שאלות על showdown

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות

שאלות על showdown

מקרה 1) מה החוק לגבי סדר ה showdown במצב של אולאין בפלופ?

המקרה (שחוזר אצלינו ויוצר ויכוחים מיותרים) , אני בכפתור עושה אולאין אחרי הפלופ , ביג משווה והשאר מתקפים.
    שנינו לא רוצים לפתוח קלפים אז הדילר פותח טרן וריבר .

ואז מתחיל ויכוח מי צריך לפתוח ראשון : הביג , בגלל שזה סדר הפתיחות , או אני בגלל שעשיתי את המהלך האגרסיבי האחרון.

מקרה 2) האם כשיש צ'קדאון בריבר והראשון לדבר עושה מאק , האחרון לדבר חייב לפתוח את הקלפים או יכול לקחת קופה בלי להראות?

המקרה , אני בביג מעלה אחרי הפלופ , כפתור משווה השאר מתקפלים. יש צ'קדאון בטרן ובריבר. אין לי כלום אז אני עושה מאק לקלפים , כפתור רוצה לקחת את הקופה בלי להראות קלפים בגלל שעשיתי מאק.

2. הסמל האישי של eyalla7
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    275
    קיבל תודה 479 פעמים ב285 הודעות
    1.מי שעשה אול אין חייב לפתוח ראשון. 2. חייב להראות את הקלפים, במידה וזרק למאקרו הקופה נחצית.
    I dont believe in luck,i believe you make your own luck in life" - Amarillo Slim"

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי eyalla7 צפה בהודעה
    1.מי שעשה אול אין חייב לפתוח ראשון. 2. חייב להראות את הקלפים, במידה וזרק למאקרו הקופה נחצית.
    לגבי 1) ואם הכפתור עשה העלאה (לא אולאין) בפלופ וקיבל השוואה מהביג , ואז יש צ'קדאון עד הסוף , גם אז כפתור צריך להראות ראשון? או שאז פותחים לפי הסדר?

4. הסמל האישי של monkar 13
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    הודה
    763
    קיבל תודה 483 פעמים ב320 הודעות
    לדעתי במקרה השני כשאחד עושה מאק השני יכול לקחת את הקופה בלי להראות קלפים

במקרה הראשון כמובן שהמהלך האגרסיבי האחרון צריך לפתוח ראשון (הבחור שדחף אול-אין)
    ,It's better to burn out
    Than to fade away

5. הסמל האישי של monkar 13
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    הודה
    763
    במקור פורסם על ידי אסי צפה בהודעה
    לגבי 1) ואם הכפתור עשה העלאה (לא אולאין) בפלופ וקיבל השוואה מהביג , ואז יש צ'קדאון עד הסוף , גם אז כפתור צריך להראות ראשון? או שאז פותחים לפי הסדר?
    כן
    ,It's better to burn out
    Than to fade away

6. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי monkar 13 צפה בהודעה
    כן
    כן מה?

כי אם אני מבין נכון מהכלל המצוטט מטה , אם אין מהלך אגרסיבי בריבר אז מראים לפי הסדר (אפילו אם היה מהלך אגרסיבי בסיבובי הימור קודמים)

http://pokercoach.us/RobsPkrRules11.mht

THE SHOWDOWN

8. If everyone checks (or is all-in) on the final betting round, the player who acted first is the first to show the hand. If there is wagering on the final betting round, the last player to take aggressive action by a bet or raise is the first to show the hand. In order to speed up the game, a player holding a probable winner is encouraged to show the hand without delay. If there are one or more side pots (because someone is all-in), players are asked to aid in determining the pot winner by not showing their cards until a pot they are in is being settled. A player may opt to throw his hand away after all the betting for the deal is over, rather than compete to win the pot. However, the other players do not lose the right to request the hand be shown if he does so.
    נערך לאחרונה על ידי אסי; 10/06/2012 ב 13:08.

7. הסמל האישי של monkar 13
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    הודה
    763
    פעולה אגרסיבית אחרונה
    כפתור פותח
    ,It's better to burn out
    Than to fade away

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    קיבל תודה 624 פעמים ב452 הודעות
    במקור פורסם על ידי monkar 13 צפה בהודעה
    כן
    לא

במקרה של אול אין: לאחר סיבוב ההימורים ולפני שנפתח הקלף הבא (אם יש) נחשפים הקלפים כאשר השחקן שעשה ALL IN חושף ראשון
    במצב שבו היו הימורים אבל לא היה ALL IN: השחקן שביצע את ההעלאה האחרונה בריבר חושף קלפים ראשון, אם הריבר עבר כולו בצ'ק השחקן הפעיל משמאל לדילר חושף קלפים, בלי קשר למה שקרה פריפלופ, בפלופ או בטרן

9. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    יש הבדלים בין קזינוים שונים אבל הסטנדרט הוא :
    אם יש צ'ק צ'ק בריבר לפי סדר הכפתור.אם מישהו הימר/העלה בריבר והשני שילם אז התוקף האחרון. אם שחקן דחף אול אין באיזשהו שלב, הוא פותח ראשון. בכל מקרה - אם שחקן עושה מאק לקלפים בכל שלב שהוא במהלך היד - השחקן השני זוכה ביד והוא בשום אופן בשום אופן לא חייב להראות את היד !!

10. סטרייט

מוניטין
    5 (8)
    הודה
    61
    קיבל תודה 220 פעמים ב91 הודעות
    במקור פורסם על ידי אסי צפה בהודעה
    מקרה 1) מה החוק לגבי סדר ה showdown במצב של אולאין בפלופ?

המקרה (שחוזר אצלינו ויוצר ויכוחים מיותרים) , אני בכפתור עושה אולאין אחרי הפלופ , ביג משווה והשאר מתקפים.
    שנינו לא רוצים לפתוח קלפים אז הדילר פותח טרן וריבר .

ואז מתחיל ויכוח מי צריך לפתוח ראשון : הביג , בגלל שזה סדר הפתיחות , או אני בגלל שעשיתי את המהלך האגרסיבי האחרון.

מקרה 2) האם כשיש צ'קדאון בריבר והראשון לדבר עושה מאק , האחרון לדבר חייב לפתוח את הקלפים או יכול לקחת קופה בלי להראות?

המקרה , אני בביג מעלה אחרי הפלופ , כפתור משווה השאר מתקפלים. יש צ'קדאון בטרן ובריבר. אין לי כלום אז אני עושה מאק לקלפים , כפתור רוצה לקחת את הקופה בלי להראות קלפים בגלל שעשיתי מאק.

זאת שאלה שהרבה נתקלים בה והסיבה לכך היא שבאירופה ובלאס ווגאס החוקים לגבי שואו דאון הם שונים.
    אז אלה החוקים בלאס ווגאס שתקפים גם לארץ:
    1. אול אין פרי-פלופ, בפלופ ובטרן, סדר הפתיחה יהיה לפי הכפתור.
    2. קלף מנצח חייבים להראות גם אם השחקן היריב זרק למאק. ואם קרה ששני השחקנים זרקו למאק מבלי להראות (לא משנה מי זרק למאק קודם), הקופה נחצית.

ואלה החוקים הנהוגים באירופה:
    1. האגרסור האחרון פותח ראשון, ואחריו לפי כיוון השעון. לכן, זה לא משנה היכן נעשה האול אין, פרי פלופ או בריבר.
    2. אם השחקן שמולך זרק למאק מבלי להראות, אתה לא חייב לפתוח קלפים על מנת לקחת קופה.

11. הסמל האישי של thecoiler
    פול האוס

מוניטין
    13 (10)
    הודה
    138
    קיבל תודה 208 פעמים ב162 הודעות
    2 יהודים 3 גרסאות

12. הסמל האישי של monkar 13
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    הודה
    763
    במקור פורסם על ידי SuperMe צפה בהודעה
    זאת שאלה שהרבה נתקלים בה והסיבה לכך היא שבאירופה ובלאס ווגאס החוקים לגבי שואו דאון הם שונים.
    אז אלה החוקים בלאס ווגאס שתקפים גם לארץ:
    1. אול אין פרי-פלופ, בפלופ ובטרן, סדר הפתיחה יהיה לפי הכפתור.
    2. קלף מנצח חייבים להראות גם אם השחקן היריב זרק למאק. ואם קרה ששני השחקנים זרקו למאק מבלי להראות (לא משנה מי זרק למאק קודם), הקופה נחצית.

ואלה החוקים הנהוגים באירופה:
    1. האגרסור האחרון פותח ראשון, ואחריו לפי כיוון השעון. לכן, זה לא משנה היכן נעשה האול אין, פרי פלופ או בריבר.
    2. אם השחקן שמולך זרק למאק מבלי להראות, אתה לא חייב לפתוח קלפים על מנת לקחת קופה
    .
    שאפו על התשובה המפורטת
    אלה החוקים שאני מכיר
    ,It's better to burn out
    Than to fade away

נושאים דומים

1. איך אני משפר את ה Non Showdown?
    על ידי ChuckyI בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/06/2012, 13:48
  2. גרף showdown/non-showdown בתוכנות מעקב
    על ידי Idanp בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 04/05/2012, 19:18
  3. showdown vs non showdown winnings in low stakes
    על ידי segalion בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 20/11/2011, 08:12
  4. non showdown winnings
    על ידי avi23 בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 26/07/2010, 23:20
  5. MONEY WON WITHOUT SHOWDOWN
    על ידי limper בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 29/04/2010, 16:20

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

טקסס הולדם מי פותח בקלפים ראשון

אם לא היה בריבר מי פותח ראשון

מי פותח את הקלפים ראשון בפוקרמי פותח ראשון בפוקרמי פותח קלפים ראשון בטקסס הולדםהאם חייב לפתוח קלפים האחרון בפוקרחוקי שואו דאון בפוקרמי פותח ראשון קלפים בטקסס הולדםסדר פתיחת הקלפים בפוקר שואו דאוןחוקי פוקר מי פותח ראשון קלפים במצב של אל איןאול אין חייב שואודאוןמי חושף ראשון הקלפים בטקססמי חייב.להראות את הקלפים ראשוןמי חושף ראשון בפוקר
SEO Blog