יד קשה ומרגיזה ב 5-10 עומק בינוני

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 21
  1. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות

Unhappy יד קשה ומרגיזה ב 5-10 עומק בינוני

אתמול היתה לי יד שאני יודע שיש שחקן שהיה זורק (כי ראיתי אותו עושה את זה), אבל אני באמת לא יודע אם אמורים לזרק את היד הזאת.

יושבים בשולחן 5-10 נורמלי עם עומק של 1.8-4.5K. איכשהו התדרדרנו למשחק סולידי של 10 ידיים. ממש ככה. אנשים מתנגשים עם ידיים אמיתיות, לשחרר oAQ מה SB זה לא בושה. זה לא אומר שהמשחק טייט, פשוט לא פישי.

אוקצור, אני יושב בMP עם ובערך 2K, שחקן מאוד טוב (עם טווח לא קטן) מרים ל60 בערך, אני רק משלם בפיזישן. (מי שאומר 3BET- תמותו, בא לי לקחת ארגז ולא 70 שקל עם היד הזאת, ואני לא זורק את זה גם)
    בדילר, שחקן אגרסיבי וגם טוב, משלם.

פלופ:

בוא נגיד ככה, גם ילד מפגר עם קטרקט היה רואה עכשיו שלשלושתינו יש המון עיניין ביד. מרגישים את ה באוויר איפהשהו.

הרייזר המקורי נותן בערך 225. אני רואה את חזרה שהולכת להגיע מהדולי (עליי לציין שהיו הרבה פעמים שאנשים לא עשו 3BET עם QQ ו JJ אתמול, אז סט זה אופציה), ואני מחליט רק לשלם. החזרה באמת מגיעה, בערך 700+.
    ואז קורה משהו מרגיז. השחקן הממש טוב, הרייזר המקורי, רק משלם. באותה נקודה, זה בוודאות לא AK ולא AA. הוא היה זורק את היד. זה חוזר אליי. יש טווח עצום של ידיים בבורד הזה שאני מנצח, אבל אני חייב להחליט כאן ועכשיו אם אני מסוגל לזרוק בכלל second nuts בלי רידרו, ויש לי הרגשה של בן אדם שדרך בתוך חרא.
    אני דוחף.
    מקבל דחיפה אינסטה מעליי ודחיפת אינסטה שניה. ו , תמותו.

שאלה היא... מה באמת הטעות ביד הזאת, והאם יש אחת. האם יש משהו שכדאי לעשות אחרת לפעם הבאה.
    Lol Hadookaments

2. המשתמשים הבאים מודים ל Anderson על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (23/07/2010)

3. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    קיבל תודה 3,665 פעמים ב1,197 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אנדרסון, אתה מן הסתם יודע שהסיבה ל3בט היא לא בשביל לקחת 70 ש"ח... אבל לא משנה. זו בטח לא הטעות ביד (גם אם יגידו שכן, אף אחד לא עושה שם 100% 3בט במידל פוזישן עם 5~ שחקנים אחריו).

אני חושב שברוב המקרים אני הייתי עושה רייז "בדיקה" בפלופ, משהו כמו 650 סה"כ אחרי הרייז הראשון. (אתמול שיחקתי בדיוק ככה פלאש נמוך בפלופ נגד שחקן שמהמר ממיקום מוקדם וכל השולחן אחריי לדבר. זרקתי אחרי שהיה עוד רייז אחריי - מסתבר שהייתי פלאש הכי נמוך מבין שלושה)
    בהתחשב באיך שעשית שם פלאט, שאב הוא לדעתי המהלך הנכון, כי רק לשלם אתה לא יכול (אתה לא מספיק דיפ) וכמו שאמרת, יש שם הרבה ידיים שמשחקות ככה (אתה יכול להיות טוב על שניהם).

קולר. למרות שיכולת לצאת מהיד. אבל לא ב100% מהמקרים אני עושה שם את הרייז הזה.

4. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    אנדרסון.. אני אוהב את הניסוח של הפוסטים שלך..
    קרה לי פעמיים קטע כזה.. גם ב5-10 אבל יותר באיזור 7-J במבט לאחור רואים את האפשרות לזרוק- אבל בלהט הרגע זה מאוד תלוי ברידים. לדעתי זה קולר ואין הרבה מה לעשות. אתה יכלת להיות נגד סט עליון ותחתון או QTd ואני חושב שהם היו משחקים בדיוק באותה הדרך.
    ומה אתה נורמלי? יש לך רידרו מטורף A לספליט וראנר סטרייט-פלאש
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

5. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    sicko cooler
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

6. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אכן Nice Post
    BTW

7. פול האוס  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    +1 לרייז בפלופ
    אני מעדיף רייז מכל מיני סיבות אחרות גם, אבל במקרה הספציפי הזה זה היה מאפשר לך לצאת מהיד.
    the hardest way to make an easy living.

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    במקור פורסם על ידי rozyboy צפה בהודעה
    +1 לרייז בפלופ
    אני מעדיף רייז מכל מיני סיבות אחרות גם, אבל במקרה הספציפי הזה זה היה מאפשר לך לצאת מהיד.
    לא בטוח, הדילר יכול רק לשלם (הגיוני) ,ואחרי זה הOR יכול רק לשלם (טיפה פחות הגיוני אבל עדיין יכול להיות). אם הוא רואה טרן אז כל טרן שהוא PAIR THE BOARD או יהלום או T שזה בערך חצי חבילה והוא יוצא (יופי..) או בחצי השני של החבילה הוא בפנים.

חוץ מזה ,ברגע שעשית רק קול ורצית שהדילר יעשה רייז, אין לך מהלך אחר חוץ מלדחוף ,כמו שyarontr אמר סט על סט או סט וקומבו דרו משחקים אותו דבר. קשה לי לראות איך אפשר לצאת מזה.
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 23/07/2010 ב 14:52.

9. פול האוס  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    256
    קיבל תודה 300 פעמים ב193 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    לא בטוח, הדילר יכול רק לשלם (הגיוני) ,ואחרי זה הOR יכול רק לשלם (טיפה פחות הגיוני אבל עדיין יכול להיות). אם הוא רואה טרן אז כל טרן שהוא PAIR THE BOARD או יהלום או T שזה בערך חצי חבילה והוא יוצא (יופי..) או בחצי השני של החבילה הוא בפנים.
    קודם כל, קשה לי להאמין ששני השחקנים יעשו את הטעות של סלופליי על בורד כזה (מאותה סיבה שאמרת, הם לא רוצים זוג על הלוח או יהלום). לדעתי 99% מהזמן אתה תראה כאן אול אין של מישהו, במיוחד בסטאקס כאלה.

ודבר שני, אם הוא מתחמק חצי מהזמן זה כבר עדיף על כלום לא? אז הוא הפסיד 1K-2K חצי מהזמן, זה בממוצע 700-800 שקל
    אתה יודע כמה 3בטס עם 9Ts אפשר לעשות עם 700-800 שקל?
    the hardest way to make an easy living.

10. המשתמשים הבאים מודים ל rozyboy על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (23/07/2010)

11. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי rozyboy צפה בהודעה
    קודם כל, קשה לי להאמין ששני השחקנים יעשו את הטעות של סלופליי על בורד כזה (מאותה סיבה שאמרת, הם לא רוצים זוג על הלוח או יהלום). לדעתי 99% מהזמן אתה תראה כאן אול אין של מישהו, במיוחד בסטאקס כאלה.
    בדיוק מה שבאתי לרשום. כשיש שלושה שחקנים עם עניין ביד בלוח עם פלאש דרואו, אין סיכוי ששניהם עושים שם flat.

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    אוקיי ואם הוא עושה רייז , הדילר משלם ואז השחקן הראשון דוחף אז זה פולד?

13. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    ערוצים
    צפה בערוץ
    זו כבר סוגייה יותר טובה ובלי יותר מידע קשה לענות עליה.
    אבל אני מכיר מצבים שכן.

