עליות וירידות בסשנים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 22
  1. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    קיבל תודה 49 פעמים ב39 הודעות

עליות וירידות בסשנים

יש לי בעיה די רצינית, ואשמח אם תתנו עיצה.

קצת עליי: אני מגדיר את עצמי כשחקן בינוני ברמה. אני מנסה לחשוב על המהלכים שאני עושה, לעשות רייזים נורמלים, להוציא ואליו כשאני טוב, מנסה לקרוא שחקנים, לגוון, להכנס עם טווח מתאים בעמדות מתאימות וכו'. בגדול, אני משתדל מאוד לבצע כמה שיותר מהלכים נכונים ולא להיות גמבלר פארטיות ממוצע.

ועכשיו לבעיה: ברוב הסשנים אני עולה בצורה טובה. אני משחק בעיקר 5-5, ויורד בד"כ 1K, והרבה פעמים אני מוצא את עצמי עם 2K+ כשאני צ'יפ לידר או סקנד צ'יפ לידר אחרי שעה-שעה וחצי. אני משתדל לזרוק ידיים לא טובות, ולא רואה הרבה פלופים. אבל בהרבה סשנים מתישהו אחרי שעתיים-שלוש אני מתחיל להכנס ליותר ידיים, ובכלליות עושה יותר שטויות. ברור שזה עייפות, וטילט וכל השיט הזה, אבל אני פשוט לא מבין איך אני 90% מהסשן משחק מצוין ואז באה יד שמורידה אותי לגמרי.
    הרגע חזרתי מסשן שירדתי 1000, עליתי תוך שעה ל-2000, ירדתי ביד טובה ל-1200, עליתי ל-2500, ולאט לאט ירדתי, עד שאיבדתי את כל הסולד. לא פרטתי עוד כי הבנתי שאני כבר לא חושב כמו שצריך ועדיף לבוא פעם הבאה.

ושוב, זה ממש מעצבן כי אני באמת משתדל לשחק נכון, אבל כשאני מסתכל לאחור הידיים שהפסדתי זה לא שבירות נוראיות, אלא ידיים שהייתי צריך לזרוק פרה פלופ או בלופים שנתפסו.

מה דעתכם? יש דרך לשפר את העניין הזה? נניח להציב לעצמי גבולות של "אם הגעתי ל-X כסף אני קם"?

2. הסמל האישי של rontheshark
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    26
    קיבל תודה 16 פעמים ב10 הודעות
    אתה אש אחי!

3. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    במקור פורסם על ידי Luis צפה בהודעה
    יש לי בעיה די רצינית, ואשמח אם תתנו עיצה.

אבל בהרבה סשנים מתישהו אחרי שעתיים-שלוש אני מתחיל להכנס ליותר ידיים, ובכלליות עושה יותר שטויות. ברור שזה עייפות, וטילט וכל השיט הזה,
    , אלא ידיים שהייתי צריך לזרוק פרה פלופ
    קח לתשומת ליבך

4. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי rontheshark צפה בהודעה
    אתה אש אחי!
    ???

5. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי thedududu צפה בהודעה
    קח לתשומת ליבך
    השאלה איך הכי טוב למנוע מעצמי לעשות את השטויות האלה?
    בתכלס הכי טוב כשאני 2K זה לזרוק כל יד חוץ מידיים פרימיום, ולא לשלם פלופים של 50 ש"ח כשאני לא בפוזישן טוב או משהו בסגנון, אבל אני לא ממש מצליח לעשות את זה ואני כאילו נהיה חזיר כי הולך לי טוב ואז אני משנה את שיטת המשחק שאני רגיל אליה ומפסיד.
    ובאמת, הידיים שעליתי בזכותן היו מצוינות, ואף פעם לא קורה שאני דוחף סתם עם איזה חארטה ופתאום פוגע. אבל בכיוון הירידה זה לא ככה. אם הייתי נשבר נניח בכל מיני ידיים מעצבנות הייתי הרבה יותר רגוע, אבל כאן פשוט ברור לי שזה קורה כי אני מאבד ריכוז בשלב מסוים, או מקבל אובר בטחון עצמי. כמו שאמרתי, אני לא שחקן מצוין, ואני מניח שאני לא ברמה של אנשים כאן כמו שוקו, רועי וכו', אבל אני חושב שאני יותר טוב מהממוצע בפארטיות, אבל עדיין לא תמיד אני מתרגם את זה לרווחים רק כי אני מתישהו נופל על שטויות.

