צריך עצות מהגדולים

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-10 מתוך 10
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

צריך עצות מהגדולים

שלום פורום פוקרלנד!
    שמח להצטרף לקהילה!!!

נראה שיש כאן הרבה תותחים, אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי עם המשחק שלי

אני משחק בערך שנתיים אונליין ובמשחקים קטנים עם חברים ומשפחה. די הרבה זמן שיחקתי ב-POKERSTARS על כסף מדומה ולפני כמה חודשים (כשהתחלתי לקחת את העניין יותר ברצינות) שיחקתי בפרירולים וזכיתי בכמה דולרים שאותם הפכתי לבערך 50 דולר במשחקי קאש של PLO ו-NLHE בסכומים הקטנים בשולחנות 6 MAX.

הבעיה היא שהבנקרול הצנוע שלי עובר יותר מדי תהפוכות, כנראה בגלל התנהלות לא טובה מצדי.
    האסטרטגייה הבסיסית שלי הייתה הבאה: נכנסתי לשולחן עם מינימום כניסה, ואחרי הכפלה הייתי עובר לשולחן אחר, שוב עם כניסה מינימאלית. כך הייתי משחק, ולרוב זה היה נגמר כשהייתי מפסיד חצי מהרווח ולפעמים את כל הרווח של הערב או הרבה יותר ממה שהרווחתי.
    הבעיה הייתה שהרבה פעמים היו מרוששים אותי פעם אחר פעם כשמצאתי את עצמי מחוייב לקופה שלא רציתי להיות מחוייב לה (עם זוג עליון או זוגיים נמוכים) או כשהסתבכתי בבלופים מיותרים.
    לרוב אני משחק בשולחן אחד, וכנראה זה גורם לי לשחק LOOSE מדי, אבל לדעתי זה לא העניין. יצא לי לשחק פה ושם בשניים-שלושה שולחנות, ודווקא הרווחתי יפה, אבל אני לא יודע אם זה באמת השינוי או שסתם היה לי מזל בפעמים הללו.

באופן כללי, אני לא מרגיש פראייר בשולחן. אני קורא המון על פוקר, אני מדבר על פוקר ואני משתדל לשחק כמה שיותר, אבל לדעתי אני יכול להיות הרבה יותר טוב ועקבי בזכיות שלי.

אז מה דעתכם?
    יש לכם עצות מועילות בשבילי?

ועוד משהו- אני אישית מודה שיש לי חיבה מיוחדת ל-PLO, אבל עדיין יש לי הרבה יותר נסיון בהולדם. מה לדעתכם צריך להיות האיזון? והאם לדעתכם PLO הוא משחק בטוח יותר לבנות איתו את הבנקרול?

תודה!!

2. הסמל האישי של kobiiakobi
    זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    18
    קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
    ממממ

3. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    טוב, אתה לא חייב להיות מגעיל...

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    ברוך הבא לפורום
    לגבי השאלות שלך , כלל בנקרול בסיסי הוא לשחק בBUYIN שיש לך 20 ממנו , כלומר למשל אתה רוצה לשחק 0.25-0.50 סנט , אז כניסה זה 50 דולר, בשביל זה אתה צריך BANKROLL של 1000 דולר. נשמע הרבה? יש לזה סיבה והיא שגם אם אתה תשחק כמו כמו פיל אייבי יכולות להיות לך תקופות רעות וכדי שלא תמחק זה מה שמומלץ.
    לגבי PLO , זה משחק עם תנודות יותר גדולות מהולדם ובו אפילו צריך יותר מ20 BUYINS.
    לדעתי תשחק מה שעושה לך טוב רק שים לב שלאומהה תצטרך יותר כסף כי התנודות בו יותר גדולות.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

5. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

YYDD (04/08/2010)

6. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות

ממליץ לך לעשות מעט חיפושים בפורום על בנקרול ו PLO - תקבל את רוב התשובות משם.

בתמצות של כמה נקודות:
    - שחק רק בלימיטים שהבנקרול מאפשר לך!
    - שורט סטאקינג זה לא פוקר שמנצל יתרון. עבור לפוקר עם כניסה מלאה.
    - תעזר בתכנות מעקב, בלתי אפשרי לקבל קריאות על כל השחקנים בלעדיהן
    - PLO דורש בנקרול הרבה יותר רחב מ NLHE
    - פרסם ידיים ספציפיות - ותקבל את דעתם של כולם
    - שחק רק בלימיטים שהבנקרול מאפשר לך!

7. המשתמשים הבאים מודים ל FishFishGarden על התגובה המועילה:

YYDD (04/08/2010)

8. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    תודה רבה לכם!
    ומה בעניין שולחנות מרובים לעומת שולחן יחיד?

9. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    ממליץ לך לעבור לאט לאט , תתחיל משולחן אחד תראה איך הולך לך , כשתרגיש שאתה כבר רץ עם ההחלטות אז תעבור לשתי שולחנות וכך הלאה
    מעבר לגבול מסוים (שאצל כל אחד זה שונה , קבל את זה) הWINRATE שלך כבר ירד לרמה שלא יהיה לך משתלם לשחק כל כך הרבה שולחנות

זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

10. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    שוב תודה רבה!
    ואני מניח שבסרטון אתה מראה לי את מה שלא כדאי לי לעשות

11. פול האוס  

מוניטין
    14 (14)
    הודה
    3,220
    קיבל תודה 285 פעמים ב186 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    ממליץ לך לעבור לאט לאט , תתחיל משולחן אחד תראה איך הולך לך , כשתרגיש שאתה כבר רץ עם ההחלטות אז תעבור לשתי שולחנות וכך הלאה
    מעבר לגבול מסוים (שאצל כל אחד זה שונה , קבל את זה) הWINRATE שלך כבר ירד לרמה שלא יהיה לך משתלם לשחק כל כך הרבה שולחנות

איזה זריזות ידיים מטורפת וואו אין דברים כאלה למה לעזאזל הוא לא נעזר בטייבל נינגה\טראקר? הבנאדם פשוט שרוט

12. הסמל האישי של flavicolo
    - שמור -

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    6
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות
    מקווה שאתה מבין אנגלית. הנה מאמר מ2+2 שיכול לעזור לך
    Learning bankroll management is one of the most basic and important skills a poker player can get. Many players of all skill levels, who play various stakes, have came crashing down due to their inability to set and follow these fundamentals.

