הדילמה הנצחית (שלי)

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (15)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות

Question הדילמה הנצחית (שלי)

היד היא רק לדוגמא, אני לא מחפש פרשנויות

אני יושב בשולחן "חברים", המשחק הוא 0.5/1 ש"ח.
    סטאק ממוצע= 200~150 ש"ח, לי יש בערך 350 ש"ח. שישה שחקנים.

UTG מעלה ל 10 ש"ח, שלושה משלמים, אני BB, מרים את היד ופותח AA.

אני חוזר, מעלה ל 33 ש"ח, UTG + עוד שחקן אחד משלמים.

הפלופ נפתח Q74 עם שני תלתנים, אני מדבר ראשון, יורה 75 ש"ח לקופה של 120 בערך,
    UTG משלם.

טרן "לבן", אני מהמר שוב, והוא דוחף. אני, כמובן, משלם, הוא פותח A5 תלתן,
    (אצלנו לא מקובל לעשות עסקאות), והריבר, NEEDLESS TO SAY, הוא תלתן.

השאלה, אחרי שחפרתי לכם, היא שאלה שאני שואל את עצמי בכל פעם אחרי ידיים כאלה (לא רק שלי):

האם, עם AA, אחרי רייז ותשלומים מרובים, אתם מעלים במידה, כדי לקבל אקשן,
    או מעלים כדי להרוג את היד?

מה לדעתכם הדרך הנכונה לשחק את היד?
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

2. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    ככל שהלוח יותר רטוב והשחקנים שמולך נוטים יותר לרדיפות- ההימור צריך להיות גבוה יותר.
    אתה לא רוצה להרוג את היד, אתה רוצה לבודד ושישלמו לך בלי שיקבלו את סיכויי הקופה.

3. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    כשאתה מעלה בקצת זה נראה כאילו שאתה רוצה תשלום. כשאתה מעלה בהרבה אז נראה כאילו אתה רוצה לגנוב.
    אני בדרך כלל מעלה בהרבה כדי שאיזה כבש יחשוב שאני גונב וידחוף הכול עם 88.

4. הסמל האישי של polinekes
    שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    88
    קיבל תודה 57 פעמים ב39 הודעות
    הבעיה היא עם רייז כזה בשולחן ביתי (כמובן שיש שינוי בין שולחן לשולחן) הוא שאם אתה תעשה רייז בינוני
    לרוב ישלמו לך שני שחקנים. לרוב אסים מול שני ידיים רנדומליות הם פביירוטים של 60%, כשהבעיה היא שאם הם לא פוגעים
    הם לא מפסידים ואם כן אתה מפסיד את כל הסטאק שלך. כמובן שאתה יכול להרוויח הרבה מרדיפות וחבריהן אבל לטעמי
    עדיף לעשות רייז יותר חזק פרי פלופ במטרה לנסות לשחק מול שחקן אחד, ואז לשחק את הפלופ בהתאם.

5. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    דבר ראשון אני חושב פריפלוף לא שיחקת טוב את היד...אם UTG הרים ל10(פי 10 מהביג במקרה הזה) ו3 אחריו משלמים לו אני מרים פי 3וחצי-4 מהבט שלו אם אני בכפתור(3שחקנים שילמו יש מספיק כסף בקופה כדי להכביד על תשלום של מישהו לראות פלוף) ובמקרה שאני הביג אני מרים פי 4 וחצי-5 מהבט שלו,
    מבחינתי אני מעמדת הביג וכבר יש כסף בקופה אני מכוון או לקחת את הקופה עכשיו או לתשלום של שחקן 1...אם קיבלתי תשלום מ2 שחקנים הרייז שלי לא היה גבוה מספיק,ובמקרה שאני מקבל תשלום משחקן 1 בלבד אני משחק את ההמשך פחות או יותר כמו שאתה שיחקת אותו
    קופה 130 אני מרים 80 כאשר נשארו לי עוד 220 בטרן הקופה כבר 290... אם לא נפתח תלתן או מלכה
    אין פה ויכוח המהלך הוא אולאין, אם נפתח תלתן או מלכה אז שוב זה תלוי מאוד בשחקן שיושב מולי איזה מידע יש לי עליו.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 20/07/2010 ב 12:29.

6. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    אל תיתן לו לראות פלופ כמובן עדיף שתיקח בלינדים או רייזים אבל אל תשחק אם פלופ במיוחד שיש לך יד חזקה

7. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (15)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    לא חושב שיש יד שהפסדתי איתה יותר כסף מאשר עם היד הזאת, ובגלל זה התהיה שלי.

בכל פעם אחרי הפסד, אני שואל את עצמי אם לא היה עדיף לגמור את היד פריפלופ.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

8. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (14)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,205
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    זה דילמה נצחית של הרבה שחקנים, מצד אחד אתה רוצה לקבל ואליו על היד הזו מצד שני, קשה לזרוק אותה גם בלוחות בעייתים. זה ידוע שעם AA ו - KK בקאש מרוויחים מעט או מפסידים הרבה. אני בעד רייז גדול פרי שמשאיר אותך עם שחקן אחד מקסימום בשאיפה להכניס את השאר על הפלופ. כמובן שזה תלוי מצב, שולחן עמדה וכו' אבל לרוב אני אעדיף לסיים את היד כמה שיותר מוקדם ולא להגיע להחלטה קשה בריבר.