6. הסמל האישי של Borg972
    שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    51
    קיבל תודה 63 פעמים ב38 הודעות
    שים לב שבארץ אין מקסימום על השולחן והרבה כבשים יורדים כפול כל פעם שהם מפסידים הכל וקשה להבין שאם אתה נכנס איתם הרבה פעמים אול אין גם אם אתה משחק טוב מתישהו תפסיד

7. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    אם אתה יודע מה צריך לעשות אז אתה במצב טוב, עכשו נשאר רק ליישם את זה. שחק בשיטה שאתה מאמין בה ותשלוט על עצמך לא לחרוג ממנה.

8. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי Borg972 צפה בהודעה
    שים לב שבארץ אין מקסימום על השולחן והרבה כבשים יורדים כפול כל פעם שהם מפסידים הכל וקשה להבין שאם אתה נכנס איתם הרבה פעמים אול אין גם אם אתה משחק טוב מתישהו תפסיד
    כן, זה נכון. הסולדים עולים עם הזמן, וכך גם הרייזים, והכסף שנכנס פרה פלופ. זה יוצר מצב שאם אתה מורווח בסשן קצת יותר קשה לשחק (מבחינה מנטלית).
    אתה חושב נגיד שאם אחליט שלא משנה כמה אני מורווח\מופסד - אני תמיד תמיד קם אחרי שעתיים בדיוק? לפחות לפעמים הקרובות עד שאשלוט בעצמי יותר.

9. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    תגיד רגע, אם נניח אתה בפלוס K וקשה לך לשחק עם 2K, ויש לך אפשרות לעזוב, אז למה שלא תלך לפארטיה חדשה ותתישבשוב עם 1K

10. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי thedududu צפה בהודעה
    תגיד רגע, אם נניח אתה בפלוס K וקשה לך לשחק עם 2K, ויש לך אפשרות לעזוב, אז למה שלא תלך לפארטיה חדשה ותתישבשוב עם 1K
    זאת אופציה טובה. אני אחשוב עליה בחיוב.
    אבל אולי פשוט עדיף ללכת לישון במקום ולחזור למחרת.
    זה מה שעשיתי היום כשאני בהפסד. יכולתי לרדת עוד 2K בכיף, יש לי רול לזה, אבל באמת הרגשתי שאני עושה משהו לא בסדר ועדיף ללכת לישון ולבדוק איך פותרים את זה.

11. הסמל האישי של Borg972
    שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    51
    כן, זה נכון. הסולדים עולים עם הזמן, וכך גם הרייזים, והכסף שנכנס פרה פלופ. זה יוצר מצב שאם אתה מורווח בסשן קצת יותר קשה לשחק (מבחינה מנטלית).
    אתה חושב נגיד שאם אחליט שלא משנה כמה אני מורווח\מופסד - אני תמיד תמיד קם אחרי שעתיים בדיוק? לפחות לפעמים הקרובות עד שאשלוט בעצמי יותר.
    בגדול כן, זו דרך התמודדות טובה, למרות שזה מאוד קשה מנטלית לעשות
    הסתייגות קלה היא ששעתיים זה מעט זמן לסשן, אבל לא נשמע כאילו רמת המשחק שם הופכת את זה לחשוב.

12. פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    מכיר את התופעה הזו מקרוב לצערי. גם אני אחרי כמה ידיים טובות וסטאק שמכפיל את עצמו מתחיל להרגיש "היי יש לי אדג' על השולחן, בוא ניכנס עם פוזישן מול איזה כבש סתם בשביל הכיף" ומוסיף לעצמך כלמיני תירוצים של "זה כדי שהם יראו כמה אני לוס וישלמו לי אח"כ". התשובה היא שאם זה קורה לך כל פעם ואתה מודע לבעיה ולא מתגבר עליה אז כנראה שאתה צריך ללמוד לקום מהשולחן בזמן.

אגב יש עוד אפשרות - הרי לשחק עם ערימות של 2-3K זה יותר קשה מאשר עם ערימה של 800 שהולכת לאול אין מהיר מאד ברגע שאתה מקבל פרימיום האנד. יש מצב שאתה פשוט לא מתאים את סגנון המשחק שלך לגודל הערימות? הרי בכל שולחן בפארטיה יש כמה שחקנים שמסוגלים לרמת חשיבה סבירה אבל פשוט מזעזעים פרהפלופ כי הם נגררים לאווירת הצ'ינוסים, וכשאתה וגם הם יושבים מספיק עמוק אז פתאום לא כ"כ קל להביס אותם. כשאני יושב בשולחן עמוק בפארטיה אני מרגיש שאדג' שלי על השולחן קטן משמעותית לעומת משחק בערימות קטנות שמצריך ממך בסה"כ משמעת עצמית ולא הרבה יותר מזה.

13. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    מכיר את התופעה הזו מקרוב לצערי. גם אני אחרי כמה ידיים טובות וסטאק שמכפיל את עצמו מתחיל להרגיש "היי יש לי אדג' על השולחן, בוא ניכנס עם פוזישן מול איזה כבש סתם בשביל הכיף" ומוסיף לעצמך כלמיני תירוצים של "זה כדי שהם יראו כמה אני לוס וישלמו לי אח"כ". התשובה היא שאם זה קורה לך כל פעם ואתה מודע לבעיה ולא מתגבר עליה אז כנראה שאתה צריך ללמוד לקום מהשולחן בזמן.

אגב יש עוד אפשרות - הרי לשחק עם ערימות של 2-3K זה יותר קשה מאשר עם ערימה של 800 שהולכת לאול אין מהיר מאד ברגע שאתה מקבל פרימיום האנד. יש מצב שאתה פשוט לא מתאים את סגנון המשחק שלך לגודל הערימות? הרי בכל שולחן בפארטיה יש כמה שחקנים שמסוגלים לרמת חשיבה סבירה אבל פשוט מזעזעים פרהפלופ כי הם נגררים לאווירת הצ'ינוסים, וכשאתה וגם הם יושבים מספיק עמוק אז פתאום לא כ"כ קל להביס אותם. כשאני יושב בשולחן עמוק בפארטיה אני מרגיש שאדג' שלי על השולחן קטן משמעותית לעומת משחק בערימות קטנות שמצריך ממך בסה"כ משמעת עצמית ולא הרבה יותר מזה.
    לגבי הפסקה הראשונה שלך - זה כל כך נכון. אתמול ממש ניסיתי לבודד את עצמי מול איזה ערס מצוי שעל כל יד שנייה "מרגיש שיש לו מום". זה גרם לכך שהפסדתי לו יד יחסית גדולה רק כי נכנסתי עם קלפים שצריך לזרוק פרה פלופ בגלל שהוא עשה רייז והיו פולדים עד אליי אז השוויתי רק אני מולו. טעות ללא ספק.

ולגבי הפסקה השנייה - לא ממש הבנתי את הכוונה שלך. מה למשל יכול להיות שלא מותאם נכון כשהמשחק עם סטאקים נמוכים לעומת סטאקים גבוהים?

14. פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות

ולגבי הפסקה השנייה - לא ממש הבנתי את הכוונה שלך. מה למשל יכול להיות שלא מותאם נכון כשהמשחק עם סטאקים נמוכים לעומת סטאקים גבוהים?
    דוגמה פשוטה - אתה יושב עם QQ בבליינדים עם ערימה של 800, מישהו פתח ל-50, 3 השוו. אתה עושה רייז ל-300 ומשאיר לעצמך בדיוק ערימה לדחיפה בפלופ במידה ומישהו משווה לך. לרוב אתה תהיה טוב גם אם בפלופ יפתח K או A, שלא לדבר על אם זה בורד של Q היי. אתה יודע שאתה טוב על הריינג' שלהם כי אף אחד לא עשה לך 4בט ולטווח הארוך גם אם תישבר פה ושם זה משחק מאד קל ורווחי. איזי גיים.
    לעומת זאת, אותה סיטואציה אתה עם ערימה של 2500, 2 שחקנים השוו לך את ה-300 ושניהם עמוקים, עכשיו אתה צריך להתמודד עם יד שתצטרך לשחק 2-3 רחובות בלי פוזישן, בניגוד לדוגמה הקודמת פתאום יש לך אופציה לפולד מול רייז ואתה לא יכול לעשות לעצמך חיים קלים ולחייב את עצמך לסטאק, לשחקנים יש עניין לבלף אותך, לעשות לך פלואט על A היי בורד על הסיבט שלך ולראות איך תגיב בטרן, ועוד אלף סיטואציות שהן אולי בנאליות כשמשחקים 1-2 עם חברים, אבל קצת יותר קשות מנטלית כשאתה יושב עם סטאק מכובד שהרווחת בעמל רב.

לגבי האדג' - מעטים השחקנים בפארטיות 5-5 שאני מכיר, גם הרגים הטובים שבהם, שמשחקים משחק פרהפלופ שהוא אפילו קרוב לסביר. השילוב בין חוסר סבלנות לבין הדגנרטיות המדבקת של השולחן תגרום לכך ששחקנים שיש להם יכולת חשיבה משלמים לך 15BB פרה מהסמול עם 4-7 (סוט!), או לחלופין עושים לימפ עם AQ ומוצאים את עצמך ב-9 הנדד עם טופ פייר רק כדי להתפרק מול זוגיים אקראיים. טעויות מהסוג הזה לא יקרו לי וכנראה שגם לא לך, וזו בדיוק הסיבה שאנחנו משגשגים כל עוד הערימות שלנו הן כאלה שאפשר לקבל עליהן החלטה כבר בשלב הפרהפלופ שם יש לנו אדג' עצום על השולחן. אחרי הפלופ כאמור המשחק נהיה הרבה יותר קשה, ושחקנים סבירים שנוטים להיות מפגרים לגמרי לפני הפלופ פתאום נזכרים שהם יודעים לשחק פוקר ברמה זו או אחרת ולא מתאבדים עליך עם - TPNK שלושה רחובות, ופתאום זה כבר לא כ"כ איזי גיים.

15. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    לדעתי , עד שאתה מרגיש שאתה משחק את ה A גיים שלך גם עם ערימה גדולה תקבע לעצמך סכום שברגע שאתה מגיע אליו אתה קם , גם אם זה אחרי שעתיים (אם בעל הפארטייה מאפשר) וגם אם זה אחרי 5 . אם אתה לא מרגיש בנוח לשחק 200-300BB דיפ אז זה סתם חבל לזרוק את הכסף בחזרה לשולחן הכבשי שאתה משחק בו. פשוט תקום ותמשיך לבנות את ה BR לאט לאט.

16. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    טוב חברים תודה לכולם על התגובות. מאז יום חמישי חשבתי על זה הרבה והחלטתי לשים דגש ממש גדול על משמעת עצמית.
    חזרתי הרגע מפארטיה. פרטתי 1K, מתישהו הפסדתי אותם על יד זוועתית, פרטתי עוד 1K, עליתי ל-3500 והכרזתי סיבוב דילר. קמתי בלי לנסות להגדיל את הרווח. כיסיתי את ה-1K מינוס שהיה לי ביום חמישי שאחריו התבאסתי כי כל הערב הייתי בפלוס, ועוד 450 רווח. מחר יום חדש. אבל יותר מהרווח אני שמח שכשהייתי למטה לא נכנסתי לטילט והמשכתי לשחק רגיל, וכך גם כשהייתי בפלוס.
    מקווה שאני בדרך הנכונה.

17. הסמל האישי של Borg972
    שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    51
    כל הכבוד עכשיו התמדה
    כשאתה מפסיד זה יותר קשה לעשות

18. המשתמשים הבאים מודים ל Borg972 על התגובה המועילה:

Luis (16/10/2011)

19. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי Borg972 צפה בהודעה
    כל הכבוד עכשיו התמדה
    כשאתה מפסיד זה יותר קשה לעשות
    בתחילת הת'רד אמרתי שהבעיה העיקרית היא שברוב הסשנים אני למעלה, לפעמים ב-1000-2000 פלוס, ואז אני מתחיל לשחק יותר ידיים, לראות פלופים עם דברים שאני לא רגיל, לעשות בלופים מטופשים, ובעיקר לא קם בזמן. דווקא כשאני מפסיד אני יותר שולט בעצמי ולא יקרה מצב שאפרוט יותר מ-2K בערב. פעם קודמת בניגוד להיום עצרתי אחרי שהפסדתי את ה-1K כי הרגשתי שאני לא משחק כמו שאני רגיל ושאני באיזו התחלה של טילט שבא אחרי אובר בטחון. היום הפסדתי יד מגעילה ממש ולא התבאסתי לרגע כי בטווח הארוך עשיתי את המהלך הנכון, אז מיד אחריה פרטתי עוד 1K בלי להיות טיפה בטילט.

20. הסמל האישי של eyalla7
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    275
    קיבל תודה 479 פעמים ב285 הודעות
    לפי דעתי ברגע שאתה לא משחק את ה-A גיים שלך פשוט תקום.
    אני יודע שזה מאד קשה אבל בטווח הארוך תראה כמה אפקטיבי לשחק שעה וחצי-שעתיים.
    ועוד משהו,אני מעדיף להגיע תמיד לאחר 2-3 שעות שהמשחק רץ. כפי שאתה לא משחק את ה-A גיים שלך לאחר שעתיים שלוש כך גם שאר השולחן.
    I dont believe in luck,i believe you make your own luck in life" - Amarillo Slim"

21. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי eyalla7 צפה בהודעה
    לפי דעתי ברגע שאתה לא משחק את ה-A גיים שלך פשוט תקום.
    אני יודע שזה מאד קשה אבל בטווח הארוך תראה כמה אפקטיבי לשחק שעה וחצי-שעתיים.
    ועוד משהו,אני מעדיף להגיע תמיד לאחר 2-3 שעות שהמשחק רץ. כפי שאתה לא משחק את ה-A גיים שלך לאחר שעתיים שלוש כך גם שאר השולחן.
    זאת החוכמה בכל הסיפור, לשים לב מתי מפסיקים לשחק את ה-A גיים ולקום. זה בדיוק החלק הקשה בכל העניין, ושבגללו פתחתי את הת'רד.
    לגבי להגיע לשולחן 2-3 שעות אחרי, זה נכון מצד אחד, אבל מצד שני יש סולדים גבוהים שזה לא תמיד דבר חיובי.
    אני יורד בד"כ 1000, ורוב בשולחן יורדים 300-500. לצורך העניין, אם אני QQ-AA ומישהו עם 300 דיבר לפניי ועשה 50, ברגע שאני מרים ל-125 נניח והוא איזה TT או AK, הוא כבר חצי סטאק בפנים עוד לפני פלופ. ברוב המוחלט של הפלופים פשוט אדחוף לו אול אין ואין לו מרווח תמרון. לעומת זאת אחרי 2-3 שעות משחק, עם אסים אפשר לקחת הרבה יותר, אבל המשחק יותר מסוכן ואפשר להפסיד סכומים גדולים על שבירות של כבשים.
    אני דווקא אוהב לפתוח שולחן, או לבוא מאוחר ולהכנס שורטסאק ולשחק אול אין\פולד פרה פלופ.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. צריך עזרה בחשוב עליות - טיול לוגאס.
    על ידי winnerm בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 15/07/2011, 13:47

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

הכי הרבה שהרווחת בסשן פוקרלנד

לגדול עם הירידות והעליות

פרימיום הנד פוקר

SEO Blog