Various individuals will give you different figures for what your baseline minimum buy-ins should be for online no-limit games. There is no hard rule in this, but frequently people suggest 15 buy-ins for a level and others suggest much more, up to 40 buy-ins. Generally speaking as the difficulty and variance of the games you play in increase, it is probably wise to increase this baseline. Additionally, as the money involved increases, a higher roll is probably a wise idea to ensure that your game decisions aren't impacted by such matters. Finally, if you intend to play many tables at once, the baseline should be higher to some extent.

Individuals who are still playing low-stakes, full ring no-limit games and learning poker for the first time should try and maintain a target of 20 buy-ins for their level. This discussion will use that threshold as the baseline, but every individual can certainly choose a higher one should they wish.

Variance can often be unkind, even to the most seasoned player. It is unreasonable to assume that if one starts playing with 20 buy-ins and loses 1/3 of a buy-in that one should immediately drop an entire level. However, one should also set a downward floor of 15 buy-ins and if you fall below that amount, one needs to move down a level. Using this downward floor helps players who are experiencing terrible variance (or who just cannot beat the game level) from destroying their entire bankroll.

As an example, Berge20 deposits $500 on PokerStars to try his hand at the game. He has had some fun in home games, has read some books and 2+2 posts, and even been to Vegas once. He's confident, but jumping into games above his bankroll level would be asking for trouble. Given his amount, he has 20 Buy-ins for the NL$25 game.

Berge20's target baseline is 20 buy-ins ($500)
    His downward floor is 15 buy-ins ($375)

Berge20 plays one Sunday afternoon, but isn't doing so well. He's made some ill-timed bluffs, had his aces busted by a set, and even had his kings run into aces. Suddenly, Berge20 looks up and sees he's down to $360 in his account. He needs to stop playing NL$25, take a break, and move down a level to NL$10. This is no doubt frustrating for him, but it is the right way to preserve his bankroll.

One of an individual's goals in playing poker is often to be able to move-up and play in the bigger games. "Taking a shot" frequently occurs if a player notices that there is a game above his currently rolled level that is very good. Maybe it is Friday night and somebody is clearly just having some fun and shipping his chips all over that table, and you want a part of it. It could also be you have proven that you can beat your current level, but aren't quite fully rolled for a 20 buy-in baseline for the higher level.

The guidelines for taking shots should be similar to your downward floors, in the opposite direction. When one has over 15 buy-ins at the level above them, it can be time to try and test the waters of the game above them, if the game looks good. Don't take shots, just to take shots. Take shots when your chance of success is higher than it otherwise may be.

As an example, Berge20 took his break and moved back down to NL$10 with his remaining $360 and managed to build that back up to $420 over the next few weeks. He's confident and believes that a game at NL$25 he sees is something he can handle, so he jumps in. This is perfectly fine, as long as he adheres to the 15 buy-in floor.

Berge20 does well in that game and actually goes on a hot streak and quickly builds his bankroll up to $700. He's feeling good and really wants to take a shot at the next level, but he shouldn't just yet. Taking a shot at the NL$50 game would require that he have somewhere over the 15 buy-in recommendation, but he just isn't there yet. He needs to continue grinding at NL$25 until he has somewhere in the neighborhood of $800 before he should really consider taking a shot.

By using this method, one should be able to reasonably take shots at the higher levels, while maintaining a solid bankroll for their current level. One should never play multiple levels above their currently bankrolled amounts, under almost any circumstance. Sticking to the 15 buy-in floor when you are not playing or running well is also extremely important. Frequently when a player is playing bad or getting out drawn, things tend to quickly compound and significantly worse play and even tilt. Holding the downward floor will help you realize it may be time for a break and give you a chance to refocus.

NL10:
    BR Baseline $200
    Downward floor $150
    Take a shot $375+

NL25:
    BR Baseline $500
    Downard floor $375
    Take a shot $750+

NL50:
    BR Baseline $1000
    Downard floor $750
    Take a shot $1500+

NL100:
    BR Baseline $2000
    Downward floor $1500
    Take a shot $3000+

As mentioned earlier, beyond this (or even at this) level, the nature of the game changes such that a higher/deeper roll is generally recommended. The games are much more agressive, have higher variance, and are simply more difficult.

13. המשתמשים הבאים מודים ל flavicolo על התגובה המועילה:

AceHigh (05/08/2010)

נושאים דומים

1. Hero Fold מהגדולים שנראו במחוזותינו
    על ידי Wogee בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 28/11/2013, 17:49
  2. צריך עזרה/עצות לגבי הפוקר , כבר לא יודע מה לעשות.
    על ידי False בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 11/12/2012, 23:40
  3. תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 30/05/2012, 18:41
  4. צריך כמה עצות טובות
    על ידי orwein בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 09/09/2010, 01:39

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

נגמר לי כסף מדומה ב full tilt

plo 0.50 bankroll