בעיית הימורים

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    63
    קיבל תודה 52 פעמים ב36 הודעות

בעיית הימורים

יש לי חבר עם בעיית הימורים. אני רואה את זה בא לידי ביטוי במשחק שלו בשולחן, כשלמרות שיש לו הבנה די טובה של המשחק הוא פשוט לא יכול לשלוט בעצמו. חייב לראות כל פלופ, יעשה קול על כל סכום עם דרואו חזק וכו'. מיותר לציין שהוא מפסיד ארגזים על בסיס שבועי.

אני יודע שחוץ מזה הוא מהמר בערוצים אחרים שהם לא פוקר ולא ברור כמה הוא מפסיד שם.

מדובר באיש משפחה ופשוט כואב הלב,

מישהו אולי יכול לתת עצה איך עוזרים ?

[מבקש מאוד להמנע מבדיחות בשרשור]

2. הסמל האישי של saariko
    פלאש

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    903
    קיבל תודה 202 פעמים ב158 הודעות
    אם הוא רוצה לעזור לעצמו - יש לך סיכוי. אם לא, חבל.

כחבר, טוב לדעת שיש אנשים כמוך.
    ש80 אחוז לקחת קופה של 1000 גדול מ100% לקחת קופה של 500

3. המשתמשים הבאים מודים ל saariko על התגובה המועילה:

godu (21/11/2011)

4. מושעה

מוניטין
    39 (0)
    הודה
    68
    קיבל תודה 494 פעמים ב223 הודעות
    .
    נערך לאחרונה על ידי if it wasnt4kuck; 21/11/2011 ב 21:12.

5. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (21)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    תתחיל מלדבר איתו.

6. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

godu (21/11/2011)

7. פול האוס  

מוניטין
    14 (13)
    הודה
    3,219
    קיבל תודה 285 פעמים ב186 הודעות

8. המשתמשים הבאים מודים ל er4n על התגובה המועילה:

godu (21/11/2011)

9. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    63
    אני בשוק, הלינק הראשון מהחיפוש בגוגל מציג את הפרופיל. זה הוא. אחד לאחד.
    פרופיל המהמר הכפייתי:

גילו הממוצע של המהמר הכפייתי 37 שנים לערך כשהוא מכור להימורים לפחות 14 שנים מגיל 23.
    משנה לשנה גיל המהמר הממוצע וגיל התחלת ההימורים הולכים וקטנים.
    לרוב מדובר בגבר נשוי ועובד – לרוב שכיר בעל השכלה תיכונית, ששרת שרות צבאי מלא בצה"ל.
    מן הפניות שהיו בשנתיים האחרונות עולה כי 95% מהמהמרים הכפייתיים הם יהודים ילידי הארץ , ו- 5% מהמגזר הערבי.
    ההימורים החביבים עליהם הם הימורי קזינו למינהם , הימורי דוכן טוטו לוטו חיש-גד ודומיהם. מכונות מזל, הימורי ספורט ומשחקי-קלפים עם חברים.
    לרוב הוא יהמר כל יום לצורך הנאה וריגוש וכן על-מנת להתנתק מבעיות היום- יום ועל-מנת לפרוק מתחים, בצד חלום נלווה להתעשר.
    הוא בדרך כלל מהמר כרוני ומרבה בשתיית קפה ובעישון כבד.
    לרוב יהיו למהמר מהמרים נוספים במשפחה.
    כצפוי הוא בדרך כלל מפסיד הרבה יותר מאשר הוא מרוויח בהימורים השונים למרות שהוא מדווח על תחושה טובה לאחר הימור.
    למהמר הכפייתי מערכת הכחשה כוללת על מצבו, לרוב הוא יתחמק מטיפול כלשהו מכיוון שלדעתו הוא אינו בבעיה והוא יכול להתמודד עמה בעצמו.
    לרוב ידווח על הפסד קטן מההפסד האמיתי וכך גם לגבי הרווח כשלרוב ידווח על רווח גדול יותר משהוא במציאות. הוא הופך למונע ע"י דחף אובססיבי להמר.
    כשהוא ממשיך להמר הוא מפסיד שלושה דברים בסיסיים: זמן, כסף וערכים.את הזמן והכסף איבד המהמר הכפייתי לנצח, אבל הוא יכול לתקן את סולם הערכים. הוא יכול להעריך מה באמת נחוץ ע"מ לחזור לחיים נורמליים ואנושיים.
    רובם סובלים מדיכאון קשה המלווה לעיתים במחשבות אובדניות וזקוקים לטיפול מקצועי ולעתים אף תרופתי.

