showdown vs non showdown winnings in low stakes

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-11 מתוך 11
  1. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות

showdown vs non showdown winnings in low stakes

כמו שציינתי לא מזמן חזרתי לטחון קצת סמול סטייקס עקב בעיות BRM
    עד עכשיו שיחקתי רק כ3000 ידיים (6MAX) לערך אבל גיליתי בזמן הזה שכל הרווחים שצברתי היו מ non showdown winnings כאשר ה showdown (ולצורך הנושא גם הAIEV) מסתובבים סביב ה0

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

ועכשיו נשאלת השאלה האם זה טוב. אומנם אני רואה שאני משחק אגרסבי יותר מבד"כ (רץ על בערך 36/33 עם אגרסיביות 4 ואחוז STEAL של באזור 55) וזה משפיע מאוד על הנון שואודאון אבל אם נניח שמטרה היא להשתפשף ולנסות לשפר את המשחק לסטייקים הבאים האם אנחנו יכולים להתעלם מכך שכאשר הכסף נכנס אני רץ סביב האפס.
    אשמח לשמוע דעות בנושא אם יש כאלה
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

2. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (16)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    לא חושב שיש בעיה להיות ריווחי לאורך זמן עם רק נוןשואדאון ריווחי. הדבר נדיר, בעיקר בפולרינג, אבל אפשרי.
    הנה ה 200K ידיים האחרונות שלי לצורך הענין:

3. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (19)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    בשבוע האחרון חזרתי קצת לעולם האונליין קאש, יכול לומר לך שגם אצלי השואודאון ווינינגס הוא רווחי בצורה קלה, והנון שואודאון לא רחוק מהטוטאל פרופיט שלי בשבוע האחרון. אז אמנם שיחקתי איזה 10קיי ידיים כולה, שזה סמפלון מיניאטורי, אבל אני חושב שמדובר בנתונים שמשתנים עם סגנון משחק.

4. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    קיבל תודה 49 פעמים ב39 הודעות
    רועי, איזה בליינדים אתה משחק אונליין?
    אני גם חושב עכשיו להתחיל קצת.

5. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    קיבל תודה 49 פעמים ב39 הודעות
    רועי, איזה בליינדים אתה משחק אונליין?
    אני גם חושב עכשיו להתחיל קצת.

6. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    לא חושב שיש בעיה להיות ריווחי לאורך זמן עם רק נוןשואדאון ריווחי. הדבר נדיר, בעיקר בפולרינג, אבל אפשרי.
    הנה ה 200K ידיים האחרונות שלי לצורך הענין:

מסכים כעיקרון
    אין בעיה עם להיות רווחי רק משואודאון מכיוון שכל רווח הוא רווח
    אבל כשאני מנסה להסיק מהעובדה הזאתי מסקנות הדבר הראשון שקופץ לי לראש הוא שהאגרסיביות הגבוהה ששחקן עם גרף רווחים כזה מפגין גורם לכך שכאשר הוא כבר מכניסים מולו את הכסף פנימה אז הרבה פעמים הוא נמצא בפליפ/מאחור (שוב הכוונה היא למצבים שבהם הAIEV והSHOWSOWN WINNINGS מסתובבים באותו אזור - כלומר אנחנו לא רצים רע או טוב במיוחד)
    השאלה היא האם בעזרת הקטנת האגרסיביות וויתור על חלק מהרווחים האלו אנחנו יכולים להגדיל באופן משמעותי את הרווחים משואודאון וכך להגדיל את הרווח הכללי.
    כמו כן אם נתייחס טיפה לרמות יותר גבוהות - הרי לא יתכן שכולם רצים בצורה כזו ולכן יש אנשים שלהם יש גם רווחים משואודאון וגם מנון שואודאון. האם בעצם מצב זה עדיף?
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

7. פול האוס  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    3,145
    קיבל תודה 280 פעמים ב181 הודעות
    לדעתי שתי המדדים משפיעים אחד על השני ואתה פשוט תצטרך לגבש צורת משחק שמתאימה לך שתנפיק תbb/100 הכי גדול...כל עוד אתה מרוויח ברייט שמספק אותך אין צורך לשנות תמשחק...רק תמשיך לנסות לייעל אותו ולהבין איך כל דבר שאתה עושה משפיע הלאה

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    17
    קיבל תודה 22 פעמים ב21 הודעות
    [QUOTE=segalion;178424]מסכים כעיקרון
    אין בעיה עם להיות רווחי רק משואודאון מכיוון שכל רווח הוא רווח
    אבל כשאני מנסה להסיק מהעובדה הזאתי מסקנות הדבר הראשון שקופץ לי לראש הוא שהאגרסיביות הגבוהה ששחקן עם גרף רווחים כזה מפגין גורם לכך שכאשר הוא כבר מכניסים מולו את הכסף פנימה אז הרבה פעמים הוא נמצא בפליפ/מאחור (שוב הכוונה היא למצבים שבהם הAIEV והSHOWSOWN WINNINGS מסתובבים באותו אזור - כלומר אנחנו לא רצים רע או טוב במיוחד)
    השאלה היא האם בעזרת הקטנת האגרסיביות וויתור על חלק מהרווחים האלו אנחנו יכולים להגדיל באופן משמעותי את הרווחים משואודאון וכך להגדיל את הרווח הכללי.
    /QUOTE]

שחקנים נוטים להכניס כסף פנימה הרבה יותר לייט נגד שחקנים אגרסיבים..ככה שאם תהיה מאחור או בפליפ איתם זה יותר תלוי בהחלטה נכונה שלך.

9. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    שחקנים נוטים להכניס כסף פנימה הרבה יותר לייט נגד שחקנים אגרסיבים..ככה שאם תהיה מאחור או בפליפ איתם זה יותר תלוי בהחלטה נכונה שלך
    not entirely true
    weak players will not adjust to your game
    In addition by using aggression to create fold equity to your opponents (and by assuming that most of the time you are doing this with good draws/meduim made hands) you are creating pot odds to your hands and a lot of the times you will have the odds to put your money in although you are behind
    by reducing your aggressiveness you allow yourself to still make correct pot odds plays and insert your money on better terms
    "

10. פול האוס  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    3,145
    קיבל תודה 280 פעמים ב181 הודעות
    אתה צודק שבלימיטים הנמוכים יש פחות צורך ברווחים ללא שואודאון בגלל הפסיביות של השחקנים וגם יותר קל להגיע לשואודאון ולהרוויח
    אחרי הכל הסמפל הוא רק 2800 ידיים ונראה לי שהוא יהיה אמור להתאזן בהמשך...

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    17
    קיבל תודה 22 פעמים ב21 הודעות
    Then don't be super agressive against all villains...choose the right villain and the right spot to be agressive.
    If u think u have enough equity+fold equity then keep betting...playing straight forward at lower limits is also fine.

נושאים דומים

1. איך אני משפר את ה Non Showdown?
    על ידי ChuckyI בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/06/2012, 13:48
  2. גרף showdown/non-showdown בתוכנות מעקב
    על ידי Idanp בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 04/05/2012, 19:18
  3. Showdown winnings vs Non Showdown winnings
    על ידי plsFold בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 3