אי זוכר את הימים שהיה רק פלאפון וסלקום,בזק בינלאומי ונטוויז'ן...
היית מתקשר למפעיל שלך,צועק ומאיים על התנתקות ובדר"כ משיג אחרי כמה שיחות קצרות עם שימור לקוחות,הנחה של כמה שקלים...
עברו כמה שנים והחברות האלה התחזקו ונהיו לחברות החזקות בשוק,לא ממש צריכות כל לקוח קטן והתחילו להשתין עלינו בקשת!
אני,מהיותי בן אדם פסיבי אש,מיצתי את שיחות הוויכוחים האלה כבר ממזמן והבנתי שאין מה לעשות...הם פשוט לא סופרים אותנו
אז הפסקתי להתקשר,לא מתלונן יותר ומקבל את מרותם בשקט...
אה מה מה...
כשעברתי לדירתי האחרונה לפני כשנה עשיתי אנטרנט חדש דרך בזק,תשלום אחד ומרוכז לחברת בזק של בערך 120+- שנותן לי 5 מגה של אינטרנט...סבבה עד פה
אני מאלה שמעדיפים לשלם לגורם אחד ולא לפצל מפעיל,ספק וכל החרטה הזה...מסודר וכאלה
לפני כחודש...אני מקבל שיחת טלפון מנציג של בזק בינלאומי - שלום,אנחנו רוצים לשדרג אותך ל 20 מגה...מעוניין?
וואלה אחי,אין לי מה לעשות עם 20 מגה,הרי בשביל חצי שעה של סטרימינג יו פורן והורדה שלי שני פרקים של סדרות שאני רואה בשבוע אפשר להסתפק בחמש מגה...לא תודה לא מעוניין
הנציג: מה אכפת לך? הכל בחינם ובלי לעשות כלום
אני:בחינם?אתה בטוח?
הנציג:הכל עלינו מה יש בזה?
אני:המממ,טוב נו
אז הגיע אליי נציג עם ראוטר חדש,התקין לי אותו ועכשיו יש לי 20 מגה בבית....וואו
הרי הפרקים ממשיכים לרדת תוך חמש דקות והיו פורן?...וואלה,נשאר אחלה אתר
ואז הגענו להיום...
אני קם אחרי יום ראשון נוראי של גריינד...טחנו לי את התחת!!!,פותח את חיובי הויזה באינטרנט...וואט דה פאק איז גואינג און?1?1?
אז יש חיוב של 125 שח מבזק,סבבה...אבל מה זה עוד 100 מבזק בינלאומי?
וזה לא סתם חיוב זה הוראת קבע!!!
הרי פעם בשביל לעשות הוראת קבע,היית צריך להגיע לסניף שלך וחתום על מסמך,אז איך לעזאזל נוצרת הוראת קבע אינטרנטית?!?!
טוב,בוא נתקשר ונברר מה קורה...
מתקשר,ממתין איזה עשר דקות ועונה לי מריה.אחרי רבע שעה של הסברים,צעקות ולמה לקחתם לי כסף,מתברר שמריה בכלל ממחלקת מכירות...אז למה לעזאזל הנתב העביר אותי אלייך ולמה לעזאזל לא אמרת את זה בהתחלה?
מעביר אותך למחלקת שירות לקוחות,רבע שעה של מנגינה מעצבנת,כמה הודעות של תודה על ההמתנה ואני עם סמח נציגת שירות לקוחות...
רבע שעה של הסברים,צעקות ולמה לקחתם לי את הכסף וסמח מסבירה לי שאחרי שנה עם בזק החשבונות מפוצלים.סבבה מפוצלים,אבל איך מפצלים 125 שח ל 125 ועוד 100?!?!...אחלה מתמטיקה
אה...קיבלת אנטי וירוס ב - 9.90,שירות לקוחות פרימיום ב - 9.90 ועוד כמה 9.90שאני לא זוכר.
הו דה פאק ניד אנטי וירוס? ומי צריך שירות פרימיום?ואת כל השאר?,,,אני אפילו לא זוכר מה זה היה אבל דיי בטוח שאני לא צריך את זה!
טוב סמח,את לא ממש עזורת לי....תביאי לי בבקשה מנהל!!!
סמח (איך נתנו לכם תעודות זהות כחולות???,מצטער הייתי חייב):תשמע,המנהל כרגע בשיחה והוא יחזור אליך עוד כמה דקות
אני:עוד כמה דקות?
סמח:כןכן,הוא כבר מסיים את השיחה וחוזר אלייך
טוב,אז אור לסיום כתיבת שורות אלו...עדיין לא חזרו אליי

אז מה שאני אומר....יוחזרו הימים שהיינו לוקחים תרנגולת אחת ושני קילו תפוזים ומקבלים עבורם חד פס של 50 KB כדיי לראות את הציצים של פמלה אנדרסון,הרי זה הדבר המועיל היחיד שבאמת יצא מהאינטרנט...

DIE ALL PHONE CUSTOMER SERVICE!!!!!!!!!!!!!!!!