איך לשחק ידיים בינוניות TAG נגד Calling station

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות

איך לשחק ידיים בינוניות TAG נגד Calling station

הי,
    בשולחן שאני משחק אני נתקל הרבה פעמיים בבעיה של איך לשחק ידיים בינוניות TAG נגד Calling station?
    יכול להיות שהשאלה קצת כללית מידי אז אוסיף כמה פרטי רקע:

השולחן 1-2 , ערמות ממוצעות 500-800. בשולחן משחקים שני שחקנים ספציפים שמשחקים +90% מהידיים (אני לא מגזים) בלי קשר לגודל ההעלאה לפני הפלופ. אין יד שמישהו מהם לא מעורב בה. מבחינת האגרסיביות ,בד"כ משחקים ממש חזק רק שיש להם יד ממש חזקה, בשאר נוטים להשוואות רבות ולעיתים בלופים אם מרגישים חולשה רבה.

בזמן האחרון אני משחק בשולחן ממש טייט, משתדל לחכות לידיים פרימיום ולהשיג מקסימום ואליו. זה עובד לא רע , אבל בשלב מסויים אני חייב לאזן את המשחק עם ידיים יותר חלשות (SC, זוגות בבינוניים ודומות) ואז במידה ואני לא פוגע בפלופ אני ממש באוויר ולא יודע איך להמשיך.

לדוגמא:

אני בעמדה אמצעית מקבל , .
    מספר לימפים עד אלי , מעלה ל 50(לנסות להשאר נגד כמה שפחות) , אחרי שני הנבלים משווים ...
    פלופ , , ,

במצבים כאלה אני תקוע, להמשיך להמר למרות שכל דבר נמצע בטווח שלהם? לעצור ולוותר ולהפסיד את הכסף שהכנסתי לפני הפלופ (זה די מבאס שאני מעלה הרבה לפני הפלופ כשאני יודע שהם תמיד יהיו ביד וכל פעם שאני לא אפגע אני אוותר ..)?

להבנתי כלל האצבע נגד קולינג זה לא להעלות אלה אם יש לך יד חזקה, אבל במצב של משחק עם ידיים בינוניות ברוב בפעמים אני לא אפגע ביד חזקה ומה אז?
    הדבר המתסכל , שאני יודע שלא משנה כמה אני יעלה הם יהיו ביד ואני עדיין מחפש את האסטרטגיה הנכונה לנצל את זה ...
    נערך לאחרונה על ידי אסי; 07/08/2011 ב 13:08.

2. הסמל האישי של eyalla7
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    275
    קיבל תודה 479 פעמים ב285 הודעות
    אני מניח שאם תעלה ל-20 גם תתמודד רק עם שניהם.ביד הספציפית אני צ'ק OOP ועם פוזיציה מהמר 2/3 קופה
    I dont believe in luck,i believe you make your own luck in life" - Amarillo Slim"

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות
    אני מניח שאם תעלה ל-20 גם תתמודד רק עם שניהם.ביד הספציפית אני צ'ק OOP ועם פוזיציה מהמר 2/3 קופה
    לאור האסטרטגיה שלי של לשחק מאוד טייט, ברב הפעמים שאני פותחאני אהיה עדיף עליהם בהרבה (במיוחד עם זוגות גבוהים) , חשבתי שכדאי לי להגיע כמה שיותר גבוהה עם הפתיחות שכן הם בכל מקרה משלמים , במצב כזה אני חייב לפתוח באותו הגובה גם עם קלפים יותר בינוניים בכדי לא לתת רמז לחוזק ...

4. הסמל האישי של Catch22
    זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    20
    קיבל תודה 12 פעמים ב9 הודעות
    ז"א שהמשחק הוא 1, 2 קול קול רייז ל50?? נשמע יותר כמו משחק 5-5 ידידותי... נגד קולינג סטיישן, טווח הCBET שלך יהיה חייב להתרחב מעט יותר, וקצת יותר אגרסיבי. פוזישן על שניהם כמובן תמיד יעזור..

5. סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    8
    קיבל תודה 94 פעמים ב53 הודעות
    לדעתי נגד יריבים מהסוג הזה אל תעלה עם קלפים כמו AT ללא פוזיציה
    ואם כבר אתה בוחר להעלות ללא פוזיציה תנסה יותר קלפים כמו AK QK AQ ככה שאתה יודע שאתה פוגע אתה פוגע חזק זוגות נמוכים וכו' תישאר על לימפ

נושאים דומים

1. even against a Calling station, this hand cannot loose
    על ידי segalion בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/07/2012, 11:30
  2. am I a calling station ?
    על ידי eytan99 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 30/01/2012, 18:38
  3. זוג שני מול calling station איך שוחק
    על ידי eytan99 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 13