השגת מימון

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 74
  1. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    קיבל תודה 49 פעמים ב39 הודעות

השגת מימון

בחודש האחרון אני משחק בפארטיות די הרבה (בכלליות משחק כבר בערך שנה, אבל לא באופן קבוע מדי. עכשיו זה הפך לקבוע). כמעט כל יום למעשה, ובמידה ואחרי שעתיים אני טס למעלה אני יוצא ועובר לפארטיה אחרת. במידה ואני מפסיד אני מאוד שולט בטילט ומשתדל ללכת במידה ואני רואה שאני לא משחק את ה-A גיים.
    לא בקטע של פלצנות או התרברבות, התוצאות שלי בחודש האחרון מצוינות, ואני בפלוס של 5 ספרות במשחקי 5-5. היתה לי תקופה של הפסדים, אבל עשיתי הרבה שיעורי בית, קראתי הרבה, והתחלתי לשחק הרבה יותר מסודר. עדיין קורה שאני מפסיד בערב מסוים, אבל ההרגשה היא שהגרף שלי במגמת עלייה ושבאמת אוכל להצליח בתחום. אני לא מהנרקומנים שפורטים 300+300+300 ונכנסים לטילט כמו מפגרים, אלא בד"כ יורד 200BB (או יותר אם זה לא תחילת הערב) ומנסה לשחק פוקר כמו שצריך. בלי עסקאות על כל חארטה, בלי להכנס עם כל יד.

אבל, וכאן נכנסת הבעיה.
    לא מזמן קניתי רכב, לפטופ, ואופניי כביש יקרים (בני זונות 5K...) מה שהשאיר אותי עם בנקרול מאוד מצומצם ביחס למה שאני צריך.

השאלה היא - איך ניתן להשיג מימון?
    אני לא קבוע בפארטיה מסוימת (למרות שיש כאלה שאני משחק בהן יותר) על מנת שיהיה מישהו שמכיר אותי משם ובאמת יוכל לסמוך עליי. יש נניח מקום מסוים שרואה שאני שחקן רווחי, אבל אני לא בטוח אם מספיק כדי שאוכל לפנות לאחד מבעלי הפארטיה שודאי יושבים עם סכום נאה כדי שאוכל לקבל מהם מימון.
    ובכלל, אם אתם יכולים לתת כמה פרטים על איך עובד העניין הזה. איך עושים מול מישהו את עניין המימון?
    בגדול מה שאני רוצה זה להיות עם מישהו 50%-50%, כלומר שהוא ישים חצי מהבנקרול ואני חצי, ונתחלק ברווחים\הפסדים בחצי. כל מה שאני צריך זה בעצם עוד סכום שיגדיל לי את הבנקרול וייתן לי את הבטחון לשחק ברוגע, ושלא ארגיש באמצע יד שמה שהכנסתי הוא יותר מדי למרות שאני עם יד טובה.

אשמח לשמוע מחבר'ה עם ניסיון בעניין הזה.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,858 פעמים ב3,672 הודעות
    "ובמידה ואחרי שעתיים אני טס למעלה אני יוצא ועובר לפארטיה אחרת"
    למה?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    הנחתי שהשאלה הזאת תגיע.
    זה מאוד תלוי. לא קרה לי עוד לקום אחרי בול שעתיים, אבל אתמול נניח שיחקתי במקום מסוים. פרטתי 1000 (יותר מכל השולחן). תוך שעה וחצי הייתי ב-4K, והסולדים התחילו לגדול להם. נשארתי עוד קצת, ויצאתי עם 3600.
    זה בעיקר נובע מהסיבה שמבחינת בנקרול נוכחי אעדיף לא לשחק בדיפ הזה. בשלב הזה שני בעלי הפארטיה ירדו גם ב-3K+, והיו עוד שני סולדים גבוהים.
    בריאיון הזה עם אלי עלאזרא הוא בדיוק מדבר על השאלה שלך, ואומר שאם הולך לך בשולחן אז תישאר, אבל אגיע לשם פשוט פעם הבאה כשהשולחן שורט, ואני מסכן פחות כסף. יהיה לי יותר נוח מנטלית.
    אני מניח שזאת הבעיה שבגללה פתחתי את הת'רד הזה.... שלא נוח לי מבחינה מנטלית בחלק מהפעמים.

