תשיעיות בדילר, ומהלכים מוזרים לפני

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 56
  1. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות

תשיעיות בדילר, ומהלכים מוזרים לפני

מה קורההההה חברים!?! תראו מי מעלה יד!

אחרי ענייני בר מנחם, רועי שחטף וכל שאר הירקות, בואו נחיה קצת את הפורום עם איזו יד. מכירים פוקר? משחקים לפעמים? יודעים שזה פורום על פוקר?

אני עדיין בהפסקה מהמשחק למי שתהה, אבל בקרוב הקאמבק. לא להתרגש מדי.

בכל מקרה, יד ישנה שיצא לי להיזכר בה ולדבר עליה עם חבר.

משחק 5-10 ביתי, אבל די פרוע.

אני בדילר, מקבל יד סקסית -

מידע על נבלים: השולחן בגדול אגרסיבי, המון דינמיקה והיסטוריה בין החברים, לא מעט מהלכים פרועים. נבל א' - מתוחכם, ממזר, מקבל הרבה כבוד מהשולחן. שחקן חושב בהחלט, מבין אחוזים, סיכויי קופה, תופס אותי כשחקן טייט וטוב ואת נבל ב' כשחקן אגרסיבי ופחות טוב.
    נבל ב' - ממזר, אבל פחות מתוחכם. יקנה צבע, יקנה סטרייט, מבין אחוזים וסיכויי קופה אבל לא אוהב להתחשב בהם. לא אוהב לעשות פולד. תופס אותי כטייט טוב ואת נבל א' כמנייק שיחפש לעשות לו אאוט-פליי בכל הזדמנות.

אני עם 1,800, מכסה במעט את נבל ב', נבל א' מכסה את שנינו.

נבל א' במידל פוזישן מעלה ל-65 (די סטנדרטי בשולחן הזה), נבל ב' משווה. אני מחליט להשוות בלבד, 3בט נראה לי קצת דק מדי, למרות הפוזישן, קצת להפוך את היד לבלוף.

קופה 210.

פלופ:

נבל א' חושב כמה שניות ומצ'קצ'ק. נבל ב' חושב כמה שניות וזורק פנימה 150.

קצת מחשבות שעלו לי: מהלך מאוד מוזר של נבל א', לא רגיל לראות את זה ממנו. נבל ב' - דווקא ממנו הייתי מצפה לצ'ק רייז אם פגע חזק, ההימור הזה צועק לי פגיעה בזוג שני, ריצה לצבע. קשה לי להאמין שהוא עושה את זה עם ג'ק בלבד.

מה הדרך האופטימלית להמשיך, מה הייתם עושים אחרת?
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 11/01/2012 ב 10:26.

2. המשתמשים הבאים מודים ל Tutbanana על התגובה המועילה:

kgbisr (11/01/2012)

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    כל הכבוד על החזרה והעלאת היד, הגיע הזמן שבפורום הזה ידברו קצת פוקר וייצאו לרגע מהפח.

בקשר ליד -
    נבל ב' - דווקא ממנו הייתי מצפה לצ'ק רייז אם פגע חזק
    איך אתה רוצה שהוא יעשה צ'ק-רייז אם האגרסור יושב מאחוריו וכבר צ'קצ'ק ?
    איך אתה חושב שהוא ישחק כל מייד הנד שהיא TT ומעלה בסיטואציה הזאת ?
    הוא קייפבל אוף לירות שלושה כדורים עם דרו ?
    משהו על הסייזינג להימור שלו בפלופ ? משהו שתוכל להבין מהסייזינג שלו בטרן (ישתנה אם הוא עם מייד הנד או דרו) ?
    א' יכול לצ'קצ'ק בורד כזה עם מונסטר מול שניים בלי פוזישן ?

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    1. לא הבנתי לגבי נבל ב'. אסביר שוב - אם הוא היה חזק, הייתי מצפה ממנו ל:
    רייז על הימור של נבל א' (שהוא האגרסור שמדבר ראשון, יושב לפני נבל ב').
    צ'ק אחרי צ'ק של נבל א'.

2. אם דיברת על נבל ב' - TT ומעלה הוא עושה 3בט פרה.

3. כן. הוא בלפן גדול, ביצים גדולות.

4. הוא לא מומחה סייזינג, וזה הופך את המעקב אחריו לקשה. בתכל'ס - רוב ההימורים שלו גבוהים יחסית.

5. כן. א' יכול להיות פה עם מונסטר. אבל לרוב - הוא מהמר פלופ כזה.

5. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    טוב לראות אותך כותב שוב רון.
    אני מניח שמדובר בשולחן של 9 שחקנים למרות שלא ציינת בפירוש.

נבל א' במידל פוזישן מעלה ל-65 (די סטנדרטי בשולחן הזה), נבל ב' משווה. אני מחליט להשוות בלבד, 3בט נראה לי קצת דק מדי, למרות הפוזישן, קצת להפוך את היד לבלוף.
    עם התדמית שלך, אין לי שום בעיה להרחיב את הריינג' שלי לסקוויז. אף אחד מהם לא הולך לחזור אליך לייט. אתה לוקח את היוזמה ויוצר לך פולד אקוויטי עכשיו וגם ברחובות הבאים. בחלק מהפעמיים תיקח את הקופה פרי, בפעמיים שתגיעו לראות פלופ אתה יכול לקחת את הקופה עם הימור המשך גם שאתה לא משתפר (בורדים של אס/קינג גבוה, בורדים נמוכים) שהפרסיבד שלך הרבה יותר חזק מריינג' האמיתי שלך. כל היופי בזה שאין להם מה לעשות עם זה.

קצת מחשבות שעלו לי: מהלך מאוד מוזר של נבל א', לא רגיל לראות את זה ממנו.
    לא ברור לי למה. הבחור הזה יורה הימורי המשך על כל בורד שמגיע, גם אם זה בורדים שפוגעים ביריבים שלו הרבה יותר ממנו?

נבל ב' - דווקא ממנו הייתי מצפה לצ'ק רייז אם פגע חזק, ההימור הזה צועק לי פגיעה בזוג שני, ריצה לצבע. קשה לי להאמין שהוא עושה את זה עם ג'ק בלבד.
    עם ריד כזה אני פשוט ברייז כאן. אתה צריך להיות מוכן למה שהולך לקרות הלאה.
    אם נבל א' חוזר אליכם בהימור שלישי אני מניח שהוא הולך להיות חזק מאוד לפי התאור שלך. שאני אומר חזק זה ריינג' שמכיל אוברים עם פלאש דרו או סטים (אני מניח שעם אוברפייר הוא פשוט יורה הימור המשך). צריך בכל מקרה את ההתיחסות שלך למקרה כזה.
    אם נבל א' זורק ונבל ב' חוזר אליך אנחנו צריכים לחשוב ביחד (עם מה שאתה יודע עליו) על הריינג' שלו. מפלצת למשל לא מסתדרת עם העובדה שאתה מצפה ממנו לצקרייז מפלצת.
    אם שניהם משווים זה הולך להיות הכי מעניין. בוא נשמע איך התקדמה היד.

6. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    היי עומר, כנ"ל, טוב לקרוא אותך.

8 ידיים על השולחן.

אין בשולחן הזה הרבה איזון - בטח לא כזה מתוכנן. נבל א', כמעט תמיד (שיחקנו יחד יותר מ-5 סשנים) ממשיך את היוזמה שלו. רק אם יש מולטי וויי בעייתי (עוד 2 שחקנים ביד זה לא משהו שהוא מחשיב בעייתי) ובורד מגעיל הוא עוצר.

7. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    צ'ק אחרי צ'ק של נבל א'.

2. אם דיברת על נבל ב' - TT ומעלה הוא עושה 3בט פרה.

3. כן. הוא בלפן גדול, ביצים גדולות.

4. הוא לא מומחה סייזינג, וזה הופך את המעקב אחריו לקשה. בתכל'ס - רוב ההימורים שלו גבוהים יחסית.

5. כן. א' יכול להיות פה עם מונסטר. אבל לרוב - הוא מהמר פלופ כזה.
    כשאמרתי TT+ לא התכוונתי JJ-AA, אלא כל יד על הבורד הזה שהיא חזקה מ-TT, כלומר כל J ומעלה.
    אני מבין ממך שהוא כנראה בצ'ק מאחורה עם יד כזאת, אז כמו שאמרת בהודעה המקורית רוב הריינג' שלו זה דרו/ זוג נמוך משלך.
    אם זה ככה ברור שאנחנו רוצים ללכת פה לרייז. בנוגע לא' - אנחנו כנראה נדע מאוד מהר אם הוא עם מונסטר או לא, אפילו אם הוא רק בפלאט אנחנו עוברים לצ'יפ שואודאון מוד.
    החלק המעניין מתחיל אם אנחנו מקבלים עוד אקשן בפלופ מנבל ב', עם או בלי נבל א' ביד. שם כבר נצטרך לחשוב יותר לעומק על הריינג' שלו, ולראות אם בא לנו להכניס את הכסף או לא. כמובן שההימצאות של א' ביד משנה לגמרי את הסיפור.
    בהנחה שלב' יש בערך 1700 (רשמת קצת פחות מה-1800 שלך), אני ברייז ל-400-450.

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    צ'ק אחרי צ'ק של נבל א'.
    מצטער אם אני שואל את אותה השאלה פעמיים (יכול להיות שכבר ענית עליה ולא שמתי לב).
    אתה אומר שאם נבל ב' היה "חזק" אז הוא היה מעדיף להיות בסלוופלאי אחרי שהרייזור צ'יקצ'ק...
    עכשיו...מה בדיוק הטווח מבחינתו של יד "חזקה"? כל Jx ויותר מזה?
    ז"א שאתה טוב כמעט על כל הטווח של המיידהאנד שהוא מהמר שם? גם אם כן, אני לא רואה איך אתה מוציא ווליו מ88/77/6x עם רייז בפלופ...
    ואתה משאיר איתך רק FD...ורוב הקומבינציות של הFD זה עם אובר/2אוברים והקומבינציות שבלי אוברים אלו הרבה ידיים שהם FD+SD.
    ואני גם לא חושב שנבל ב' יהיה בפלאט לרייז שלך במידה והוא יושב עם Ahxh/FD+SD ואתה ממש לא יכול לספוג בספוט הזה 3בט בפלופ.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 11/01/2012 ב 11:40.

9. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    היי שוקו,

לגבי נבל ב' - ההימור שלו מוזר, לא מהלך שהוא נוטה לעשות, ומבין את המשמעות של העמדה שלו וההימור הזה. לא רואה אותו עם ג'ק, קשה לי להאמין שהוא "בודק" פה אם השמיניות שלו טובות מספיק, הוא לא טמבל מוחלט. זה הריח לי כמו גניבה - צאו מהיד עכשיו. יד חזקה מבחינתי פה, לגבי נבל ב', זה אוברפר וסט, אוברפר הוא עושה רייז פרה. AJ? נראה לי גם היינו שומעים ממנו פרה, כי הוא לא נותן הרבה כבוד לנבל א'. סט הוא לא מהמר. הוא מלקק את השפתיים ומחכה שמישהו יהמר, מצדו בסיבוב הבא.

אני כמעט משוכנע שאני טוב עליו, כתבתי למעלה שאולי הוא פגע בזוג שני, אבל גם זה מתמסמס לי ככל שאני חושב על זה. הוא לא יהמר זוג שני. הבעיה שלי זה הצ'ק של א', ואיך להמשיך עם היד קדימה. ברור שבכל יד אתה צריך לחשוב על תוכנית לרחובות הבאים, אבל פה יש המון תוכניות והמון אפשרויות, בגלל זה העליתי אותה.

זאת אומרת שאתה בקול כאן? סבבה.

אני אמתין לעוד תגובות, ואמשיך את היד יותר מאוחר.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 11/01/2012 ב 11:49.

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אז אתה בעצם אומר שרוב הריינג' שלו מחולק להרבה אוויר ו JK-...ולא ציינת איך הוא ישחק דרואים.
    אבל אם אנחנו יוצאים מתוך הנחה שזה אוויר/דרואים/KJ- אז אני לא מוצא סיבה להיות ברייז בספוט הזה.
    כמו שאמרתי, אין לנו יותר מידי FE מול מרבית הקומבינציות של הדרו(וזה גם לא ממש ווליו כי עם מרבית הקומבינציות של הדרו יש לו 12/15 אאוטים בפלופ) ומחלקם אנחנו גם עלולים לספוג 3בט בפלופ וזה כמובן פולד שלנו.

עריכה,
    בקשר לצ'ק המפתיע של נבל א' אין יותר מידי מה לעשות ...זה יכול להיות כל כך הרבה דברים שאי אפשר ליחס לזה יותר מידי חשיבות
    וההחלטה כאן אמורה להתקבל על פי המידע על נבל ב'.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 11/01/2012 ב 11:58.

11. הסמל האישי של natu
    רביעייה

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    159
    קיבל תודה 426 פעמים ב264 הודעות
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    טוב לראות אותך כותב שוב רון.

עם ריד כזה אני פשוט ברייז כאן. אתה צריך להיות מוכן למה שהולך לקרות הלאה.
    אם נבל א' חוזר אליכם בהימור שלישי אני מניח שהוא הולך להיות חזק מאוד לפי התאור שלך. שאני אומר חזק זה ריינג' שמכיל אוברים עם פלאש דרו או סטים (אני מניח שעם אוברפייר הוא פשוט יורה הימור המשך). צריך בכל מקרה את ההתיחסות שלך למקרה כזה.
    אם נבל א' זורק ונבל ב' חוזר אליך אנחנו צריכים לחשוב ביחד (עם מה שאתה יודע עליו) על הריינג' שלו. מפלצת למשל לא מסתדרת עם העובדה שאתה מצפה ממנו לצקרייז מפלצת.
    אם שניהם משווים זה הולך להיות הכי מעניין. בוא נשמע איך התקדמה היד.
    עומר זה רייז בדיקה?

12. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    אעשה את זה יותר קל. נבל ב' הוא לא כבש פארטיה, אבל הוא בלי ספק השחקן הכי חלש על השולחן הזה, שרוב השחקנים שם הם מעל לממוצע.
    אני מניח שכולכם נתקלתם בסיטואציות מול שחקנים מהסוג הזה, שנשארים ברמה 1 ולפעמים עולים ל-2 וזה הכי הרבה שיש להם, ולפעמים יותר קשה לשחק מולם.

עוד דבר שאולי חשוב: זה שולחן ששיחקתי בו לא מעט - אבל תמיד הוזמנתי כאורח. הם ידעו שהמשחק טיפה גדול עליי ושאני משחק לרוב 1-2 או 5-5 לא פרוע מדי. היו שם קופות של אלפים וסטאקים מטורפים - והכל בין קבוצת חברים בבית של אחד מהם. הרבה פעמים, לפחות בהתחלה, הרגשתי שעושים לי "מבחנים". נבל א' בטוח.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 11/01/2012 ב 12:00.

13. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    רייז רחרוח. אתה מרחרח מה קורה מסביב ופועל בהתאם.
    רירייז = ריח רע, צריך להתקפל הביתה.
    פולד = ריח טוב. אין סכנה, הקופה שלנו.
    קול = ריח נייטרלי. צריך להיות מוכנים לריחרוח נוסף.

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809

עוד דבר שאולי חשוב: זה שולחן ששיחקתי בו לא מעט - אבל תמיד הוזמנתי כאורח. הם ידעו שהמשחק טיפה גדול עליי ושאני משחק לרוב 1-2 או 5-5 לא פרוע מדי. הרבה פעמים, לפחות בהתחלה, הרגשתי שעושים לי "מבחנים". נבל א' בטוח.
    אחרי שאתה רושם דבר כזה בדרך אגב...זה הכי מריח כאילו הלכו איתך כאן לאיזה ספוט בולי שהצריך ממך הירו קול נועז...
    וזה קצת שובר את כל קו המחשבה שלי שאמר שאם אתה סופג כאן יותר מידי אקשן אתה אמור להתקפל.

15. הסמל האישי של natu
    רביעייה

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    159
    קיבל תודה 426 פעמים ב264 הודעות
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    רייז רחרוח. אתה מרחרח מה קורה מסביב ופועל בהתאם.
    רירייז = ריח רע, צריך להתקפל הביתה.
    פולד = ריח טוב. אין סכנה, הקופה שלנו.
    קול = ריח נייטרלי. צריך להיות מוכנים לריחרוח נוסף.
    meh

16. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אחרי שאתה רושם דבר כזה בדרך אגב...זה הכי מריח כאילו הלכו איתך כאן לאיזה ספוט בולי שהצריך ממך הירו קול נועז...
    וזה קצת שובר את כל קו המחשבה שלי שאמר שאם אתה סופג כאן יותר מידי אקשן אתה אמור להתקפל.
    לא הייתי הורס ככה את המתח. זה פשוט להבהיר שלפעמים היה יותר חשוב להם לקחת אחד את השני.

17. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    לא הייתי הורס ככה את המתח. זה פשוט להבהיר שלפעמים היה יותר חשוב להם לקחת אחד את השני.
    הבנתי,
    בסך הכל זה ספוט קשה אבל לא ספוט שצריך לברוח ממנו ע"י רייז/פולד בפלופ...
    צריך הרבה מידע על הנטיות ש נבל בהמשך הרחובות (וכמובן שעד שאני לא יודע מה נבל א' עשה אז אי אפשר לתת הערכה איך להגיב לכל מוב שלו).

18. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (19)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    נו.. פחות מ24 שעות וכבר אני כותב פוסט. יוסישר, תפתח עלי תרד שאני קוקסינל.

אני בעניין הזה עם שוקו. אני לא אוהב פה רייז כי הידיים שממשיכות איתנו (בין אם בפלאט ובין אם ברייז) הן ידיים שמנצחות אותנו או שיש להן אקוויטי רב.
    אני חושב שעומר אומר רייז בגלל שהוא מתבסס על איך יריבים תופסים אותו בשולחן, והתדמית של שניכם שונה לחלוטין.
    רון, לא יודע מה מוזר לך בצק של נבל א (הכי סביר שפשוט ירד לו לוח לא נוח להימור המשך והוא ויתר)

הייתי מתחיל מפלאט

19. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

saariko (11/01/2012)

20. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    היי רון, לאן נעלמת יא חנטריש?

בנוגע ליד - יש לדעתי יתרון מאד ברור ברייז - שאתה מקפל פה את רוב הדרואים + נבל א (אתה מקפל למשל 10-10 של נבל א), ומקפל גם ידיים חזקות משלך כמו JX.
    היד שלך מאד שבירה, ובלי אפשרות גדולה מדי להשתפר בהמשך, לעבור לקול דאון מוד כשאתה לא רוצה לראות שום קלף בטרן ובריבר (מלבד 9 כמובן) נשמע לי רעיון גרוע.
    רייז משמעותי לאזור ה450 צפונה (כן, גם 500 נשמע טוב), ופולד לאגרסיביות נראה לי אופטימלי.
    תכניות לטרן במידה ואתה מקבל פלאט? להמשיך להפציץ על כל קלף שלא משלים צבע - נכון, נשמע קצת ספיואי, אבל אני לא רואה את וילאן עושה פלאט בפלופ וקול גם בטרן בלי שיגיע איזהשהו ג'ין קארד.

בנוגע לחישובים כמו ממה אתה משיג ואליו, והעובדה שאתה הופך את היד שלך לבלוף -
    וואלה, יש מצב שאתה לא משיג וואליו מכלום שפחות טוב, ויש מצב שאתה הופך את היד שלך לבלוף. אבל גם יכול להיות שהזוג 9 שלך טוב פה ואתה אמור לאסוף את הכסף המת שיצטבר בקופה כי אתה לא משחק טוב במולטיווי, וגם אם כבר איזה J שקר כלשהו טוב עלייך, אתה כנראה תקפל אותו לרייז.

עריכה: ובנוגע למה ששוקו רושם, שאתה תקבל חזרה מפלאש דרו - לא רואה שום דבר שהוא לא קומבו שחוזר על רון עם התדמית שלו - אם כבר, תהיה לו אפשרות להוסיף עוד 450 שקל לקופה ולאסוף אותם בטרן מפלאש דרו ערום...
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 11/01/2012 ב 13:00.

21. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    אני חושב שעומר אומר רייז בגלל שהוא מתבסס על איך יריבים תופסים אותו בשולחן, והתדמית של שניכם שונה לחלוטין.
    קודם כל טוב שאתה כותב רועי. גם אני אמרתי רייז, והמשפט הזה מאוד נכון בנוגע אליי לפחות.
    אם אתם לא אוהבים כאן רייז, ואני יכול להבין את זה, מה אתם עושים על 70% מהטרנים עם עוד ברל גדול (כי ככה הוא אוהב לפי OP) של ב' ? אם אתם צריכים דוגמאות לטרנים רק תגידו, אבל נראה לי שאתם יכולים לדמיין לבד שיש פה יותר מדי טרנים שאנחנו לא אוהבים.
    מעבר לזה, אפילו על הטרנים המעטים שאנחנו אוהבים - מה אתם עושים מול עוד כדור גדול ? ויותר חשוב מזה - מה התוכנית לריבר ?

22. המשתמשים הבאים מודים ל powerpoker על התגובה המועילה:

kakayeled (10/06/2014)

23. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    קודם כל טוב שאתה כותב רועי. גם אני אמרתי רייז, והמשפט הזה מאוד נכון בנוגע אליי לפחות.
    אם אתם לא אוהבים כאן רייז, ואני יכול להבין את זה, מה אתם עושים על 70% מהטרנים עם עוד ברל גדול (כי ככה הוא אוהב לפי OP) של ב' ? אם אתם צריכים דוגמאות לטרנים רק תגידו, אבל נראה לי שאתם יכולים לדמיין לבד שיש פה יותר מדי טרנים שאנחנו לא אוהבים.
    מעבר לזה, אפילו על הטרנים המעטים שאנחנו אוהבים - מה אתם עושים מול עוד כדור גדול ? ויותר חשוב מזה - מה התוכנית לריבר ?
    הכל תלוי במידע שיש לי על נבל,שוב כמה באמת אוויר יש לו בהימור שלו בפלופ...וכמובן הרבה הרבה מידע על הנטיות שלו להמשך הרחובות.
    מידע על האם הוא ממשיך להמר טרן/ריבר עם אוויר/דרו... בעיקרון תוכנית סבירה מבחינתי היא פלאט על כל טרן שהוא לא לב.

ושוב, מתי הפעם האחרונה שראינו את נבל יורה שנים/שלושה כדורים עם אוויר/דרו שהתפספס...
    אני לא באמת לא אוהב לראות 70% מהטרנים...נכון שרוב הקלפים לא משפרים אותי אבל מול הטווח של נבלים מסויימים K/Q/J/10 (שהם לא לב)
    מבחינתי זה בלנק ואני לא משחרר כאן לעוד כדור בטרן.

עריכה,
    יש 12 אאוטים שאני כמעט תמיד אשחרר בטרן במידה והם מגיעים...שזה כל לב וA.(וA זה יותר גבולי כי אני לא יודע אם נבל הולך לשוודאון עם פגיעה שכזאת או שהוא ממשיך להמר).
    מהמידע שיש לנו עד לרגע זה אני בקול על כל קלף אחר ועורך ריבר.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 11/01/2012 ב 13:05.

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ספוט על הבאבל עם תשיעיות
    על ידי chassor בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05/10/2012, 16:57
  2. שני קטעים מוזרים בסטארס
    על ידי בומבה בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 16/06/2012, 13:12
  3. זוגות בפלופ וליינים מוזרים ביותר
    על ידי AKs בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין