התמודדות עם שירות טלפוני - הדבר שהכי מטריף אותי בעולם

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-16 מתוך 16
  1. מושעה

מוניטין
    53 (0)
    הודה
    688
    קיבל תודה 539 פעמים ב226 הודעות

התמודדות עם שירות טלפוני - הדבר שהכי מטריף אותי בעולם

אי זוכר את הימים שהיה רק פלאפון וסלקום,בזק בינלאומי ונטוויז'ן...
    היית מתקשר למפעיל שלך,צועק ומאיים על התנתקות ובדר"כ משיג אחרי כמה שיחות קצרות עם שימור לקוחות,הנחה של כמה שקלים...
    עברו כמה שנים והחברות האלה התחזקו ונהיו לחברות החזקות בשוק,לא ממש צריכות כל לקוח קטן והתחילו להשתין עלינו בקשת!
    אני,מהיותי בן אדם פסיבי אש,מיצתי את שיחות הוויכוחים האלה כבר ממזמן והבנתי שאין מה לעשות...הם פשוט לא סופרים אותנו
    אז הפסקתי להתקשר,לא מתלונן יותר ומקבל את מרותם בשקט...
    אה מה מה...
    כשעברתי לדירתי האחרונה לפני כשנה עשיתי אנטרנט חדש דרך בזק,תשלום אחד ומרוכז לחברת בזק של בערך 120+- שנותן לי 5 מגה של אינטרנט...סבבה עד פה
    אני מאלה שמעדיפים לשלם לגורם אחד ולא לפצל מפעיל,ספק וכל החרטה הזה...מסודר וכאלה
    לפני כחודש...אני מקבל שיחת טלפון מנציג של בזק בינלאומי - שלום,אנחנו רוצים לשדרג אותך ל 20 מגה...מעוניין?
    וואלה אחי,אין לי מה לעשות עם 20 מגה,הרי בשביל חצי שעה של סטרימינג יו פורן והורדה שלי שני פרקים של סדרות שאני רואה בשבוע אפשר להסתפק בחמש מגה...לא תודה לא מעוניין
    הנציג: מה אכפת לך? הכל בחינם ובלי לעשות כלום
    אני:בחינם?אתה בטוח?
    הנציג:הכל עלינו מה יש בזה?
    אני:המממ,טוב נו
    אז הגיע אליי נציג עם ראוטר חדש,התקין לי אותו ועכשיו יש לי 20 מגה בבית....וואו
    הרי הפרקים ממשיכים לרדת תוך חמש דקות והיו פורן?...וואלה,נשאר אחלה אתר
    ואז הגענו להיום...
    אני קם אחרי יום ראשון נוראי של גריינד...טחנו לי את התחת!!!,פותח את חיובי הויזה באינטרנט...וואט דה פאק איז גואינג און?1?1?
    אז יש חיוב של 125 שח מבזק,סבבה...אבל מה זה עוד 100 מבזק בינלאומי?
    וזה לא סתם חיוב זה הוראת קבע!!!
    הרי פעם בשביל לעשות הוראת קבע,היית צריך להגיע לסניף שלך וחתום על מסמך,אז איך לעזאזל נוצרת הוראת קבע אינטרנטית?!?!
    טוב,בוא נתקשר ונברר מה קורה...
    מתקשר,ממתין איזה עשר דקות ועונה לי מריה.אחרי רבע שעה של הסברים,צעקות ולמה לקחתם לי כסף,מתברר שמריה בכלל ממחלקת מכירות...אז למה לעזאזל הנתב העביר אותי אלייך ולמה לעזאזל לא אמרת את זה בהתחלה?
    מעביר אותך למחלקת שירות לקוחות,רבע שעה של מנגינה מעצבנת,כמה הודעות של תודה על ההמתנה ואני עם סמח נציגת שירות לקוחות...
    רבע שעה של הסברים,צעקות ולמה לקחתם לי את הכסף וסמח מסבירה לי שאחרי שנה עם בזק החשבונות מפוצלים.סבבה מפוצלים,אבל איך מפצלים 125 שח ל 125 ועוד 100?!?!...אחלה מתמטיקה
    אה...קיבלת אנטי וירוס ב - 9.90,שירות לקוחות פרימיום ב - 9.90 ועוד כמה 9.90שאני לא זוכר.
    הו דה פאק ניד אנטי וירוס? ומי צריך שירות פרימיום?ואת כל השאר?,,,אני אפילו לא זוכר מה זה היה אבל דיי בטוח שאני לא צריך את זה!
    טוב סמח,את לא ממש עזורת לי....תביאי לי בבקשה מנהל!!!
    סמח (איך נתנו לכם תעודות זהות כחולות???,מצטער הייתי חייב):תשמע,המנהל כרגע בשיחה והוא יחזור אליך עוד כמה דקות
    אני:עוד כמה דקות?
    סמח:כןכן,הוא כבר מסיים את השיחה וחוזר אלייך
    טוב,אז אור לסיום כתיבת שורות אלו...עדיין לא חזרו אליי

