האישה לא מבינה...

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 106
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    9
    קיבל תודה 17 פעמים ב17 הודעות

האישה לא מבינה...

טוב חבר'ה... אני פונה אליכם פה בסיפור די אישי לגבי חיי האישיים מאחורי הפוקר, ואשמח לכמה טיפים או עיצות טובות.

אז ככה, יש לי חברה כבר שנתיים שאני מאוד אוהב ואני באמת רואה אותנו ביחד לכל החיים, קיימת רק בעייה אחת, היא ממש אבל ממש לא אוהבת את הפוקר.

עד היום, ההסכם היה בינינו שאנחנו מדברים על הכל, אבל הכל, חוץ מ - פוקר. שום מילה על זכיות/הפסדים, איך היה? וטורנירים חיים או אונליין.
    למה? פשוט מאוד... שום תירוץ ושום קבלה לא תתקבל, כל עוד המשחק הזה לא חוקי בארץ, היא רואה את זה כמעשיי עבריינים.

אין מה לעשות, היא מושפעת מהחדשות, העיתונים, הדיעות הקדומות וכו' וכו'...

לאחרונה, הדבר יצר משבר קשה מאוד בקשר שלנו, שאני מאוד מאוד מעוניין שיימשך.
    פתחנו קצת את "הקלפים" ודיברנו על הנושא, הדיעה שלה... נשארה אותו דבר, אפילו כשהראיתי לה את "הקבלות" על הרווחים שעולים על פי 3 מההכנסה שלי בעבודה הרשמית.

מחפש עיצות? איך אתם התמודדתם עם זה?
    אולי איזה סרט כזה שנותן אור חיובי?
    כל דבר יהיה טוב...

תודה.

2. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות
    תעברו יחד לניו-יורק/וגאס/לונדון/צ'כיה וכו... כל מקום בו זה חוקי.
    שם לא תהיה "עבריין".
    עד אז תראה לה שאתה מתחשב ומשחק בעיקר ברשת ופחות משחקים חבריים.

3. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    איייייי סיפור מוכר וידוע...
    אתה יודע איזה מלחמות היה לי ? כל פעם שהייתי הולך לשחק זה היה סדום ועמורה
    ניסיתי ללמד אותה לשחק (שאולי תתחבר קצת אני יודע) ולהסביר לה שזה לא סתם הימורים כמו רולטה, ושיש רווחים מאחורה, בדיוק כמו שאתה מתאר. ולא יעזור כמה שהסברתי שהפארטיות זה לא עבריינים אלא סתם אנשים כמוני וכמוך (אולי קצת יותר דבילים וכבשיים.. לא עזר..
    מתישהו בשלב מסוים היא הבינה שאני לא הולך לוותר על הפוקר והשלימה עם הכמות שעות פוקר שאני נותן (שזה משהו כמו פעם,פעם וחצי בשבוע לייב ואולי 10 שעות בחודש אונליין), סוג של באתי לקראתה ואני משחק פחות ממה שהייתי משחק אם הייתי רווק (מצד שני לפעמים זה דווקא טוב שלא משחקים פוקר 100 אחוז מהזמן). אין איזה סוג של אמצע הדרך שאתם יכולים להפגש ? סוג של תראה לה שאתה בא לקראתה
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

4. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    אין לך כול כך מה לעשות אפשר להבין למה היא חושבת שהימורים זה דבר מלוכלך הוציאו לזה שם מאוד רע בישראל
    עכשיו אתה משחק פוקר באינטרנט או לייב כי בתכל'ס במחשב אתה יכול לשחק במינון נמוך יחסית

5. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    לי יש בדיוק אותה בעיה, גם חברה של שנתיים, אבל מה שמפריע לה זה לא המשחק כמו הזמן שאני משקיע בו.
    היא הייתה איתי בשתי תקופות שהייתי מורווח בהרבה וכשהפסדתי הרבה, והיה לה מאוד קשה לעבור יחד איתי את התקופה הזאת.
    היא אמרה לי שאין מצב שהיא תיתן לי לשחק אם ונהיה ביחד עוד כמה שנים טובות ונחשוב על משפחה,
    וזה מלחיץ כי.. לא יודע אם אני יכול להשתחרר מהמחלה הזאת...
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

6. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    אני לא בטוח לגבי סרט, אולי זה יעזור תנסה את "the grand". בכל מקרה יש לי רעיון אחר.
    נסה למצוא קטעים של ריי רומנו (ריימונד) וג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג' מסיינפלד) ב - WSOP, שני אנשים שאף אחד לעולם לא יחשוד שהם עבריינים. תראה אם היא מוכנה לקרוא את הכתבה הזו, שמסבירה שהמשחק הוא נחלת הכלל וממש לא שייך לעולם התחתון.
    פוקר כוכבים על אף הזוועה שבו גם יכול להראות שהמשחק שייך לכולם, נסה למצוא פרקים בלי אייל גולן ועם גורי אלפי, רועי לוי וחננות בסגנון הזה.
    מקווה שזה יעזור במשהו, נשמע לי שאתה מאוד רוצה שזה יעבוד. בהצלחה.

7. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    שתי שיטות-
    1. פנק אותה במתנות מהכסף שאתה מרוויח
    2. פרוס לה את השטרות מרווחים על השולחן

כשאתה מראה כמות של כסף או משהו שווה ערך כספי לבן אדם, אם זו חברה, הורים או משפחה, הפיות נסגרים. לא משנה כמה חומריים או רוחניים הם.

8. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

mrwhat (03/08/2010)

9. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    9
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    אני לא בטוח לגבי סרט, אולי זה יעזור תנסה את "the grand". בכל מקרה יש לי רעיון אחר.
    נסה למצוא קטעים של ריי רומנו (ריימונד) וג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג' מסיינפלד) ב - WSOP, שני אנשים שאף אחד לעולם לא יחשוד שהם עבריינים. תראה אם היא מוכנה לקרוא את הכתבה הזו, שמסבירה שהמשחק הוא נחלת הכלל וממש לא שייך לעולם התחתון.
    פוקר כוכבים על אף הזוועה שבו גם יכול להראות שהמשחק שייך לכולם, נסה למצוא פרקים בלי אייל גולן ועם גורי אלפי, רועי לוי וחננות בסגנון הזה.
    תודה שי,

קראתי את הכתבה, היא באמת מראה שמדובר בנחלת הכלל, אבל עדיין, אני רוצה להוציא אותה מן הראש הזה של "הימורים" אלא יותר לראש של "השקעה עם תוחלת חיובית"

גם תוכנית כמו "פוקר כוכבים" מעבירה קונספט שלילי ממה שאני מעוניין, המשחק נטול בסיס הגיוני, וכשאתה רואה שאיזושהיא "פרחה" מנצחת שם את כולם כשאין לה בעצם מושג מה יש לה ביד, זה רק מדגיש את אלמנט המזל - ומדגיש את קונספט "ההימורים".

ואני אישית בתור בנאדם עם ראש על הכתפיים ממש לא אוהב את קונספט ההימור, בחיים לא תיראה אותי שם לוטו, טוטו, ווינר, חיש גד, מכונות הימור וכל היוצא בזה... אני לא משחק בשביל הריגוש או האדנלין, וזה רוח הדברים שאני מעוניין להעביר לה.

היא רואה שאני קורא ספרים, רואה תוכניות, מקשקש פה בפורום על "אסטרטגיות"... ובקיצור, לוקח את העיניין בצורה רצינית ומקצועית. וזה עדיין לא ממש עוזר...

אשמח, אם תוכל להביא לי כמה כתבות/סרטונים/תוכניות אשר מעבירים את המסר שאני מעוניין בו.

שיפיט,
    עשיתי את זה כבר, זה לא עובד, היא טענה שהכסף הזה הוא "קללה", וכסף אמיתי משיגים בעבודה "אמיתית".

תודה.

10. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    24
    קיבל תודה 25 פעמים ב21 הודעות
    אני חושב שאפשר לחזק את שיפיט,אבל מעבר לכך,אני עם חברה קצת יותר וותיק מעל 4 וחצי
    שנים, וכן הבעיתיות הכי גדולה זה ברגעים הקשים כשאתה בטילט,או שנשברת ואז לך
    תדבר עם חברה שלך על איזה יופי התלבשה דנה לבת מצווה..
    בכל מקרה ההצעה שלי היא כזו,אני הצלחתי למצוא איך לשלב בזמנו ואיך לעשות הכל,שפוקר
    לא יפגע ולא לרגע אפילו בקשר שלי איתה והיא לא תפגע לרגע בטורניר וכד'

11. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    תעבור על הסרטונים כאן, חלק גדול מהם מדבר על משמעות היכולת מול המזל לטווח הארוך בפוקר.
    http://www.youtube.com/user/PostOakBluff

(מנהלי הפורום: הוספתם פיצ'ר חדש שההודעות של דרים לא-גיק אוטמטית עוברות לסוף כי הוא במילא יגיב אחרון? כי יש אחרי פוסט שלו שכבר ראיתי לפני שפירסמתי. מוזר)
    נערך לאחרונה על ידי shing; 03/08/2010 ב 01:36.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    9
    אהבתי את הבלוג של לדרר...

http://www.youtube.com/user/PostOakB.../1/y9BYcTYFjkc

13. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    9
    אהבתי את הבלוג של לדרר...

http://www.youtube.com/user/PostOakB.../1/y9BYcTYFjkc

14. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    188
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    חח הרגתה אותי בלי אייל גולן וגורי אלפי חחח חזק
    בלי שום קשר רוב המפורסמים בארץ משחקים פוקר אם חברים כמו עידו רוזנבלום דור דניאל זיו מהישרדות וכול מיני חולדות למינהם

''בארץ עוד לא תמצאו הרבה שחקנים שהחליטו שזה משלח ידם. לעומת זאת, באמריקה רבים עזבו את עבודות היום שלהם בשביל הסיכוי להתעשר מיד או לפחות להתעשר מעיסוק מהנה יותר מעבודת ה־9:00–17:00 המסורתית. ''

15. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    188
    נראה לי לחצתי על משהו למה אני האחרון תמיד חחח נראה לי עשו שאני תמיד יגיב בסוף חחח

16. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (19)
    הודה
    5,829
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    במקור פורסם על ידי dohgg צפה בהודעה
    טוב חבר'ה... אני פונה אליכם פה בסיפור די אישי לגבי חיי האישיים מאחורי הפוקר, ואשמח לכמה טיפים או עיצות טובות.

אז ככה, יש לי חברה כבר שנתיים שאני מאוד אוהב ואני באמת רואה אותנו ביחד לכל החיים, קיימת רק בעייה אחת, היא ממש אבל ממש לא אוהבת את הפוקר.

עד היום, ההסכם היה בינינו שאנחנו מדברים על הכל, אבל הכל, חוץ מ - פוקר. שום מילה על זכיות/הפסדים, איך היה? וטורנירים חיים או אונליין.
    למה? פשוט מאוד... שום תירוץ ושום קבלה לא תתקבל, כל עוד המשחק הזה לא חוקי בארץ, היא רואה את זה כמעשיי עבריינים.

אין מה לעשות, היא מושפעת מהחדשות, העיתונים, הדיעות הקדומות וכו' וכו'...

לאחרונה, הדבר יצר משבר קשה מאוד בקשר שלנו, שאני מאוד מאוד מעוניין שיימשך.
    פתחנו קצת את "הקלפים" ודיברנו על הנושא, הדיעה שלה... נשארה אותו דבר, אפילו כשהראיתי לה את "הקבלות" על הרווחים שעולים על פי 3 מההכנסה שלי בעבודה הרשמית.

מחפש עיצות? איך אתם התמודדתם עם זה?
    אולי איזה סרט כזה שנותן אור חיובי?
    כל דבר יהיה טוב...

תודה.
    אחי אני ממש ממש מבין את הבעיות שלך.גם אני עם חברה 4 וחצי שנים שפשוט שונאת פוקר וכל מה שקשור לזה.עדיין לא פתרתי את הבעיה אבל אני יודע שלה מפריעה ההתעסקות הרבה שלי בזה,שאני מדבר על זה וחושב על זה המון,וגם הסיכון של הכסף שהיא לא מוכנה לקבל אותו.
    אני הגעתי איתה למעיין הסכם שאני משחק רק פעם בשבוע עם חברים לא יותר מזה ובאינטרנט כשיש זמן.אבל רבנו על זה המון בעבר כי היא טענה שהתנהגתי כאילו הפוקר חשוב לי יותר ממנה ואני משקיע בזה זמן מוגזם.בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואל תשכח שעם כל האהבה לפוקר ותאמין לי שאני מאוהב בפוקר החברה/אישה לעתיד היא הרבה יותר חשובה וחבל בגלל פוקר להרוס קשר.אפשר להגיע לעמק השווה.אני פשוט כבר נמצא במצב שהשנאתי עליה את הפוקר בגלל שהתנהגתי לא בסדר והייתי אובססיבי אבל אני מקווה שאתה במצב יותר טוב... בהצלחה

17. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    אני חושב שזה נושא מאוד רציני ומצדיק התייחסות רצינית.
    העיניין הוא שחברה שלך מסתכלת מבחוץ, ואולי מרוב שהיית באקו-סיסטם של פוקר הרבה זמן, יש דברים שאתה אולי פשוט לא רואה.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה שחקן טוב ומרוויח בטווח הארוך. היכולת האנליטית שלך יחד עם ההתמדה שבלמידה, ניתוח והסקת מסקנות ואפילו ניצול יחסי האנוש הטובים עם שחקנים אחרים מאפשרים לך את הedge על שחקנים שעושים יותר טעויות ממך.
    לך, בתור אדם, יש תכונות של מצליחן. אדם שמסוגל להתמיד, להתקדם ולהצליח בתחום אותו הוא בחר. ועוד בחרת בתחום ריאלי, תחרותי ועם צורך בלימוד והשתפרות מתמידים. חברה שלך רואה את התכונות הללו.

העיניין הוא, שבחרת בתחום הכי לא רווחי בעולם בערך.
    לא מתעשרים מפוקר. יש את הבודדים והלא רלוונטיים, וגם הרווחים נטו שלהם הם ממש לא להיט.

לעומת זאת, אפילו בישראל, לאיש הייטק או עורך דין או אדריכל טוב בגיל 35 יכולים להיות בקלות נכסים בשווי מעל 5 מיליון שקל. אני לא מדבר על החריגים. אני מדבר על מיינסטרים+, אנשים מצליחים, מתמידים, שהרוויחו את התנאים וההצלחות שלהם בצורה סבירה וכשכירים בחברות נכונות והשקעות נכונות של כספם באפיקים נורמליים.
    אנשים מצליחנים באמת, שסביר להניח שלקחו סיכון עסקי כלשהן, ושיש סיכוי טוב שאתה יכול להיות ביניהם, מרוויחים משמעותית יותר.

התחום שבו אתה עוסק, אין בו שום כבוד. אתה לא יוצר דבר. אתה לא עוזר לאיש. אתה אפילו לא מסעדן או בעל סופרמרקט שעושה את הפדיון 40K שלו ביום ומשרת אנשים בשכונתו. לא מהנדס שיוצר מוצרים או רופא שעוזר לאנשים או אפילו נגר שיוצר דברים במו ידיו. אין לך שום תפוקה.
    מה שאתה עושה בשורה התחתונה לא עוזר לאף אחד, לא מייצר שום דבר, ויש לו אפס השפעה על העולם.

זה כיף להתגאות במה שבן\בת זוג שלך עושה למחייתו\ה. בהשגים שלו\ה, בדרך בה הוא נתפס בחברה ובכך שעבודתו משפיע בצורה חיובית על חייהם של אנשים אחרים.
    היא יודעת שאתה, למרות היותך מצליחן, בוחר במסלול שלתמיד ימנע זאת ממנה.

My 2c
    Lol Hadookaments

18. 7 המשתמשים הבאים הודו לAnderson על ההודעה המועילה:

AMEDINATI (03/09/2010), ami1983 (03/08/2010), BarMenham (26/05/2011), david_moshko (03/08/2010), jhonst5 (03/08/2010), RotemK (05/08/2010), yarontr (03/08/2010)

19. זוג

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    13
    קיבל תודה 10 פעמים ב10 הודעות
    העיניין הוא שחברה שלך מסתכלת מבחוץ, ואולי מרוב שהיית באקו-סיסטם של פוקר הרבה זמן, יש דברים שאתה אולי פשוט לא רואה.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה שחקן טוב ומרוויח בטווח הארוך. היכולת האנליטית שלך יחד עם ההתמדה שבלמידה, ניתוח והסקת מסקנות ואפילו ניצול יחסי האנוש הטובים עם שחקנים אחרים מאפשרים לך את הedge על שחקנים שעושים יותר טעויות ממך.
    לך, בתור אדם, יש תכונות של מצליחן. אדם שמסוגל להתמיד, להתקדם ולהצליח בתחום אותו הוא בחר. ועוד בחרת בתחום ריאלי, תחרותי ועם צורך בלימוד והשתפרות מתמידים. חברה שלך רואה את התכונות הללו.

לא מתעשרים מפוקר. יש את הבודדים והלא רלוונטיים, וגם הרווחים נטו שלהם הם ממש לא להיט.

לעומת זאת, אפילו בישראל, לאיש הייטק או עורך דין או אדריכל טוב בגיל 35 יכולים להיות בקלות נכסים בשווי מעל 5 מיליון שקל. אני לא מדבר על החריגים. אני מדבר על מיינסטרים+, אנשים מצליחים, מתמידים, שהרוויחו את התנאים וההצלחות שלהם בצורה סבירה וכשכירים בחברות נכונות והשקעות נכונות של כספם באפיקים נורמליים.
    אנשים מצליחנים באמת, שסביר להניח שלקחו סיכון עסקי כלשהן, ושיש סיכוי טוב שאתה יכול להיות ביניהם, מרוויחים משמעותית יותר.

התחום שבו אתה עוסק, אין בו שום כבוד. אתה לא יוצר דבר. אתה לא עוזר לאיש. אתה אפילו לא מסעדן או בעל סופרמרקט שעושה את הפדיון 40K שלו ביום ומשרת אנשים בשכונתו. לא מהנדס שיוצר מוצרים או רופא שעוזר לאנשים או אפילו נגר שיוצר דברים במו ידיו. אין לך שום תפוקה.
    מה שאתה עושה בשורה התחתונה לא עוזר לאף אחד, לא מייצר שום דבר, ויש לו אפס השפעה על העולם.

זה כיף להתגאות במה שבן\בת זוג שלך עושה למחייתו\ה. בהשגים שלו\ה, בדרך בה הוא נתפס בחברה ובכך שעבודתו משפיע בצורה חיובית על חייהם של אנשים אחרים.
    אחת התגובות הגדולות בפורום הזה לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי jhonst5; 03/08/2010 ב 03:52.

20. המשתמשים הבאים מודים ל jhonst5 על התגובה המועילה:

yarontr (03/08/2010)

21. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (20)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    אם אתה מרוויח יותר בפוקר מאשר בעבודה הרגילה שלך אז אולי תעזוב את העבודה או תרד לחצי משרה, בלי להגיד לה כמובן, תשכור משרד קטן ובשעות שאתה ״בעבודה״ שב ותשחק במשרד, ככה תקדיש לה את הזמן שאתם ביחד בבית, תרויח יותר כסף והכל בא על מקומו בשלום.

22. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה

My 2c
    אנדרסון, אני לא בהכרח מסכים.

אתה, בתור שחקן שמבין את המשחק, יודע שמדובר במשחק יכולות, ואכן ציינת את סט היכולות (את חלקן או רובן) הנדרשות כדי להיות שחקן פוקר מצליח.
    מסיבה זו ברוב המדינות בעולם שחקני פוקר הינם כוכבים בסדר גודל של ספורטאים "קונבנציונאלים", גם אם במדינה זו הפוקר עדיין אינו חוקי (לדוגמא: בפינלנד קימי רייקונן ופאטריק אנטוניוס מככבים זה לצד זה).

גם ספורטאים בארץ בוחרים בתחום הכי לא רווחי בעולם בערך. ויתרה מזאת, הם עוד מוגבלים בגילם למשך התקופה בהם יהיו מקצוענים. אז אם האהבה של ידידנו היתה כדורגל (ולא הלכתי על שחיה, סייף או ג'ודו), גם על זה היה צריך לוותר מאותה סיבה?

אני מכיר הרבה עורכי דין ואנשי הייטק חלקים טובים, חלקם פחות ויש אף מעולים. לא יותר משלושה שאני מכיר שווים נכסים בשווי של מעל 5 מיליון שקלים בגיל 35. אשמח לדעת מאיפה הנתון הזה, אני מכיר נתון אחר - רוב עם ישראל משועבד למשכנתא.

לקחת סיכון עיסקי? במיתון של היום? לרוב האנשים אין כרית נחיתה. לקחת סיכון עיסקי בלי רשת ביטחון עבה ורחבה, ואתה תהיה משועבד כל החיים.
    סיכון עיסקי שובר את כל כללי הBR שמנחים שחקן פוקר מקצועני.
    הימור נטו על כל הקופה. אתה מקווה שהכישרון שלך ינצח את ההימור הזה.

כבוד.
    וממתי לספורטאים אין כבוד? ובמה עוזרת רוב קהילת ההייטק (שאני נמנה עליה)? ברדיפה אחרי רעיונות שלא מתממשים?
    שום כלום לא יוצא ברוב המיקרים. ומה שכן יוצא, בטח שלא עוזר לרוב הקהילה. לא סתם קוראים לחברות ההשקה חברות "סיכון הון".
    נכון, יש תחומים שכן, אבל הם מעטים, וגם אז... למה רב הרופאים הטובים פותחים קליניקות פרטיות? כי הם רוצים לעזור לזולת או שהם משתמשים בכישורים שלהם להפקת רווחים אישיים? אם היו רוצים לעזור לזולת היו עובדים במשכורות רעב בבתי חולים ציבוריים.

אנחנו חיים בעולם חומרני, הכל נמדד לפי מצב חשבון בסופו של יום.
    אקדמאים, יוצרים, אנשי רוח – לצערי זה כבר פאסה. אולי אתה ואני נוכל להתגאות בזה, אבל לא לשלם את החשבונות בסוף החודש.

זה כיף להתגאות בבן/בת הזוג. נקודה.
    אני הבנתי שהבעיה עם הנושא היא בעיה של חוקי/לא חוקי.
    אם ידידנו כדורגלן, והיא מתביישת בזה – בעיה שלה.

23. המשתמשים הבאים מודים ל FishFishGarden על התגובה המועילה:

timorm1 (03/08/2010)

24. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    9
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    במקור פורסם על ידי FishFishGarden צפה בהודעה
    אנדרסון, אני לא בהכרח מסכים...
    .
    .
    זה כיף להתגאות בבן/בת הזוג. נקודה.
    אני הבנתי שהבעיה עם הנושא היא בעיה של חוקי/לא חוקי.
    אם ידידנו כדורגלן, והיא מתביישת בזה – בעיה שלה.
    זו אולי בעיה שלה, אבל ברגע שהיא רוצה להפסיק את הקשר בגלל זה זו הופכת להיות בעיה שלו.

עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מה עושים אם האישה מנחוסה???
    על ידי olaola בפורום אוף טופיק
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 22/12/2017, 16:01
  2. איך אתם מפצים את האישה שלכם?@?@@@?@?@?@?
    על ידי Asaf בפורום אוף טופיק
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 14/07/2013, 07:59
  3. פוקר בחו"ל עם האישה
    על ידי s4546e בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 19/08/2012, 09:43

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

האישה האישה איזו אישה

אקדמיה לפוקר

תכונות של מצליחן

חיש גד חשיפה של 4 מתוך 6 כמה מרוויחים