1-1 סטרייט על ריבר שהשלים פלאש בקופה משולשת

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-6 מתוך 6
  1. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (12)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות

1-1 סטרייט על ריבר שהשלים פלאש בקופה משולשת

משחק חברי 1-1 שמונה שחקנים. השמחק בגבולות הסביר כלומר רייז ממוצע פריפלופ ינוע בין 4-8 תלוי כמות הלימפים שנעשו לפני כן
    השולחן עצמו בד"כ מכיל בהרכב שלו הרבה שחקני לוס פאסיב הדבר גרם לכך שבמהלך השנים גם שחקני הTAG בשולחן (כולל אנוכי) הפחו להיות הרבה יותר לוסים ופסיביים פרה פלופ
    וילן 1 (שחקן LAG לא רע בכלל) UTG עושה לימפ (עם בערך 200 מאחורה)
    וילן 2 (שחקן לוס פאסיב קיצוני) UTG+1 לימפ. (עם בערך 25 מאחורה)
    וילן 3 שחקן מאוד לוס פרי פלופ. וילן חולה פלופים טרנים וריברים ויכול להמשיך איתך עד לריבר עם כמעט כל פגיעה/דרו בבורד. עם ידיים חזקות הוא בד"כ ישחק מהר (עם זאת הוא כנראה לוקה קצת בהבנה של מהם ידיים חזקות על בורדים מסויימים ולכן הוא עלול לשחק חלש מדי ידיים חזקות. בד"כ הוא יפחית בערך הידיים שלו). כמו כן הוא מסוגל לבלף עם כל סוגי הידיים ולהמשיך איתך לאורך היד עם כלום. וילן 3 UTG +2 עושה לימפ (עם בערך 400 מאחורה)
    HJ וCO פורשים והירו בכפתור עם עושה לימפ עם 200 מאחורה (דרך אגב מסכים שאולי זה לא רעיון טוב כל כך לעשות לימפ עם יד כזאת בכפתור כלומר או רייז או פולד אבל אני עושה זאת בהנחהשעם פחות מזוגות אני לא משחק חזק)
    SB וBB מצקצקים והפלופ נפתח . הפלופ עובר בצקים אול ארונד
    טרן נפתח
    SB וBB צק, וילן 1 יוצא בבט של 5 (קשה להעריך אם זה נסיון לגנוב קופה, Ax או יד שמנסה להגן על עצמה). וילן 2 משווה. וילן 3 משווה. אני חושב טיפה ומעריך שהלוח די רטוב עם שני FD ואפשרויות של SD (שלרובן יש לי בלוקרים). כמו כן אני מעריך שברייז אני יכול לקבל השוואה מFD/2P/set/1P+FD לכן אני מעלה ל25 (בקופה יש עד עכשיו 25 עם שלי ועל זה אני מוסיף עוד 20 - כלומר העלאה של כמעט קופה)
    וילן 1 בפולד, וילן 2 בקול (אול אין שלו), וילן 3 חושב והוא גם בקול. להערכתי בשלב זה לפחות אחד מהם רץ לצבע (לא בטוח איזה) אם לא שניהם. וילן 3 לדעתי לא משווה שם בלי דרו חזק לפחות
    ריבר . קופה 80
    וילן 3 בליד אאוט של 50. אני חושב טיפה על העניין ומעריך מהיכרותי עם משחקו של וילן 3 שהוא לא מהמר שם 1P\2P. גם סט אני חושב שהוא מהמר שם רק 50% מהמקרים. כלומר רוב הטווח שלו מקוטב לבלופ/פלאש
    הירו????

ד"א אחת הבעיות הגדולות שלו שאני אשמח להייחסות היא העובדה שיש עוד שחקן באול אין שיכול להיות שהקלף הזה השלים לו את הפלאש. הדבר כעיקרון לא משנה את ההיחסות לאקשן בריבר אבל אם מנסים לחשב הסתברות קופה צריך לזכור שיש מצב שתשלום בריבר יתן רק את הקופה הצדדית ללא הראשית ופה טמונה אחת הבעיות בנוגע להסתברות שבה אני אמור להיות טוב על הטווח של וילן 3
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

2. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    do you think he is bluffing on an ampty side pot?
    seems like a fold to me, unless you thin he is vbetting 2pir\set which as you said is very unlikely.
    נשרף הים

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    94
    קיבל תודה 17 פעמים ב16 הודעות
    פולד...קשה לי להאמין שהוא מהמר שם זוגות לואליו...בטח כשיש כבר שחקן באול אין.

במקרה הכי טוב הוא מהמר שם סט וגם זה לא נראה לי,כי למה שהוא יהמר שם לואליו סט אם השחקן השני כבר באול אין ויכול להיות שהוא או אתה השלמתם לפלאש? חוץ מזה וילן 3 לא היה חוזר עלייך שוב בטרן עם סט? אם הוא עם סט אז הלוח מאוד רטוב עבורו כמו שהוא גם עבורך (2 פלאשדרו וסטרייט דרו)...

בקיצור פולד.

4. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (17)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    צ'ק צ'ק פולד זה הליין הכי טוב.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

5. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    He's never bluffing that big on the river with another player all-in (at least not often enough to justify a call). But I can understand why you called, it's difficult to fold vs. him.

6. שלישייה

מוניטין
    27 (10)
    הודה
    104
    קיבל תודה 57 פעמים ב46 הודעות
    שתי שאלות שהייתי שואל את עצמי לגבי וילן:
    1. האם יש לו את היכולת לחשוב על הנבל שבאול אין והטווח שלו?
    2. האם הוא מבין שההימור שלו יכול להיות לסייד פוט לבד?

אם כן, הייתי מקטלג אותו בצורה אחת (נניח, שחקן חושב), ואז נשאלת השאלה עם מה הוא חושב שאתה משווה פה בסיטואציה הזו?

אם לא, אז לי לפחות יצא לראות לא מעט פעמים כבשים שחושבים, "איזה יופי, הגיע סקרד קארד, אני יוכל להוריד נבל אחד מהיד ואז למעשה יש לי לנצח רק אחד..."

נושאים דומים

1. הפסדתי עם סטרייט פלאש לרויאל פלאש
    על ידי TempoMempo בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 30/08/2013, 14:08
  2. kk ריבר משלים סטרייט
    על ידי badbitsss בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 04/03/2013, 20:52
  3. סטרייט נאץ VS סטרייט נאץ פלאש דרו
    על ידי Holly בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 19/07/2011, 13:52
  4. 77 מייד סטרייט בטרן - ריבר בעייתי ווילאן דוחף..
    על ידי alextoon בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/04/2011, 00:05
  5. ספוט מסובך בקופה מולטי וואי עם זוגות בפלופ של פלאש, בלי פוזישן.
    על ידי Gaby Livshitz בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 26/11/2010, 10:03

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog