבה בשולחן את תדמית ילד-האינטרנט...
    או במסגרת תדמית ילד-האינטרנט, איך אני לא יוצר אנטגוניזם? רמז: להשאיר את האקססוריז בחדר ואשכרה לדבר עם אנשים, אבל לאו דווקא על פוקר...?
    ההצלחה משפיעה לאט לאט על האגו, ואז האגו משפיע לאט לאט על ההצלחה...
    באונליין זה נכון, בלייב נכון אולי אפילו יותר...
    בעבר תמיד הייתי בגישה שמי שכבש לא צריך לקבל ממני יחס ידידותי כלשהוא על השולחן, הנושא הזה גרם לי לאבד המון אנרגיות...
    היום אני משתדל ליצור קשרים ידידותיים על השולחן ...זה משרת את האינטרס שלי כשחקן וגם כבן אדם...

איפשהו הנושא הזה מתחבר לנושא של עסקאות...מצד אחד אתה רוצה ליצור תדמית מפחידה שמי שיכנס איתך לקופה גדולה עלול להפסיד את הסולד שלו(כי רוב השחקנים לא יושבים עם רול מתאים ויכולים להגיע למצב שהאפקטיב שלהם הוא 20%+ מהרול) מצד שני אתה מעדיף לשמור על יחסים ידידותיים עם השחקנים(אני לא מדבר על צביעות, לפעמים אני באמת מוכן לרוץ מספר פעמיים רק מהתחשבות בשחקן השני שאולי בשבילו הכסף בקופה מאוד משמעותי...שאלו יהיו הליקים שלי.)
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 26/06/2011 ב 17:43.

9. פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    135
    קיבל תודה 292 פעמים ב173 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    בעבר תמיד הייתי בגישה שמי שכבש לא צריך לקבל ממני יחס ידידותי כלשהוא על השולחן
    למה? מה בין יכולת המשחק של מישהו לבין היכולת לתקשר איתו כבנאדם?

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    למה? מה בין יכולת המשחק של מישהו לבין היכולת לתקשר איתו כבנאדם?
    איפשהוא לפני כמה ימים מישהו רשם פוסט ואמר "לרוב, לשחקנים חלשים יש אתיקה נמוכה ולהפך"...
    ואני מאוד מאוד מסכים עם האמירה הזאת...ולפעמים כששחקנים חלשים עושים מהלכים לא אתים(אפילו אם זה איזה סלורול שנעשה בתמימות ולא בכוונה)
    בא לך לזרוק להם ג'וטון לעין...עם הזמן התבגרתי והבנתי לעומק שאם אתה שחקן רע לא אומר שאתה בן אדם רע ואם אתה עושה סלורול בתמימות וכ'ו זאת לא סיבה לכעוס או לשמור טינה כלפי הבן אדם.
    ושוב, אני יוצא מנקודת הנחה שלרוב שחקן חלש יהיה שחקן לא אתי (לפעמים זה במכוון ולפעמים זה סתם מחוסר תאקט).

בנוסף, כאשר אתה ידוע כאחד שנוהג לנקות שולחנות, תמיד יהיו אנשים שישמחו להיכנס איתך לוויכוחים לא הכרחיים והאינסטינגט שלנו (שלי בטוח) כבני אדם הוא להראות שאנחנו צודקים ...לפעמים עדיף להיות חכם מאשר להיות צודק.

עריכה :

סיפור מצחיק(להמחיש את התאוריה שלי) שהיה לי בעבר בפארטיה ...
    כל השחקנים היו גרים באותה שכונה פחות או יותר...רק אני הייתי בחור לא מוכר (אבל היה ברור לכולם שהגעתי בשביל לעבוד בניגוד אליהם).

בליינדים 5-5 8 ידיים
    אני לימפ מעמדה מוקדמת , שחקן בבט 50 , 3 השוואות אני דוחף סחורה 600
    הרייזר המקורי בפולד אחד הלימפים מתייסר חושב ומחליט להשוות...
    אני אומר שיש לי אסים והוא שותק...
    פלופ
    טרן

כבש: רגע רגע...יש לי פלאש דרו אתה רוצה לעשות עסקה?
    הירו: לא, פתח (הבן אדם היה דורש פי 2 מהאחוזים שלו אז לא רלוונטי)

ריבר

נבל זורק על השולחן

כל השולחן (כולל הדילר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) עומדים על הרגליים וצורחים "יששששששששששששששש יששששששששששששששש ישששששששששששש"

הרגשתי כמו אוהד ריאל ביציע של בארסה....

יכול להיות שחלקם היו אנשים ממש טובים ונחמדים...אבל אתים?! פייייי על החיים שלהם #@%#$$#!$#^^#^#^^^!^%#!
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 26/06/2011 ב 18:58.

11. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

yarontr (26/06/2011)

12. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    לול איזה גועל נפש של שולחן..
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

13. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    424
    קיבל תודה 466 פעמים ב294 הודעות
    איכס על הדילר.

14. פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    135
    קיבל תודה 292 פעמים ב173 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה

כל השולחן (כולל הדילר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) עומדים על הרגליים וצורחים "יששששששששששששששש יששששששששששששששש ישששששששששששש"

טוב שהם לא עשו גל והבחור עם הפלאש הוריד חולצה ועשה גליץ' על הלבד.

15. המשתמשים הבאים מודים ל The 16th Keves על התגובה המועילה:

er4n (27/06/2011)

16. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    124
    קיבל תודה 215 פעמים ב142 הודעות
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    טוב שהם לא עשו גל והבחור עם הפלאש הוריד חולצה ועשה גליץ' על הלבד.
    1. flush
    2. flash
    3. flesh

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אגו

Ego = 1 Knowledge משמעות

סיפור על אגו

אשטון גריפין

SEO Blog