היד מועלת עקב ויכוח עם חבר,שדעתו הייתה מנוגדת לשלי.
משחק 1-1 "חברי" רייזים פרי-פלופ נעים בין 7 ל12.
5-6 ידיים,אני עם מutg עושה את זה 8,השחקן אחרי(נבל 1) משלם וגם הביג(נבל 2).
תחילת היד אני עם כ-250 שני הנבלים מכסים.
פלופ מגיע .
נבל 2 בדונק של 10.
הדונקר לא קשור לענף ואין לו מושג,עד עכשיו נראה עושה דונקים עם זוג עליון,ופעם אחת עם אופן אנדד ועם כל הדונקים שילם את הרייז שעשיתי לו על הדונק.
אני ברייז,אני לא זוכר אם ל35 או 45.
הרייז לווליו כמובן אני יודע שהוא משלם לי עם קוין ועם סטרייט/פלאש דרו.
להפתעתי(או לא) נבל 1מאחורי גם משווה וגם הדונקר משווה.
אחרי ההשוואה של נבל 1 שמתי אותו על דרו כלשהו,אולי קוין.
קצת על נבל 1.
טוען שמרויח כל שבוע 1000-2000 במשחקים חבריים,בינתיים ב3 פעמים ששיחקתי איתו רק מפסיד.
בגדול שחקן ברמה לא גבוהה,מבין קצת ענין,מסוגל למהלכים מדי פעם,וממה שראיתי לא משחק את הדרואים שלו בצורה אגרסיבית יותר מדי למרות שהוא יכול לתת 2-3 כדורים עם פלאש דרו,אבל בדרך כלל לא יעשה רייז עם דרו אחרי שמישהו יהמר אלא רק ישווה.
טרן שלא משלים צבע,הדונקר צ'ק אני בבט 50,נבל 1 משווה מהר הדונקר(נבל 2) זורק.
אחרי היד חשבתי והבנתי שההימור שלי היה נמוך מדי ביחס לקופה שהייתה משהו כמו 130-160(כי אני לא סגור אם הרייז בפלופ היה 35 או 45) ככה,אבל שיחקתי את היד מהר ולא כל כך שמתי לב לזה,זה ליק שלפעמים יש לי שאני משחק מהר ועל אוטומט ידיים בלי לעצור לחשוב טיפה,אז אין צורך להערות לגבי הסייזינג בטרן למרות שגם הן יתקבלו בברכה.
בכל אופן הנחתי שיש סיכוי(קטן מאוד) שיש למישהו תשע,ואם למישהו אז לנבל 1 ולא לדונקר,לו בחיים אין שם תשע.אני מניח שאולי בתת מודע בגלל זה הימרתי קצת,כי אולי חשבתי לשחרר לחזרה של מישהו(תלוי טלים וסייזינג כמובן).את ההשוואה של נבל 1 פירשתי באותו זמן כרוב הסיכויים שיש לו פלאש/סטרייט דרו,וכמובן יש סיכוי לקוין אבל רוב הסיכויים שהוא רץ.
ריבר קוין, שיוצר בורד של אני בצ'ק,נבל בט מהיר של 100.
מה אתם אומרים?