איך זה שאין בליינדים 1/2 בת"א ?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-7 מתוך 7
  1. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות

איך זה שאין בליינדים 1/2 בת"א ?

וואלה זה מצב לא שפוי בשוק של היצע וביקוש.
    90% מהשחקנים יש להם בנקרול רק של 1-2 בשביל לשחק דיפ ונוצר מצב חולני שאין פארטייה אחת בת"א שעונה לביקוש הזה.
    הגנייה לא מספיק כלכלית ?! תעשו צ'רג' של 15-20 לשעה. תעסיקו דילר צעיר וסביר ב-30 לשעה. לשחקני 1/2 אין דרישות מיוחדות בנוגע לכיבוד והכל ככה שהעלויות מינימליות. יש היצע אדיר של שחקנים שיוכלו להמשיך לבוא כי המשחק עומד בסטנדרטים ובבנקרול של קהל גדול מאוד.
    אפשר לעשות את זה גם 1-2 דיפ... מינימום ירידה 300 (לפחות 150BB)
    סוף סוף אפשר יהיה לשחק פוקר טיפונת "איכותי" DEEP STACK
    ב-5/5 אנשים לא יורדים ב-1500 וגם אני לא כרגע...
    זה פוקר מעצבן של ALL IN וSS ... ואין משחק וזה לא משוחרר.
    ואין כמעט FOLDING EQUITY בתחילת הערב על דחיפה... המשחק נורא מהודק ושקוף ואני מרגיש שאין לי סיכוי להשתפר לאורך זמן בGRINDING שאני מנסה לעשות.
    אחרי שעשיתי שטויות נוראיות ושילמתי עליהן ביוקר ענק... החלטתי לנסות לעבוד על דליפות חמורות מאוד ולתת לעצמי עוד סיכוי אחרון למשחק.
    חודש יוני היה רווחי (טפו טפו טפו) וגם החודש הזה, אבל לאורך זמן אני מאמין שאני לא יכול להמשיך עם הVARIANCE ומשחק מהודק וSS ב-5/5.
    זה פשוט הורס התפתחות של שחקן.
    אני מרשה לעצמי לטעון שהרבה שחקנים נמצאים במצב שלי. אני בספק אם ליותר מ-10% שמשחקים פוקר בבליינדים 5/5-5/10 יש באמת בנקרול של 50,000 שקל לפחות (כסף שבאמת באמת מופרד מההוצאות השוטפות של החיים)
    בפועל זה אומר שאנשים משחקים מעל הפופיק שלהם עם גנייה רצחנית ואין להם סיכוי להיות רווחיים ולהשתפר.
    אני מקווה שמישהו קשוב עם יכולת דילור / בית מתאים וטיפה תושייה יתחיל לשכור דילר ז'טונים ושולחן ויתחיל להריץ אצלו.
    מישהו עם חשיבה ארוכת טווח ואי תאוות בצע שיבין שהוא עומד לענות לצרכים של אוכלוסיה מאוד גדולה ולא יתפתה תוך חודש כמו כולם לעבור ל5/5 ומעלה, אלא יבין שהכיס של השחקנים שלו בנוי ל1/2 וששחקנים רוצים להתמיד בלימיט שלהם לאורך זמן ולא לקפוץ ל5-10 ב-2 בלילה כי הפיה הטובה לא זרקה עוד 20000 שקל מיותרים לחשבון הבנק שלהם אחרי שנהיה חצות.
    אני חושב שזה מצב בלתי נסבל בישראל למי שרוצה להתפתח ולהיבנות בפוקר לייב ולא רק באינטרנט. מי שרוצה באמת לנסות להיות שחקן ולא פוזאיסט ולשחק עם קרדטים ופחות מ-100BB כמו השחקנים שבאים ל-25/25 ויורדים ב-1000
    שזה לשחק 1/2 עם 80 שקל.
    בקיצור, בית שיקח את זה על עצמו יכול לצפות לרווח קבוע ואפילו שני שולחנות עם רשימות ממתינים שבאים ולבנות על רווח קבוע (גנייה או צארג') מכובדים מאוד.
    אני את שלי אמרתי. בתקווה שיש מישהו קשוב עם חשיבה לטווח ארוך והתחשבות בכיס של השחקנים שנשחקים בבליינדים לא שלהם וגם לא יכולים לשחק פוקר.

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לAegramens על ההודעה המועילה:

AAup (18/07/2010), djo (18/07/2010), Dr. Spew (18/07/2010)

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אהבתי מאוד את מה שרשמת בעיקרון,כמובן שאי אפשר להגיד שאתה טועה בקשר לתקציבים ששחקנים קופצים מעל לפופיק.
    אבל בסך הכל אתה נלחם בתחנות רוח. באמת נראה לך שבעל פארטיה יראה את ההודעה הזאת ויחליט באמת ללכת לקראת
    שחקנים שאין להם תקציב ל5-5? אם בעל פאריטה יעשה את זה זה יהיה רק בשביל האינטרס שלו ולא בגלל שהוא ראה הודעה כזאת בפורום,
    גם אי אפשר לבוא אליהם יותר מידי בטענות,הם לא פותחים פארטיה בגלל שזה תחביב הם מבחינתם פותחים עסק ואם יש ביקוש ל5-5...ושחקנים של 1-2 מוכנים להיגרר למרות שאין להם תקציב ולשחק 5-5 אז הם מבחינתם מכוונים לרווחים גבוהים זה פועל ככה בכל מקום ולא ניתן לשנות את זה, מה שבטוח לא אני ולא אתה נשנה את זה. חוץ מזה ראיתי פה כמה הודעות ל1-2 מידי פעם אז תברר עליהן.

