משחק ביתי-אסים מול ריבר בט בלוח עם שני זוגות

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 23
  1. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות

משחק ביתי-אסים מול ריבר בט בלוח עם שני זוגות

היד מועלת עקב ויכוח עם חבר,שדעתו הייתה מנוגדת לשלי.
    משחק 1-1 "חברי" רייזים פרי-פלופ נעים בין 7 ל12.
    5-6 ידיים,אני עם מutg עושה את זה 8,השחקן אחרי(נבל 1) משלם וגם הביג(נבל 2).
    תחילת היד אני עם כ-250 שני הנבלים מכסים.
    פלופ מגיע .
    נבל 2 בדונק של 10.
    הדונקר לא קשור לענף ואין לו מושג,עד עכשיו נראה עושה דונקים עם זוג עליון,ופעם אחת עם אופן אנדד ועם כל הדונקים שילם את הרייז שעשיתי לו על הדונק.
    אני ברייז,אני לא זוכר אם ל35 או 45.
    הרייז לווליו כמובן אני יודע שהוא משלם לי עם קוין ועם סטרייט/פלאש דרו.
    להפתעתי(או לא) נבל 1מאחורי גם משווה וגם הדונקר משווה.
    אחרי ההשוואה של נבל 1 שמתי אותו על דרו כלשהו,אולי קוין.
    קצת על נבל 1.
    טוען שמרויח כל שבוע 1000-2000 במשחקים חבריים,בינתיים ב3 פעמים ששיחקתי איתו רק מפסיד.
    בגדול שחקן ברמה לא גבוהה,מבין קצת ענין,מסוגל למהלכים מדי פעם,וממה שראיתי לא משחק את הדרואים שלו בצורה אגרסיבית יותר מדי למרות שהוא יכול לתת 2-3 כדורים עם פלאש דרו,אבל בדרך כלל לא יעשה רייז עם דרו אחרי שמישהו יהמר אלא רק ישווה.
    טרן שלא משלים צבע,הדונקר צ'ק אני בבט 50,נבל 1 משווה מהר הדונקר(נבל 2) זורק.
    אחרי היד חשבתי והבנתי שההימור שלי היה נמוך מדי ביחס לקופה שהייתה משהו כמו 130-160(כי אני לא סגור אם הרייז בפלופ היה 35 או 45) ככה,אבל שיחקתי את היד מהר ולא כל כך שמתי לב לזה,זה ליק שלפעמים יש לי שאני משחק מהר ועל אוטומט ידיים בלי לעצור לחשוב טיפה,אז אין צורך להערות לגבי הסייזינג בטרן למרות שגם הן יתקבלו בברכה.
    בכל אופן הנחתי שיש סיכוי(קטן מאוד) שיש למישהו תשע,ואם למישהו אז לנבל 1 ולא לדונקר,לו בחיים אין שם תשע.אני מניח שאולי בתת מודע בגלל זה הימרתי קצת,כי אולי חשבתי לשחרר לחזרה של מישהו(תלוי טלים וסייזינג כמובן).את ההשוואה של נבל 1 פירשתי באותו זמן כרוב הסיכויים שיש לו פלאש/סטרייט דרו,וכמובן יש סיכוי לקוין אבל רוב הסיכויים שהוא רץ.
    ריבר קוין, שיוצר בורד של אני בצ'ק,נבל בט מהיר של 100.
    מה אתם אומרים?

2. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    רייז יותר גבוה בפלופ (הבחור הרי משלם לרייז, תן לפחות רייז בגובה קופה אם לא יותר) והימור יותר חזק בטרן ובכלל לא היית מעלה את היד כי לא היה נשאר לך מספיק מאחור כדי להתלבט.

כפי ששוחק, הנבל צריך לבלף כאן דרו קצת פחות מ 25% מהפעמים כדי שזו תהיה השוואה רווחית. אחרי GAY BET בטרן אני מניח שפלאש דרו עדיין יכול להיות בטווח שלו. אם הוא מספיק אגרסיבי ו"מתוחכם" שצ'ק בריבר גורם לו לבלף דרו זה אתה יודע. לא יודע מה להגיד לך, תטיל מטבע. מול שחקנים חלשים אני תמיד משלם שם.

3. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי TheSting צפה בהודעה
    רייז יותר גבוה בפלופ (הבחור הרי משלם לרייז, תן לפחות רייז בגובה קופה אם לא יותר) והימור יותר חזק בטרן ובכלל לא היית מעלה את היד כי לא היה נשאר לך מספיק מאחור כדי להתלבט.

כפי ששוחק, הנבל צריך לבלף כאן דרו קצת פחות מ 25% מהפעמים כדי שזו תהיה השוואה רווחית. אחרי GAY BET בטרן אני מניח שפלאש דרו עדיין יכול להיות בטווח שלו. אם הוא מספיק אגרסיבי ו"מתוחכם" שצ'ק בריבר גורם לו לבלף דרו זה אתה יודע. לא יודע מה להגיד לך, תטיל מטבע. מול שחקנים חלשים אני תמיד משלם שם.
    סבבה אניו יודע שההימור בפלופ היה נמוך מדי,פשוט זרקתי באוטומט ולא חשבתי/שמתי לב לגודל הקופה.
    ברור שזאת הייתה טעות וכפי שציינתי יש לי את זה לפעמים הימורים אוטומטיים ואני מודע לליק הזה.
    לגבי הרייז בפלופ(אני כמעט בטוח שעשיתי ריז ל45 ולא ל35) אני חושב שרייז ל45 זה בסדר לא? זה בערך קופה.
    וכפי שציינתי אני יודע שהתכנון של היד והסייזינג היו לקויים והיה אמור להישאר לי פיצוחים בריבר ולכן הייתי משוה אבלאני מדבר על כפי ששוחק.(אגב יש מצב שהימרתי 60 לא 50,אבל לא שזה משנה משהו זה עדיין לא מספיק).
    לגבי זה שאני יודע אם הוא יכול לבלף שם או לא אתה צודק,ואכן אני יודע וכמובן שננתי צ'ק בריבר כשאני בערך יודע מה אני הולך לעשות אבל בכל מקרה ואני שואל לדעתכם,מה אתם חושבים.
    -אגב על איזה סייזינג היית הולך בטרן? חצי קופה או יותר?
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 18/01/2012 ב 10:41.

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    פשוט תעשה חישובים להבא. באקשן הזה, כמו שאמר הבחור לפניי, ועם סכום כזה, תגיע למצב בו אתה דוחף את מה שנשאר לך בטרן.

5. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    סבבה אניו יודע שההימור בפלופ היה נמוך מדי,פשוט זרקתי באוטומט ולא חשבתי/שמתי לב לגודל הקופה.
    ברור שזאת הייתה טעות וכפי שציינתי יש לי את זה לפעמים הימורים אוטומטיים ואני מודע לליק הזה.
    לגבי הרייז בפלופ(אני כמעט בטוח שעשיתי ריז ל45 ולא ל35) אני חושב שרייז ל45 זה בסדר לא? זה בערך קופה.
    וכפי שציינתי אני יודע שהתכנון של היד והסייזינג היו לקויים והיה אמור להישאר לי פיצוחים בריבר ולכן הייתי משוה אבלאני מדבר על כפי ששוחק.(אגב יש מצב שהימרתי 60 לא 50,אבל לא שזה משנה משהו זה עדיין לא מספיק).
    לגבי זה שאני יודע אם הוא יכול לבלף שם או לא אתה צודק,ואכן אני יודע וכמובן שננתי צ'ק בריבר כשאני בערך יודע מה אני הולך לעשות אבל בכל מקרה ואני שואל לדעתכם,מה אתם חושבים.
    -אגב על איזה סייזינג היית הולך בטרן? חצי קופה או יותר?
    קופה בפלופ זה רייז ל55 (הקופה היא 25, יש דונק של 10, אתה משווה 10 מה שיוצר 45 ומוסיף עוד 45) מה שמשאיר אותך עם 180 בערך כאשר הקופה היא 165
    חצי קופה אפשרי (ואז אתה לא הולך לשום מקום) וגם לדחוף אפשרי
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

6. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    פשוט תעשה חישובים להבא. באקשן הזה, כמו שאמר הבחור לפניי, ועם סכום כזה, תגיע למצב בו אתה דוחף את מה שנשאר לך בטרן.
    אוקיי,ברור זה לא שאני לא עושה את זה,הפעם שיחקתי בפזיזות ומהירות.
    אבל בכל אופן,השאלה היא כזאת.עשיתי רייז בפלופ ל45 ואחרי ששניהם שילמו הקופה עומדת על כ-160.
    בטרן אני עם כ-150 מאחורה פלוס/מינוס.
    אתם חושבים שלדחוף בטרן זה נכון? אני לא חושב שאני מסכים.
    כמה הייתם מהמרים בטרן במצב הזה?

7. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    לא בדיוק נכון
    הוא לא יכל לדעת שנבל א' ישווה את הרייז שלו על הדונק מה שמשנה את גודל הקופה
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

8. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    קופה בפלופ זה רייז ל55 (הקופה היא 25, יש דונק של 10, אתה משווה 10 מה שיוצר 45 ומוסיף עוד 45) מה שמשאיר אותך עם 180 בערך כאשר הקופה היא 165
    חצי קופה אפשרי (ואז אתה לא הולך לשום מקום) וגם לדחוף אפשרי
    אוקיי אמרתי כ-קופה,לא בדיוק קופה.ולדעתי 55 זה קצת גבוה מדי ויש מצב שהטמבל יזרוק כי לשיטתו הוא השקיע רק 10 לא בטוח ששווה לו לשים עוד 45,ואז ברור שהטרן היה קל יותר.
    בכל אופן כל הבעיות ברורות לי ואם הייתי משחק את היד מושלם היא לא הייתה עולה,אז אני אשאל שוב,כפי ששוחק יש פולד בריבר?
    ולגבי לדחוף את הטרן כשזה בערך פוט סייז בט,אני לא יודע אם אני מקבל שם תשלום מוורס,אלא רק אם אני ביט לאיזה תשע הזוי שפגע.
    -כמו כן לדעת מי שאמר להמר חצי קופה בטרן בהנחה שהקופה היא 160 ולי יש 150 נגיד,זה לא יביא אותי למצב מוזר בריבר כשאני עם 70 הקופה היא 320 ואם יגיע הצבע אני אצטרך לשלם כי אני אקבל יחס מצוין? זה יהיה 70 לתוך 390
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 18/01/2012 ב 11:31.

9. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    עמי, אני הייתי משלם ת'ריבר נראה לי. אבל קח בחשבון שאני דג בקאש.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

10. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי thedududu צפה בהודעה
    עמי, אני הייתי משלם ת'ריבר נראה לי. אבל קח בחשבון שאני דג בקאש.
    אוקיי,ומה ההסבר?

11. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    אוקיי,ומה ההסבר?
    בדרך כלל במשחקים ביתיים אני שיכור ואני בטילט אז אין מצב לקפל אסים. וחוצמזה אני חושב שיש סיכוי טוב שהוא לא תפס את הדרואו שלו וכל מה שנשאר לו הוא נסיון לקנות את הקופה.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

12. המשתמשים הבאים מודים ל nice pot על התגובה המועילה:

galz (18/01/2012)

13. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    תשפר את הסייזינג שלך וכל המשחק יהפוך להיות הרבה יותר פשוט (ורווחי).
    בנוסף למה שכבר אמרו, כמו שיארת את השולחן אני פותח פה פרי לפחות ל-12. אם תגיע בסוף ל-2-ווי במקום 3-ווי זה אחלה, ואם תגיע ל-3-ווי עם קופה יותר גדולה גם זה אחלה.

14. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    אוקיי אמרתי כ-קופה,לא בדיוק קופה.ולדעתי 55 זה קצת גבוה מדי ויש מצב שהטמבל יזרוק כי לשיטתו הוא השקיע רק 10 לא בטוח ששווה לו לשים עוד 45,ואז ברור שהטרן היה קל יותר.
    בכל אופן כל הבעיות ברורות לי ואם הייתי משחק את היד מושלם היא לא הייתה עולה,אז אני אשאל שוב,כפי ששוחק יש פולד בריבר?
    ולגבי לדחוף את הטרן כשזה בערך פוט סייז בט,אני לא יודע אם אני מקבל שם תשלום מוורס,אלא רק אם אני ביט.
    בוא נשאל אותך אחרת
    נבל א' עשה אובר קול בפלופ. עם Qx הוא עושה את זה? או רק עם FD/Combo Draw?
    בוא תחלק את זה. אם הוא עושה את זה גם עם Qx אתה חושב שהוא זורק לחצי או שני שליש קופה בטרן? הוא מודע לעובדה שאם אתה מהמר 2/3 קופה בטרן (נניח בערך 80) נשאר לך מאחורה בערך 120 והקופה היא 300? הוא זורק מלכה שאתה הולך ALL IN? אז למה אתה חושב שעם Qx (וביחוד עם קיקר גבוה) הוא זורק לPOT בטרן?
    בוא נניח ויש לו DRAW. אתה מהמר 2/3 טרן ונשאר שוב עם 120 וקופה של 300. מה אתה עושה על כל קלף שמשלים DRAW (ויש המון כאלו K/A/J/T/9, כל עלה). צק פולד? צ'ק קול?
    "

15. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    תשפר את הסייזינג שלך וכל המשחק יהפוך להיות הרבה יותר פשוט (ורווחי).
    בנוסף למה שכבר אמרו, כמו שיארת את השולחן אני פותח פה פרי לפחות ל-12. אם תגיע בסוף ל-2-ווי במקום 3-ווי זה אחלה, ואם תגיע ל-3-ווי עם קופה יותר גדולה גם זה אחלה.
    אקיי אני אחזור שוב בפעם הלא יודע כמה,ברור לי שהסייזינג היה לקוי,וזה גם לא קורה לי הרבה,פשוט לא יודע למה שיחקתי מהר ולא שמתי לב לגודל הקופה.
    יכול לקרות,לא? אני עדיין לא מכונה(בינתיים),וזה בטוח קורה רק לייב ולא אונליין.
    ברור לי שהסייזינג הרס השאלה אם יש לכם אפשרות לענות אס פלייד האם בריבר זה פולד/קול?
    תודה
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 18/01/2012 ב 11:50.

16. הסמל האישי של galz
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    762
    קיבל תודה 322 פעמים ב238 הודעות
    fold pre

17. המשתמשים הבאים מודים ל galz על התגובה המועילה:

guyfold (18/01/2012)

18. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    בוא נשאל אותך אחרת
    נבל א' עשה אובר קול בפלופ. עם Qx הוא עושה את זה? או רק עם FD/Combo Draw?
    בוא תחלק את זה. אם הוא עושה את זה גם עם Qx אתה חושב שהוא זורק לחצי או שני שליש קופה בטרן? הוא מודע לעובדה שאם אתה מהמר 2/3 קופה בטרן (נניח בערך 80) נשאר לך מאחורה בערך 120 והקופה היא 300? הוא זורק מלכה שאתה הולך ALL IN? אז למה אתה חושב שעם Qx (וביחוד עם קיקר גבוה) הוא זורק לPOT בטרן?
    בוא נניח ויש לו DRAW. אתה מהמר 2/3 טרן ונשאר שוב עם 120 וקופה של 300. מה אתה עושה על כל קלף שמשלים DRAW (ויש המון כאלו K/A/J/T/9, כל עלה). צק פולד? צ'ק קול?
    אני פירשתי את האובר קול שלו כפלאש דרו או קומבו דרו,כבר ראיתי אותו עושה את זה,ולא כקוין.
    קוין אני חשבתי שיש סיכוי שלדונקר יש בפלופ.
    כמו כן אני חושב שהימור גדול יותר הוא משלם בטרן עם דרו ולא עם קוין,כי הוא בכל זאת מודע לזה שיש סיכוי שאני אובר פייר.
    לגבי לשים לב,לא הם לא שמים לב לכלום,הם די מתים.
    כבר ראיתי מהם הכל,שמים 60% מהסטאק פרי עם אס זבל וזורקים לעשירית קופה או משלמים כל הדרך וזורקים כשנשאר להם איזה חמוצים והקופה ענקית.
    בקיצור חסרי תיאוריה

19. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    בנוסף יתכן שיש לו ג'קס או עשיריות והוא לוקח אותך לוליו בעקבות הצ'ק ריבר, או שיש לו נניח פוקט 7 או 8 ועכשו הוא חייב לבלף כי בשואו דאון הוא מפסיק ואתה זורק אס ערום. ומאוד הגיוני שהוא היה בדרואו כפי שכתבתי קודם. אז נראה לי שצריך לראות, במיוחד לאור סוג השחקן שהוא.

20. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,816
    במקור פורסם על ידי thedududu צפה בהודעה
    בנוסף יתכן שיש לו ג'קס או עשיריות והוא לוקח אותך לוליו בעקבות הצ'ק ריבר, או שיש לו נניח פוקט 7 או 8 ועכשו הוא חייב לבלף כי בשואו דאון הוא מפסיק ואתה זורק אס ערום. ומאוד הגיוני שהוא היה בדרואו כפי שכתבתי קודם. אז נראה לי שצריך לראות, במיוחד לאור סוג השחקן שהוא.
    הוא בחיים לא מהמר שם לווליו(לא שאני חושב שהוא יודע תמיד למה הוא מהמר) עם עשיריות/ג׳קס זה הרבה יותר מדי דק בשבילו.
    לגבי כל שאר מה שאמרת אני מסכים,אני אפרט בהמשך מה היה ומה עשיתי

21. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    -כמו כן לדעת מי שאמר להמר חצי קופה בטרן בהנחה שהקופה היא 160 ולי יש 150 נגיד,זה לא יביא אותי למצב מוזר בריבר כשאני עם 70 הקופה היא 320 ואם יגיע הצבע אני אצטרך לשלם כי אני אקבל יחס מצוין? זה יהיה 70 לתוך 390
    אז בוא תעשה חישוב פשוט:

הסתברות שלא בא צבע בריבר * סכום ששולם בטרן

הסתברות שלא בא בצע בריבר * כל מה שנשאר לך בסטאק (כי אתה לא מקפל)

תראה אם מקרה א. מכסה את ב. וזה בלי שבכלל שקללנו את המקרים (מעטים ככל שיהיו) שהוא מהמר עם WORSE

22. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (10)
    הודה
    1,257
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    יאללה אני מת לדעת מה עשית ומה היה לו!!

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלה כללית על מקרה ספציפי לגבי אסים בפלופ עם זוג בלוח
    על ידי ami1983 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב