יחס קופה בריבר - מה "הכלל המנחה שלכם בלייב" ?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 23
  1. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות

יחס קופה בריבר - מה "הכלל המנחה שלכם בלייב" ?

אני רוצה בעקבות יד שאני לא זוכר בדיוק איך התנהלה אבל אני אגיע לפואנטה.
    גיבור יושב עם בערך 1300 (לא מושקע שקל במשחק לצורך העניין שלא יתחילו לדבר איתי על BRM או דברים לא רלוונטיים ו+500 עבור "המשקיע")
    אני האמת לא זוכר בדיוק את העמדה שלי ביד אבל מעמדה אמצעית עם זוג 7 אני רואה פלופ ב-60
    עם עוד 4-5 נבלים (כנראה שזה היה אחרי לימפ CALL... ושוב מטרת הדיון היא לא האם צריך לפתוח עם זוג נמוך. מבחינתי לימפ הוא מהלך סטנדרטי ו+EV בלייב בפארטייה)
    פלופ A 6 2 ריינבואו
    אני מצ'קצ'ק וגם האגרסור אחרי - כולם מצ'קצ'קים בקופה בערך 240-250 (אם אני לא טועה)
    טרן 2 נבל א' (שחקן צעיר וחושב מנסה לגנוב את הקופה עם הימור חלש יחסית של רבע קופה..זה כמעט עובד )
    ברור לי שזה ניסיון גניבה אבל אין לי אינפורמציה ביד אבל השולחן הוא שולחן חלש והסיכוי ששחקן יחזור אלינו בלי A חזק (שאיתו הוא היה אמור להמר בפלופ) מאוד נמוך. אני מחליט לשלם את ה-80 שהוא הימר
    נבל ב' שהוא קולינג סטיישן מטורף משלם גם כן השאר זורקים.
    בקופה יש בערך 500-550 שקל
    ריבר 4
    נבל א' צק
    גיבור צ'ק
    נבל ב' מהמר 100
    נבל א' אומר לנבל ב' מה אתה מייצג פה... מה אתה מנסה לגנוב ונבל ב' אומר לו : "אני קנטה"
    פה בשלב הזה ברור לי שהוא לא משקר... לדעתי נבל א' שקל פה מהלך של צ'ק רייז ריבר בלתי אמין בעליל בריבר אבל נגד קולינג סטיישן כזה זה -EV בעליל. נבל א' זורק.
    פה ברור לי שאני ביט... אני גם מקבל TELLS גופניים מנבל ב' שהוא טוב על הזוג 7 שלי וגם הוא תמיד נותן ואליו מאוד חלשים כשהוא רוצה תשלום.
    פה בעצם נכנסת השאלה ?! מה המדיניות שלכם בדר"כ ?
    האם יש ספוטים שאתה יודע שאתם כנראה ביט (לפחות 80% מהפעמים) אבל היחס קופה הוא 1:6 ואפילו 1:7
    אני מנצח 6 .... וכל בלוף. אני יודע שנבל הוא לא שחקן שיהמר פה A אפילו לא 1% מהפעמים.
    אני יודע שבעצם יש לו קנטה 3 5 אבל אני אומר לעצמי... "אני חייב לשלם בשביל יחס קופה והסיכוי הקלוש שהוא 6 ושהוא מנסה להוציא אותי מהיד עם משהו שנראה כמו ואליו.."
    זה האבסורד- אני יודע שאני מול שחקן שלא יתן בחיים ואליו עם אס אבל אולי אולי עם 6.
    האם בעצם יש ספוטים ששחקן נידון לשלם לנבל את הואליו בט שלו כשזה ואליו כבשי כזה ושקוף רק בשביל הסיכוי ש... ?!
    זה גם ספוט שאני בחיים לא יכול לחזור. אין לי ליין אחר בריבר למעט צ'ק / פולד או צ'ק / CALL
    האם יחס קופה צריך להכריע ברוב המקרים ואין מנוס וזה בעצם הכלל המנחה ?!

ושוב חשוב לי להדגיש שאני לא ריזולט אוריינטד. לא היה לי ספק שאני ביט לפי איך שהכל התנהל.
    אני פשוט באמת ובתמים חשבתי לעצמי שזו "טעות פוקר" לזרוק את היד שלי בגלל יחס קופה. השאלה אם זו חשיבה נכונה ?!
    אם שנייה נכמת את זה. אם אני חושב שב-80% מהפעמים בלבד הוא יהיה שם טוב אז אני צריך יחס קופה גדול מ1:4
    אבל אם הוא יותר מ-90% מהפעמים יותר טוב אני צריך יחס קופה של 1:9 לפחות בשביל להשוות.
    להגיד שאני יודע לכמת את רמת הטירוף של נבל ב' יהיה שקר גס..
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 02/07/2011 ב 08:41.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (15)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    tldr
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

3. המשתמשים הבאים מודים ל djo על התגובה המועילה:

dodly123 (02/07/2011)

4. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    דניאל AA23D , מה אתה אומר ?
    יחס הקופה מכריע גם אם הייתי נגד שחקן טוב יותר מאשר מנבל ב' ? שכמעט ב-100 אחוז מהמקרים יהמר לואליו ?

5. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אין כלל מנחה בסיטואציות מהסוג הזה...
    TELLS , רידים ,דינמיקה, היסטוריה ,מצב נפשי של השחקן...

6. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    אני חושב שיחס קופה בריוור זה אחד הקשקושים הגמורים... גם המשפט המתלווה אליו הוא "אני צריך להיות טוב X אחוז מהפעמים" לא רלוונטי כשאתה משחק בלייב, ולא יהיו לך X פעמים כדי להגיע לממוצע. אם אתה בטוח שאתה ביט = תקפל גם בשביל שקל (בהקצנה). ככל שרמת הבטחון שלך יורדת בזה שאתה ביט, כך שווה לך יותר לשלם בשביל הסיכוי שאולי אתה טוב.

השימוש בסטטיסטיקה במקומות לא רלוונטיים, מזכיר לי משהו מצחיק - כששהייתי ילד, אוכלוסייית העולם אז הייתה 4 מיליארד, והיו מילארד סינים. אנחנו 4 ילדים במשפחה, ואבא שלי היה שואל אותנו - סטטיסטית, אחד מכם צריך להיות סיני. איך יכול להיות שכולכם יצאתם דומים?

7. המשתמשים הבאים מודים ל samsam69 על התגובה המועילה:

yarontr (02/07/2011)

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה

השימוש בסטטיסטיקה במקומות לא רלוונטיים, מזכיר לי משהו מצחיק - כששהייתי ילד, אוכלוסייית העולם אז הייתה 4 מיליארד, והיו מילארד סינים. אנחנו 4 ילדים במשפחה, ואבא שלי היה שואל אותנו - סטטיסטית, אחד מכם צריך להיות סיני. איך יכול להיות שכולכם יצאתם דומים?
    יש כמו ווריאנס?

9. 2 המשתמשים הבאים הודו לshoko87 על ההודעה המועילה:

FishFishGarden (02/07/2011), perdanny (02/07/2011)

10. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    תאורטית זה נכון שצריך לחשב בקירוב את הסיכוי שאתה טוב מול היחס קופה, זה פחות קורה בריבר כי שם בדר"כ יש מקסימום מידע על היד ששיחקת, ואז אתה פשוט יודע אם אתה 100% טוב או 100% לא טוב, אולי 95-5 או משהו באיזור.
    אתה צריך להבין שסטטיסטיקה היא לא פקטור במצבים דקים, שלא קורים מספיק כדי שתוכל לאזן.
    יש כל כך הרבה דברים שצריכים לעבור לך בראש במצבים כאלה, סטטיסטיקה צריכה להיות האחרונה ברשימה.

בכל מקרה אני חושב שרצית להשוות וחיפשת תרוץ. וזאת הבעיה שיש לשחקנים חושבים- לפעמים חושבים יותר מידי, או חושבים לא נכון.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

11. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

samsam69 (02/07/2011)

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    אני חושב שיחס קופה בריוור זה אחד הקשקושים הגמורים... גם המשפט המתלווה אליו הוא "אני צריך להיות טוב X אחוז מהפעמים" לא רלוונטי כשאתה משחק בלייב, ולא יהיו לך X פעמים כדי להגיע לממוצע. אם אתה בטוח שאתה ביט = תקפל גם בשביל שקל (בהקצנה). ככל שרמת הבטחון שלך יורדת בזה שאתה ביט, כך שווה לך יותר לשלם בשביל הסיכוי שאולי אתה טוב.

