זקוק לעצה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-2 מתוך 2
  1. הסמל האישי של ariel
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    6
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

זקוק לעצה

שלום לכולם,
    אני קורא כאן באתר כבר כמה חודשים ואני חייב לומר שאני ממש נהנה ומפיק הרבה ממה שראיתי.

אני משחק פוקר בערך כשנתיים, נחשפתי לעולם הפוקר כשגרתי בפנמה שם זה סצנה מאוד נחשבת.
    אחרי שבוע של משחק טורנירים קטנים בהם היה לי ידע מוגבל ביותר(מה שאיפשר לי כנראה לנצח 3-4 טורנירים בגלל שיקולים לא נכונים והמון מזל) התחלתי ללמוד ולהבין יותר ויותר, וזהו זו הייתה אהבה ממבט ראשון.
    אני לא נהנה ממשחק און ליין בכלל משום מה, אני כנראה פרנואיד מידי כדי להאמין שזה לא מכור, לאור החדשות כאן ובכלל מה שאני קורא שלא סתם אני פרנואיד.
    בכל מקרה מאז שחזרתי לארץ ובשנה וחצי האחרונות אני משחק אחת לשבוע משחק חברי, עד לפני שנה רק טורניר קטן של 50 ש"ח שאחרי חודש וחצי התחלתי לקחת 80% מהפעמים כסף (המון סבלנות בלי מהלכים מיותרים).
    בשנה האחרונה התחלנו לשחק קאש BI 100 בליינדים 1-1 כשהתחלנו לשחק הייתי מאוד מפוחד והפסדתי כסף אך הייתי נחוש ללמוד ולהשתפר, וזה היה בהחלט במסגרת הוצאות שאני יכול להרשות לעצמי.
    אחרי חודשים של הפסד שכמובן הגבלתי את עצמי לגג 200 ש"ח בערב, למדתי קצת גם את יושבי השולחן גם את טקטיקת הקאש שהיא שונה בתכלית מטורנירים אליהם הייתי רגיל. התחלתי לצאת או ברווח קטן או לא מופסד.
    בחודשים האחרונים אני מראה גרף שיפור ממש גבוה הבעיה היא שאני יושב בשולחן שכולם רו"ח כלכלנים או בעלי תארים רבים שכוללים מתמטיקה מורכבת בעוד שאני לא טוב בחישובים במיוחד תחת לחץ. אז אני לוקח לי את הזמן וזה לרוב מציק לשאר החבר'ה, לא שזה עוצר אותי מלקחת את הזמן כי בכל זאת מדובר בכסף!!!
    אני מרגיש שהשיפור שלי טוב אך יש מושגים שאני לא מכיר ומהלכים שאני קורא כאן שאני קצת מתקשה איתם, שקלתי לקחת קורס אך המחיר הוא מוגזם לטעמי, קראתי 2 ספרים הספר הירוק והספר שלגאס הנסון(שהוא לא ממש רלוונטי למשחק קאש). אני נחוש להשתפר עוד ואני קורא המון בנושא אך הספרות בעיברית כמעט ולא קיימת לצערי והניתוחים הסטטיסטים לפעמים בספרים לא ממש מדברים אלי.
    שיחקתי כמה פעמים בחו"ל הייתי בורנה שם הפסדתי קצת כסף והרגשתי כמו כבש אמיתי, לפני 10 חודשים הייתי בווגס בגולדן נאגט היוני היו המון טרנירים ופרירולים שיחקתי בעיקר בטורנירים הקטנים שבהם הלך לי לא רע אבל לא מזהיר. בשולחנות הקאש 1-2 הרגשתי כמו כבש מוחלט והקפדתי להגביל את עצמי כדי לא לפגוע ב BR שלי .

רציתי לבקש עצה איך אני יכול להשתפר עוד,בנוסף אני טס לארה"ב ואני אהיה בווגאס בעוד חודש וחצי שוב ורציתי עצות איפה אני יכול לשחק כדי לא להיתקל בהרבה גריינדרים, איפה יש שולחנות קטנים שבהם אוכל להיות ריווחי בלי להפסיד סכומים מטורפים????
    אני פחות חושש להפסיד אבל שואף להשתפר ולהפוך לריווחי בתווך השנה הקרובה.
    כמו כולם גם אני חולם על לשחק פוקר למחייתי כמובן שברור לי שזה רחוק מאוד כרגע......

רפי קראתי את כל הבלוג שלך אתה אדיר בנאדם חי את החלום וכותב בחסד עליון, בכל מקרה אני מתכננן לכתוב בלוג על כל הנסיעה שלי לווגאס כאן ולשתף ולהתייעץ.
    אם מישהו יכול להמליץ לי על חומר קריאה ושיטות לחישוב אחוזים בלי להיכנס לטנק לחצי שעה אני אשמח

תודה לכולם
    ביי בנתיים

2. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (16)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    כנס למחשבון פוקר ותריץ כמה מצבים בסיסיים ותזכור אותם בע"פ. (פלאשדרואו פלופ/טרן עם/בלי אובר קארדס, מירוץ של שני קלפים גבוהים נגד שנים נמוכים, או נניח AJ נגד K9, וכו') ובאופן כללי די נחמד לדעת לחשב אאוטים אפילו ברמה בסיסית (אל תשכח להפחית מהם הערכה לסיכוי שאתה משתפר רק כדי להפסיד ליד גדולה יותר), בגדול יש לך טיפה יותר משני אחוז לכל אאוט.
    אם אתה לא ממש סגור על המשחק שלך וחושב שאולי אתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר פוקרוויז, עדיף לך לנקוט באסטרטגיה טייטית שתמנע ממך להסתבך במלא ספוטים דקים שאתה לא סגור עליהם, ושעדיין תשאיר לך סיכוי טוב לצאת ברווח אם הידיים הגדולות יתחברו.
    אני הייתי ממליץ לך גם לפתוח את הקליינט של פוקרסטארס, לפתור איזה שני שולחנות 25-50, ופשוט לצפות איזה כמה שעות בתותחים הכבדים משחקים, להזיק זה לא יכול.
    מומלץ גם להתנסות במשחקי 0.01/0.02 בסטארס. בגדול, ככל שאתה יותר חלש עקומת הלימוד תלולה יותר, וחבל שלא תצבור כמה אלפי ידיים נוספות של שפשוף לפני שאתה מתיישב בשולחנות עם כסף משמעותי.

נושאים דומים

1. לא בטוח הפורום הנכון, אבל אשמח לעצה..
    על ידי Nimrodra בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 28/12/2013, 16:22
  2. זקוק לעזרה
    על ידי yossi.b בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 06/11/2013, 11:53
  3. זקוק לעזרה בהתקנת HM
    על ידי matusasu בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/01/2012, 12:29
  4. זקוק לעצה - Full Tilt Cashout Tournaments