נגד שני שחקנים טובים, אני חושב שזה יותר קל.
    הדילר (כשחקן טוב) לא עושה שם קול עם פלאש דרואו אף פעם כשיש עוד שחקן אחריו, אז הכי טוב שתפסת זה KK של האגרסור ו-JJ של הדילר. ואז צריך לחשוב מתי הדילר לא עושה שם 3בט עם JJ. אני חושב שברוב המקרים שתשלם בסיטואציה הזו נגד שחקנים טובים, אתה תהיה מאחורה. ואז אני לא חושב שזה באד פולד אם טעית. (גם נגד וסט, אתה לא טוב)
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 23/07/2010 ב 16:31.

14. הסמל האישי של GaborMarton
    זוגיים  

מוניטין
    12 (10)
    הודה
    509
    קיבל תודה 313 פעמים ב124 הודעות
    לא עשיתי סט מאז כיתה ב',
    רק AT יכול להיות לי שם...

סתם, שמע, לדעתי זה קולר.

מה שכן, כל הידיים שאתה רואה בריינג' שלי שאתה טוב עליהם, נותנות לך המון וואליו לרייז.
    אני לא אזרוק לך סט או רויאל פלאש דרואו אז זה הזמן להרביץ. יש המון טרנים שהורגים לך את האקשן או שוברים אותך.
    עם AA או AK הקול שלך מספיק כדי לגרום לי להבין שאני לא טוב אז גם מהידיים האלה אתה לא מוציא עוד וואליו בדרך הזאת, רק יכול להישבר בטרן.

על רייז שלך, היית מקבל משנינו אקשן שכנראה היה גורם לך להבין שאתה מת.
    מצד שני, לא היית מגיע איתנו לאול אין משולש ומביא, השד יודע מאיפה, אס בריבר לחלוקה יא מגעיל.

15. המשתמשים הבאים מודים ל GaborMarton על התגובה המועילה:

gspot (23/07/2010)

16. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    אפילו קל לדעתי...
    אין לו אקווטי על קולד קול מהדילר ודחיפה מהמקורי

17. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    זו כבר סוגייה יותר טובה ובלי יותר מידע קשה לענות עליה.
    אבל אני מכיר מצבים שכן.

נגד שני שחקנים טובים, אני חושב שזה יותר קל.
    הדילר (כשחקן טוב) לא עושה שם קול עם פלאש דרואו אף פעם כשיש עוד שחקן אחריו, אז הכי טוב שתפסת זה KK של האגרסור ו-JJ של הדילר. ואז צריך לחשוב מתי הדילר לא עושה שם 3בט עם JJ. אני חושב שברוב המקרים שתשלם בסיטואציה הזו נגד שחקנים טובים, אתה תהיה מאחורה. ואז אני לא חושב שזה באד פולד אם טעית. (גם נגד וסט, אתה לא טוב)
    עיניין הוא שהטווח הוא יותר רחב מזה, במיוחד מהדילר. ה OR יכול להיות AK, AA ומהמר ראשון, בצדק. אני יושב די עמוק ורק משווה אחריו. אני יכול להיות או ועוד ארגז של של דברים(יד בלי חזרה אבל גם לא זריקה עדיין). דילר באותה נקודה חוזר עם:
    , , ,
    ובערך כל העולם ואישתו יכול להיות לו ביד. אתם מכירים הרבה אנשים שישחחרו כאן ?
    KK וJJ זה ממש לא הידיים היחידות שם. כמות הידיים שאני נתקל בהן מהדולי היא עצומה, וכולן משוחקת נכון גם אם אני טוב עליהן. גם אם אני עושה רייז, מי אמר שאין לי זוגיים או קומבו דרו, ואז אם אני חושב על מה שהם חושבים שיש לי, אני בכ"ז אמור לא לזרוק.
    Lol Hadookaments

18. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,968 פעמים ב826 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    עיניין הוא שהטווח הוא יותר רחב מזה, במיוחד מהדילר. ה OR יכול להיות AK, AA ומהמר ראשון, בצדק. אני יושב די עמוק ורק משווה אחריו. אני יכול להיות או ועוד ארגז של של דברים(יד בלי חזרה אבל גם לא זריקה עדיין). דילר באותה נקודה חוזר עם:
    , , ,
    KK וJJ זה ממש לא הידיים היחידות שם. כמות הידיים שאני נתקל בהן מהדולי היא עצומה, וכולן משוחקת נכון גם אם אני טוב עליהן. גם אם אני עושה רייז, מי אמר שאין לי זוגיים או קומבו דרו, ואז אם אני חושב על מה שהם חושבים שיש לי, אני בכ"ז אמור לא לזרוק.
    אתה באמת רואה את OR חוזר אחרי שBTN עשה קולד קול לרייז שלך עם AA או KA (או משלם לחזרה מהBTN)?

לע"ד רייז שלך בפלופ והם חייבים לשחק את היד פייס-אפ. אין להם מקום לסלואו פליי. לא ציינת כמה הם עמוקים אחד מול השני, אבל אם הם מתנגשים אחרי שאתה חזרת על הOR בפלופ - הטווח שלהם הרבה יותר לכיוון מייד האנדס (במיוחד ה OR, שמדבר לפניך).

19. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    , , ,
    אנדרסון ההודעה הזאת של רפי הייתה בתגובה להודעה שלי ומתארת מצב שאתה עושה רייז הדילר משלם ואז OR דוחף

20. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    במקור פורסם על ידי GaborMarton צפה בהודעה
    לא עשיתי סט מאז כיתה ב',
    רק AT יכול להיות לי שם...

סתם, שמע, לדעתי זה קולר.

מה שכן, כל הידיים שאתה רואה בריינג' שלי שאתה טוב עליהם, נותנות לך המון וואליו לרייז.
    אני לא אזרוק לך סט או רויאל פלאש דרואו אז זה הזמן להרביץ. יש המון טרנים שהורגים לך את האקשן או שוברים אותך.
    עם AA או AK הקול שלך מספיק כדי לגרום לי להבין שאני לא טוב אז גם מהידיים האלה אתה לא מוציא עוד וואליו בדרך הזאת, רק יכול להישבר בטרן.

על רייז שלך, היית מקבל משנינו אקשן שכנראה היה גורם לך להבין שאתה מת.
    מצד שני, לא היית מגיע איתנו לאול אין משולש ומביא, השד יודע מאיפה, אס בריבר לחלוקה יא מגעיל.
    זאת באמת האפשרות היחידה לצאת מזה, אה? רייז ל 650, ולקבל שתי דחיפות עמוקות אחרי ואיכשהו להבין שאני לא רץ נגד סט\זוגיים+קומבו דרו. ואני כמעט בטוח שאתה דוחף שם גם
    טוב שהדילר התערב והחליט לחלק את הקופה בריבר בכ"ז. ממש נחמד מצידו.
    Lol Hadookaments

21. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    טוב שהדילר התערב והחליט לחלק את הקופה בריבר בכ"ז. ממש נחמד מצידו.
    לזה מתכוונים כשרושמים בפרסומים משחק חברי?

22. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    ערוצים
    צפה בערוץ
    כן, גם בלי האס בריבר, בסוף הערב כולם מחזירים את הצ'יפים ואף אחד לא מוציא שקל מהכיס.

אגב אנדרסון, גם נגד סט ונאט פלאש דרואו אתה לא טוב תחשוב על זה במושגים של אומהה.

23. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    16
    הודה
    2
    קיבל תודה 34 פעמים ב18 הודעות
    אנדרסון תלך לפוסט "איך אתה יודע שאתה כבש" ותבדוק אם השם שלך מופיע שם.... תסיק מסכנות לבד

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זוגות נמוכים מול Raise. באיזה עומק לעשות CALL ?
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 18/08/2013, 07:40
  2. באיזה עומק אפשר להיות מוכן לזרוק KK בקאש ?
    על ידי Rafi_Vegas בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 22/02/2013, 18:41
  3. זוג בינוני נמוך ממEP או MP
    על ידי thecoiler בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 05/11/2011, 20:49
  4. זוג בינוני במולטי וואי
    על ידי gMester בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 26/02/2011, 07:39
  5. זוג בינוני בLP