ועוד דבר, אם תלך אחורה איזה חודש או חודשיים תראה שהעליתי ת'רד על כך שיש לי יותר מדי עליות וירידות, ושהרבה פעמים אני מוצא את עצמי עולה מאוד מהר, ואז נמצא בסוג של אופוריה שמורידה אותי למטה. אחד החבר'ה הציע לצאת ולעבור מקום והחלטתי בזמן הקרוב לנסות את השיטה, והיא עובדת לי מצוין. היתה לי בעיה רצינית בעניין, וניסיתי לפתור אותה. בינתיים זה הפתרון שהכי נכון עבורי, כנראה בגלל שאיפשהו אני מעט סקארד מאני בסולדים גבוהים.
    נערך לאחרונה על ידי Luis; 18/11/2011 ב 11:03.

4. הסמל האישי של moses
    סטרייט  

מוניטין
    20 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    326
    קיבל תודה 103 פעמים ב74 הודעות
    לאף בעל פארטיה לא יהיה אליך כבוד ורצון לעזור לך במימון אם תעשה hit and run קבוע

5. המשתמשים הבאים מודים ל moses על התגובה המועילה:

djo (19/11/2011)

6. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי moses צפה בהודעה
    לאף בעל פארטיה לא יהיה אליך כבוד ורצון לעזור לך במימון אם תעשה hit and run קבוע
    למה?
    אם זה מישהו שנכנס איתי 50-50 הוא יתייחס לעניין באופן שונה מאשר לשחקן אחר. הוא לא יראה בי רק מישהו שעוזר לו לגנייה, אלא אדם שמשחק עבורו.
    מה גם שבחלק מהפארטיות לא חסרים אנשים שממתינים.

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    קודם כל כמו שאתה מבין , כל מה שקשור ללייב הרבה יותר בעייתי מאונליין...כי אין שום גרף שאתה יכול להציג בנוסף אף אחד לא יכול לעקוב אחרי כל צעד שלך ולדעת בוודאות כמה הרווחת/הפסדת בסשן וכ'ו...
    מה שאומר שיהיה לך יותר קשה ליצור קשר ולבקש מימון מבן אדם שלא מכיר אותך אישית .

העובדה שהרווחת בחודש מסויים 5 ספרות לא אמורה להרשים במיוחד ...
    לכל כבש יש אפסווינג של 5 ספרות ולכל מקצוען יש דאוונסווינג של 5 ספרות אז לבוא ולהגיד "אני ריווחי בחודש האחרון 5 ספרות" זה לא אינדיקציה לכלום (גם עדיף שתדבר
    ביחס של שעות משחק ולא בתקופה של שבוע/חודש/שנה), כמה שעות משחק ביצעת בחודש הזה ?

אם אתה יכול לומר את הווינרייט שלך על פני 300+ שעות משחק זה כבר סמפל שאפשר לבוא ולומר שעברת משהו, ושוב זה עדין נושא בעייתי
    כי בן אדם שלא מכיר אותך אישית לא ימהר להשקיע באיזה שהוא יוזר שבא ורושם "אני שחקן פארטיות ריווחי על פני 400 שעת משחק" (סתם לדוגמה).

8. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

Luis (18/11/2011)

9. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    קודם כל כמו שאתה מבין , כל מה שקשור ללייב הרבה יותר בעייתי מאונליין...כי אין שום גרף שאתה יכול להציג בנוסף אף אחד לא יכול לעקוב אחרי כל צעד שלך ולדעת בוודאות כמה הרווחת/הפסדת בסשן וכ'ו...
    מה שאומר שיהיה לך יותר קשה ליצור קשר ולבקש מימון מבן אדם שלא מכיר אותך אישית .

העובדה שהרווחת בחודש מסויים 5 ספרות לא אמורה להרשים במיוחד ...
    לכל כבש יש אפסווינג של 5 ספרות ולכל מקצוען יש דאוונסווינג של 5 ספרות אז לבוא ולהגיד "אני ריווחי בחודש האחרון 5 ספרות" זה לא אינדיקציה לכלום (גם עדיף שתדבר
    ביחס של שעות משחק ולא בתקופה של שבוע/חודש/שנה), כמה שעות משחק ביצעת בחודש הזה ?

אם אתה יכול לומר את הווינרייט שלך על פני 300+ שעות משחק זה כבר סמפל שאפשר לבוא ולומר שעברת משהו, ושוב זה עדין נושא בעייתי
    כי בן אדם שלא מכיר אותך אישית לא ימהר להשקיע באיזה שהוא יוזר שבא ורושם "אני שחקן פארטיות ריווחי על פני 400 שעת משחק" (סתם לדוגמה).
    אני רושם בטבלת אקסל את כל המשחקים שלי. כמה פרטתי, כמה יצאתי, כמה שעות. באמת כדאי שאבדוק את הווינרייט. ההערכה שלי היא שבחודש האחרון הוא מאוד מאוד גבוה, ומן הסתם שזה לא מדגם מייצג, אחרת הייתי פיל אייבי. ברור שיהיו גם ירידות.
    אבל שוב, כמו שאמרת, גם אם אני מציג גרף של 300+ שעות למישהו לא בטוח שהוא יסמוך עליי מספיק על מנת להכנס כשותף. החשש שלי הוא שהרול שלי לא מתאים לכך שבכלל אגיע לשחק 300+ שעות, אלא אם באמת יילך לי בצורה מטורפת בניגוד מוחלט לסטטיסטיקה.

ומן הסתם שלא חשבתי שישר מישהו ישלח לי הודעה כאן וירצה לממן. לא בשביל זה העליתי את השאלה, אלא יותר בקטע של איך אני אמור לפנות ומה אני אמור להציג מול אנשים שכן מכירים אותי מהשולחנות שבהם אני משחק.

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי Luis צפה בהודעה
    ומן הסתם שלא חשבתי שישר מישהו ישלח לי הודעה כאן וירצה לממן. לא בשביל זה העליתי את השאלה, אלא יותר בקטע של איך אני אמור לפנות ומה אני אמור להציג מול אנשים שכן מכירים אותי מהשולחנות שבהם אני משחק.
    אוקי,
    אז אתה יכול לפנות לבן אדם שמכיר אותך אישית ויש בינכם את האמון...
    הצעה של 50-50 בהשקעה ו50-50 ברווחים זאת הצעה טובה למממן במידה ואתה שחקן ריווחי...
    אם על פני 400+ שעות משחק יש לך ווינרייט של 6bb+ אתה גם יכול לדרוש תנאים יותר נוחים בשבילך...

לדוגמא אם אתם מתחייבים ל200 שעות משחק כאשר המממן משקיע 50%...אז מהרווחים הוא יקבל 33% (שוב תלוי בתוצאות שלך).

שחקן קבוע ומאוד ריווחי בפארטיות בדרך כלל יתן למממן 50% מאחוז ההשקעה שלו כאשר סוגרים מימון לטווח של יותר מ200 שעות משחק.

אתה גם יכול ללכת בכיוון של מימון פר משחק שזה נשמע לי קצת יותר רלוונטי לגביך...
    לסגור על השקעה של50% ברווחים/הפסדים לסשנים בודדים בלי התחייבות ולהתגלגל לאט לאט.
    (בדרך כלל בעלי פארטיות ישמחו להיכנס להשקעה שכזאת).
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 18/11/2011 ב 11:30.

11. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אוקי,
    אז אתה יכול לפנות לבן אדם שמכיר אותך אישית ויש בינכם את האמון...
    הצעה של 50-50 בהשקעה ו50-50 ברווחים זאת הצעה טובה למממן במידה ואתה שחקן ריווחי...
    אם על פני 400+ שעות משחק יש לך ווינרייט של 6bb+ אתה גם יכול לדרוש תנאים יותר נוחים בשבילך...

לדוגמא אם אתם מתחייבים ל200 שעות משחק כאשר המממן משקיע 50%...אז מהרווחים הוא יקבל 33% (שוב תלוי בתוצאות שלך).

שחקן קבוע ומאוד ריווחי בפארטיות בדרך כלל יתן למממן 50% מאחוז ההשקעה שלו כאשר סוגרים מימון לטווח של יותר מ200 שעות משחק.

אתה גם יכול ללכת בכיוון של מימון פר משחק שזה נשמע לי קצת יותר רלוונטי לגביך...
    לסגור על השקעה של50% ברווחים/הפסדים לסשנים בודדים בלי התחייבות ולהתגלגל לאט לאט.
    (בדרך כלל בעלי פארטיות ישמחו להיכנס להשקעה שכזאת).
    אולי מימון פר משחק באמת זאת אופציה שיותר תתאים לי, והגיוני שיהיה לי קל יותר להשיג. באמת אנסה אולי ללכת בכיוון הזה לפנ שאני מנסה ממש להכנס עם מישהו כשותף לבנקרול (אם יבוא לפני אז מה טוב...)
    לגבי הווינרייט של 6BB, זה לא מעט מדי? קראתי בבלוג שלך (אתמול עברתי על כל הרשומות בעבודה, העברת לי את הזמן ) שאתה על בערך 17BB ב-5-5 (אםאני זוכר נכון), ואתה שחקן הרבה יותר טוב ממני מן הסתם. אבל בכל זאת, 6BB עדיין נשמע לי קצת. זה 30 ש"ח לשעה... בעבודה אני מרוויח יותר מזה.

12. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אני לא אומר ש6bb זה הווינרייט שלך...רק אומר שאם אתה רוצה להגדיר את עצמך כ "שחקן ריווחי" ולדרוש מהממן להרוויח פחות מאחוז ההשקעה שלו אז הסמפל המינימלי + הווינרייט המינימלי שאתה צריך להציג למשקיע הוא 400(או יותר) שעות משחק עם ווינרייט של 6bb(או יותר).

אתה גם יכול לסגור על עסקה של מימון פר משחק ולהפריש למממן פחות מאחוז ההשקעה שלו,

לדוגמה...
    אם הוא משקיע 50% למשחק אז הוא מרוויח 40%-45%.

עריכה:
    כל הפוסטים שלי מסתמכים על כך שאתה מעוניין שעסקת המימון שלך תהיה הוגנת כלפי המממן.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 18/11/2011 ב 12:38.

13. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 9 פעמים ב9 הודעות
    תבוא לתל אביב נממן אותך

14. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    אגב ה"מישהו" שהציע לך לעבור פארטיה היה אני, ונחמד שהשכלת ליישם ולפרגן.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

15. המשתמשים הבאים מודים ל nice pot על התגובה המועילה:

Luis (19/11/2011)

16. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 9 פעמים ב9 הודעות
    כמה יצאת בפארטייה השניה?

17. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    במקור פורסם על ידי Luis צפה בהודעה
    בשלב הזה שני בעלי הפארטיה ירדו גם ב-3K+, והיו עוד שני סולדים גבוהים.
    לול, שוקי ואני לא בעלי הפארטיה חחח

18. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

TikoTal (21/11/2011)

19. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    לול, שוקי ואני לא בעלי הפארטיה חחח
    חח לא דובר על זה יא יצור

20. הסמל האישי של moka
    מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות
    מצאת מישהו שיממן אותך?

21. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    רווח של 6BB לשעה בממוצע על סמפל ענק זה לא מעט בכלל.
    נהפוך הוא זה המון, בפוקר סטארס משחקים לפחות פי 3 ידיים בשעה, הרייק נמוך יותר (בגלל גג הרייק), ובכל זאת מעטים מאוד אם בכלל השחקנים שמציגים פלוס 6bb/h
    זה נכון שהרמה באתר גבוהה יותר, אבל בכל זאת פי 3 ידיים ועם רייק נמוך בהרבה.
    להרוויח שישה ביבי בשעה שמשוחקות 25 ידיים בשולחן זה המון. ואני מדבר על טווח ארוך מאוד כמובן, ולא על שבוע שנתפסו לך כמה פלופים מהסרטים.
    תגיד תודה שאתה מנצח את הגניה בכלל.
    ומילה לגבי צמצום השונות - לדעתי, אם אתה שחקן ריווחי, ב - 5-5, אבל הוריאנס קצת כבד עליך, אז במקום לחלוק את היומית לטוב ולרע עם איזה בעל פארטיה, עדיף לך לחפש משחקי 1-2 עמוקים, בהם גם סביר להניח שהווינרייט שלך יהיה גבוה יותר, ולשחקם בבלעדיותך המוחלטת. או משחקי 5-5 לא כ"כ עמוקים, או שתבוא עם עוד איזה חבר שהוא שחקן טוב ומתאים לו להיות איתך חצי חצי בהכל, זה גם אמור לצמצם קצת את השונות.
    נראה לי שהידיעה שאתה משחק גם בכספו של בעל הפארטיה לצורך העניין, יכולה לפגוע לך קצת במשחק, ולהעמיס עליך לחצים נפשיים ואחרים שאין לך בהם שום צורך.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

22. הסמל האישי של moka
    מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    דודו אתה אומר ש6bb בשעה בממוצע לאורך שעות רבות זה מצוין, לפי החישוב הפשוט שלי שאם הוא משחק 5-5 בממוצע של 5-6 שעות שזה יוצא כ30 שקל לשעה, זה ממש שכר מינימום!!!!תכפיל ב6 שעות זה 180 שקל לסשן.
    לטעמי זה סכום מגוחך אם אתה משחק על מנת רווח בלבד.ואף מממן לא יקפוץ על הצעה שכזאת.
    אולי אני טועה.
    אני חדש פה שאשמח דעת מה הרווח פר שעה שהוא לדעתכם יפה ומכובד (הכוונה היא בממוצע לשעה על פני מאות ואלפי שעות)

23. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    קוראים לי נועם.
    המשחק הוא במטרה ליצור רווח אך לא תמיד זה מסתייע. הרוב המוחלט של השחקנים מופסדים, וכל תוצאה חיובית היא כבר הישג מסויים. 6 ביבי לשעה זה יפה מאוד. יש גם מעטים שעושים יותר בפארטיות כנראה.
    על כל עשרה שחקנים שמספרים לך כמה הם מורווחים בפארטיות תמצא שלושה שקרנים, שלושה עם זיכרון סלקטיבי, ושלושה עם סמפל לא משקף.

24. הסמל האישי של moka
    מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    אוקיי תודה על התשובה.
    אני חדש פה אבל בתחום הפארטיות נמצא כבר כמה שנים טובות התחלתי במשחקי חברים למינהם אחכ עברתי ל1-2 משם ל5-5,5-10 וכיום אני משחק 25-25 ורוצה לעבור למשחקים גבוהים יותר.
    יש לי בנקרול טוב אבל עדיין חושב על מימון או מישהו שיכנס איתי שותף באחוזים מסויימים כדי להרגיש נוח יותר.
    זה פשוט עניין אותי.
    נ.ב אני עדיין חושב ש6bb הוא נמוך מאוד לטעמי גם שאתה משחק 25-25

עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 11/04/2014, 10:12
  2. מימון
    על ידי bilkon10 בפורום Marketplace
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 07/01/2014, 22:53
  3. מימון ל SM 6
    על ידי ZugAs בפורום Marketplace