שלישיה בביג בלינד

מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. הסמל האישי של Jokeradom
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    134
    קיבל תודה 79 פעמים ב61 הודעות

שלישיה בביג בלינד

טורניר לייב בליינדים עדיין 25-50
    אני ביג בליינד די תחילת הטורניר. אני עומד על 10500 צייפים כל השאר פחות או יותר 9000 שזה ההתחלתי .
    אני בביג בלינד מקבל K6 אוף סוויט 5 אנשים ביד .פלופ 668 סמול צק .אני בט 300 .שני קולים ,טרן 3 .
    כרגע שני עלים בשולחן .אני 1000 זה מאחורי רייז ל-2500 .השני מקפל ואני מנסה לחשוב מה יש לו
    עם סט 8 הוא לא היה עושה את זה .אז מה יכול להיות לו שם .חשבתי שאני עדיין טוב ועשיתי קול.
    ריבר אני צק הוא דוחף אול אין 6000 ...אני?
    תחילת טורניר ואני לא ממש אוהב ללכת אול אין בתחילת טורניר ....

2. הסמל האישי של kobiiakobi
    זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    18
    קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
    זוג 8 בדוק אין לו ......אולי 6A או 6Q

3. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    קול.
    יש שם הרבה אוברפיירז שהוא לימפלמפ איתם UTG ובגלל שהוא לא מצפה שתהמר טריפס בפלופ וכי רק שילמת את הרייז שלו בטרן הוא מהמר לוליו מ8. ברור שיש גם 88 33 A6 אבל יש גם מספיק ידים שאתה מנצח וגם בלופים עם מיסד פלאשדרו.
    הייתי שם

4. הסמל האישי של Jokeradom
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    134
    קיבל תודה 79 פעמים ב61 הודעות
    במקור פורסם על ידי timorm1 צפה בהודעה
    קול.
    יש שם הרבה אוברפיירז שהוא לימפלמפ איתם UTG ובגלל שהוא לא מצפה שתהמר טריפס בפלופ וכי רק שילמת את הרייז שלו בטרן הוא מהמר לוליו מ8. ברור שיש גם 88 33 A6 אבל יש גם מספיק ידים שאתה מנצח וגם בלופים עם מיסד פלאשדרו.
    בסופו של דבר כן השוותי והוא הראה לי זוג 3 ,נשארתי עם 1400 ציפים או משהו כזה קיבלתי A10 דחפתי 2 שילמו ומישהו בסוף ניצח אותי עם AQ כשהוא מקבל צבע .אז עפתי אחרי איזה 20 דקות משחק .די מבאס .

5. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות
    הוא לא מצפה שתהמר טריפס בפלופ
    למה לא? קודם כל טריפס זה לא חזק כמו סט. דבר שני, ביד עם 5 שחקנים הסיכוי שתקבל השוואה ל-300 צ'יפים עם סטקים של 9000 ע"י שחקן אחד לפחות הוא גדול, ולכן אין שום סיבה לעשות צ'ק בפלופ אם לא היה רייז לפני הפלופ. יש לך יד טובה בפלופ - בט פור וליו ויש המון ידיים שישוו לך (אפילו פה השווה לך שחקן עם זוג 3 ועוד שחקן שקיפל בטרן). דווקא אם אין לשחקן טריפס ביד של 5 אנשים זו סיבה מצויינת לצ'קצ'ק ולהחליט איך לפעול בהתאם לאקשן.

קול.
    ברור שיש גם 88 33 A6 אבל יש גם מספיק ידים שאתה מנצח וגם בלופים עם מיסד פלאשדרו.
    איך פלאש דרו? העלה השני הגיע רק בטרן.
    ואיזה ידיים פה הוא מנצח שמתאימות לליין של וילן? למה ששחקן יעשה בלוף עם סטק של 9000 ובליינדים 25-50? doesn't make sense.