9. המשתמשים הבאים מודים ל shing על התגובה המועילה:

tomsilk (20/07/2010)

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    זה דילמה נצחית של הרבה שחקנים, מצד אחד אתה רוצה לקבל ואליו על היד הזו מצד שני, קשה לזרוק אותה גם בלוחות בעייתים. זה ידוע שעם AA ו - KK בקאש מרוויחים מעט או מפסידים הרבה. אני בעד רייז גדול פרי שמשאיר אותך עם שחקן אחד מקסימום בשאיפה להכניס את השאר על הפלופ. כמובן שזה תלוי מצב, שולחן עמדה וכו' אבל לרוב אני אעדיף לסיים את היד כמה שיותר מוקדם ולא להגיע להחלטה קשה בריבר.
    מסכים לגמרי,וכמו שאמרתי במצב כזה אני חייב לכוון להשוואה משחקן אחד בלבד או לקחת את הקופה פריפלוף.

11. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    אני מצטרף לעיקרי הדברים שכתבו החברים.

1. הרייז שלך פריפלופ לא מספיק גדול. עם עוד 4 שחקנים בקופה חוץ ממך ועם סטאקים של 200BB-300BB, אתה צריך לעשות רייז לאיזור ה-50BB.
    כשאתה עושה רייז ל-33BB, אתה מזמין יותר מדי שחקנים להשוות. כשיש לך AA/KK, המטרה שלך היא להישאר עם יריב אחד בקופה. שנית, גם אם כולם זורקים ואתה לוקח עכשיו 40BB בלי סיכון - זו תוצאה לא כל כך רעה.

2. הדבר הכי טוב מבחינתך הוא ששחקן שמשחק מולך ידחוף עם A5 קלאב, כי אתה מוביל עליו. אם הוא יעשה את זה מולך 100 פעם ואתה תמיד תשווה - בטווח הארוך אתה תרוויח, וזה מה שחשוב.

בנוסף לכך, אישית אני מעדיף לעשות רייז יותר גדול בפלופ (משהו באיזור ה-80BB-90BB), כשיש מולי 2 שחקנים ו-DRAWS אפשריים בשולחן.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    אני לא ראיתי שחקן שמרוויח קצת עם אסים ומפסיד הרבה, תבדוק בptr כמעט כל שחקן רוב הכסף שלו זה מאסים, אצלי השאיפה היא תמיד להכניס הכל לפני הפלופ מול שחקן ולכן אני משחק אובראגרסיב עם אסים, מצידי לקחת רק בליינד ושלא יתפסו לי זוגות k3 פתאום, אם למישהו תהיה יד אתה כבר תקבל את האקשן לפני הפלופ, בקיצור אסים זה יד לשחק אגרסיבי ומהיר, בלי לימפ בלי שטויות אני אפילו נותן איתם לפעמים אוברייז ואובררירייז.

13. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (14)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,205
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    במקור פורסם על ידי kobiko3030 צפה בהודעה
    אני לא ראיתי שחקן שמרוויח קצת עם אסים ומפסיד הרבה, תבדוק בptr כמעט כל שחקן רוב הכסף שלו זה מאסים, אצלי השאיפה היא תמיד להכניס הכל לפני הפלופ מול שחקן ולכן אני משחק אובראגרסיב עם אסים, מצידי לקחת רק בליינד ושלא יתפסו לי זוגות k3 פתאום, אם למישהו תהיה יד אתה כבר תקבל את האקשן לפני הפלופ, בקיצור אסים זה יד לשחק אגרסיבי ומהיר, בלי לימפ בלי שטויות אני אפילו נותן איתם לפעמים אוברייז ואובררירייז.
    מה PTR עכשיו?
    אני מדבר על משחקי לייב בפארטיות או עם כל מיני חברים דגים שלא משחררים Q3 כי פעם הם פגעו עם זה בפולהאוס.
    באינטרנט הכי טוב לדחוף על הרייזר ולקוות שיש לו QQ+, או שסתם הוא ישים אותך על AK ומוכן לרוץ עם הזוג הקטן שלו.
    נערך לאחרונה על ידי shing; 20/07/2010 ב 18:30.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    16
    מה PTR עכשיו?
    אני מדבר על משחקי לייב בפארטיות או עם כל מיני חברים דגים שלא משחררים Q3 כי פעם הם פגעו עם זה בפולהאוס.
    באינטרנט הכי טוב לדחוף על הרייזר ולקוות שיש לו QQ+, או שסתם הוא ישים אותך על AK ומוכן לרוץ עם הזוג הקטן שלו.
    משחק עם אסים הוא אותו דבר גם באינטרנט וגם בלייב לדעתי.

15. פול האוס  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    הכוונה היא ליד ספציפית- להפסיד הרבה או להרוויח מעט ביד ספציפית
    הוא לא התכוון ש-AA זאת יד מפסידה, הוא לא התכוון ל-BEST HANDS ב-PTR, הוא היה ספציפי
    ספציפי...
    the hardest way to make an easy living.

16. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    משחק עם אסים הוא אותו דבר גם באינטרנט וגם בלייב לדעתי.
    כנראה שהדרך שלך מאוד ארוכה אם זה מה שאתה חושב
    אין שום קשר בין משחק קאש לייב ומשחק קאש באינטרנט (וזה בהקשר לכל יד)...קודם כל באינטרנט הרייז עומד על פי 3 מהביג כאשר בלייב יש שולחנות שהרייז הממוצע הוא פי 8-9 בנוסף שהסולדים באינטרנט הרבה יותר נמוכים מבלייב (כמו בדוגמא שעליה נתונה השיחה 300 BB)
    וכמובן שהשחקנים שרואים פלוף בלייב גדול בהרבה,אז כדאי שתתחיל להסיק מסקנות.

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    16
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    כנראה שהדרך שלך מאוד ארוכה אם זה מה שאתה חושב
    אין שום קשר בין משחק קאש לייב ומשחק קאש באינטרנט (וזה בהקשר לכל יד)...קודם כל באינטרנט הרייז עומד על פי 3 מהביג כאשר בלייב יש שולחנות שהרייז הממוצע הוא פי 8-9 בנוסף שהסולדים באינטרנט הרבה יותר נמוכים מבלייב (כמו בדוגמא שעליה נתונה השיחה 300 BB)
    וכמובן שהשחקנים שרואים פלוף בלייב גדול בהרבה,אז כדאי שתתחיל להסיק מסקנות.
    לא הבנת אותי נכון, יש רק דרך אחת לשחק עם אסים והיא אגרסיביות וזה לא משנה לייב או אונליין, אם בלייב יש הרבה שרואים פלופ ורייז ממוצע עומד על 10 בליינדים אז תפתח ב15 20 מי שיהיה לו אס קינג או זוג מלכות ואולי גם נסיכים ישחק איתך, ואם יש רייז לפניך וכמה והשוואות תקפיץ בלי רחמים, מי שרוצה להמר שישלם, מאז שאני משחק בצורה הזאת עם אסים הבדביטים קטנו בצורה מטורפת, אני לא מעוניין בכלל שייכנס איתי יותר משחקן אחד כשאני עם אסים, כשאתה מתחיל לחשוב כמה כסף תוציא מהיד הזאת אז אתה חוטף את כל הכאפות, כמובן זו רק דעתי ומותר לך לא להסכים ואני מכבד את הדעה שלך אבל אל תגיד לי שהדרך שלי עוד ארוכה כשאני חודשים עומד בלייב על 90 אחוז סשנים שאני מרוויח.

18. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    דחוף אול אין, 300BB על הימור של 5BB, ככה אומרת תאורית המטריקס של אילן.

19. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    לא הבנת אותי נכון, יש רק דרך אחת לשחק עם אסים והיא אגרסיביות וזה לא משנה לייב או אונליין, אם בלייב יש הרבה שרואים פלופ ורייז ממוצע עומד על 10 בליינדים אז תפתח ב15 20 מי שיהיה לו אס קינג או זוג מלכות ואולי גם נסיכים ישחק איתך, ואם יש רייז לפניך וכמה והשוואות תקפיץ בלי רחמים, מי שרוצה להמר שישלם, מאז שאני משחק בצורה הזאת עם אסים הבדביטים קטנו בצורה מטורפת, אני לא מעוניין בכלל שייכנס איתי יותר משחקן אחד כשאני עם אסים, כשאתה מתחיל לחשוב כמה כסף תוציא מהיד הזאת אז אתה חוטף את כל הכאפות, כמובן זו רק דעתי ומותר לך לא להסכים ואני מכבד את הדעה שלך אבל אל תגיד לי שהדרך שלי עוד ארוכה כשאני חודשים עומד בלייב על 90 אחוז סשנים שאני מרוויח.
    יש נושאים בהם תמיד יהיו חילוקי דעות כמובן פוקר זה לא שחור לבן אבל בנושא הספציפי הזה אתה פשוט טועה אז אני אמשיך לומר שאם זאת האסטרטגיה שלך אז הדרך שלך ארוכה גם אם אתה ריווחי וגם אם לא זה בכלל לא העיקרון, העיקרון שלא משנה מה התוצאות שלך אם אתה תבין איך לשחק אסים התוצאות שלך ישתפרו (לטווח ארוך) ולא כמו שאתה רושם " אני כבר לא מקבל בד בייטים" ברור שאתה לא מקבל אותם כי אתה גם לא ממקסם את הידיים שלך ואפילו לא קרוב לזה אם אתה משחק בצורה יותר מידי אגרסיבית. בסך הכל אתה מעוניין שישוו לך עם KQ ואתה מעוניין שיפתח פלוף 4-9 -Q ולהגיע בפלוף כזה לאולאין...גם אם אתה נשבר ובריבר נפתחה עוד Q הכל בסדר לטווח ארוך זה עדיף בהרבה מלהבריח ידיים מסוג זה.

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog