200NL, גאט-שוט הופך לנאטס הופך לאמאל'ה, בלי עמדה, 200 ביבי דיפ

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 38
  1. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות

200NL, גאט-שוט הופך לנאטס הופך לאמאל'ה, בלי עמדה, 200 ביבי דיפ

נבל כבש מקסימום, והסיבה לישיבה שלי בשולחן. רץ על 52-26, AF=1.5, AFQ=42%, WTSD=22%, פותח מהיי-ג'ק 25% מהידיים שלו. סי-בט פלופ 23%, לא מאמין שיש לי תדמית מיוחדת בעיני החבוב.

מחשבות על כל הרחובות יתקבלו בברכה, מן הסתם עיקר הדגש על הטורן והריבר.

PokerStars - $2 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

BB: $115.04
    UTG: $324.34
    MP: $402.69
    CO: $398.83
    BTN: $226.50
    Hero (SB): $404.98

Hero posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: ($3.00) Hero has

fold, MP raises to $4.00, fold, fold, Hero calls $3.00, fold

Flop: ($10.00, 2 players)
    Hero checks, MP bets $6.00, Hero calls $6.00

Turn: ($22.00, 2 players)
    Hero checks, MP bets $12.00, Hero raises to $43.50, MP raises to $75.00, Hero raises to $174.70, MP calls $99.70

River: ($371.40, 2 players)
    Hero bets $220.28 and is all-in, MP calls $217.99 and is all-in

Hero shows (Straight, Jack High) (Pre 22%, Flop 24%, Turn 100%)
    MP shows (Two Pair, Queens and Jacks) (Pre 78%, Flop 76%, Turn 0%)
    Hero wins $804.58
    נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 05/03/2012 ב 21:57.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    באיזה שלב גאט שוט הופך לאופן אנדד?
    למה לא 4בט יותר גדול. הוא עשה לך 3 בט אתה חושב שהוא יקפל אם הרייז יהיה קצת יותר גבוה? נניח איזה 203 ככה? ועוד שחקן כזה פאסיבי..
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 29/02/2012 ב 17:44.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    +1 ל4בט יותר גדול

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    אגב לא ציינת מה גודל הסמפל, נתון מאוד חשוב
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

5. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    אני די כבש בקאש אבל בעין הבלתי מזויינת שלי עד הריבר שוחק מושלם. פרה ופלופ די סטנרטי, לדעתי ה4בט בטרן מספיק גדול (אם היית נותן יותר גדול והוא היה מקפל אולי היית נשאל מדוע 4בט כ"כ גדול), ולגבי הריבר, אולי הייתי הולך על ליין של צ'ק/קול, מכיוון שנפל גם סקרד קארד (אם הוא רדף לפלאש/סטרייט) הוא יכול להחליט להפוך את היד שלו לבלוף.
    בתכלס היד היחידה שאתה מפחד ממנה היא 10J, כי אם היה לו סט בטרן קשה לי להאמין שהוא לא ב-5בט שאב, וכל הקומבינציות של הזוגות האחרים בטרן מן הסתם לא כ"כ סביר שהוא משחק איתם מלכתחילה.
    אז אם בתרחיש הפאסימי (שהוא אכן על 10J), אתה ממילא משלם ומפסיד, עדיף כבר לשחק את התסריט האופטימי (שהוא רדף) מושלם.
    ולכן לדעתי יש להכין לו את הקרקע לבלוף ריבר ע"י צ'ק/קול.
    לפי התשלום בריבר אני מניח שאכן היה לו 10J, ולדעתי זה סתם קולר, זה לא מוכיח שהסייזינג של ה4בט לא מספיק, נהפוך הוא, סייזינג שכזה עוד משאיר לו את האופציה ל5בט שאב.
    קיצור לא יודע אם מה שכתבתי זה קישקוש או לא (אני שחקן קאש מופסד), אבל ככה נראה לי.

6. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    קיבל תודה 1,492 פעמים ב909 הודעות
    נראה כאילו שוחק טוב עד הריבר. בטרן 4בט יותר גדול הוא טוב אם יש לו סט, אבל לדעתי הוא משלם לך את ה4בט הקטן עם אובר-פר, ואולי היה זורק ל4בט גדול יותר. כלומר, השאלה היא האם הוא עושה לך 3בט עם אוברפר? ומה הריינג' שאתה מקצה לו ל3בט שם?
    אם אני צריך לנחש אז הריינג' שלו הוא משהו כמו KQ, J-10, כל הסטים, אוברפרס, סטרייט, ואולי גם A-J וK-J. וכל הזוגות. הוא ממשיך איתך עם מה? סטים הוא דוחף, כנ"ל סטרייטים (אני חושב, כבש אמרנו). אוברפרס, KQ, וזוגות ואולי ג'קס חזקים נשארו איתנו. בריבר הורדנו KQ (הוא לא היה משווה עם K היי אני חושב). מה נשאר: אוברפרס, פולהאוסים וטריפס עם אחלה קיקר. אגב, לדעתי הוא יכול לשחק אותו דבר בטרן גם J-9/J-8. אם הוא דג אגרסיבי. לא יודע. אני דוחף שם את הריבר כדי להוציא וואליו מהאסים שלו שלא יאמינו לך כך או כך. ואם הוא מראה לי פולהאוס אז מקיאים וממשיכים הלאה. אני לא מצ'קצק את הריבר, הוא מצ'קצ'ק מאחורה יותר מדי ידיים.
    השאלה היא האם יש לדג כזה באמת ריינג' כל כך רחב לעשות לך קול ל4בט?
    מה אתה חושב שהטווח שלו בקול בטרן?
    לא יודע. יד מוזרה. אם הוא יכול להשוות אותך אם כל הוואן פייר הנדס שלך בטרן, אז דחוף ריבר כל היום. אם אתה חושב שהמלחמה שלכם בטרן אומרת שיש לו זוגיים+ אז אתה בצ'ק פולד שם. לא יודע. סטרייטים הוא דוחף בטרן, בטח גם סטים. יד מוזרה.
    בכל מקרה, מול דג שמן אתה בקושי יכול לזרוק את הריבר (לא רק שהוא יכול לבלף שם עם KQ, הוא גם יכול להמר לוואליו כל ג'ק כשהוא חושב שהוא טוב), אז לפי זה דחיפה היא האופציה היחידה, ועדיפה על צ'ק קול.
    אני חושב שטרן סבבה (לתת לו חבל לתלות את עצמו, פלוס בכל מקרה אם הוא משווה 4בט בטרן אתם בסטק אוף). ריבר הייתי אומר שאב>צ'ק-פולד>צ'ק קול. יש בזה היגיון בכל מה שכתבתי?

7. המשתמשים הבאים מודים ל StopThreeBettingMe על התגובה המועילה:

Stasia42 (29/02/2012)

8. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (16)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    חוץ מ-4בט יותר גדול(אפשר לשקול כאן שאב נגד השחקן הזה) הייתי משחק באותה צורה.

9. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    אנשים כאן נטו לבוא בטענות לפור בט אבל גם זה רק בגלל שנפל עוד ילד , מה זה היה משנה אם היית מרביצ עוד 20 או לא , הדבר היחיד שהיה עושה הבדל זה שאב ואני לא חושב שזה היה מתאים כאן , מה שכן הדבר היחיד שאני שם אותו עליו שלא זוכה אותך כאן או ספליט זה מלך דמה פלאש דרואו או 9 דמה פלש דרואו , ככה שרק בשביל זה אני עושה כאן צאק בריבר . איך שאני מכיר אותך העלתה את הפוסט הזה כי הוא שילם לך בריבר עם זוג 9 אבל בכל זאת אני מצאק צאק את הריבר

עריכה - אולי שאב כן מתאים , לא יודע ..

10. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (17)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    wp imo.

11. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    חברים כמה הערות מהסבר הרקע על היד שאולי פספסתם...

AF=1.5, AFQ=42% ==== דג-מת-סופר-פאסיבי. הוא לא *דוחף* עלי שומדבר בטורן חוץ מאבסולוט סופר-נאטס, ובמקרה זה אצלי, ככה שיש לו 0 דחיפות בטורן על חזרה שלי.

לגבי אלו שאמרו שה4בט קטן מדי... אני הייתי ממליץ לבדוק שוב את הסייזינג שלכם באופן כללי, כי יכול להיות שיש לכם סוג של ליק. אחרי ה4בט שלי, לא משנה באיזה גודל (גם קליק-בק טוב מבחינתי, אבל נראה לדעתי קצת יותר חשוד מבחינת הדג) שימו-לב שהקופה כבר 380$, ונשאר 200 ומשהו מאחור... אתם באמת חושבים שעדיף לחזור יותר ואז הקופה תהיה קרוב ל400$, וישאר ~170$ מאחור.. מה ההבדל בכלל? ובכן, ההבדל הוא שאתם מקטינים את הקולינג-ריינג' שלו בטורן, ושוב, הבנאדם מגה-כבש, זה יכול להיות הבדל ע-צ-ו-ם.
    אם מישהו חושב אחרת, אשמח לשמוע הסבר ללמה הוא מעדיף 4בט יותר גבוה (מבחינת איזה ריינג'ים הוא מעיף/משאיר, דינמיקה וכו'..).

אחרי שניסגר על הטורן נעבור לדסקס את הריבר לעומק שוב, תזכרו שזה לא האגרו-דונק שאתם מכירים מפארטיות, אלא כבש מאד פאסיבי, רמז לריבר - הוא לא מרביץ שום יד, אני חוזר - ש-ו-ם יד שהיא לא פול האוס, ככה הטיפוס הזה (לא השחקן הספציפי, אלא סוג הכבש הספציפי) משחק.
    נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 29/02/2012 ב 21:22.

12. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (17)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי stasia צפה בהודעה
    חברים כמה הערות בסיסיות שאולי פספסתם...

AF=1.5, AFQ=42% ==== דג-מת-סופר-פאסיבי. הוא לא *דוחף* עלי שומדבר בטורן חוץ מאבסולוט סופר-נאטס, ובמקרה זה אצלי, ככה שיש לו 0 דחיפות בטורן על חזרה שלי.

לגבי אלו שאמרו שה4בט קטן מדי... אני הייתי ממליץ לבדוק שוב את הסייזינג שלכם באופן כללי, כי יכול להיות שיש לכם סוג של ליק. אחרי ה4בט שלי, לא משנה באיזה גודל (גם קליק-בק טוב מבחינתי, אבל נראה לדעתי קצת יותר חשוד מבחינת הדג) שימו-לב שהקופה כבר 380$, ונשאר 200 ומשהו מאחור... אתם באמת חושבים שעדיף לחזור יותר ואז הקופה תהיה קרוב ל400$, וישאר ~170$ מאחור.. מה ההבדל בכלל? ובכן, ההבדל הוא שאתם מקטינים את הקולינג-ריינג' שלו בטורן, ושוב, הבנאדם מגה-כבש, זה יכול להיות הבדל ע-צ-ו-ם.

אחרי שניסגר על הטורן נעבור לדסקס את הריבר לעומק שוב, תזכרו שזה לא האגרו-דונק שאתם מכירים מפארטיות, אלא כבש מאד פאסיבי, רמז לריבר - הוא לא מרביץ [B]שום[/B/] יד, אני חוזר - ש-ו-ם יד שהיא לא פול האוס, ככה הטיפוס הזה משחק.
    1. תפסיק להיות ריזולט אוריינטד.
    2. אל תפרסם יד אם כבר גיבשת דעה ואתה לא רוצה לשמוע דעות של שחקנים אחרים בעלי נסיון.

13. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    במקור פורסם על ידי easyway777 צפה בהודעה
    אנשים כאן נטו לבוא בטענות לפור בט אבל גם זה רק בגלל שנפל עוד ילד , מה זה היה משנה אם היית מרביצ עוד 20 או לא , הדבר היחיד שהיה עושה הבדל זה שאב ואני לא חושב שזה היה מתאים כאן , מה שכן הדבר היחיד שאני שם אותו עליו שלא זוכה אותך כאן או ספליט זה מלך דמה פלאש דרואו או 9 דמה פלש דרואו , ככה שרק בשביל זה אני עושה כאן צאק בריבר . איך שאני מכיר אותך העלתה את הפוסט הזה כי הוא שילם לך בריבר עם זוג 9 אבל בכל זאת אני מצאק צאק את הריבר

עריכה - אולי שאב כן מתאים , לא יודע ..
    בנאדם, יש לו אפס בלופים בריבר, אני לא צוחק...

14. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    1. תפסיק להיות ריזולט אוריינטד.
    2. אל תפרסם יד אם כבר גיבשת דעה ואתה לא רוצה לשמוע דעות של שחקנים אחרים בעלי נסיון.
    1. היכן בפוסט המצוטט הסקת שאני ריזולט אוריינטד, אשמח לשמוע.
    2. כל מה שאני רוצה זה לשמוע דעות שונות משלי, ולדסקס עליהן, בשביל זה אני מפרסם ידיים כרגע... ההיענות לא משהו לצערי, ויכול להיות שאני אעזוב את זה. שיהיה ברור שאני לא מתעסק בקקי של בראג-פוסטס.
    3. באופן כללי, חבל מאד על הגישה של רבים מהחברים הוותיקים בפורום, שיכולים לתרום רבות מנסיונם לאנשים פה, מתעסקים בשטויות של אגו במקום לדבר פרופר פוקר.
    נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 29/02/2012 ב 21:15.

15. המשתמשים הבאים מודים ל Stasia42 על התגובה המועילה:

nice pot (29/02/2012)

16. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    במקור פורסם על ידי StopThreeBettingMe צפה בהודעה
    נראה כאילו שוחק טוב עד הריבר. בטרן 4בט יותר גדול הוא טוב אם יש לו סט, אבל לדעתי הוא משלם לך את ה4בט הקטן עם אובר-פר, ואולי היה זורק ל4בט גדול יותר. כלומר, השאלה היא האם הוא עושה לך 3בט עם אוברפר? ומה הריינג' שאתה מקצה לו ל3בט שם?
    אם אני צריך לנחש אז הריינג' שלו הוא משהו כמו KQ, J-10, כל הסטים, אוברפרס, סטרייט, ואולי גם A-J וK-J. וכל הזוגות. הוא ממשיך איתך עם מה? סטים הוא דוחף, כנ"ל סטרייטים (אני חושב, כבש אמרנו). אוברפרס, KQ, וזוגות ואולי ג'קס חזקים נשארו איתנו. בריבר הורדנו KQ (הוא לא היה משווה עם K היי אני חושב). מה נשאר: אוברפרס, פולהאוסים וטריפס עם אחלה קיקר. אגב, לדעתי הוא יכול לשחק אותו דבר בטרן גם J-9/J-8. אם הוא דג אגרסיבי. לא יודע. אני דוחף שם את הריבר כדי להוציא וואליו מהאסים שלו שלא יאמינו לך כך או כך. ואם הוא מראה לי פולהאוס אז מקיאים וממשיכים הלאה. אני לא מצ'קצק את הריבר, הוא מצ'קצ'ק מאחורה יותר מדי ידיים.
    השאלה היא האם יש לדג כזה באמת ריינג' כל כך רחב לעשות לך קול ל4בט?
    מה אתה חושב שהטווח שלו בקול בטרן?
    לא יודע. יד מוזרה. אם הוא יכול להשוות אותך אם כל הוואן פייר הנדס שלך בטרן, אז דחוף ריבר כל היום. אם אתה חושב שהמלחמה שלכם בטרן אומרת שיש לו זוגיים+ אז אתה בצ'ק פולד שם. לא יודע. סטרייטים הוא דוחף בטרן, בטח גם סטים. יד מוזרה.
    בכל מקרה, מול דג שמן אתה בקושי יכול לזרוק את הריבר (לא רק שהוא יכול לבלף שם עם KQ, הוא גם יכול להמר לוואליו כל ג'ק כשהוא חושב שהוא טוב), אז לפי זה דחיפה היא האופציה היחידה, ועדיפה על צ'ק קול.
    אני חושב שטרן סבבה (לתת לו חבל לתלות את עצמו, פלוס בכל מקרה אם הוא משווה 4בט בטרן אתם בסטק אוף). ריבר הייתי אומר שאב>צ'ק-פולד>צ'ק קול. יש בזה היגיון בכל מה שכתבתי?
    אני חוזר בי מהרצון לדיון על הריבר, כי תכל'ס רשמת את כל המחשבות שלי (חוץ מענייני ההרבצות שלו בריבר, שוב, מהיכרות עם טיפוס הכבש-הפאסיבי, אפילו ג'ק הוא לא מרביץ שם, אולי 40$ כזה)

אם מישהו לא מסכים עם הפוסט שלו אשמח לשמוע נימוקים (באמת אשמח).

17. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    אגב לא ציינת מה גודל הסמפל, נתון מאוד חשוב
    שאלה מתוך סקרנות - מבחינתך יש הבדל בין סמפל של 100 ידיים, לסמפל של 10,000 ידיים, כשמדובר בסוג השחקן הזה, בייחוד בימינו, כשהPTR גלוי לעין כל...? היית משחק בצורה שונה את היד אם הנתונים שציינתי הם על 100 ידיים או על 10,000 ידיים?

18. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (17)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי stasia צפה בהודעה
    1. היכן בפוסט המצוטט הסקת שאני ריזולט אוריינטד, אשמח לשמוע.
    2. כל מה שאני רוצה זה לשמוע דעות שונות משלי, ולדסקס עליהן, בשביל זה אני מפרסם ידיים כרגע... ההיענות לא משהו לצערי, ויכול להיות שאני אעזוב את זה. שיהיה ברור שאני לא מתעסק בקקי של בראג-פוסטס.
    3. באופן כללי, חבל מאד על הגישה של רבים מהחברים הוותיקים בפורום, שיכולים לתרום רבות מנסיונם לאנשים פה, מתעסקים בשטויות של אגו במקום לדבר פרופר פוקר.
    (כל תגובה בהתאם למספר שאתה רשמת)
    1. חלק מהדברים שאתה רושם והצורה בה אתה מתנסח הם בגדר הצבת עובדה, שבפועל היא לא נכונה לטעמי (אלא אם כן אתה יודע את התשובה). משפטים כמו "רמז לריבר - הוא לא מרביץ [B]שום[/B/] יד, אני חוזר - ש-ו-ם יד שהיא לא פול האוס, ככה הטיפוס הזה משחק." אינם נכונים לטעמי. לא ניתן ונכון לעשות הכללה שכזו.
    2. אני כמעט ולא הגבתי על היד, אבל שחקנים כמו ווריוור, שהוא בעל נסיון רב, הגיבו, ואתה שללת את מה שהם רושמים בהרף עין, וחבל.
    3. אם תפתח את האוזניים, תגיב בצורה מכובדת וראויה, ולא בצורה חד משמעית ללא אוזן קשבת לדעות אחרות, תוכל לפתח דיון רציני בו כולם ילמדו.
    4. איחלתי לקצין בהצלחה.

19. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (17)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    אני די כבש בקאש אבל בעין הבלתי מזויינת שלי עד הריבר שוחק מושלם. פרה ופלופ די סטנרטי, לדעתי ה4בט בטרן מספיק גדול (אם היית נותן יותר גדול והוא היה מקפל אולי היית נשאל מדוע 4בט כ"כ גדול), ולגבי הריבר, אולי הייתי הולך על ליין של צ'ק/קול, מכיוון שנפל גם סקרד קארד (אם הוא רדף לפלאש/סטרייט) הוא יכול להחליט להפוך את היד שלו לבלוף.
    בתכלס היד היחידה שאתה מפחד ממנה היא 10J, כי אם היה לו סט בטרן קשה לי להאמין שהוא לא ב-5בט שאב, וכל הקומבינציות של הזוגות האחרים בטרן מן הסתם לא כ"כ סביר שהוא משחק איתם מלכתחילה.
    אז אם בתרחיש הפאסימי (שהוא אכן על 10J), אתה ממילא משלם ומפסיד, עדיף כבר לשחק את התסריט האופטימי (שהוא רדף) מושלם.
    ולכן לדעתי יש להכין לו את הקרקע לבלוף ריבר ע"י צ'ק/קול.
    לפי התשלום בריבר אני מניח שאכן היה לו 10J, ולדעתי זה סתם קולר, זה לא מוכיח שהסייזינג של ה4בט לא מספיק, נהפוך הוא, סייזינג שכזה עוד משאיר לו את האופציה ל5בט שאב.
    קיצור לא יודע אם מה שכתבתי זה קישקוש או לא (אני שחקן קאש מופסד), אבל ככה נראה לי.
    קישקוש בלבוש
    צ'ק קול זה המהלך הכי גרוע שאפשר לעשות בריבר - אנחנו מפסידים בכל מקרה לידיים יותר טובות, ומאבדים ואלו מול ידיים פחות טובות
    שאב ריבר, WP, כנראה UL

20. המשתמשים הבאים מודים ל בומבה על התגובה המועילה:

Stasia42 (29/02/2012)

21. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    (כל תגובה בהתאם למספר שאתה רשמת)
    1. חלק מהדברים שאתה רושם והצורה בה אתה מתנסח הם בגדר הצבת עובדה, שבפועל היא לא נכונה לטעמי (אלא אם כן אתה יודע את התשובה). משפטים כמו "רמז לריבר - הוא לא מרביץ [B]שום[/B/] יד, אני חוזר - ש-ו-ם יד שהיא לא פול האוס, ככה הטיפוס הזה משחק." אינם נכונים לטעמי. לא ניתן ונכון לעשות הכללה שכזו.
    2. אני כמעט ולא הגבתי על היד, אבל שחקנים כמו ווריוור, שהוא בעל נסיון רב, הגיבו, ואתה שללת את מה שהם רושמים בהרף עין, וחבל.
    3. אם תפתח את האוזניים, תגיב בצורה מכובדת וראויה, ולא בצורה חד משמעית ללא אוזן קשבת לדעות אחרות, תוכל לפתח דיון רציני בו כולם ילמדו.
    4. איחלתי לקצין בהצלחה.
    אענה בקצרה כי אני מתבאס לחפור פה על דברים שהם לא נטו-פוקר, מרגיש עם עצמי קצת חנון
    כל פוסט שאני מעלה נרשם בהתחלה שאשמח לשמוע מגוןן דעות שונות משלי ונימוקים, אני מאמין שרק ככה אני אישית (אגואיזם) אוכל לקדם את המשחק שלי. מן הסתם יש לי דיעה על היד כי שיחקתי אותה וחשבתי עליה בעצמי, עם עצמי, תוך כדי היד וגם קצת אחרי. יש לי טיעון מנומק לכל מהלך שאני עושה, אבל אני לרגע לא טוען שכל המהלכים שלי אופטימליים, בייחוד בידיים שהן ״דיפ״. אני אהיה סופר-מבסוט לשנות את דעתי בנוגע ליד ששיחקתי, כי זה מראה על התקדמות ושיפור. בתור דוגמא - היד עם ה״KQhh" שהעליתי, לאחר תום הדיון החלטתי שהרבצתי נמוך מדי בריבר, ולהבא הטעות הזאת לא תיקרה.
    תודה לכם פוקר-לנד

22. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    1,256
    אני לא מבין , אם אתה כזה בטוח שהוא מרביצ רק פול אז קודם כל שאב בטרן הופך להיות טוב וצאק פולד בריבר זה גם אחלה מהלך..

צאק פולד בריבר כשאתה יודע שהוא מרביצ רק פולים זה מהלך מאוד מרוויח , באומהה זה המהלך היחיד , קשה ליישם אותו בהולדם אבל אם זה המצב , זה עילוי לשחק את זה ככה
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 29/02/2012 ב 22:32.

23. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    1,256
    במקור פורסם על ידי tzahi2008 צפה בהודעה
    קישקוש בלבוש
    צ'ק קול זה המהלך הכי גרוע שאפשר לעשות בריבר - אנחנו מפסידים בכל מקרה לידיים יותר טובות, ומאבדים ואלו מול ידיים פחות טובות
    שאב ריבר, WP, כנראה UL
    קישקוש בלבוש , אין יותר אומנות מזה אם אתה בטוח שהוא מרביצ רק פולים . דרך אגב אם אתה אומר שהוא מרביצ רק פולים ולא מאמין בזה זה ליק רציני בדיבור שלך..

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הרגע הזה שהקוואן הופך לבינלאומי- תרד אתגר 2014
    על ידי timorm1 בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 1544
    הודעה אחרונה: 26/10/2014, 21:02
  2. 200NL, כ 150ביבי דיפ, קוואדס בפלופ אחרי קול ל3בט בלי עמדה.
    על ידי Stasia42 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 26/03/2012, 01:51
  3. 200NL, טופ-פייר+אופן אנדד, בלי עמדה, 200 ביבי דיפ, אחרי 3בט
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 29/02/2012, 16:22
  4. 200NL, פלאש דרואו בפלופ הופך לפלאש נמוך בטורן, עם עמדה, 270 ביבי דיפ, אחרי 3בט
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 26/02/2012, 18:06
  5. סאנדיי מיליון, TPGK הופך לNFD וGS בטרן
    על ידי GoodStoryBro בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 01/02/2011, 21:23

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

גאט שוט

משחק גאט

מיקום בשולחן פוקר גאט שוט

גאט המשחק