התמודדות עם שולחן של רגס פסיביים וניטים למדי

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-2 מתוך 2
  1. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (10)
    הודה
    3,327
    קיבל תודה 1,364 פעמים ב690 הודעות

התמודדות עם שולחן של רגס פסיביים וניטים למדי

טוב, אז אני במקאו עכשיו ונראה לי שאני צריך עצה טובה.
    ברוב השולחנות פה יש כמות לא מבוטלת של רגים שמתנהגים פחות או יותר אותו דבר:
    פרי פלופ הם יעשו לימפ בערך מכל עמדה עם כל קונקטורס, אסים בינוניים, קונקטורס ואן גאפרס, זוגות. אופן רייז הם בדר"כ עושים עם TT+, AJS+, AQ+.
    רירייז הם יעשו בדר"כ עם JJ+ או AK/AQ.
    התוצאות של רירייז פרי הן בדר"כ או שכולם מתקפלים או ש-2-3 נשארים לפלופ.
    גודל הערימות משתנה ולפעמים מצאתי את עצמי יושב בשולחן של ערימות קצרות יחסית (40-60 BB) ולפעמים מצאתי את עצמי יושב בשולחן של ערימות עמוקות (80-100 BB ומעלה).

השאלה היא איך משחקים מול שולחן כזה ושחקנים מהסוג הזה? בדר"כ אני אוהב להיות טיפה יותר משוחרר מעמדה לפני הפלופ ולהשוות עם אסים סוטד, קונקטורס וואן גאפרס ומעלה בהינתן ערימות עמוקות ואימפלייד אודס אבל הבעיה היא שאז ברוב הפעמים שאני לא פוגע אני מוצא את עצמי במולטיוואי פוט של 4 שחקנים ומעלה ונראה לי שלהתחיל שם ניסיונות גניבה נראה לי כמו ספיו. גם לעשות ת'ירבוטים פריפלופ עם ידיים בינוניות נראה לי כמו ספיו.
    לאט לאט אני מרגיש שאני מתחיל להגרר לסוג המשחק של הרגים ובנוסף - אני מרגיש שכל תדמית שאני מנסה ליצור לעצמי השחקנים לא מסתכלים על זה בכלל ושכמו שRIL אמר, הם שחקני לבל 1 שלא מסתכלים על מה שאני עושה אלא על מה שיש להם.

השאלה היא מה לעשות?
    האם להמשיך ולנסות לשחק את המשחק של האימפלייד אודס עד שבסוף הוא יפגע? לעבור לעשות יותר רייזים פריפלופ או בכלל למשל לעבור לשחק סופר טייט ואז לשחק את כל הידיים שלי לואליו טהור?

כרגע הייתי כבר באיזה 4 סשנים ובינתיים המצב לא מזהיר כשאני מופסד קצת יותר מ-2 BI.
    לאור זה היום החלטתי לקחת קצת מנוחה, קראתי שוב את "סדקים בקוואן" של תימור ואני קצת נח. בערב אני בטח אלך לשחק קצת סיט אנד גו.

אשמח לשמוע תגובות איך להתמודד עם המצב הזה ואם למישהו יש עצות וטיפים.

אגב, אנקדוטה: למרות שיש WSOP עכשיו, דוואן פה משחק בסטארוורלד על סכומים הזויים וגם פיל לאק משחק פה בווין..

2. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    במשחק עם סטאקים נמוכים (40-60 ב"ב) אין מה להיות יצירתי עם ידיים "יפות", פשוט כי ההחזר על ההשקעה לא משתלם ואתה לא מספיק עמוק שיהיה לך הרבה פולד אקוויטי. אז שם המשחק הוא אכן VALUE. יחד עם זאת, אם החברה משלמים בנדיבות עם טווח רחב צריך פשוט להרחיב את מה שנכנס לתוך הקטגוריה של VALUE.

לא ציינת מה הנטיות של הרגים פוסטפלופ אז חסר לנו כאן מרכיב חשוב במשוואה לתת טיפים. ציינת למשל שהם ישלמו רייז עם כמעט כל אס. ומה קורה אם הם פוגעים באס? הם הולכים איתו לסטאק אוף בכל מצב? נניח שכן, במקרה כזה ידיים כמו AJ שהם לרוב "בעייתיות" הופכות להיות אחלה ידיים. אם הם גם משלמים פרפלופ עם המון קינגים אותו דבר יחול על ידיים כמו KJ שלרוב הם בעייתיות אבל במצב כזה אתה יכול ללכת לסטאק אוף עם K בפלופ בציפייה לתשלום מטווח קינגים חלש יותר.

השוואה עם סטוד קונקטורס וכאלה לרוב לא משתלמת כי אתה לא מספיק עמוק אז תלמד לזרוק 98 סוטד למרות שזה נראה יפה. סט מייניג לעומת זאת כן יכול לעבוד אם מתבשלת קופה מולטי-ווי וזה לא יקר מדי.
    אין על קפטן ג'ק!

נושאים דומים

1. התמודדות מול 3bet
    על ידי 88MP88 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 21/11/2013, 20:26
  2. התמודדות עם Donk Bet בפלופ.
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07/07/2013, 14:34
  3. התמודדות עם עייפות בטורנירים
    על ידי davidov בפורום טורנירים אונליין