10. הסמל האישי של poker_dream
    רויאל פלאש

מוניטין
    85 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    936
    קיבל תודה 2,221 פעמים ב982 הודעות
    את האמת זה נשמע כמוני גם
    טוב לדעת שיש חברים כמוך אבל
    עדיף להיות מ- מת

11. המשתמשים הבאים מודים ל poker_dream על התגובה המועילה:

ipcroy (29/11/2011)

12. הסמל האישי של Jesus
    פול האוס  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    714
    קיבל תודה 483 פעמים ב342 הודעות
    במקרה: היום פגשתי מהמר כפיתי שהיה משחק איתי עד לפני מספר חודשים

בלי לספר את הסיפור שלו לעומק, בשולחן הפסיד סכומים נכבדים,
    הוא הסתבך גם בעסקים היה לו מפעל לעוגות, והיה משוך הרבה בשוק האפור.

האיש פשט רגל, חייב כמה מיליונים חלקם לגורמים בשוק האפור וירד למחטרת
    הוא בן 60+ אני מכיר שני אחים שלו וגייס שהלווה לו בסביבות 1M

שההינו משחקים : מטעמי כבוד משפחתי לאח הבכור, הם היו משקרים לו שאין משחק, ולא אוכים אותו במשחק.
    הם לא אמרו לו על תבוא או עשו איזה שהוא מחזה פרובקטיבי כמו לקום וללכת עם הוא בא

ההצעה שלי אם אתה חבר טוב: דבר איתו, תעשה לו סנקציות\פרובוקציות כמו בחורה\אישתו
    ואולי תצמצם את ההרס העצמי שלו + חיי משפחה שלו (יכול להסתיים בין יום)

בהצלחה!

13. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    30
    קיבל תודה 49 פעמים ב39 הודעות
    לדעתי השיטה הכי טובה במצבים כאלה היא להזמין אותו לאיזה בית קפה או מקום אחר עם אווירה נינוחה, ולדבר איתו דוגרי. תגיד לו שאתה רואה את זה מהצד ובתור חבר שלו זה מפריע לך. אל תלחץ יותר מדי כי יש סיכוי גדול שהוא יירתע מזה בהתחלה ויתחיל להתגונן. תגיד לו מה שאתה חושב, ואז תעברו נושא ותגיד לו שיחשוב על מה שאמרת ושתדברו על זה עוד כמה ימים.

אבל אל תחשוב שאתה לבד יכול לגמול אותו מהימורים. זה חייב לבוא ממנו, וכדי שבכלל יהיה סיכוי דבר איתו לעניין ותן לו הרגשה שהוא יכול לסמוך עליך.

14. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    נחמד מאד שאנשים פה נותנים עצות הגיוניות אבל מהמר כפייתי אם החבר שלך הוא אכן כזה יכול לקבל עזרה רק ממקומות מקצועיים המתמחים בזה.
    לא יעזור שאתה תדבר איתו כמו שמציעים פה החברים.. תפנה למקום מקצועי שמתעסק עם זה שנים ושיש לו מוניטין טוב (אני אישית לא מכיר אבל בטוח שקיימים כאלו מקומות).

15. המשתמשים הבאים מודים ל plsFold על התגובה המועילה:

Gorblid (01/09/2012)

16. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    נחמד מאד שאנשים פה נותנים עצות הגיוניות אבל מהמר כפייתי אם החבר שלך הוא אכן כזה יכול לקבל עזרה רק ממקומות מקצועיים המתמחים בזה.
    לא יעזור שאתה תדבר איתו כמו שמציעים פה החברים.. תפנה למקום מקצועי שמתעסק עם זה שנים ושיש לו מוניטין טוב (אני אישית לא מכיר אבל בטוח שקיימים כאלו מקומות).

זה השלב הבא. כדי שחבר שלו בכלל יסכים לשמוע על אופציה של מקום כזה אני חושב שהכי חכם לדבר איתו קודם.

17. הסמל האישי של moses
    סטרייט  

מוניטין
    20 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    326
    קיבל תודה 103 פעמים ב74 הודעות
    אם הדיבורים מלב אל לב בקטע טוב לא עוזרים
    אני הייתי בא בקטע אחר-לא מונע ממנו לדעת שיש משחק אבל אומר לו שאף אחד לא רוצה שהוא יבוא, כשהוא כמובן מגיע כולם קמים מהשולחן במחאה ואומרים לו שהוא הרס את המשחק כי לא רוצים לשחק עם מהמר כמוהו. זה דבר שיכול לתת לו איזה סתירה ולגרום לו להבין לאיזה מצב הוא הגיע ואז אולי הוא יבין בעצמו שהוא חייב שינוי.

18. הסמל האישי של Luis
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    30
    במקור פורסם על ידי moses צפה בהודעה
    אם הדיבורים מלב אל לב בקטע טוב לא עוזרים
    אני הייתי בא בקטע אחר-לא מונע ממנו לדעת שיש משחק אבל אומר לו שאף אחד לא רוצה שהוא יבוא, כשהוא כמובן מגיע כולם קמים מהשולחן במחאה ואומרים לו שהוא הרס את המשחק כי לא רוצים לשחק עם מהמר כמוהו. זה דבר שיכול לתת לו איזה סתירה ולגרום לו להבין לאיזה מצב הוא הגיע ואז אולי הוא יבין בעצמו שהוא חייב שינוי.
    או שהוא ירצח את ההורים שלו בתגובה...

19. הסמל האישי של RedAlert25
    פול האוס

מוניטין
    25 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,428
    קיבל תודה 466 פעמים ב338 הודעות
    הפתרון בסופו של דבר צריך להיות שהוא יגיע למוסד גמילה כפי שכבר צויין פה במילים אחרות
    יחד עם זאת התהליך שקודם לזה צריך להגיע למודעות של הבחור בין אם הוא מודה בזה ובין אם לא .
    היה לי באופן אישי חבר כזה , צריך להבין שאי אפשר למנוע ממנו בכלל לשחק הרי אנחנו בעצמינו משחקים והוא מודע לזה ורואה שאנחנו מאוד נהנים ,הוא משחק מסיבות אחרות משלנו . ניתן לצמצם את ההימורים הכפייתים שלו ע"י זה שנותנים לו לשחק במשחק חברי לדוגמא טורנירים של 10-20 ש"ח בשביל הכיף , להציע לו מקומות אחרים לבילוי - מה שחשוב שללכת יחד איתו אם הוא באמת חשוב לנו , אפשרי גם לשתף מישהו במשפחה שלו שסומכים עליו שיבין את העניין ולא כדי לאיים עליו שיפסיק. הכי חשוב זה גם לא לספר לו על אותם פעמים ששיחקתם והצלחתם אלא ההיפך תמיד להכניס לו לראש את הכשלונות ואת הבעסה שההימור גורם ...כתבתי בזמנו גם מאמר נחמד על הנושא הימורים מזל או מיומנות שאצל אותו חבר כמובן זה מזל והימור ועליו להפסיק.. בשורה התחתונה הצלחתי לגרום לאותו חבר ללכת למוסד גמילה והיום הוא משתתף בטורנירים חבריים של עד 20 ש"ח עד 1 לשבוע.

20. הסמל האישי של perdanny
    פול האוס  

מוניטין
    20 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    597
    קיבל תודה 532 פעמים ב279 הודעות
    אני חושב ששיחה נינוחה לא תעשה את העבודה, תהיה איתו תקיף תגיד לו "אתה מוציא אוכל מהפה של הילדים שלך כדי להמר", סימפטיה לא תעזור, מכור יגיע לגמילה רק אחרי שהוא הגיע לתחתית, השוט הכי טוב שלך הוא לייצר מספיק בושה אצלו שתניע אותו למצוא פתרון, בגלל זה אינטרבנשיין זה כלי יעיל, פחות בגלל האהבה והדאגה שהמכור מרגיש כלפיו, הרבה יותר בגלל הבושה.

21. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    63
    עדכון:
    דיברתי איתו.
    כמו לדבר לקיר. אני לא אפרט כאן את שלל הטיעונים וההסברים שלו, הם הגיוניים בעיני בערך כמו הנאומים של אחמדיניג'אד. יש לו תפיסת עולם ותפיסת משחק כל כך מעוותת שכמעט אין מכנה משותף להתחיל לבנות ממנו הלאה. הוא מתרץ ומשקר לעצמו, ממציא נתונים ומספרים שגויים ומתמחה בזכרון סלקטיבי (בייחוד במה שקשור לסכומים).

הוא ממשיך להתנהג ולשחק כתמול שלשום כשגם ההבנות הקטנות שהגענו אליהם (לא עושים CALL לאוברבט שיש out אחד למשל) מתפוגגות כשהוא עומד במבחן המציאות.

אני חושש מאוד שכמו שאמרו פה השיחה הנעימה נחשלה חרוצות וצריך לעבור הלאה.
    העניין הוא שזה כבר אומר לעשות לו בושות די רציניות, לא יודע אם אני מסוגל לזה...

22. הסמל האישי של Charge
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    21
    קיבל תודה 18 פעמים ב12 הודעות
    כמה תתבייש בעצמך אם הוא חס וחלילה יעשה לעצמו\מישהו קרוב לו משהו רע מאוד ותדע שלא ניסית לעצור את כדור השלג הזה בהתחלה שלו?

23. הסמל האישי של Nadav
    פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    148
    קיבל תודה 158 פעמים ב126 הודעות
    במקור פורסם על ידי godu צפה בהודעה
    עדכון:
    העניין הוא שזה כבר אומר לעשות לו בושות די רציניות, לא יודע אם אני מסוגל לזה...
    אתה כן מסוגל לזה, אחרת,בשביל מה יש חברים?
    That's poker folks.

נושאים דומים

1. בעיית גובה
    על ידי LimpLamb בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 08/12/2013, 23:14
  2. הימורים חוזרים או הימורים משתנים ... ומהירותם
    על ידי apostute בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 16/08/2013, 13:24
  3. בעיית העונשין
    על ידי Enriqe Romero בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 11/11/2012, 11:05
  4. בעיית אייפד.
    על ידי Kentflush בפורום אוף טופיק
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/08/2012, 20:19
  5. בעיית שגיאה ב- HM 2
    על ידי yoston1 בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 16/05/2012, 12:03

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

בעיית הימורים

בלוג של מהמר

איך עוזרים למהמרבעיית הימורים קשה חייב מיליונים בהימוריםמהמר קלפים כפייתיהתחלת ההימוריםיש לי בעיית הימוריםבעית הימוריםפתרון בעית הימורים בלי פסיכיאטרלאח שלי יש בעית הימוריםבעלי התמכר להימורים ומשקר ליטיפים לגמולה מהימורים באופן אישימהמרים כרונייםלמה מהמרים משקריםמפסיד ארגזיםאינטרבנשייןבעיית הימורים טוטויש לי בעית הימוריםמהמר כרוניחבר מהמרמהמר כפייתי קלפיםהגורמים להתחלת הימוריםדחף להמרהימורים מזל
SEO Blog