אז מה שאני אומר....יוחזרו הימים שהיינו לוקחים תרנגולת אחת ושני קילו תפוזים ומקבלים עבורם חד פס של 50 KB כדיי לראות את הציצים של פמלה אנדרסון,הרי זה הדבר המועיל היחיד שבאמת יצא מהאינטרנט...

DIE ALL PHONE CUSTOMER SERVICE!!!!!!!!!!!!!!!!

2. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (19)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות

posted in the twilight zone already, but it fits here as well

3. 3 המשתמשים הבאים הודו לchump על ההודעה המועילה:

gspot (16/04/2012), Jesus (17/04/2012), nonickname (16/04/2012)

4. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    424
    קיבל תודה 466 פעמים ב294 הודעות
    דוקא היום יש לחברות האלה את הכי פחות כח מול הצרכנים מאז שביטלו את ההתחייבות, לכן גם ההוראת קבע הזאת לא ממש צריכה להזיז לך משהו. אתה יכול לבטל אותה מתי שבא לך ואין להם מה לעשות נגד זה.

ברגע שהמנהל יחזור אליך, תבקש ממנו בצורה הכי פשוטה שאו שיבטל את התשלום הנוסף, או שינתק אותך.
    ואגב, לדעתי המחיר שנתנו לך הוא עושק יחסית למחירים שיש היום, כך שגם אם הוא יחליט לעשות שריר אני הייתי ממליץ לך בכל מקרה לנסות למצוא חבילה יותר משתלמת.
    נערך לאחרונה על ידי bibibi; 16/04/2012 ב 17:35.

5. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    כל החברות האלה זונות בנות זונות.

6. הסמל האישי של arsgov
    פלאש

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    441
    קיבל תודה 244 פעמים ב144 הודעות
    זה בדיוק למה עזבתי את עבודתי בחברת פלאפון.
    אמנם לא הייתי בשירות טלפוני, אלא נציג מכירות פרונטאלי, אבל הכל פשוט אותו חרא.. כל היום תופרים אנשים ומשקרים להם..
    אני מבין איך שדחפו לך דברים בלי שידעת עליהם כמו האנטי-וירוס וכל זה, למשל גם אני בפלאפון צירפתי אולי 400 אנשים לשירות "שיר בהמתנה" בלי ליידע אותם.. זה קורה כשהמנהלת יושבת לך על הראש אז אתה מוכרח למכור כמה שיותר, גם אם זה אומר לדחוף לאנשים בלי שיידעו..
    ככה החברות האלה עובדות.. עצה שלי אל תהיה מהפראיירים שמקבלים את זה בשקט. אני לא יודע אם יש איזה מרכז שירות של בזק שאתה יכול ללכת אליו, אבל בטלפון פשוט אתה תמצא את עצמך רודף אחריהם שעות וימים עד שתקבל בסך הכל את מה שמגיע לך, לא מעבר.
    מקווה שהעניין יסתדר במהרה, אסור לוותר לבני זונות האלה שיושבים על ארגזים של כסף וצוחקים על כל האוכלוסייה... :/

7. הסמל האישי של WooeWooe
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    הודה
    599
    קיבל תודה 1,185 פעמים ב675 הודעות
    מה שביבי אמר

8. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (20)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    למדתי על בשרי שהדבר הכי פשוט זה להתקשר ולומר שאתה רוצה להתנתק. ישאלו למה, תגיד ככה. נתקו אותי ולכו קיבינימט.
    תתקשר לחברה אחרת, מחלקת המכירות שלהם יתנו לך שירות דה לוקס, להבדיל משירות לקוחות.

אגב, בחברות הסלולר מאז חוק הניוד, החברה החדשה אליה אתה מתחבר היא זו שמנתקת אותך מהמפעילה הישנה שלך, זה ממש פשוט וממש מהיר, כי לא אתה עוסק בביורוקרטיה

9. הסמל האישי של razzz21
    מושעה

מוניטין
    39 (0)
    הודה
    1,729
    קיבל תודה 918 פעמים ב490 הודעות
    במקור פורסם על ידי Dr. Spew צפה בהודעה
    למדתי על בשרי שהדבר הכי פשוט זה להתקשר ולומר שאתה רוצה להתנתק. ישאלו למה, תגיד ככה. נתקו אותי ולכו קיבינימט.
    תתקשר לחברה אחרת, מחלקת המכירות שלהם יתנו לך שירות דה לוקס, להבדיל משירות לקוחות.

אגב, בחברות הסלולר מאז חוק הניוד, החברה החדשה אליה אתה מתחבר היא זו שמנתקת אותך מהמפעילה הישנה שלך, זה ממש פשוט וממש מהיר, כי לא אתה עוסק בביורוקרטיה
    לא מסכים עם הפסקה השנייה אם אתה רוצה להתנתק אתה עושה את זה לבד עזוב שזה אף פעם לא נגמר איתם תמיד יש קנסות יציאה ותשלומים על מכשיר ישן לדעתי בתור איש מכירות בפלאפון לשעבר הדבר הכי עדיף הוא לקבל הצעה מחברה מתחרה להציג אותה לחברה שלך שיוזילו לך ולהישאר שם

10. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (20)
    הודה
    2,167
    לפני חודשיים עברתי מסלקים לפלאפון בניוד, חיפשתי אחרי אינטרנט סלולארי פצצה ופלאפון סיפקו את הצורך. הם ניתקו אותי מכל השירותים בסלקום בעצמם.
    אז כן, מצד אחד עדיין יש לי חיוב של 110 שקל בערך לסלקום על האייפון, מצד שני פלאפון נותנים לי זיכוי כמעט מלא על הסכום הזה ככה שגם אם יש לך חשבונות פתוחים עם החברה הסלולארית שעזבת, כמעט תמיד ההצעה שתקבל מהחברה החדשה תהיה משתלמת למרות זאת.

11. הסמל האישי של razzz21
    מושעה

מוניטין
    39 (0)
    הודה
    1,729
    קיבל תודה 918 פעמים ב490 הודעות
    הם ניידו לך את המספר לא ניתקו יש הבדל במקומך הייתי בודק טוב מה קורה בסלקום שלא יבואו עוד 20 שנה ויעקלו לך תקליניקה

12. הסמל האישי של Jesus
    פול האוס  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    714
    קיבל תודה 483 פעמים ב342 הודעות
    תעשה מה שאני עושה:
    מצא בחיים שלך נשים שההיו מזכירות שלך ויטלפלו לך בדברים שאתה לא אוהב לעשות, כמו זה.
    לדוגמא : מחר אחותי בא מתל אביב לעשות לי כביסה ולתלות לי אותה.

לי יש תסריט עם סל-קלום הגנבים, בתוכנית שלי :
    א) לנסות לשכנע שוב עורך דין לעשות מהלך של תביעה יצוגית.
    ב) לבקר את החברים שלי בסל-קלום ואז אולי אני יקבל זיכוי+פיצוי\מעצר+מאסר.
    ג) ללכת לבנק לבטל הוראת קבע מול סל-קלום ואיזה חברת בעד פלצנית שלהם בשם דינמיקה.
    * תלוי על איזה רגל אני מתעורר ביום שיפול עלי רצון לטפל בזה

אם אתה מחפש להיות מבסוט משירות של איזה שהוא פקיד\או מנהל הפקיד באיזה שהוא מחלקה
    יש רק אחת : קוראים לה מחלקת שימור לקוחות

בהצלחה לנו!

13. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    עבדתי בהוט כמה חודשים, יש לי חבר שעובד באורג', בת דודה שעובדת בבזק בינלאומי- אצל כולם זה אותו דבר.
    אומרים לך- זה מה שאתה יכול לתת במקרה שמישהו רוצה להתנתק- אם הוא מתעקש אתה מעביר אותו לשימור לקוחות ששם יש להם יותר כלים=> ככה שמאוד שווה לאיים, אבל לאיים עם כמה שפחות קללות ועם טון כמה שיותר אלים.
    מנהל לא חוזר תוך כמה דקות, הוא חוזר אליך בין שעה ל4 שעות. אני חושב שיש חוק לחברות התקשורת שמחייב אותם לחזור אליך אחרי 4 שעות, אבל לגבי זה אני לא בטוח.
    בכל מקרה, היום אתה יכול להתנתק מתי שבא לך- אז הנציגים מקבלים הוראה "להלחם על כל לקוח". הבעיה היא, שנציג שרות טלפוני שלא אכפת לו מהעבודה ישים עליך זין- כמו שאני שמתי בשבוע האחרון שלי. הרעיון הוא להגיע לשימור או למנהל.
    אגב, כל השיחות מוקלטות, אז אם יש בעיה של הבטחה שלא קוימה הם יכולים לבדוק מה נאמר ולתקן את המבצע- אם הם אומרים שהם לא מצאו את השיחה במערכת, זה שקר.
    זה השני סנט שלי.
    שתי המלצות נוספות- 1. כל מבצע שמציעים לך- תבקש שישלחו לך את התנאים במייל ותמיד תבקש לדבר עם מנהל, הם מחוייבים להעביר אותך (וגם להלחם איתך שתיתן להם לעזור- אל תיתן להם)
    2. אל תעבוד לעולם בשירות לקוחות\מכירות בחברות האלה. הם מוצצות את הדם של כל הנציגים שלהם, לא סתם 80% מהעובדים מתפטרים\מפוטרים בשנה הראשונה.
    יום טוב.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

14. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

טוטול (18/04/2012)

15. הסמל האישי של talitay
    פול האוס  

מוניטין
    65 (11)
    הודה
    2,897
    קיבל תודה 523 פעמים ב315 הודעות
    לפני חודשיים עברתי מסלקים לפלאפון בניוד, חיפשתי אחרי אינטרנט סלולארי פצצה ופלאפון סיפקו את הצורך. הם ניתקו אותי מכל השירותים בסלקום בעצמם.
    אז כן, מצד אחד עדיין יש לי חיוב של 110 שקל בערך לסלקום על האייפון, מצד שני פלאפון נותנים לי זיכוי כמעט מלא על הסכום הזה ככה שגם אם יש לך חשבונות פתוחים עם החברה הסלולארית שעזבת, כמעט תמיד ההצעה שתקבל מהחברה החדשה תהיה משתלמת למרות זאת.
    +1 מאורנג' לסלקום.
    ובכלל, היום האמת יותר קל לאיים בטלפון על הנציגים

16. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (20)
    הודה
    2,167
    אהההה.... אז ככה זה עובד...

אז עברתי לפלאפון מסלקום בחיפוש אחרי האינטרנט הסלולארי האולטימטיבי, רכשתי חבילה של 1000 דק, 1000 אסמסים, אינטרנט במהירות 2מגה ללא הגבלה, וקיבלתי זיכויים על כך שעברתי עם אייפון מסלקום שהפכו את המעבר למשתלם כלכלית למרות שאני ממשיך לשלם על האייפון לסלקום.

לפני חודש מתקשרת אלי נציגה נחמדה ומציעה לי הצעה מעניינת - משאירים אותך באותה עלות, ומשדרגים אותך ל-1200 דק ו-1200 אסמסים.
    שאלתי בצורה פשוטה - "איפה הקאץ'?" היא ענתה "אין, אנחנו פשוט רוצים לקוחות מרוצים", אז לתומי האמנתי ואמרתי לה שתשדרג, למרות שאני בקושי נוגע ב-700 דק בחודש ובעידן הוואטסאפ בקושי שולח אסמסים.

לפני שעה קלה מתקשר לפלאפון כדי לשדרג את מהירות האינטרנט (ה-2 מגה האלה לא מספיקים כשמשתמשים באיפון כספק אינטרנט ללפטופ) וגיליתי מה הקאץ'. בחבילה החדשה שהיא הציעה לי האינטרנט מוגבל לחצי ג'יגה, ואני עכשיו נמצא בחריגה וצריך לשלם 100 ש"ח נוספים על האינטרנט.

לא ייאמן, כולם שרמוטות.

17. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (19)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    במקור פורסם על ידי liadmo צפה בהודעה
    לפני כחודש...אני מקבל שיחת טלפון מנציג של בזק בינלאומי - שלום,אנחנו רוצים לשדרג אותך ל 20 מגה...מעוניין?
    וואלה אחי,אין לי מה לעשות עם 20 מגה,הרי בשביל חצי שעה של סטרימינג יו פורן והורדה שלי שני פרקים של סדרות שאני רואה בשבוע אפשר להסתפק בחמש מגה...לא תודה לא מעוניין
    הנציג: מה אכפת לך? הכל בחינם ובלי לעשות כלום
    אני:בחינם?אתה בטוח?
    הנציג:הכל עלינו מה יש בזה?
    אני:המממ,טוב נו

לפני חודש מתקשרת אלי נציגה נחמדה ומציעה לי הצעה מעניינת - משאירים אותך באותה עלות, ומשדרגים אותך ל-1200 דק ו-1200 אסמסים.
    שאלתי בצורה פשוטה - "איפה הקאץ'?" היא ענתה "אין, אנחנו פשוט רוצים לקוחות מרוצים", אז לתומי האמנתי ואמרתי לה שתשדרג, למרות שאני בקושי נוגע ב-700 דק בחודש ובעידן הוואטסאפ בקושי שולח אסמסים.
    I see a betting pattern there

אין מתנות חינם

18. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (13)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,067 פעמים ב540 הודעות

19. המשתמשים הבאים מודים ל sceptic על התגובה המועילה:

talitay (19/04/2012)

נושאים דומים

1. שרשור נותני שירות גרועים
    על ידי raisetwice בפורום אוף טופיק
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 17/10/2013, 15:28
  2. שירות חדש של גוגל
    על ידי Ronm11 בפורום אוף טופיק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01/04/2013, 03:39
  3. סוג היד שהכי מכניס (אותי) לטילט
    על ידי SecondOpinion בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 20/04/2012, 01:06
  4. הקלפים שהכי מפחידים אותכם
    על ידי AllTheWay בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 23:24
  5. אחת הידיים שהכי אהבתי בפוקר(פיל איווי)
    על ידי yurashhh בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 08/09/2010, 10:35

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

לקלל נציג

הצעה מסלקום שלא קוימה

לקלל נציג שירות טלפוני

הוראת קבע חחיב להחתים בסניף שלי

איך להתמודד עם שירות לקוחות

לקלל נציג שירות

שיחות טלפון מבצע שימור בזק

נציג טלפוני חרא