לפי איך שהיד התנהלה בהחלט נראה שלוילן יש מפלצת כבר בפלופ או בטרן. משום מה החלטתם שהמהלך לא הגיוני עם פוקט 8, לא ברור לי למה. סלואו פליי בפלופ ורייז של x2.5 על שחקן שמראה חוזק (הימור קופה בפלופ, הימור נוסף גדול בטרן) זה ליין שמאוד מאוד מתאים למפלצת בפלופ. גם 86 בהחלט הגיוני פה ומתאים לליין. ואם לא היתה לו מפלצת בפלופ אז הוא קיבל אותה בטרן. כמובן שהיד ההגיונית היחידה שיכולה להיות לוילן שה-3 בטרן עוזר לו זה פוקט 3. ההשוואה בטרן היא הגיונית. בריבר הייתי מצפה מכל יד שהיא לא פול האוס בבורד כזה להאט את הקצב. אחרי האול-אין של וילן בריבר הייתי לוקח זמן לחשוב, חורק שיניים ומבין שפולד פה זו ההחלטה הקשה אבל הנכונה. ולא, אני לא ריזולטס אוריינטד.

6. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    תודה רבה שאתה מלמד אותי להמר טריפס לוליו.
    אנחנו מדברים פה על שחקן טורנירים לייב טיפוסי בארץ שסלופליי זה הסקיל הגדול ביותר בעיניו.
    ניתחת יפיפה איך וילן משחק את הידיים שמנצחות אותנו.
    מה עם 67 69s 6Ts 56 46 36 , אובפיירס ששחקנים מתים על ללמפלמפ UTG ולעשות אוברפליי שלהם כשהם שמים אותך על טופפייר. ושוב, אמרתי שנראה כאן גם מפלצות, לא שללתי 88 לרגע אבל יש הרבה ידים שאנחנו מנצחים. אנחנו מובילים על טווח הידים של הנבל.
    ואגב אם כבר אתה רוצה לשחק שמרני כאן אז זרוק את היד בטרן. הקול הזה רק מזמין אותו לירות עוד פעם (כלומר לדחוף) ולקחת את הכסף המת הפאסיבי שאתה יוצר.

אגב ג'וקר, ההערה שלך לגבי הבאסה של לעוף אחרי 20 דקות מאוד מעניינת. חשבתי על זה הרבה. זה ההבדל הגדול בלייב טורס מאונליין לדעתי, הבאסה של לדפוק על השולחן, לקום, להוציא תאוזניה להגיד בהצלחה וללכת. לא סתם חלון שנסגר.
    אל תתייחס לזה ככה. תעשה מהלכים הכי EV+ שאתה רואה על מנת להתחזק ולהיות במצב לזכות בטורניר. אם עפת מוקדם תנצל את הזמן לדברים אחרים כמו בילוי עם הבת זוג או עם חברים או משהו כזה. אם תחשוב על זה טוב, זה הרבה יותר טוב מלשבת כמה שעות בטורניר ולעוף לפני הכסף. כל השורדים למיניהם מבזבזים את הזמן שלהם, ורק אל תגידו לי על חוויה והנאה, אני אמנם מאוד נהנה לשחק לייב פוקר (אגב תמליץ לי איפה יש עכשיו טורנירים לייב אני לא מכיר מאז שסגרו תמסגר) אבל יש דברים הרבה יותר כיפיים מלשבת בפארטיה הממוצעת.
    הייתי שם

7. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    תודה רבה שאתה מלמד אותי להמר טריפס לוליו.
    תירגע, זה שאני לא מסכים איתך לא אומר שאני חושב שאני יודע יותר טוב ממך.

אנחנו מדברים פה על שחקן טורנירים לייב טיפוסי בארץ
    לא יודע מה זה אומר. נתקלתי בקולינג סטיישנים, לאגים, בלופרים ועוד כל מיני סוגים לא ברורים. לא שונה מהותית ממה שראיתי אונליין. אולי דווקא להיפך, אונליין שחקנים משחקים טופ פר כמו נאטס, בלייב פחות.