4. הסמל האישי של poker-tours
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    אני חושב שאם זה לדעתך כל כך כלכלי - אולי תפתח מקום בעצמך

רק מזהיר - זה לא כל כך חוקי!
    - ואולי אנשים שכבר לוקחים על עצמם סיכון מסוים של דברים שאינם חוקיים יעדיפו ללכת על הדגים השמנים שמניבים להם יותר כסף...

בכל מקרה - החישוב שאני הייתי עושה במקומך הוא קצת אחר ...
    בוא נגיד דבר כזה... כדי לשחק 1-2 אתה פורט 300 ... ומראש אתה מגיע לפחות עם 600 שח... למקרה ובפעם הראשונה התפקסנו עליך או שהפסדת עם סקנד-נטס לנטס... עכשיו - כמה פעמים אתה הולך לשחק בשבוע... - נניח 3 פעמים ?... יש כאלה שיותר... אבל לצורך הדוגמא...
    זה אומר שבשבוע אחד אתה יכול להוציא כמעט 2000 ש"ח...
    זה בערך 520$ ... בהערכה גסה...

בוא ניקח את ה-520$ האלה ותרד באותו סופ"ש לטאבה לקזינו... השהות עולה ליחיד כ-70$ (לשני לילות)... זה משאיר עוד 450$ לקאש...

היתרונות זה ששם יש לך הרבה יותר כבשים ופחות שחקנים - אז אם אתה בפורום כאן - אתה כנראה כבר יודע יותר מחצי מהשחקנים שם ...
    הרווח שתעשה שם הוא גם כנראה יותר מכל רווח שתעשה במשחק של 1 - 2 ...
    ומעבר לזה - אני יכול להבטיח לך שלא יעשו לך פשיטה באמצע משחק...
    (וכל מי שהיה בזמן פשיטה והחרימו לו את ה-800 שהיה פרוט ועוד את הסולד של 1700 שהיה יכול לקחת הבייתה... זה לא כזה כיף!)

קיצר - מתי אתה בא לטאבה?

5. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    אני מעוניין לשחק בישראל עדיין...
    אני לא מתכוון להיות במדינה עוינת כמו מצרים.
    ואם אני אסע לחו"ל זה יהיה לווגאס.
    אבל כדאי לנסוע לחו"ל אני צריך בנקרול של 100,000 דולר.
    וכדאי שחלק מהכסף יגיע מהפוקר אני צריך לשחק בלימיטים שנוחים לי כרגע לשחק דיפ.
    צברתי בנקרול...
    אין לי בעיה כרגע לבוא עם 1000 כל ערב ל-1/2 בייחוד כשאני מניח שאני לא אהיה מפסיד ככה שגם אפילו שני ערבים שחורים מאוד לא ירסקו אותי כמו שעשוי לקרות ב-5/5 במשך 3-4 סשנים שאני אשחק שם דיפ בכל פריטה.
    לא מעניין אותי גם ללון בטאבה... ולפרנס את המצרים ולהיות גם בסכנה בטחונית.
    ואף אחד לא מתכווח שיותר כלכלי לפארטייה בליינדים גבוהים, אבל יש היום יותר בעלי פארטיות של 5-5 / 5-10 משחקנים...
    הערך המוסף של 1/2 זה הביקוש והמגוון העצום של שחקנים וגם שחקנים חדשים שמעוניינים.
    לא תהיה בעיה למקום להריץ לפחות 2 שולחנות מלאים כל ערב. בוודאות.
    ואם היינו מדינה שפויה ומתוקנת וזה היה חוקי זה מה שהיה קורה...
    שני שולחנות מלאים עם ממתינים של 1/2 DEEP STACK וגנייה של 250-300 שקל לשעה בממוצע ודילרים סבירים וזולים...
    לא כ"כ רע לבית. יכול להיות 1500 שקל נטו לערב לפחות.
    באיזו עבודה אחרת עושים את זה ?

ות'אמת, התגובה שלך כ"כ אינטרסנטית ולא עניינית פוקר-טורס (כשאני רואה ת'רדים אחרים שלך)
    אז לפחות אל תהיה כזה ציני ותכתוב שטויות כדי לקדם אג'נדה של קאש בקאזינו מצרי עלוב.
    שיכתבו פה שחקנים ואנשים שבאמת שוקלים להריץ או להוסיף לפורמט קיים ולא שרלטנים.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 18/07/2010 ב 12:59.

6. הסמל האישי של TAL MALKA
    שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    25
    קיבל תודה 24 פעמים ב21 הודעות
    אני מבין אותך ומסכים איתך לגמריי!!
    אבל אתה צריך להבין שבגלל שזה עסק לא חוקי בעליי פארטיות יודעים שזמנם קצוב.
    הם רוצים לעשות כמה שיותר כסף בזמן קצר, כי אי אפשר לדעת מתיי תיהיה פשיטה.
    ואני שואל אותך שאלה, אתה באמת היית עובד בתור דילר בשביל 30 שקל לשעה?

7. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    אני מבין אותך וחושב כמוך בידיוק אבל הבעיה שאין כאלו עד שהפוקר לא יהיה חוקי בארץ לא יהיה מקומות לשחק בהם ב 1/2

והפוקר בישראל לא יהיה חוקי ככה שאין לך מה לנסות

8. פול האוס  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    תריצו "משחק חברי" מה הבעיה?
    נדב פטר יבוא להיות דילר ב-30 לשעה
    the hardest way to make an easy living.

נושאים דומים

1. הערב בת"א "מפגש הסטייק" בליינדים 5-5 ים פינוקים