אפשר לזרוק את זה בריבר בכלל? Top Two vs Running Spades

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,858 פעמים ב3,672 הודעות

אפשר לזרוק את זה בריבר בכלל? Top Two vs Running Spades

משחק 5-5 , מלא דגים, ממש שולחן תענוג.
    לימפ לימפ, חבר שלי מעלה מCO ל50 , אני בBTN עם אני מתחיל לסדר לי 3BET של 140 בערך
    ואז הוא עושה לי "אתה בטוח שאתה רוצה להעלות" (אנחנו לא אוכלים אחד השני אז אמרתי לעצמי טוב יכול להיות שהוא חזק ורומז לי בוא רק נשלם). זה למה לא עשיתי 3BET למי שישאל..
    בכל אופן אני רק משלם ,SB מצטרף ,לימפים גם ,סה"כ 6 אנשים רואים פלופ.
    הפלופ מגיע
    אחד מהלימפרים,יותר נכון לימפריות מהמרת 200
    עכשיו היא שחקנית שמשלמת עם כל כך הרבה דברים לפני הפלופ,וגם יכולה לשלם 3BET עם ידים הזויות כמו A6s כמו KJo כשה3BET יהיה רבע סטאק שלה , היא גם די CALLING STATION אחרי הפלופ, למרות שכבר ראיתי ממנה ליידאונים סבירים +, ותמיד שהיא נותנת דונק בט היא חזקה, לפחות TOP PAIR.
    מעולה,אני מעריך שהיא A3 או Q משהו קלאבס (ואם היא סט 3 אז לבריאות שיהיה מה שנקרא). אני עושה רייז ל650. היא משלמת. קופה 1600
    יש לה מאחור עוד 1800 ואני מכסה אותה.
    טרן היא עושה צ'ק.
    אני נותן 750 (אני מחליט לא לעשות POT כי אני לא יודע אם היה תשלם את זה עם A3 , או Q משהו קלאב).
    היא משלמת ורגע לפני שהריבר נפתח היא שואלת אותי אם אני רוצה לעצור לדבר . אחרי שאני רואה שיש לה 1050 והקופה 3100 אני אומר לא והדילר פותח ריבר .
    היא נעמדת ,כולה בהתלהבות, מהמרת 1050 אול אין.
    עכשיו אני די בטוח שהיא לא מבלפת (למרות שראיתי אותה פעם עושה איזה מהלך או שתיים וזורקת מישהו מיד חזקה) ,והשאלה שלה לפני הריבר הייתה שאלה של מישהו שחושב שהוא אולי לא טוב אבל יש לו הרבה יציאות , כמו למשל זוגיים וספיידים. אבל בשביל לזרוק אני צריך לשים אותה בדיוק על כי כל הדרך שמתי אותה על A3.
    אני חושב איזה 20 שניות ממלמל לעצמי "נו באמת A3 ועכשיו בקדור פלאש? שולם" ואני מקבל נאטס לפנים. קופה 5.3K הולכת לכיוון הלא נכון...

יש אפשרות בכלל לזרוק את זה בריבר?
    כמו שאמרתי אני לא חושב שהיא מבלפת פה יותר מ10% מהזמן, ושאר הזמן היא
    ,, או בסבירות יותר נמוכה או אפילו

2. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    איזה גועל נפש.

אני יודע שעלולים לקרוע אותי פה, אבל...
    שילמת 210bb בריבר כשיש לך קריאה ברורה שאתה מפסיד.
    קופה ענקית, נכון. אבל ידעת שאתה מאחורה, היא פשוט אמרה לך את זה.

אמרת בפלופ שהיא עושה דונק עם ידיים חלשות, ז"א שמהקריאה על הסגנון שלה בשילוב ההתנהגות בריבר אפשר להניח שהיא Axs ולא רק A3s .AJs מכיוון שהיא הגיבה לריבר, הייתי מוריד את Q7s מהטווח. אתה מנצח שם רק A8 או Q8 שלא סביר שהיא מגיבה אליהם ככה.

שוב אני אשאל, מה שווה קריאה אם אתה לא הולך איתה?
    מילא אם לא הייתה לך אחת, או היתה קריאה שגויה...

2BI

3. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    משחק 5-5 , מלא דגים, ממש שולחן תענוג.
    לימפ לימפ, חבר שלי מעלה מCO ל50 , אני בBTN עם אני מתחיל לסדר לי 3BET של 140 בערך
    ואז הוא עושה לי "אתה בטוח שאתה רוצה להעלות" (אנחנו לא אוכלים אחד השני אז אמרתי לעצמי טוב יכול להיות שהוא חזק ורומז לי בוא רק נשלם). זה למה לא עשיתי 3BET למי שישאל..
    בכל אופן אני רק משלם ,SB מצטרף ,לימפים גם ,סה"כ 6 אנשים רואים פלופ.
    הפלופ מגיע
    אחד מהלימפרים,יותר נכון לימפריות מהמרת 200
    עכשיו היא שחקנית שמשלמת עם כל כך הרבה דברים לפני הפלופ,וגם יכולה לשלם 3BET עם ידים הזויות כמו A6s כמו KJo כשה3BET יהיה רבע סטאק שלה , היא גם די CALLING STATION אחרי הפלופ, למרות שכבר ראיתי ממנה ליידאונים סבירים +, ותמיד שהיא נותנת דונק בט היא חזקה, לפחות TOP PAIR.
    מעולה,אני מעריך שהיא A3 או Q משהו קלאבס (ואם היא סט 3 אז לבריאות שיהיה מה שנקרא). אני עושה רייז ל650. היא משלמת. קופה 1600
    יש לה מאחור עוד 1800 ואני מכסה אותה.
    טרן היא עושה צ'ק.
    אני נותן 750 (אני מחליט לא לעשות POT כי אני לא יודע אם היה תשלם את זה עם A3 , או Q משהו קלאב).
    היא משלמת ורגע לפני שהריבר נפתח היא שואלת אותי אם אני רוצה לעצור לדבר . אחרי שאני רואה שיש לה 1050 והקופה 3100 אני אומר לא והדילר פותח ריבר .
    היא נעמדת ,כולה בהתלהבות, מהמרת 1050 אול אין.
    עכשיו אני די בטוח שהיא לא מבלפת (למרות שראיתי אותה פעם עושה איזה מהלך או שתיים וזורקת מישהו מיד חזקה) ,והשאלה שלה לפני הריבר הייתה שאלה של מישהו שחושב שהוא אולי לא טוב אבל יש לו הרבה יציאות , כמו למשל זוגיים וספיידים. אבל בשביל לזרוק אני צריך לשים אותה בדיוק על כי כל הדרך שמתי אותה על A3.
    אני חושב איזה 20 שניות ממלמל לעצמי "נו באמת A3 ועכשיו בקדור פלאש? שולם" ואני מקבל נאטס לפנים. קופה 5.3K הולכת לכיוון הלא נכון...

יש אפשרות בכלל לזרוק את זה בריבר?
    כמו שאמרתי אני לא חושב שהיא מבלפת פה יותר מ10% מהזמן, ושאר הזמן היא
    ,, או בסבירות יותר נמוכה או אפילו
    horrible reasoning pre which leads to bad sizing on the flop.
    if she's a station make it 750 and ship the turn

if u think u are always behind with top two when she donks river u should fold. regardless of your hand.

horrible hand anyway :O tough luck.
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 15/07/2010 ב 09:47.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי FishFishGarden צפה בהודעה
    איזה גועל נפש.

אני יודע שעלולים לקרוע אותי פה, אבל...
    שילמת 210bb בריבר כשיש לך קריאה ברורה שאתה מפסיד.
    קופה ענקית, נכון. אבל ידעת שאתה מאחורה, היא פשוט אמרה לך את זה.

אמרת בפלופ שהיא עושה דונק עם ידיים חלשות, ז"א שמהקריאה על הסגנון שלה בשילוב ההתנהגות בריבר אפשר להניח שהיא Axs ולא רק A3s .AJs מכיוון שהיא הגיבה לריבר, הייתי מוריד את Q7s מהטווח. אתה מנצח שם רק A8 או Q8 שלא סביר שהיא מגיבה אליהם ככה.

שוב אני אשאל, מה שווה קריאה אם אתה לא הולך איתה?
    מילא אם לא הייתה לך אחת, או היתה קריאה שגויה...

2BI
    בפלופ היא עושה דונק עם ידים חזקות אמרתי.

1050 זה אולי נראה כמו 210BB אבל אפקטיב זה לא ממש , זה יותר כמו 100BB
    וחוץ מזה הקופה כבר 4200 כלומר אני צריך להיות טוב 20% מהפעמים
    כמו שאמרתי ראיתי ממנה כבר כל מיני מהלכים מוזרים בעבר, שפתאום אתה רואה בטים,רייזים ואתה בסוף רואה שהיא MIDDLE PAIR מול איזה אחד עם MIDDLE PAIR עם קיקר יותר גבוה. אפשר לשאול את אנדרסון איך הוא נזרק מסט בפלופ בריבר כשהיה 4 לסטרייט והיא פתאום החליטה לעשות צ'ק רייז בריבר עם MIDDLE PAIR ולייצג את הסטרייט

אני לא חושב שאני כל הזמן מאחור כשאני משלם, אבל אני מצפה להיות רוב הזמן. בגלל היחס שאני מקבל בסוף זה כבר הופך את זה לממש קשה לזריקה.

5. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    לגבי הטרן
    הסיבה שאני לא דוחף בטרן היא כמו שאמרתי, אני לא רוצה שהימור 1800 יוצא אותה מהיד.
    לצורך העניין גם יכולתי לעשות רייז ל750 כמו שנדב אומר ואז זה 1600 לתוך 1800. אותו דבר לדעתי.
    זה אומנם PSB אבל זה הימור מאוד מאוד גדול.
    כשאני מהמר חצי קופה היא לא יודעת שזה בעצם כמו להמר קופה , ושכל הכסף יכנס בסופו של דבר ANYWANY
    התכנון בטרן היה להכניס את הכסף בריבר כמעט בכל ריבר, חוץ מבקלאב שאני מוכן לעשות צ'ק צ'ק כנראה אבל בכל ריבר אחר כולל בלנקים כמו 4 אדום למשל הכסף שלה יכנס.
    ההתנהגות שלה בריבר והשאלה שלה בסוף הטרן זה מה שהפך את זה למסובך...

נושאים דומים

1. פול בפלופ- האם אפשר לזרוק?
    על ידי sasha123 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 17:57
  2. קינגים כשנפתח אס בפלופ,באיזה מצב אפשר לזרוק ?
    על ידי gametheory בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 13/01/2011, 15:22
  3. אז מה אם זה 2$?! אפשר לזרוק כאן בHU?
    על ידי yarontr בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 05/11/2010, 12:30
  4. אפשר לזרוק KK PF?
    על ידי Nadav בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23/07/2010, 15:17
  5. אפשר לזרוק בוטם פול בלוח כזה?