מה זה לא רלוונטי כשאתה משחק לייב? בלייב זה נהיה שש בש ולא פוקר? לא יהיה לך מספיק פעמים כדי להגיע ללונג ראן? אז למה משחק? לצ'נס?
    תמיד כשאתה עושה משהו אתה לא מחפש את המהלך שיצליח 100% או 0%. אתה מחפש את המהלך שבהתאם למה שאתה מקבל הוא משתלם. אם אתה מקבל יחס של 1 לX ואתה חושב שאתה טוב יותר מזה, אז זה איזי קול. הנקודה שאלייה מתייחס לדעתי OP היא מצבים שהיחס שאתה מקבל הוא כל כך טוב, שאפילו שאתה חושב שאתה ביט אתה מרגיש שאתה חייב לשלם ,כי "אני צריך להיות פה טוב רק 2.75 אחוז וזה קול משתלם". והתשובה היא כמו שאמרתי, אם אתה חושב שאתה יותר טוב ממה שאתה מקבל, תשלם.
    אם אתה באמת טוב פה אחת ל8 פעמים או מה שזה לא יהיה, זה כבר עניין אחר, וכל יד לגופה.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

13. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

djo (02/07/2011)

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    גם אני לא ממש הבנתי את האמירה שבגלל שלא נגיע למצב הזה מספיק פעמיים אין לנו מה לחפש כאן כי זה לעולם לא יתאזן.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 02/07/2011 ב 15:40.

15. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (16)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    this:
    אבל אם הוא יותר מ-90% מהפעמים יותר טוב אני צריך יחס קופה של 1:9 לפחות בשביל להשוות.
    להגיד שאני יודע לכמת את רמת הטירוף של נבל ב' יהיה שקר גס..
    leads to this:
    fold.

16. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (15)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב666 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    גיל הוא מתכוון לזה שבלייב אתה נוטה ליותר מדי leveling שבהם אתה מנסה לשכנע את עצמך שהיחס קופה יתן לך השוואה שהיא רווחית ללונג ראן, שבעצם אין מצב שאתה טוב שם בחיים.

17. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    בדיוק!
    מה שאני מנסה להגיד הוא שסטטיסטיקה היא כלי, ואסור להשתמש בו כתירוץ לעשות מהלכים שברור לך כשחקן שהם שגויים.

18. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    אני לא אמרתי לשלם כל פעם שאתה מקבל 1 ל10, כל יד היא מקרה פרטי.

19. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    גם אני לא ממש הבנתי את האמירה שבגלל שלא נגיע למצב הזה מספיק פעמיים אין לנו מה לחפש כאן כי זה לעולם לא יתאזן.
    לתת לענייני פוט-אודס להכריע במצבים שקורים 1 ל5000 ידיים (יש מצב שהרבה יותר) זה לא הכי חכם, מה גם שאתה לא בטוח בכלל במה ההסתברות שאתה טוב.
    להצליב מידע אפסי עם מידע חלקי בתקווה שאחרי עשרות מצבים כאלה (אחרי חצי שנה בקירוב) המהלך שלך יתאזן- זה לא דרך לקבל החלטה נכונה. בטח בפארטיות שאין שום סיבה בעולם לחפש מצבים דקים.
    .."
    shipit

20. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    לתת לענייני פוט-אודס להכריע במצבים שקורים 1 ל5000 ידיים (יש מצב שהרבה יותר) זה לא הכי חכם, מה גם שאתה לא בטוח בכלל במה ההסתברות שאתה טוב.
    להצליב מידע אפסי עם מידע חלקי בתקווה שאחרי עשרות מצבים כאלה (אחרי חצי שנה בקירוב) המהלך שלך יתאזן- זה לא דרך לקבל החלטה נכונה. בטח בפארטיות שאין שום סיבה בעולם לחפש מצבים דקים.
    בכל סשן אני נתקל בסיטואציה שמופיעה 1 ל1000 זה בכלל לא עניין של כל כמה זמן ניתקל בסיטואציה הזאת!
    הרי שכל טל שתפסת במפתיע או ריד שאתה דיי בטוח שהוא נכון זאת סיבה לעצור לרגע ולחשוב האם להשוות/לזרוק...

הסיטואציה שהOP מעלה זאת בדיוק סיטואציה שאנחנו באמת לא יכולים להעריך בוודאות מה ההסתברות שלנו אבל זה ממש לא אומר שאנחנו צריכים לשחרר את היד...(יכול להיות שזה פולד אבל לא מהסיבה שהסיטואציה הזאת נדירה).

כמו שכבר אמרתי בכל סשן אני מקבל לפעמים החלטות או כיוון להחלטה על פי דינמיקות,היסטוריה רידים,טלים ואם יש לך מספיק ביטחון משחק ורול עמוק אתה יכול ללכת רחוק רחוק רחוק עם קו המחשבה שלך ואין בזה שום דבר פסול...הייתי מאוד ממליץ לשחקן חסר ניסיון (יחסית) לוותר על ספוטים מהסוג הזה ולהתרכז בפוקר הכי פשוט שיש (כי זה באמת מספיק בשביל להיות ריווחי)אבל להגיד שאין טעם להיכנס לסיטואציות האלה זה רחוק מלהיות נכון.

מספיק שב500 שעות משחק נכנסתי ל300 סיטואציות נדירות ויצאתי מהן בEV+ הכל בסדר, העובדה שכל אחת מהן שונה מהשניה לא אומר שאין צורך להיכנס אליהן.

עריכה:
    אתה אומר "להצליב מידע אפסי מול מידע חלקי" מבחינתי מה שאתה אומר כאן הוא תאורתי לחלוטין ויכול להיות שהOP כן/לא חושב כך זה גם עניין תאורתי...
    הנקודה היא שאפשר להגיע למצב שאתה מקבל הרבה החלטות ע"פ הערכה שהיא לא מדע מדוייק וליצור מזה EV חייובי...ולהגיד שאתה מעדיף להשקיע את המאמצים שלך בספוטים פשוטים יותר זה כבר עניינו האישי של כל אחד.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 02/07/2011 ב 18:37.

21. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    מה זה לא רלוונטי כשאתה משחק לייב? בלייב זה נהיה שש בש ולא פוקר? לא יהיה לך מספיק פעמים כדי להגיע ללונג ראן? אז למה משחק? לצ'נס?
    הלו הלו, קצת כבוד לשש-בש...
    דע לך שבניגוד לסטיגמה בארצנו, שש-בש נחשב למשחק מיומנות ולא מזל! (ואפילו מוכר ע"י רשויות החוק בארה"ב ככזה). חלק משחני השש-בש הטובים עשו הסבה לפוקר - פול מגריאל למשל, אלוף העולם בשש-בש, הוא ממציא מונח הM המוכר אשר בשימוש בטורנירי פוקר.
    נסה לשחק שש בש מול תוכנה או שחקן טוב - אתה תופתע שהוא ינצח אותך 70-80 אחוז מהמשחקים, אפילו עם העברת את כל השמירות/מילואים שלך במשחקי ששבש סוערים, ואתה בטוח שאתה שחקן מצוין...

22. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    דע לך שבניגוד לסטיגמה בארצנו, שש-בש נחשב למשחק מיומנות ולא מזל! (ואפילו מוכר ע"י רשויות החוק בארה"ב ככזה). חלק משחני השש-בש הטובים עשו הסבה לפוקר - פול מגריאל למשל, אלוף העולם בשש-בש, הוא ממציא מונח הM המוכר אשר בשימוש בטורנירי פוקר.
    נסה לשחק שש בש מול תוכנה או שחקן טוב - אתה תופתע שהוא ינצח אותך 70-80 אחוז מהמשחקים, אפילו עם העברת את כל השמירות/מילואים שלך במשחקי ששבש סוערים, ואתה בטוח שאתה שחקן מצוין...
    אכן כן...גם דן הרינגטון ידוע כשחקן שש בש לשעבר.
    מה גם שיש את פונקציית ההכפלות שיכול להגדיל את האדג' וכמובן לצמצם את אפקט המזל.

23. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (16)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    שש בש הוא ממש לא משחק מזל.
    מזמין לHU.

24. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    כל מה שאמרתי זה שסיכויי קופה לא אמורים להיות המניע המרכזי מאחורי מהלכים במצבים דקים.
    הכניסה למצבים כאלה היא לא EV-, היא פונקציה של יכולת וניסיון.
    יותר קשה לשחק אותם כי יש פחות מתמטיקה והרבה יותר דינמיקה וכל מיני פרמטרים שאי אפשר לעלות אותם על נייר. אז לתת לסיכויי קופה להחליט אם אני משווה או מקפל.. לא נראה לי נכון.

פעם הבאה שאתה בא לדרור אתה זורם לשש-בש? אי אפשר להיות ניט מת בשש-בש..
    .."
    shipit

25. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    ברור, לא התכוונתי ספציפית למשהו על שש בש

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תרשמו ביומני הפוקר שלכם - 23:30 "לילה כלכלי" ערוץ 10
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 66
    הודעה אחרונה: 03/03/2013, 00:08
  2. KQs בביג, טורניר "ראש", החלטה בריבר
    על ידי Idanp בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 14/11/2012, 19:39
  3. נל100: סט תחתון, מצב "דרכנו" בריבר
    על ידי 300warrior בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 67
    הודעה אחרונה: 28/12/2011, 14:04
  4. כמה זמן אתם מצליחים להחזיק בA game שלכם בלייב?
    על ידי Charge בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15/07/2011, 08:15
  5. בד ביט בלייב וספרו על באד ביט קשה שלכם בלייב
    על ידי poker בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 19/10/2010, 19:13

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

פוקר יחס

פול מגריאל

SEO Blog