יד במשחק ביתי, זקוק לדעתכם

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות

יד במשחק ביתי, זקוק לדעתכם

קאש בליינדים חצי חצי, 7 ידיים.
    בשולחן, בגדול, אין שחקנים טובים. כולם דגים. ממש כולם. כבר ראיתי אול אינים (ברבים) עם JTo, 10 6, QTo, ועוד כלמני זבל שאנשים משווים איתם 3בט ו-4בטס.
    כל קופה שאין בה רייז ל-3 ש"ח לפחות - היא פאמילי פוט. לימפ - קול עם כל יד לסכום שנמוך משלושה שקלים זה קול לגיטימי.

אני בכפתור עם AQo,
    4 שחקנים בלימפ, אני מקפיץ ל-3, SB עושה את זה 8, BB עושה את זה 16.
    BB שחקן כבש. ידוע במינ-רייזס כאשר הוא מחזיק נאטס בפלופ או משתפר לנאטס באחד הרחובות בהמשך. לא פעם ולא פעמיים השווה לי הימור בגובה קופה בטרן, עם גאט-שוט/FD/זוג רביעי - ופגע בריבר. בגדול אדם שאני מאוד אוהב, חבר טוב, אבל כבש.

החלטתי להשוות רק כי אני בפוזישן, בכל מצב אחר אני מקפל את היד כי המינרייז שלו פשוט חשוד.
    בפלופ Q7T ריינבואו.
    תזכורת - בקופה 62 ש"ח. ה-SB מצ'קצ'ק, ה-BB דוחף אול אין, 130 ש"ח סה"כ.

על פי ההסטוריה שלנו, כשהוא עם אובר פייר הוא נוטה לצ'ק'צ'ק אלי כי הוא יודע שאני מאוד אגרסיבי ועשוי להמר בפלופ, מתוך כוונה לצ'ק- רייז. האול אין שלו גרם לי לחשוב שהוא בקלות יכול להיות עם KJ, KQ, AQ.

משווים?

2. פול האוס  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    3,132
    קיבל תודה 279 פעמים ב180 הודעות
    fold pre
    כמו ששוחק פרוש בפלופ...אין שום סיבה הגיונית שבן אדם יעשה לך צ'ק רייז בקופה של 3 עם אובר פייר בגלל שהוא יודע שאתה אגרסיבי
    אבל אתה בטח מכיר אותם יותר ואם אתה חושב שיש סיכוי שיעשה 4בט עם הידיים האלה שרשמת ואז עוד לדחוף בפלופ אז אין לי מה לי מושג (כי זה לא ממש פוקר רגיל)
    כמו שזה נשמע אתה די מביא סיבות למה להשוות וכנראה השווית והפעם טעית...אם אתה חושב שבדכ"כ אתה תהיה טוב שם אז אם פעם אחת טעית אני לא חושב שצריך מזה מסקנות...בכל מקרה לפרוש פריפלופ זאת האופציה הכי טובה שלי

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    רועי אין כאן הרבה ניתוח, יש לכם היסטוריה ארוכה, אנחנו לא מכירים אותו. יחד עם זאת, עם מה שסיפרת אני חושב שאני זורק דיי בקלות.

הטעות הכי גדולה ביד לדעתי הייתה הרייז ל-3 שיש כמה לימפרים לפנייך. משפט לפני אתה אומר שכולם ישוו לך, אז בשביל מה הרייז הזה? תעשה רייז שיצליח לבודד (ותמיד יש כזה).

נ.ב. אשמח אם תשווה לי מחר הימור X2 קופה עם TP
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

4. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    fold pre+post
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

5. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    9
    קיבל תודה 17 פעמים ב17 הודעות
    fold pre for god's sake....

6. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קודם כל תודה על התגובות:
    לנדב וערן... לקפל פרה זו לא אופציה, אתם צריכים להכיר את השולחן כדי להבין איזה ידיים עושות 3בט,4בט, שולחן שלם שמשווה 4בט, וBB שמחליט להיות גיבור ודוחף אול אין עם J10.
    בכל שולחן פוקר "נורמלי", לדוגמת השולחן שלנו בבאר שבע - דני, זה איזי פולד פרה. ידעתי ש-KJ זה בהחלט חלק מהטווח שלו ל-4בט. וגם Ah9h (אבל מה, זה סוט), לדוגמה..

סתם תהיתי איך אתם מתמודדים עם שולחן כבשי שלשים את היריב על טווח זו משימה שגובלת בבלתי אפשרית.
    בכל אופן - זו היתה היד האחרונה בערב, קיפלתי, ובדרך לרכבים הוא לחש לי באוזן שזה היה פולד טוב, היה לו KK.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    9
    ואם היית מקפל, ובדרך לרכבים הוא היה לוחש לך שהיה לו 2 3... זה באמת משנה משו.

עשית השוואה פרה, פגעת באחד הפלופים הכי טובים שיכלת לראות (כי מה לעשות, הסיכוי לפגוע בטריפס/סטרייט על הפלופ קטן מ2%), ובכל זאת קיפלת בסוף... אז מה ההיגיון בהשוואה פרה???

חשבת שבמשחק שבו התבצע 4בט פרה לא תהיה עוד אגרסיביות פוסט פלופ?

לסיכום,
    אז נכון, קיימת סבירות קטנה שבשולחן כבשים ישראלי טיפוסי AQ היא היד הכי טובה למרות כל האקשן, אבל בכל זאת, חכה לספוט יותר טוב.... לא יודע כמה אתם דיפ, אבל אני יעדיף להשוות שם 22 או אפילו 78s מאשר AQ.

8. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    9
    אגב,
    אני חושב שאחד העקרונות הכי חשובים בפוקר מוצלח, הוא ברגע שאתה מתחיל בליין מסויים, אתה חייב ללכת איתו עד הסוף, אחרת.... אל תתחיל איתו בכלל.

וע"פ העיקרון הזה היית צריך להשוות פוסט (למרות שברור לכולנו שאתה לא טוב שם)

9. המשתמשים הבאים מודים ל dohgg על התגובה המועילה:

Dr. Spew (17/07/2010)

10. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי dohgg צפה בהודעה

עשית השוואה פרה, פגעת באחד הפלופים הכי טובים שיכלת לראות (כי מה לעשות, הסיכוי לפגוע בטריפס/סטרייט על הפלופ קטן מ2%), ובכל זאת קיפלת בסוף... אז מה ההיגיון בהשוואה פרה???

לסיכום,
    אז נכון, קיימת סבירות קטנה שבשולחן כבשים ישראלי טיפוסי AQ היא היד הכי טובה למרות כל האקשן, אבל בכל זאת, חכה לספוט יותר טוב.... לא יודע כמה אתם דיפ, אבל אני יעדיף להשוות שם 22 או אפילו 78s מאשר AQ.

קודם כל, ברור שזה שהוא אמר KK תרם להרגשה הכללית הטובה. בכל זאת, בחצי-חצי (שהוא לא בפארטייה סטייל), קופה בת 300 ש"ח זו קופה עצומה.
    היה לי ברור שיהיה אקשן פוסט פלופ, היה לי ברור שיותר מסביר (לא "סבירות קטנה.." יותר מסביר) שהAQ שלי היא היד הטובה ביותר פרה פלופ. השוויתי כי הייתי בפוזישן ורציתי להעריך מחדש בפלופ.בפלופ ראיתי שאני בספוט בעייתי ולכן קיפלתי.

מעריך את דעתכם בכל אופן. כמובן שבמבחן התוצאה כולכם צודקים והיה עדיף לקפל פרה פלופ

11. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    9
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    קודם כל, ברור שזה שהוא אמר KK תרם להרגשה הכללית הטובה. בכל זאת, בחצי-חצי (שהוא לא בפארטייה סטייל), קופה בת 300 ש"ח זו קופה עצומה.
    היה לי ברור שיהיה אקשן פוסט פלופ, היה לי ברור שיותר מסביר (לא "סבירות קטנה.." יותר מסביר) שהAQ שלי היא היד הטובה ביותר פרה פלופ. השוויתי כי הייתי בפוזישן ורציתי להעריך מחדש בפלופ.בפלופ ראיתי שאני בספוט בעייתי ולכן קיפלתי.

מעריך את דעתכם בכל אופן. כמובן שבמבחן התוצאה כולכם צודקים והיה עדיף לקפל פרה פלופ
    אין הרבה טעם "בהערכות" או בפוזישן ביד עם כזאת אגרסיביות פרה-פלופ... (כבשים בארץ בד"כ מעדיפים לראות פלופ, ואח"כ לתקוף חזק, ככה שאם האגרסיביות מתבצעת לפני הפלופ, אני יותר יאמין לביג מנסטר פר, מאשר לאיזה KQ/TT)

פוזישן = יעזור לך כשיתבצע משחק פוסט פלופ+טרן+ריבר . וכאן היה די ברור שתתבצע דחיפה אחרי הפלופ...

12. המשתמשים הבאים מודים ל dohgg על התגובה המועילה:

Dr. Spew (18/07/2010)

13. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    זה.

אחד הקישקושים שקראתי בפורום הזה. השוות פרי בידיעה שיש לך את היד הטובה כדי להעריך מחדש בפלופ?
    אני זוכר שקיבלת הערה דומה בעבר וזכרת להתעלם. כדי שתפנים כבר שלמבחן התוצאה אין קשר לאיך שהיד שוחקה.
    נערך לאחרונה על ידי 300warrior; 18/07/2010 ב 00:46.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    9
    300warrior
    לא כל כך הבנתי את תוכן ההודעה שלך, אבל אם היא הייתה בכוונת ביקורת על הציטוט ממה שאמרתי,
    הכוונה הייתה היא,
    שכל הליין שלו רקוב מלכתחילה.

15. הסמל האישי של AceJackSuit
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    17
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    dohgg הוא הסכים איתך, וביקר אותו .

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    זה.

אחד הקישקושים שקראתי בפורום הזה. השוות פרי בידיעה שיש לך את היד הטובה כדי להעריך מחדש בפלופ?
    אני זוכר שקיבלת הערה דומה בעבר וזכרת להתעלם. כדי שתפנים כבר שלמבחן התוצאה אין קשר לאיך שהיד שוחקה.
    אתה נשמע כעוס, הכל בסדר?
    יש סיבה שאני מפרסם פה וקורא, וזה כדי ללמוד ולהשתפר
    ובכל זאת, אני מודה לכם על הביקורת הבונה (ועל הסימפטיות) :-)

17. 2 המשתמשים הבאים הודו לDr. Spew על ההודעה המועילה:

djo (18/07/2010), FishFishGarden (18/07/2010)

18. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    אתה נשמע כעוס, הכל בסדר?
    יש סיבה שאני מפרסם פה וקורא, וזה כדי ללמוד ולהשתפר
    ובכל זאת, אני מודה לכם על הביקורת הבונה (ועל הסימפטיות) :-)
    מצוין שאתה מפרסם כדי להשתפר, נראה לי שאתה מסרב לקבל או לא מפנים את ההערות שמפונות אליך אבל יכול להיות שאני טועה.
    בהצלחה בכל מקרה.

19. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות

לסיכום,
    +1

20. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    אין שום דבר שונה להגיד מאיך שכולם ניסחו את זה היתה טעות לשחק תיד
    וכמו ש DOHOG אמר כבשים בארץ בד"כ מעדיפים לראות פלופ, ואח"כ לתקוף חזק, ככה שאם האגרסיביות מתבצעת לפני הפלופ, אני יותר יאמין לביג מנסטר פר, מאשר לאיזה KQ/TT

זה דבר מאוד נכון לרוב הישראלים.

נושאים דומים

1. מה לדעתכם הכי הוגן?
    על ידי nice pot בפורום אוף טופיק
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 13/11/2012, 22:45
  2. ספוט קשה בקופה מרובת משתתפים במשחק ביתי 1-2
    על ידי dodly123 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 11/04/2011, 22:29
  3. פלאש נמוך בפלופ במשחק ביתי, שיפיט אור וואט?
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 26/03/2011, 16:38
  4. ריביי במשחק קאש ביתי
    על ידי godu בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 19/01/2011, 21:52
  5. KK במשחק ביתי 1-2
    על ידי Dr. Spew בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 18/12/2010, 15:47

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: