גרף showdown/non-showdown בתוכנות מעקב

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. הסמל האישי של Idanp
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    132
    קיבל תודה 89 פעמים ב52 הודעות

גרף showdown/non-showdown בתוכנות מעקב

אני קצת מבולבל.

גרף השואדאון מראה רווח ובנסיקה וגרף הנון-שואדאון מראה הפסדים ובירידה, למרות שב-1000 ידיים האחרונות הוא קצת התיישר.

מה זה אומר מבחינה פרקטית, שאני צריך לנסות לקחת יותר ידיים בלי שואדאון (שזה אומר יותר בלופים בין היתר)?
    או שזה משהו חיובי והגרפים בעצם באים אחד על חשבון השני?

המשחק המדובר הוא אומהה PLO10-PLO25 אם זה משנה משהו.

2. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    אין נכון ולא נכון
    אם הקו האדום שלך בירידה זה אומר שהרבה פעמים אתה מכניס כסף מת לקופה באחד הרחובות אבל מוותר עליו עד לריבר.
    בגדול זה יכול להגיד כל מיני דברים
    1. אתה משלם במקומות שאתה לא צריך ומקפל אחרי זה
    2. אתה מוותר מהר מדי
    3. אתה לא מספיק אגרסיבי ומכניס כסף רק שאתה בטוח שאתה טוב
    4. עוד כהנה וכהנה סיבות

בכללי אתה חייב לזכור שאין נכון או לא נכון. אתה יכול להיות מורווח אם האדום בירידה אבל הכחול בעלייה יותר גדולה ואתה יכול להיות מורווח אם האדום בעלייה והכחול בירידה. עם זאת תזכור שבד"כ יש לקווים השפעה אחד על השני. ככל שתהיה יותר אגרסיבי הקו האדום יעלה אבל אנשים ישוו אותך יותר בקלות. אם תנסה לבלף אותם אז תפסיד יותר קופות. החוכמה היא לדעת לאזן בינהם כך שהרווח הכולל שלך יגדל
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לsegalion על ההודעה המועילה:

Idanp (04/05/2012), yarontr (04/05/2012)

4. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    השאלה אם זה נורמלי, או שזאת בעיה שצריך לתקן. כאילו ברור שאני אכנס למצבים שאני לא לוקח קופות אחרי שהשקעתי בהם סכום מסויים, אני לא אמור להתאבד על כל קופה שאני משחק.
    אני מצפה שהקופות שאני לוקח בלי שואודאון, בין אם רציתי תשלום או לא, יאזנו את הפעמים שאני מקפל אחרי שהשקעתי כסף- אבל הם לא מאזנים.
    צריך להלחם בזה? לחפור בHH ולנסות ליישר אותו? או שכל עוד שהקו לא מתרסק אני צריך להיות רגוע?
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

5. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    השאלה אם זה נורמלי, או שזאת בעיה שצריך לתקן. כאילו ברור שאני אכנס למצבים שאני לא לוקח קופות אחרי שהשקעתי בהם סכום מסויים, אני לא אמור להתאבד על כל קופה שאני משחק.
    אני מצפה שהקופות שאני לוקח בלי שואודאון, בין אם רציתי תשלום או לא, יאזנו את הפעמים שאני מקפל אחרי שהשקעתי כסף- אבל הם לא מאזנים.
    צריך להלחם בזה? לחפור בHH ולנסות ליישר אותו? או שכל עוד שהקו לא מתרסק אני צריך להיות רגוע?
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

6. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    אין נורמלי ולא נורמלי בפוקר. יש את הפוקר שאתה משחק.
    עם זאת הרווחה הקובעת שבשביל להיות שחקן טוב אתה צריך שהקו יהיה בד"כ בעלייה. הדבר נובע מהעובדה שכאשר הקו בעלייה זה מסמל על משחק אגרסיבי והסברה הרווחה היא ששחקן אגרסיבי זה טוב. אל תשכח שבשביל לנצח בשואודאון אתה בס"הכ צריך את היד היותר טובה וזה גם יש לשחקנים גרועים. לנצח בלי שואודאון (בלוף, סמי בלוף, שימוש בפולד אקוויטי וכו') זה הטריק האמיתי ושם טמונה החוכמה בלהיות רווחי לאורך זמן . בנון שאודאון אין יום עסל יום בסל אלא רק יכולת אמיתית
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

נושאים דומים

1. Showdown winnings vs Non Showdown winnings
    על ידי plsFold בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 08/12/2011, 08:24
  2. showdown vs non showdown winnings in low stakes
    על ידי segalion בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 20/11/2011, 08:12
  3. Non Showdown Winnings
    על ידי AKQJTs בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין