התאמות למשחקי קאש לייב.

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 40
  1. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות

התאמות למשחקי קאש לייב.

אז ככה...השבוע אני טס לוינה, 5 לילות.
    מתכנן לשחק אך ורק משחקי קאש...כנראה 1-2 ו2-5 (יורו), וזאת הפעם הראשונה
    שאני אשחק פוקר בקזינו ואין לי שום ניסיון.

ממה שיצא לי להבין...ההבדל הכי משמעותי והכי בולט הוא גודל הרייז פרי, כאשר בפארטיה 10x
    דיי סטנדרטי...בקזינו זה 4x-7x.
    אז אני מעריך שגנבת בליינדים ו"להעניש" את הלימפרים קצת יותר רלוונטי מאשר בפארטיות.

תובנות לגבי ראנג' 3בט ווליו/לייט של שחקנים קבועים יתקבלו בברכה...
    בפארטיות לרוב ריינג' ה3בט לווליו הוא JJ+/AK...ולפעמים 1010/AQ ו3בט לייט זה ליין נדיר יחסית.

מה בנוגע לרמות חשיבה? השחקנים הקבועים נכנסים להגדרה של "שחקן חושב"? לבל2/3/4?
    יש הבדלים משמעותיים ברמת המשחק בבליינדים השונים(1-2 ו2-5)?

אשמח לשמוע ממכם המלצות כלליות וגם התאמות אסטרטגיה בין פארטיות לבין קאש בקזינו .

2. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (19)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    כולם דגים, שתה להם ת'תחת.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

3. המשתמשים הבאים מודים ל nice pot על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

4. הסמל האישי של PATREANU
    שלישייה  

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    50
    קיבל תודה 89 פעמים ב58 הודעות
    שמע לא יצא לי יותר מדי לשחק באירופה רק מעט אבל מהניסיון שלי מווגאס זה בערך ככה:
    משחק מאוד תואם את רמת הבליינדים רייז סטנדרטי הוא בין 3 ל5 X רגים ניטים בדרך כלל נוטים לכיוון ה5-7 X בכדי לבודד שחקן אחד גג שניים
    כל המשחק הוא הרבה יותר שמרני ובדרך כלל מלא בלימפים. עם רייז ייכנסו בדרך כלל 2-4 שחקנים בלימפ כולם!
    הריינג' 3בט הוא מאוד דומה לפארטיות אני מעריך ש JJ+ AK וכמו שאמרת מדי פעם TT וAQs
    מדי פעם אתה תתקל בשחקני אינטרנט צעירים שאיתם יהיה לך טיפה יותר קשה, ברגע שהם ירגישו בנוח בשולחן הם י3בטו אותך לייט וייעשה לך כל מיני "מובים"...
    זקנים הם ניטים! זה חוק בלייזר מספר 456
    אני יכול לחפור עוד שעות אבל בתאכלס אתה תסתדר אחי אין פה שום טריק שחק את הA גיים שלך ותשאיר הכל ביידי אלוהי הווריאנס :-)
    שיהיה בהצלחה אחי

5. המשתמשים הבאים מודים ל PATREANU על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

6. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    0
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    שבוע שעבר בפראג שיחקתי בשולחנות הקאש, הרייז בשולחנות הסטנדרטי בשולחנות 2-5 היה 17 יור בשולחנות 1-2 הרייז הסטנדרטי היה 7 יורו, לא שיחקתי הרבה בשולחנות של ה2-5 אבל אני חושב שרמת השחקנים ב 2-5 נמוכה יותר מאשר ב 1-2, כנראה שאם יש לך כסף לא חייב שתהיה שחקן טוב ובבליינדים הנמוכים יש יותר צעירים חושבים שבאים לעבוד ולא לעשות שטויות, תיקח בחשבון שאם בפארטיה בשולחן יש גג 4 שחקנים חושבים אז בוינה כנראה יהיו באזור ה-7 מתוך עשר שחקנים חושבים, בכללי הרמה שם יותר גבוהה וזה די ברור למה, ראיתי הרבה פעמים ששחקן עושה רייז של 7 או 17 תלוי בבליינדים בכמות רבה של ידיים ובלי קשר למיקום ויכול להיות לו שם אסים ויכול להיות לו 9-10 הם ל א משנים את הרייז שלהם.

7. המשתמשים הבאים מודים ל דג מלוח על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי PATREANU צפה בהודעה
    שמע לא יצא לי יותר מדי לשחק באירופה רק מעט אבל מהניסיון שלי מווגאס זה בערך ככה:
    משחק מאוד תואם את רמת הבליינדים רייז סטנדרטי הוא בין 3 ל5 X רגים ניטים בדרך כלל נוטים לכיוון ה5-7 X בכדי לבודד שחקן אחד גג שניים
    כל המשחק הוא הרבה יותר שמרני ובדרך כלל מלא בלימפים. עם רייז ייכנסו בדרך כלל 2-4 שחקנים בלימפ כולם!
    אז אתה אומר שתופעת הלימפרים, לימפ/קול דיי זהה לארץ.

אני יכול לחפור עוד שעות אבל בתאכלס אתה תסתדר אחי אין פה שום טריק שחק את הA גיים שלך ותשאיר הכל ביידי אלוהי הווריאנס :-)
    שיהיה בהצלחה אחי
    תודה גבר.

9. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אז אתה אומר שתופעת הלימפרים, לימפ/קול דיי זהה לארץ.

תודה גבר.
    זה לא בדיוק דומה לארץ, אני חושב שהכוונה שלו, אם אני מבין נכון, וממה שאני גם ראיתי, היא שיש יותר לימפים עם ידיים שפה היו עושים רייז. נגיד KQ, AJ וכאלה.
    בכמה ימים הראשונים ששיחקתי בוגאס, הפסדתי לא מעט, בגלל שהייתי ממש אגרסיבי מהכפתור\CO עם ידיים על גבול הATC, ופשוט התחלתי כל פעם את היד עם נחיתות גדולה בקלפים, כזו שהיה לי קשה לפצות עליה בסקיל\פוזישן. לא יודע אם זה מה שיהיה לך שם אבל זה מה שהיה לי בווגאס כשהגעתי, בכמה וכמה שולחנות, בימים שונים.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

10. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

11. שלישייה

מוניטין
    27 (12)
    הודה
    105
    קיבל תודה 57 פעמים ב46 הודעות
    מעולם לא שיחקתי בבפארטיה אבל בקזינו יצא לי לא מעט. בעיקר בארה"ב (באירופה, רק בספרד - למרות שאם שואלים את אלון מזרחי - לא בטוח שזה בספרד...).

אני תמיד מתחיל מאד מאד מאד טייט. משחק רק פרימיום עד שאני לומד את השולחן. זה נותן הזדמנות לראות מה רייז סטנדרטי, כמה פעילים השחקנים, מי עושה הרבה לימפ וכו' וכו' (שום דבר שאתה לא מכיר). אח"כ כשמתחילים להגדיל את הטווח קצת, אז דינמיקת השולחן משתנה וצריך לעשות התאמות.

אני חושב שמרבית הסשיינים שלי (ותמיד זה היה לפחות 5-6 שעות כל סשיין) יצאתי מורווח (בערך בין 100-200 bb' לא מנהל מעקב כי אני לא משחק למחייתי). הטיפ הכי חשוב לפי דעתי זה שאתה יכול להרוויח יפה מאד בידיים שאתה חזק. אין צורך להכנס למצבים גבוליים כי לרוב אתה תמצא מישהו שישלם לך כשאתה נטאס/סקנד נאטס/נאטס שלישי. מה שכן, הקופות הגדולות שהפסדתי הן כשלא ידעתי לשחרר ידיים טובות (נגיד סט, או סטרייט נמוך) מצד AI של שחקנים שזה ברור שהם עם הנאטס. (בכלל, לא נפגשתי בהרבה שחקנים שם שבלקסיקון שלהם יש AI ואליו דק/בלופ). אני מקווה שהיום אני שחקן מספיק טוב בשביל לשחרר ידיים כאלו.

אני מאמין שאם תהיה מספיק חד לשים לב לא להכנס למצבים האלו, אז אתה תגלה שזה באמת איזי גיים.

תעשה חיים.

12. המשתמשים הבאים מודים ל Ronm11 על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    זה לא בדיוק דומה לארץ, אני חושב שהכוונה שלו, אם אני מבין נכון, וממה שאני גם ראיתי, היא שיש יותר לימפים עם ידיים שפה היו עושים רייז. נגיד KQ, AJ וכאלה.
    בכמה ימים הראשונים ששיחקתי בוגאס, הפסדתי לא מעט, בגלל שהייתי ממש אגרסיבי מהכפתור\CO עם ידיים על גבול הATC, ופשוט התחלתי כל פעם את היד עם נחיתות גדולה בקלפים, כזו שהיה לי קשה לפצות עליה בסקיל\פוזישן. לא יודע אם זה מה שיהיה לך שם אבל זה מה שהיה לי בווגאס כשהגעתי, בכמה וכמה שולחנות, בימים שונים.
    אז האסטרטגיה שלהם הייתה יותר טייט פאסיב מאשר לוס פאסיב. הבנתי נכון?

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי Ronm11 צפה בהודעה
    הטיפ הכי חשוב לפי דעתי זה שאתה יכול להרוויח יפה מאד בידיים שאתה חזק. אין צורך להכנס למצבים גבוליים כי לרוב אתה תמצא מישהו שישלם לך כשאתה נטאס/סקנד נאטס/נאטס שלישי.
    בשולחנות שאתה שיחקת % הFE היה דיי נמוך אז לטענתך עדיף להתרכז בספוטים שאני מעוניין להגיע בהם לשוודאון ולא בספוטים של נונשוודאון.

15. הסמל האישי של GaborMarton
    זוגיים  

מוניטין
    12 (13)
    הודה
    509
    קיבל תודה 313 פעמים ב124 הודעות
    תהיה מוכן לדי הרבה הבדלים:

רמה -
    השחקנים הטובים שתמצא שם יהיו יותר מסוכנים מהשחקנים הטובים שאתה מתמודד איתם בארץ (לא כולל הגילדה ).
    הכבשים שם יזרקו עליך פחות סחורה מאשר אלה בארץ.

דינמיקת משחק בקזינו -
    אין בקזינו קרדיטים כמובן, וזה אומר שאנשים לא יישבו שם יומיים במרתון כשהם פרוטים יותר מהמשכורת השנתית שלהם.
    המשחקים הרבה יותר רדודים. היט אנד ראן זה דבר שבשיגרה.

אווירה כללית בשולחן -
    הרבה פחות חברית מבפארטיות. פחות דיבורים וצחוקים, כמעט ואין עיסקאות (תלוי בקזינו), הרבה סלואורולים.

אבל כמובן שאפשר לנצח את המשחקים האלה.
    רק צריך לקחת הכל בחשבון:
    נתחיל מטייבל סלקשן בתוך הקזינו עצמו - תחפש שולחנות עם תיירים. בעיקר הכוונה שלי לחבר'ה צעירים שאולי גם קצת שיכורים, או לחבר'ה נשואים ששלחו את האישה לאנשהו ויושבים להשתעשע.
    נמשיך מבחירת הכיסא בשולחן עצמו - שב משמאל לכבשים כמובן.
    ולגבי המשחק עצמו אז עד כמה שאני מכיר את המשחק שלך, אני חושב שהוא שווה כסף בשולחנות האלה אבל דרושים בו לא מעט שינויים.
    תדמיין עוד 2 שוקויים בשולחן חוץ ממך, תדמיין 2 קיבצים עם 20 בב, תדמיין ילד אינטרנט משמאלך שעשה לך כבר שני 3 בטים, ובסך הכל שני מבוגרים חלשים שבגללם כולם פה, ותבין לבד שזה לא פשוט כמו בארץ.
    מה שכן, אני לא בטוח שטיול ראשון הוא הזמן לשבור את הראש על השינויים האלה, ובטווח הקצר אולי להיכנס לבור שעלול להוציא לך את החשק מכל הטיול.
    תישאר בקומפורט זון שלך, שחק כמו שאתה יודע, ותשים לב לבד שהמשחק הזה מניב פחות כסף מבארץ. לאט לאט תראה מה אפשר לשנות ולשפר.

שיהיה בהצלחה..

תעלה פה ידיים אם אתה רוצה או תהיות כלליות לגבי מה הולך שם ואני אשתדל לענות בזריז

16. 4 המשתמשים הבאים הודו לGaborMarton על ההודעה המועילה:

galz (11/12/2011), guyman (12/12/2011), shoko87 (11/12/2011), SnowRoll (11/12/2011)

17. שלישייה

מוניטין
    27 (12)
    הודה
    105
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    בשולחנות שאתה שיחקת % הFE היה דיי נמוך אז לטענתך עדיף להתרכז בספוטים שאני מעוניין להגיע בהם לשוודאון ולא בספוטים של נונשוודאון.
    לא בדיוק. ה - FE שלי, היה גבוה מאד (ואפילו לא FE, אלא סתם רייז/אובר גבוה). במרבית המקומות שחקנים לא מספיק מנסים להבין האם הסיפור שאתה מספר הוא אמיתי, אלא מתייחסים לגובה ההימור ולרוב מקפלים אלא אם יש להם מייד הנד, שאפילו לא צריכה להיות חזקה במיוחד. בדיעבד היום אני יודע שעשיתי כמה מובים שלא היו נחוצים/מסוכנים מדי, כאשר הימורים נמוכים יותר היו משיגים את אותה מטרה (מה שאתה מעלה סקרן אותי, ואני מנסה להזכר בידיים שלי - אני חושב שדווקא לא מעט כסף לקחתי בטרן, או אחרי קיפול בריבר).

מה שרציתי להגיד, זה שלא מעט פעמים אתה תוכל להוציא ואליו שלוש רחובות משחקנים אשר דראוינג דד בגלל טופ פייר גוד קיקר וכאלו. אם למשל תעשה אובר בט במצב כזה, אז יש מצב שהם יקפלו ואתה תפסיד ואליו. כלומר - קיפ איט סימפל.

18. שלישייה

מוניטין
    27 (12)
    הודה
    105
    וכמובן שהכל זה רק מניסוני האישי. אני האדם האחרון בעולם שמאמין בהכללות - אז קח זאת בערבון מוגבל. בסוף תיפול לשולחן דילרים שבאו לאכול לך את הראש ותבוא לחפש אותי

19. הסמל האישי של PATREANU
    שלישייה  

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    50
    קיבל תודה 89 פעמים ב58 הודעות
    גיל צודק לא הסברתי את עצמי נכון הלימפ הסטנדרטי הוא דיי טייט AT AJ KJ KQ וכו אבל ברגע שיש לימפ או שניים זה לימפ אלונג של כל השולחן...
    מסכים עם גאבור הביבי ל100 שלך יהיה בהרבה יותר נמוך כי הרבה יותר קשה להוציא וואליו שם
    בלי דינמיקה מסויימת אין כמעט שלוש רחובות של וואליו נגד טופ פייר ... בלוחות יבשים הסיכוי שישלמו לך 3 כדורים הוא נמוך מאוד אז כך את זה בחשבון הן שאתה לוואליו והן שאתה עם אוויר
    ליין שמצאתי מאוד רווחי הוא סי בט צ'ק בט ביג... זה בתנאי שהבורד יבש כמובן בלוחות רטובים עדיף בט בט...

20. שלישייה

מוניטין
    27 (12)
    הודה
    105
    שלא מעט פעמים אתה תוכל להוציא ואליו שלוש רחובות משחקנים אשר דראוינג דד בגלל טופ פייר גוד קיקר וכאלו.
    +

כי הרבה יותר קשה להוציא וואליו שם
    בלי דינמיקה מסויימת אין כמעט שלוש רחובות של וואליו נגד טופ פייר ... בלוחות יבשים הסיכוי שישלמו לך 3 כדורים הוא נמוך מאוד
    +

וכמובן שהכל זה רק מניסוני האישי. אני האדם האחרון בעולם שמאמין בהכללות - אז קח זאת בערבון מוגבל. בסוף תיפול לשולחן דילרים שבאו לאכול לך את הראש ותבוא לחפש אותי
    =

enough said

21. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    האמת שאם גאבור לא היה רושם משהו, הייתי רושם בדיוק את מה שהוא רשם (ונראה לי שפעם רשמתי משהו דומה על הליינאפים המצויים בשולחנות)

+++
    - הכבשים הם כמובן יהיו אותם כבשים.
    - הרגים הטובים או שחקני האונליין כאמור הם לא משהו שלא ראינו בעבר.
    - יש רק עניין, שמתווסף פה סוג שחקן שלא רואים הרבה בארץ וזה הניט עם התאוריה. שזה גם הסוג העיקרי שאני מאמין שתפגוש שם - בקרב השחקנים המקומיים.
    השחקנים האלה הם ניטים מתים שקשה להוציא מהם כסף. אבל קל לשבש אותם.
    הם בדר"כ יצפו לעשות לך קול להימור אחד בפלופ עם זוג בינוני או נניח זוג 88 בבורד של Q54. והם יצפו שאם לא פגעת אז הם יקבלו צ'קים עד הסוף.
    יש לך שתי אפשרויות נגד שחקן כזה, או לשבש אותו לקראת היד הגדולה ביניכם, או פשוט לקחת לו מלאאאא כסף ב-NON SHOWDOWN.
    אני אוהב את שתי האפשרויות ביחד

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

shoko87 (11/12/2011), SnowRoll (11/12/2011)

23. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (18)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    אמנם לא שיחקתי הרבה שם, רק כל ערב, אבל טייבל סלקשן טוב הוא לחפש כאלה שיש להם חברה/אישה/פילגש תלויה להם על הכתף והוא מנסה להוכיח לה שיש לו ז' ממש גדול... ואלה ששותים וודקה/רדבול וכל רייז שלהם מלווה בהרמה של שתי הידיים, אחת עם הכוס
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

24. המשתמשים הבאים מודים ל tomsilk על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

25. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי GaborMarton צפה בהודעה
    אווירה כללית בשולחן -
    הרבה פחות חברית מבפארטיות. פחות דיבורים וצחוקים, כמעט ואין עיסקאות (תלוי בקזינו), הרבה סלואורולים..
    יש לי בארנק תמונת פספורט של פרצלני...אני חסין לממחנות

אבל כמובן שאפשר לנצח את המשחקים האלה.
    רק צריך לקחת הכל בחשבון:
    נתחיל מטייבל סלקשן בתוך הקזינו עצמו - תחפש שולחנות עם תיירים. בעיקר הכוונה שלי לחבר'ה צעירים שאולי גם קצת שיכורים, או לחבר'ה נשואים ששלחו את האישה לאנשהו ויושבים להשתעשע.
    נמשיך מבחירת הכיסא בשולחן עצמו - שב משמאל לכבשים כמובן.
    ולגבי המשחק עצמו אז עד כמה שאני מכיר את המשחק שלך, אני חושב שהוא שווה כסף בשולחנות האלה אבל דרושים בו לא מעט שינויים.
    תדמיין עוד 2 שוקויים בשולחן חוץ ממך, תדמיין 2 קיבצים עם 20 בב, תדמיין ילד אינטרנט משמאלך שעשה לך כבר שני 3 בטים, ובסך הכל שני מבוגרים חלשים שבגללם כולם פה, ותבין לבד שזה לא פשוט כמו בארץ.
    מה שכן, אני לא בטוח שטיול ראשון הוא הזמן לשבור את הראש על השינויים האלה, ובטווח הקצר אולי להיכנס לבור שעלול להוציא לך את החשק מכל הטיול.
    תישאר בקומפורט זון שלך, שחק כמו שאתה יודע, ותשים לב לבד שהמשחק הזה מניב פחות כסף מבארץ. לאט לאט תראה מה אפשר לשנות ולשפר..

שיהיה בהצלחה...
    תודה רבה על ההמלצות והתובנות (מאמין שאני אעבור על הפוסט הזה עוד מספר פעמיים לשם ההמחשה)...

בסופו של יום אני מגיע בעיקר בשביל החוויה+מעוניין לצבור ניסיון מחוץ לגבולות המדינה...
    מהסיבה הזאת אני ממש לא לחוץ לקפוץ ל2-5 והתוכנית הכללית שלי היא להתיישב ב1-2 ולראות לאן הרוח נושבת...
    גם אם יש לי אדג' משמעותי בלימיט הזה ברור לי שאני לא "בא לעבוד"...עם כל ההוצאות מסביב ועם העובדה שאני הולך להתרכז כנראה בכולה 1-2.

תעלה פה ידיים אם אתה רוצה או תהיות כלליות לגבי מה הולך שם ואני אשתדל לענות בזריז
    רעיון מעניין...אשקול זאת.

במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    יש לך שתי אפשרויות נגד שחקן כזה, או לשבש אותו לקראת היד הגדולה ביניכם, או פשוט לקחת לו מלאאאא כסף ב-NON SHOWDOWN.
    אני אוהב את שתי האפשרויות ביחד
    נרשם לפני ...תודה.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 11/12/2011 ב 17:45.

26. פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 191 פעמים ב143 הודעות
    שחקתי בכמה מקומות בעולם ובשום מקום לא ראיתי משחק שדומה לארץ (לרוב רייז הוא 3x ולא ראיתי כמעט שחקנים שרצים על כל חייהם עם גאט שאט לפלאש ל גק כמובן שזה חסרון בשבילך) - בגדול לדעתי המשחק ב 2-5 הוא הרבה יותר טייט פרה והרבה יותר מחושב פוסט לעומת הארץ. תתחיל ב-1-2 כפי שכתבת ותלמד את הלך הרוח. מניסיון שלי השחקנים הקבועים יריחו מהר מאד שאתה "חדש" וזה יתרון! - הם ישלמו לך המון אם תעשה סלופליי למונסטרס ובכללי ינסו לבלף אותך יותר (ואולי זה קורה לי בגלל שאני חנון אשכנזי? ) - הרווחתי המון בגלל ששחקתי את התמים השה שלא יודע לשחק ולא יודע לעשות רייז...
    תזהה מוקדם את המקומיים - הם לא יאכלו אחד את השני וכן הם לרוב שחקנים טובים מאד שלא יתרמו לך כסף בקלות.
    לפי מה שקראתי עלייך ושמעתי עלייך מחברי הפורום אתה תקרע אותם - בהצלחה!

27. המשתמשים הבאים מודים ל ysmisc על התגובה המועילה:

shoko87 (11/12/2011)

28. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (19)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    שוקו אפשר לשאול למה לכולם הודית על התגובה המועילה חוץ ממני?
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

29. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    קיבל תודה 8 פעמים ב7 הודעות
    שכחתם להגיד לו את הדבר הכי חשוב!!

לפסיד כמה שיותר למתנקי סליפינג סטראדל

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תוכנית אימון למשחקי לייב.
    על ידי shoko87 בפורום מאמני פוקר