ואגב אם כבר אתה רוצה לשחק שמרני כאן אז זרוק את היד בטרן. הקול הזה רק מזמין אותו לירות עוד פעם (כלומר לדחוף) ולקחת את הכסף המת הפאסיבי שאתה יוצר.
    רק אם הוא חושב שהוא מוביל עליך או שהוא חושב שתקפל את היד. מכיוון שהראית חוזק והתנגדות בפלופ ובטרן אז מנקודת מבטו הסיכוי שתקפל בריבר הוא נמוך. הייתי מצפה משחקן שרואה אותי מהמר OOP בפלופ ובטרן ומשווה כמות נכבדה של צ'יפים על רייז בטרן שלא ידחוף את כל הצ'יפים שלו בשלב הזה של הטורניר עם יד פחות חזקה מהיד שלי. אבל אולי אני נותן פה יותר מדי קרדיט, לא יודע.

ניתחת יפיפה איך וילן משחק את הידיים שמנצחות אותנו.
    לא נכון. ניתחתי את איך שוילן שיחק את היד ומזה הגעתי למסקנה שברוב המקרים אנחנו מול מפלצת ולא בלוף או 2 זוגות.

8. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    סחה על היסודיות. קשה לי, אני אשתוק עכשיו.
    הייתי שם

9. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    קשה לי, אני אשתוק עכשיו.
    ??...

10. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    אתה מצטט כל משפט שלי ואומר לא נכון, לא מובן ותירגע אני לא מתנשא עליך.
    אני רגוע כמו פונזי ומבחינתי תגיד גם שאין לי מושג, לא ממש מעניין אותי זה לא תחרות כאן פשוט ציינתי שאני יודע להמר טריפס לוליו אני חושב על מה הנבל חושב.
    אני את שלי אמרתי, זכותך לא להסכים וזהו, אין לי יותר מה להגיד זה הכל.
    הייתי שם

11. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    מאחר וטימור שולט בסצנת הטורנירים לייב בארץ (כשעוד הייתה כזו מסגר והולדם האוס זצ"ל) הייתי מקשיב ולומד.

12. הסמל האישי של FishFishGarden
    סטרייט פלאש

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    907
    קיבל תודה 1,969 פעמים ב826 הודעות
    אני רגוע כמו פונזי ומבחינתי תגיד גם שאין לי מושג, לא ממש מעניין אותי
    אחרי הרייל של הבוקר, אני מעיד... הבן אדם פשוט קרח...

13. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    מאחר וטימור שולט בסצנת הטורנירים לייב בארץ (כשעוד הייתה כזו מסגר והולדם האוס זצ"ל) הייתי מקשיב ולומד.
    מצחיק, כי מה שהוא טוען פה יותר אופייני למשחק אונליין מאשר למשחק לייב. אין דרך אחת נכונה לשחק פוקר וגם אם פיל אייבי בכבודו ובעצמו היה כותב את הת'רד הזה, לא הייתי מתכוון ליישם דרך משחק שלא מתאימה לי. אם תימור אוהב לשחק בצורה שהסטק שלו נראה כמו ססמוגרף בזמן רעידת אדמה - שיבושם לו. לי זה לא מתאים.

14. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    מצחיק, כי מה שהוא טוען פה יותר אופייני למשחק אונליין מאשר למשחק לייב. אין דרך אחת נכונה לשחק פוקר וגם אם פיל אייבי בכבודו ובעצמו היה כותב את הת'רד הזה, לא הייתי מתכוון ליישם דרך משחק שלא מתאימה לי. אם תימור אוהב לשחק בצורה שהסטק שלו נראה כמו ססמוגרף בזמן רעידת אדמה - שיבושם לו. לי זה לא מתאים.

נושאים דומים

1. שלישיה בריוור מול אוברבט
    על ידי raisetwice בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 29/03/2013, 20:46
  2. JJ בכפתור מול רירייז של סמול בלינד. איך שוחק?
    על ידי aykaramba בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 16/03/2013, 11:45
  3. שלישיה+סט מול סטרייט
    על ידי ariel בפורום ידיים בטורנירים - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 18/04/2012, 18:45
  4. שלישיה במצב בעייתי
    על ידי tetris בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 10/05/2011, 21:06
  5. שלישיה בפלופ - 5-10