METAGAME בטורנירי לייב, יש חיה כזאת?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (13)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות

METAGAME בטורנירי לייב, יש חיה כזאת?

תהיה שעולה לי לקראת טורנירים קרובים.
    כשאנחנו משחקים קאש, יש המון חשיבות לתדמית שאנחנו יוצרים לעצמנו במהלך סשן כי בדר"כ הסשן הוא ארוך (לפחות 5 שעות עם רוב השחקנים בשולחן) וכבר יש לנו היכרות עם חלק מהשחקנים ואנחנו מכירים הרבה מהשטיקים שכל אחד עושה.
    בנוסף, איך שאני תופס את זה כשהמשחק הוא עמוק (עמוק מבחינתי זה 100BB ומעלה) יש יותר חשיבות לתדמית ולאופי השחקנים מכיוון שיש יותר עומק משחק שניתן לנצל כמובן בכל אחת מהתדמיות.
    אתם חושבים שבטורניר לייב שמתחיל עמוק (300 BB, בליינדים עולים לפחות כל 45 דק'-שעה) יש מקום ליצור תדמית מסוימת כדי שיותר מאוחר תוכל לנצל אותה?
    לדוגמה, נגיד אני חושב שאני משחק יותר טוב טייט אגרסיב פרי ופוסט פלופ ולכן כשהערימות יתקצרו אני כנראה אבחר לשחק כך, האם יש טעם בשעה-שעתיים הראשונות לבסס תדמית לוס אגרסיב ואח"כ להשתמש בה? הרי:
    1. עומק הערימות מן הסתם הולך ומצטמצם רוב הזמן
    2. בטורניר לייב יש כל הזמן פירוק שולחנות והזזת שחקנים ככה שיכול להיות שאני אבנה לעצמי תדמית במשך זמן מסוים ודווקא כשאוכל להתחיל לסחוט ממנה ואליו, יעבירו אותי לשולחן חדש שלא מכיר אותי

אשמח לשמוע מה אתם חושבים.

2. אלוף הרהורים ותהיות ומשחקים

מוניטין
    63 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,188
    קיבל תודה 1,141 פעמים ב500 הודעות
    עדיף לבנות תדמית טייט בהתחלה.
    אבל כבר לא יקנו את זה.
    , you will be lost...
    . every river that you try to cross

3. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (13)
    הודה
    3,329
    במקור פורסם על ידי טוטול צפה בהודעה
    עדיף לבנות תדמית טייט בהתחלה.
    אבל כבר לא יקנו את זה.
    תודה, תוכל להרחיב בבקשה?
    לדעתך אפילו אם אח"כ אני מתכנן לשחק טייט גם ככה עדיף לבנות לי תדמית כזאת בהתחלה? למה שלא יקנו את זה?
    אתה חושב שעדיפה תדמית טייט כי היא מאפשרת יותר גניבת בליינדים כשזה נהיה יותר משמעותי?

4. פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 191 פעמים ב143 הודעות
    בטורנירים הארוכים אתה בקלות יכול לשחק שעות באותו שולחן - אפילו הרבה יותר מקאש אז כן תמיד תמיד תבנה תדמית

5. המשתמשים הבאים מודים ל ysmisc על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (24/05/2012)

6. אלוף הרהורים ותהיות ומשחקים

מוניטין
    63 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,188
    התדמית שתיהיה לך תשקף את איך שתשחק.
    אנשים לא מפגרים אם תשחק למשל טייט שלוש שעות,ואז יתחיל האנטי ותקפיץ כל יד שנייה יקלטו אותך תוך כמה סיבובים.
    אם אתה מתכוון לשחק טייט,אתה יכול להיראות קצת מניאק בהתחלה אני מאמין שזה יעבוד,רק שלא תעוף בטעות מהטורניר
    , you will be lost...

7. המשתמשים הבאים מודים ל טוטול על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (24/05/2012)

8. אלוף הרהורים ותהיות ומשחקים

מוניטין
    63 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,188
    התדמית שתיהיה לך תשקף את איך שתשחק.
    אנשים לא מפגרים אם תשחק למשל טייט שלוש שעות,ואז יתחיל האנטי ותקפיץ כל יד שנייה יקלטו אותך תוך כמה סיבובים.
    אם אתה מתכוון לשחק טייט,אתה יכול להיראות קצת מניאק בהתחלה אני מאמין שזה יעבוד,רק שלא תעוף בטעות מהטורניר
    , you will be lost...

9. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    99 אחוז משחקני הלייב לא אכפת ממך ומהתדמית שלך, הם יהיו לוול 1 טינקרס שמשחקים את הקלפים שלהם ורק שלהם.
    אני יכול לספר לך על שחקני לייב ששיחקתי איתם מאות שעות, ועדין היו משווים 3 בט+3 כדורים שלי כי "שמו אותי על גבוהים".

10. המשתמשים הבאים מודים ל ril על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (24/05/2012)

11. פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    99 אחוז משחקני הלייב לא אכפת ממך ומהתדמית שלך, הם יהיו לוול 1 טינקרס שמשחקים את הקלפים שלהם ורק שלהם.
    אני יכול לספר לך על שחקני לייב ששיחקתי איתם מאות שעות, ועדין היו משווים 3 בט+3 כדורים שלי כי "שמו אותי על גבוהים".
    ??
    אתה מדבר על פארטיות בארץ? או על טורנירים בגדול?
    בטורנירים שאני משחק השחקנים רובם טובים (לצערי) - נדיר למצוא שם דגים גדולים

12. פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    ??
    אתה מדבר על פארטיות בארץ? או על טורנירים בגדול?
    בטורנירים שאני משחק השחקנים רובם טובים (לצערי) - נדיר למצוא שם דגים גדולים

13. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (18)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    מציע לך לא לעשות דברים ספציפיים בשום שלב "בשביל התדמית". פשוט שחק את המשחק שלך כמו שאתה רגיל ונח לך ואז גזור את התדמית שלך בהתאם (וכמובן כמו שרן רמז תהיה מודע למי עוקב בכלל ומי חא רואה כלום חוץ מה-2 קלפים שלו). כלומר אם אתה רגיל לשחק מאוד טייט אגרסיב כל הזמן אז תהיה מודע לזה אחרי הרבה זמן בשולחן וחפש ספוטים טובים לריסטיל משחקנים שפותחים רחב שייתנו לך קרדיט עם התדמית הטייט. ברגע שעשית את זה פעם פעמיים הם יתחילו לחשוד ושים לב שהתפתחה לך דינמיקה מולם ותגיב בהתאם כלומר תקוף יותר לוליו וכו. שחק כמו שאתה רגיל ואז תחשוב על כל ספוט בהתאם לתדמית שנוצרה לך לאחרונה האם זה משפיע איכשהו על טווחים של אנשים מולך. אם תעשה דברים בכוונה בשביל ליצור תדמית מסויימת (כמו לפתוח ולתרבט המון ידים יותר ממה שאתה רגיל או מצד שני לשחק יותר ניטי ממה שאתה רגיל או להראות פולדים לידים חזקות או משו בסגנון) אתה תהיה מחוץ לקומפורטזון שלך (ואולי לעוף/להפסיד הרבה מהסטאק מוקדם כמו שטוטול אמר)ותסתכן בללבל את עצמך יותר מדי. כאילו תהיה יותר מדי מושפע מהתדמית שאתה חושב שיצרת ותתפוס ריינג'ים של אנשים בצורה מוטעית וכו. קיצר שחק את המשחק שלך ותגיב לתדמית שנוצרת לך מעצם הסגנון שלך ודינמיקות בשולחן, לא הפוך.

ואגב לגבי התהיה שלך בהחלט יש חשיבות מאוד גדולה לתדמית שלך בטורנירים גם במצב שהוא לא דיפסטאקד. למשל טווחי דחיפה של ערמות רישאב על פתיחות שלך של שחקנים שמודעים אם אתה פעיל/לא פעיל או לחילופין תשלומים לרישאבים שלך. רק להדגיש.
    נערך לאחרונה על ידי timorm1; 24/05/2012 ב 13:22.
    הייתי שם

14. המשתמשים הבאים מודים ל timorm1 על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (24/05/2012)

15. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (13)
    הודה
    3,329
    תודה לכולם על התגובות, הן עזרו מאוד.
    נראה לי שהתגובה של תימור מסכמת את הרוב (או הכל) מבחינתי ובהחלט נשמע כמו אסטרטגיה מעולה להישאר בקומפורט זון שלי ולא לסבך את עצמי עם שלבי חשיבה שלא לצורך.

תהיה נוספת בעקבות זה - כשאני משחק קאש עמוק (80-100 BB ומעלה) למרות שאני משחק יחסית טייט אגרסיב אני עדיין עושה השוואות עם טווח הרבה יותר רחב (שכולל גם סוטד קונקטורס וסוטד וואן גאפרס לדוגמא) מעמדה ומול שחקנים שאני חושב שיש לי יכולת טובה לתמרן אותם אחרי הפלופ. האם נכון בשלבים הראשונים של הטורניר בהם יש בין 100-300 BB גם לעשות את זה?

16. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    במקור פורסם על ידי pong צפה בהודעה
    תודה לכולם על התגובות, הן עזרו מאוד.
    נראה לי שהתגובה של תימור מסכמת את הרוב (או הכל) מבחינתי ובהחלט נשמע כמו אסטרטגיה מעולה להישאר בקומפורט זון שלי ולא לסבך את עצמי עם שלבי חשיבה שלא לצורך.

תהיה נוספת בעקבות זה - כשאני משחק קאש עמוק (80-100 BB ומעלה) למרות שאני משחק יחסית טייט אגרסיב אני עדיין עושה השוואות עם טווח הרבה יותר רחב (שכולל גם סוטד קונקטורס וסוטד וואן גאפרס לדוגמא) מעמדה ומול שחקנים שאני חושב שיש לי יכולת טובה לתמרן אותם אחרי הפלופ. האם נכון בשלבים הראשונים של הטורניר בהם יש בין 100-300 BB גם לעשות את זה?
    פחות.

בקאש אם יש 1.5 בב בקופה ויש לך 35-40 אחוז לנצח את היד ואתה יודע שניצחון ביד ייתן לך יותר כסף מאשר הפסד ייקח לך אז יש לגיטימציה להשווות סוטד קונקטד , כי אנחנו משחקים בשביל להרוויח יותר כסף ממה שנפסיד במספר קופות X.

בטורנירים זה אחרת , ככל שה-X גדול יותר ככה אתה תסתכן יותר פעמים עד שהטורניר ייגמר , או במילים אחרות , זה לא משנה כמה צ'יפים הפסדת או לקחת , משנה כמה אנשים עפו לפנייך וכמה אחריך , בסופו של טורניר (בניגוד לקאש גיים) כל השחקנים מלבד אחד יסיימו את הערב עם פחות צ'יפים ממה שהתחילו (0 במקום הסטק ההתחלתי) אממה , לא כולם ייצאו מופסדים , חלקם אפילו עשויים לצאת עם ארגז.

17. המשתמשים הבאים מודים ל gana2 על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (27/05/2012)

נושאים דומים

1. ספוטים גבוליים בטורנירי טורבו
    על ידי Itamar78 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 12/12/2013, 20:06
  2. ההאד לא עובד בטורנירי ראש
    על ידי Holy בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 28/03/2013, 01:05
  3. HUD לא מופיע בטורנירי ראש