דיון חשוב-מהי האסטרטגיה הנכונה בשולחן הזה?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 30
  1. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    194
    קיבל תודה 112 פעמים ב69 הודעות

דיון חשוב-מהי האסטרטגיה הנכונה בשולחן הזה?

שלום לכולם אני חדש כאן,ואני רוצה לפתוח דיון חשוב ועמוק בנוגע לנושא שאני בטוח שיעזור להרבה מאוד כאן בפורום הזה.

אני משחק פוקר כבר שנה ובזמן הזה אני הגעתי לרמת הבנה מצוינת של המשחק,קריאת יריבים,זריקת ידיים,הימורים נכונים,ומנסה להשתפר ממשחק למשחק.

הדיון הוא לגבי שולחן קבוע של חברים שאני משחק איתם קבוע פעם או פעמיים בשבוע,בערך 8 או 9 ידיים בשולחן.

אנחנו משחקים בליינדים 1-2 שזה בעצם חצי שקל -שקל.(אולי נשמע לכם קצת,אבל קופות מגיעות בקלות לאלף+,ובקופה הכללית יש מינימום 4000 שקל)
    הבעיה היא בעצם איך שחקן פוקר טוב מתפקד בשולחן של שחקנים ממוצעים ומטה,וגורם ליידע להיות המרכיב המוביל ולא לאפקט הבינגו והמזל..

אני אתן לכם תיאור של כמה מהשחקנים עם שמות בדויים כדי להכניס אתכם למצב-

אבי-קולינג סטיישן מטורף,משלם ריייזים גדולים,שאצלנו זה בערך 30או 40 עם כל שני קלפים,א"א לבלף אותו,

דוד-שחקן הבינגו הידוע נודע לשמצה ע"י זה שנכנס לאול-אין עם 4 7 אוף סוט ולקח קופה מטורפת מול אסים וקינגים בפלופ של 4-4-7..המוטו שלו הוא-"שווה להכנס עם ידיים גרועות כי אז אתה יכול לעשות קופה אדירה עם כלום"

עוזיאל-עוד קולינג סטיישן,כבש,אין עוד מה להגיד

נחמן-השחקן יחסית הכי נורמלי,אגרסיבי ממש,לא מפחד להכניס ציפים לקופה בלשון המעטה,כשהוא ציפ לידר הוא חיה טורפת.עד פה נשמע טוב נכון?---אבל,הוא לא מבין באמת באמת את המשחק כמוני,הוא תופס מזוג עליון ויורה איתו בלי פחד,כאילו מתעלם מהכל,והבעיה היא שיש לו מזל והוא השחקן הכי מורווח אצלנו בשולחן.

אמירוב-שחקן פאסיבי,כבש

ואני-די אגרסיבי,מבין את המשחק ושם לב לכל מה שקורה.שחקן טוב ובלי ספק הכי טוב בשולחן מבחינת הכל.תדמית של לוס,לא מכבדים תרייזים שלי.שאני חושב על זה לא מכבדים את הרייזים של אף אחד טוב נו...

הבעיה היא שאני לא מורווח בשולחן,אפילו מופסד,וזה כואב לי כל פעם מחדש להפסיד לשחקנים שפשוט לא מבינים כלום ובאים ליום בינגו על חשבוני.
    כבר שבועות שאני מנסה למצוא את האסטרטגיה הנכונה כדי להצליח בשולחן הזה..כמה דילמות-

*האם להעלות עם ידיים כמו AJ,A10,KQ,KJ....כי אצלנו כמעט 4 לפחות ישלמו את הרייז הראשוני(שהוא 30 נגיד..שזה 15 ביג בליינדס)עם קלפי זבל כי זה נהיה כלכלי,ואז לך תדע מי עומד מולך בפלופ....אז מה הטעם בלהעלות עם קלפים כאלה.
    *א"א לבלף ולעשות מהלכי פוקר איכותיים כמו להפחיד עם צבע וסטרייטים ברורים על השולחן,כי יכולים לשלם לך עם זוג עליון וכודומה...בעייתי לשחקנים טובים
    *יש מלא דונק בטס,לא שמים על פוזישן לא שמים על כלום,משווים ריי רייזים של מאה עם A10 וK9 וזה מעצבן רצח!!

עכשיו אני לא יודע מה הרושם שאני נותן פה אבל אני כבר רואה את התשובות שלכם--
    "אל תבוא לשחק שם אם זה ככה"-אני עדיין נהנה וזה חברים אבל אני הכי טוב ואני רוצה להרוויח ולחסל אותם אין חברים בפוקר!

"תחכה להם עם ידיים טובות ואז ישלמו לך עם טופ פייר"-ניסיתי,איכשהו משתבש

אז תחסכו את התשובות האלו בבקשה.

מה שאני רוצה לפתוח פה זה דיון של אנשים שמבינים פוקר ויכולים לעזור לי למצוא את האסטרטגיה הרווחית ביותר לשחק מול שחקנים כאלה.
    במקום שהאחוזים יהיו 70-30 מזל לעומת יכולת,בשולחן הזה זה ההיפך.

אני מודע לכך שזאת בעיה נפוצה בישראל אבל מכיון שאני מכור לפוקר ואין לי תקציב לפארטיות אז זה שני המשחקים שאני משחק בשבוע ואני בתור שחקן טוב רוצה לנצח את החבר'ה האלה בקביעות ולא מצליח.

אני אשמח לנסות כל טקטיקה שתתנו לי ולדווח לכם האם היא פעלה בפועל וככה נראה אם נוכל להתקדם

תודה רבה לכל מי שקרא ואני מקווה שתעזרו לי.יום טוב.

2. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    אם השולחן משחק ככה והשחקנים נתפסים בעינייך ככה ואתה משחק איתם פעמיים בשבוע במשך שנה ואתה מופסד, אז אתה הכבש.

3. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    194
    תודה על התגובה המושקעת אני מעריך את זה..

4. הסמל האישי של nir0801
    סטרייט פלאש

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    8
    הודה
    127
    קיבל תודה 223 פעמים ב167 הודעות
    אל תנסה לבלף ושחק ידיים טובות באגרסיביות
    ABC פוקר
    תעשה התאמות,
    אם 4 משלמים 30, תפתח ל80-100
    אל תתן להם לראות פלופים בזול - רירייז אולאין
    שב עם הרבה כסף על השולחן
    נערך לאחרונה על ידי nir0801; 03/08/2010 ב 16:16.

5. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    איפה המשחק? אני גם רוצה להגיע

6. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי Poker-Brat צפה בהודעה
    אין ברירה מאיפה אתה החלטת שאתה טוב יותר מהאנשים היחידים שאתה משחק איתם ואתה מפסיד להם לאורך זמן? אם אתה מפסיד לאורך זמן הם יותר טובים ממך, זה המדד. כנראה שאתה חושב שכולם כבשים ואתה טועה.

7. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1,950
    קיבל תודה 376 פעמים ב294 הודעות
    מכיר את הבעיה שלך גם אני לפני חצי שנה + הייתי באותו מצב
    המצב הזה נקרא שולחן שחקני פייסבוק ..
    תשחק סופר אגרסיבי אם הרייז הרגיל שלכם פריפלופ זה 4BB אז תעשה את זה 8BB
    אל תתן להם לקנות קלפים חינם אף פעם! אלה שחקנים שמחכים לזוגות שלהם ולגאט שוט כיאילו הם בטוחים שהוא יבוא ואם תתן להם בזול הוא יבוא .

אף פעם אל תפחד להגיד אול אין !

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    הבעיה מתחילה בזה שאתה משחק מול 8 שחקנים שלא מפחדים מכלום, זה כמו שתגיד לי שכל פעם שיש לך אסים ייכנסו איתך 5 שחקנים לפלופ ואז אתה כבר אנדרדוג, אני מציע שתי אסטרטגיות, הראשונה לתפוס קלף טוב, זוג גבוה, לפחות מלכות ומעלה ולתת איתו רייז גדול מאוד ברמה שרק מישהו שיש לו קלף טוב ומוכן לצאת איתך להרפתקה ישלם לך וככה לפחות תבודד יריב אחד מול קלף טוב, האסטרטגיה השניה שאני יותר אוהב אותה כי אתה פחות מסתכן היא לראות הרבה פלופים בזול כי זה בכל זאת משחק קאש ויש חשיבות למשחק פוסטפלופ ולהמשיך עם ידיים טובות שתפסת או משיכות טובות לצבע או סטרייט, תשתדל לא לשלם עם יד בינונית עד הריבר אלא תחליט עוד לפני אם היד מספיק טובה להמשיך איתה, אני אישית זורק טופפייר עם קיקר גרוע בלי לחשוב פעמיים, תנסה ללמוד קצת על tells חפש ביוטיוב יש מלא ויכול להיות שתקרא את השחקנים לפי שפת גוף, מנסיון שלי בשולחן חברים יש בלופים רבים בשולחן במיוחד בריבר אחרי שהם מושקעים בקופה ולפעמים אתה מהמר בריבר עם סט או רצף הימור גבוה וכולם כבר מבינים שיש לך יד חזקה ואתה לא מקבל תשלום אני הרבה פעמים נותן הימור קטן בריבר או צק עם יד חזקה ונותן להם את האפשרות לבלף אותי ואני גורף קופות שמנות מאוד ככה, אם גם אצלך אוהבים לבלף תן להם לבלף כשאתה חזק מאוד.

אלו העצות שלי, לי הן עובדות מצוין.

9. המשתמשים הבאים מודים ל kobiko3030 על התגובה המועילה:

Poker-Brat (03/08/2010)

10. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (15)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,536
    קיבל תודה 3,742 פעמים ב1,593 הודעות
    אתם משחקים 1\2 או חצי\1 ????????

כמה ביג בליינד הקניה??

ההנחה שלי היא שהביי-אין הוא 100 ביבי , אם הוא 1000 במקרה , אז אל תתפלא שהם משווים רייז של 20 BB עם כל 2 קלפים.

אם הוא 100 או 200 , אתה צריך לשחק ממש כמו נחמן , אין פלא שהוא הכי מורווח בשולחן הזה , כשאתה משחק מול כבשים ודונקים , אתה לא יכול להיות זה ששומר כל הזמן על פוט-קונטרול כי הם לא יודעים מה זה וכל העומס נופל עלייך , אז אם הבאיי-אין הוא 1000 או אפילו 500 תפעל להוריד אותו הוא לא מתאים לסגנון שלך וממש מתאים לשלהם , ברגע שזה יירד ל-100 ואתה תעלה ל-20 BB מי שישווה אותך עם 47 אוף כבר כמעט מחוייב לקופה , תיקח בחשבון שלפעמים אתה תפסיד באיי-אין שלם ביד אחת , אבל לרוב אתה תהיה זה שירוויח באיי-אין שלם ביד , וכן נחמן צודק , זאת הדרך היחידה לנצח אותם לטווח הארוך , לעלות עם אסים 3 רחובות בלי להסתכל אחורה.

11. 2 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

Lenz (03/08/2010), Poker-Brat (03/08/2010)

12. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (20)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    יפה נאמר, נחמן פשוט שחקן יותר טוב ממך, הוא התאים את עצמו בדיוק לשולחן

13. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    אם אתה משחק באותו המקום, ולאורך זמן אתה מפסיד, הבעיה היא לא השולחן, אלא אתה.
    חשוב להבין את זה כשאתה בא לשולחן - להבין שלאנשים אחרים כרגע יש שיטת משחק טובה משלך, ואתה הכבש, אתה זה שצריך להשתפר.

לי בזמנו היה קשה להבין את זה בפרטיה מסוימת. הייתי שחקן מאוד מרוויח, פוגרום מהלך בכל פרטיה אחרת, אבל בבאזל, בימים היפים שלו, אני לא הייתי שחקן טוב מספיק בשביל להרוויח. שיטת המשחק שלי, קו המחשבה שלי ואולי אפילו הבנקרול שלי לא התאימו למשחק נכון בשולחן זה.

הבעיה היא אף פעם לא אנשים אחרים. אם אתה מפסיד, אתה הכבש.
    Lol Hadookaments

14. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    194
    תודה על התגובות.
    לנז אני לא משחק שם שנה אלא רק 3 חודשים אחרונים..ואני לא משחק רק איתם אלא הם הקבועים שלי.אה,ואני לא כבש מבטיח לכם.

מה שכן אתם צודקים זה שאני לא יודע להתאים את עצמי לשולחן.כשאני משחק מול שחקנים ברמה הרבה יותר קל לי.

גאנה -הקנייה הראשונה היא כמה שרוצים אבל בדרך כלל 100 או 200...והבליינדים הם חצי שקל-שקל,פשוט בציפים זה 1-2..כלציפ שווה פי שתיים ממנו.
    ואני חושב שאני יילך על מה שאמרת זה אכן נשמע הגיוני ללכת בדרך של מי שהכי מרוויח בשולחן.
    נערך לאחרונה על ידי Poker-Brat; 03/08/2010 ב 16:58.

15. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    היתי באותה סיטואציה בדיוק, ישבתי עם 5-6 שחקנים סופר-כבשים ואמנם לא יצאתי מופסד, אבל לא הרווחתי מהם כמו שחשבתי שאני יכול להרוויח מהם. למדתי אותם במשך שלושה ימים רצופים, כל פעם שיניתי את הצורה שבה אני משחק ידיים מסוימות, ניסיתי לראות איך אני מצליח לנטרל את הצורת משחק הפרועה שלהם ולהתמודד מולם. קלטתי ששחקן אחד הוא שחקן טוב, אבל מאוד אגרסיבי, קשה לקרוא אותו פרה-פלופ כי הוא משחק גמבלריות מטורפת מעמדות מאוחרות, ותמיד מנסה לגנוב כסף שוכב, אבל משחק הפוסט פלופ שלו שונה, והוא יודע להתקפל כשהוא חושב שהוא לא טוב. מול השחקן הזה פשוט היתי פאסיבי פרה פלופ ואקטיבי בפלופים , אאוט פליי. מול השאר גם, פשוט לומדים להתמודד מול כל כבש וחושבים לטווח הארוך איך לקחת ממנו כסף. בשולחן כמו שלך היתי מציע לשחק ABC פוקר, ולמדוד את הרייזים שידללו שחקנים עם ידיים גרועות. הרמת גבוה מדי עם אסים וכולם התקפלו? חפיף, פעם הבאה תצליח.

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    בעיה ידועה, אני משחק בשולחן כזה, בהתחלה גם כן הייתי מופסד והייתי מתעצבן שהאסים שלי נשברים ל-46 אוף ב-4BET POT WITH RAISE UTG. היום שיניתי אסטרטגיה, ואני דווקא לא פועל לפי ההמלצות שהמליצו לך כאן
    1. אל תנסה לבודד, זה לא יצליח.
    2. וותר על סיבט בפלופ עם ה-AK OOP שלך, זה לא יקפל את ה-CO עם הזוג השלישי שלו.
    3. שחק סמול בול
    4.שחק סמול בול
    5. תבנה קופות כשאתה עם חזק מאוד פוסט פלופ. לחוזק שלך פרה פלופ אין שום ריספקט... למען AA KK QQ כמובן.. שם אין לנו חשק בפמילי
    6. אם אתה לא חזק מאוד, אבל עדיין חושב שהיד שלך עדיפה, אז תשחק סמול בול!!
    7. אל תבלף.
    8. שחק יותר סוטד קונקטורס כשהמחיר לפלופ הוא זול ואתה בפוזישן
    9. גם כשאתה פוגע עם הסוטד קונקטורס ב-SD FD, עדיין, סמול בול עד שהיד שלך נהיית מייד הנד

זה האני מאמין שלי למשחק עם כבשים.. ודווקא הולך סבבה
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 03/08/2010 ב 17:45.

17. 4 המשתמשים הבאים הודו לDr. Spew על ההודעה המועילה:

ami1983 (03/08/2010), gspot (03/08/2010), yarontr (04/08/2010), ysmisc (02/04/2011)

18. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (14)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    אין סיכוי לנצח בשולחן כזה. עדיף ללכת לרולטה.

19. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    194
    אתם שמים לב לניגוד של הדעות בין כולם?אחד אומר לשחק סופר אגרסיבי,אחד אומר לשחק סמול בול,אחד אומר לא לשחק בכלל...

כנראה שזה באמת לא כזה פשוט(לאלה שאמרו שאני כבש)

20. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    אל תנסה לבלף אותם , שחק בעיקר בפוזישן , אין לך מה לטרוח ולהעלות עם ידיים בינוניות פלוס כמו איזה J9s מהCO כי כולם ישלמו לך
    להעלות עם AJ מהCO,BTN זה בסדר אבל ממיקום מוקדם אין לך מה לחפש עם יד כזאת
    אל תנסה לשחק דרואים חזק כי ישלמו לך ואין לך הרבה FE
    כשיש לך יד חזקה אחרי הפלופ (מה זה יד חזקה ? לפחות TPTK אבל מאוד תלוי בסיטאוציה , TPTK ביד עם מצב לסטרייט או FD זה לא כזה חזק) תהמר חזק. POT POT POT לאורך כל הדרך.
    במשחק נגד שחקנים כאלה שלא מסתכלים מעבר ליד שלהם , הם לא יזכרו לרוב שאם אתה מהמר חזק אז אתה חזק.
    שחקנים כאלה ידחפו עליך את כל הכסף שלהם עם TPTK כשהבורד לא מפחיד בכלל ואחרי שתראה להם סט הם יגידו בקול "מה יש לי יציאה מזה??"
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

21. 3 המשתמשים הבאים הודו לgspot על ההודעה המועילה:

ami1983 (04/08/2010), AVI0707 (06/02/2011), Dr. Spew (03/08/2010)

22. הסמל האישי של kobiiakobi
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
    LANZ אתה טועה אני גם מכיר שולחן כזה של אנשים שלא מפחדים מכלום ישלמו לך הכל אי אפשר לבלף אותם יש לנו אחד שבילפו אותו פעם אחת בגדול ומאז הוא אומר אותי לא יבלפו לך תשחק נגד אחד כזה אבל אני עדיין מורווח עליהם.....

23. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    45
    קיבל תודה 43 פעמים ב26 הודעות
    אני חייב להסכים עם חלק ממה שראיתי פה, אני גם התחלתי משולחנות כאלה והייתי מאוד מופסד..
    ההמלצות שאני יכול לתת לך שלי עבדו :
    קודם כל- פוזישן!
    כשאתה בפוזישן הכל נראה שונה, תנסה בהתחלה לזרוק מפוזישנים גרועים ידיים כמו K-10 A-10 A-J, אם הם אוף סוט. אם הם סוט יש להם ערך שונה לחלוטין בקאש ואני הייתי מעדיף לעשות איתם לימפ בשולחן כזה.
    כשאתה משחק בלי פוזישן נגד שחקנים כאלה K-10o ופוגע בK אחרי ששילמת רייז פרי פלופ אתה אף פעם לא יודע איפה אתה עומד, אתה לא יכול לשחק אגרסיבי כי אתה פוחד על הקיקר ובסוף אתה נותן צ'ק-קול עד הריבר ואז משחק את משחק הניחושים מול הימור בריבר.
    אם יש לך יד מאוד חזקה בפוזישן חרא הייתי מעדיף לימפ-רייז גדול (במידה וברוב הקופות יש רייז פרי פלופ).
    כמובן שעם הפוזישן תוכל לשחק סמול בול. אני חושב שחובה לשחק סמול בול בשולחן כזה.
    כשאתה משחק סמול בול אמנם אתה מסתכן בלהפסיד את היד אבל הצד החיובי הוא שאתה לא מתחייב לקופה ואתה תופס בלופים.
    כשתהיה לך יד חזקה פוסט-פלופ תשחק אותה אגרסיבי, כשיש לך "רק" טופ פייר תשתדל להרגיע.. אל תחייב את עצמך לקופה.
    החכמה במשחק נגד שחקנים כאלה הוא בפוסט פלופ..

אה ואחרי שאתה הולך לשחוט אותם במשחק הבא יש מצב שאתה שולח לי 10 דולר בסטארס?

24. הסמל האישי של SecondOpinion
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    51
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    חבל שזו הגישה שלך.
    אני, בעיקרון, בכל פעם שיושב לשולחן, לא מצליח לראות שום כבש יושב מסביבו. כי זה בדיוק אני.
    לא יודע מה איתך, אבל המדד היחיד שאני מכיר לפוקר הוא הרווחים. ואם אתה מופסד... תחשוב לבד.

מצד שני, אם אתה ממש מתעקש, אני יכול להדפיס לך תעודה שכתוב עליה "השחקן הכי טוב בשולחן". אתה יכול לתלות אותה על הקיר או להציג אותה בשולחן. מה שיעשה לך טוב.

נחמן-השחקן יחסית הכי נורמלי,אגרסיבי ממש,לא מפחד להכניס ציפים לקופה בלשון המעטה,כשהוא ציפ לידר הוא חיה טורפת.עד פה נשמע טוב נכון?---אבל,הוא לא מבין באמת באמת את המשחק כמוני,הוא תופס מזוג עליון ויורה איתו בלי פחד,כאילו מתעלם מהכל,והבעיה היא שיש לו מזל והוא השחקן הכי מורווח אצלנו בשולחן.
    בעצם, זה דומה למה שאמרו לך כאן קודם. אם תפסת יד, אל תיתן להם לקנות את הקלף הבא.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. לקחת ברצינות את נושא האסטרטגיה
    על ידי ilsfud בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 44
    הודעה אחרונה: 17/10/2014, 20:18
  2. מהי לדעתכם האסטרטגיה הכי טובה לטורנירים,
    על ידי סרג'יניו בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 03/09/2013, 20:25
  3. האסטרטגיה של דויל- מה דעתכם עליה?
    על ידי harelevi בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 08/06/2013, 18:37
  4. רייז פריפלופ בליינד , מה האסטרטגיה ?
    על ידי bull בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 27/08/2011, 11:34
  5. דיון חשוב-מהי האסטרטגיה הנכונה בשולחן הזה?
    על ידי Poker-Brat בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 04/02/2011, 13:02

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

שיטת משחק סמול בול בפוקר

סמול בול פוקר

רייז פי 10 מהבליינד בפרטיה

אזור האסטרטגיה הנכונה

טקטיקה לרולטה

מה זה סמול בול פוקר

SEO Blog