stu got it all wrong?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 39
  1. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות

stu got it all wrong?

הנושא נחרש למוות, אבל בואו ננעל אותו כאן.
    סטו האנגר, לדעתי השחקן קלפים (פוקר + כל משחק שמשחקים עם קלפים you name it) הכי טוב שאי פעם חי.. ואתם יכולים לדחוף את אייבי אתם יודעים לאן.
    אמר פעם, וגם ציטטו את זה בסרט עליו, שהוא לא היה קם מהשולחן אלא אם כן היה לו משהו חשוב יותר לעשות. כמו לישון, לאכול, להסניף קוקאין וכאלה. הוא אמר שרק לוזרים קמים מהשולחן מהפחד להפסיד את מה שהם הרוויחו.
    עכשיו אני חינכתי את עצמי לא להאמין במזל, יש רק מתמטיקה ופילוסופיה בעולם.
    "ללא המתמטיקה אי אפשר להבין לעומק את הפילוסופיה. ללא הפילוסופיה אי אפשר להבין לעומק את המתמטיקה. ללא המתמטיקה והפילוסופיה אי אפשר להבין לעומק שום דבר!" גוטפריד לייבניץ.
    שום מילה על מזל. אז מזל זה בעצם מילה כוללת לשני קצוות הסטטיסטיקה. כשלצד אחד אנחנו קוראים מזל טוב, ולצד השני מזל רע. וזה לא משנה איך האחוזים יתחלקו. (בפוקר אנחנו נוטים לחשוב שמזל רע זה הבן זונה שפוגע ב5% שלו בריבר. אבל בינינו גם כשאנחנו לא פוגעים ב0.0001% בלוטו אנחנו יכולים לקרוא לזה מזל 'רע').
    הפילוסופיה של המהמר המצוי היא כזו: הרווחת הרבה? קח את הכסף ותברח.
    הפילוסופיה הזאת נכונה מאוד לגבי הימורים ברולטה או פוקר קריבי או במקרים מסויימים אפילו בלאק-ג'ק. היא פשוט לא מסתדרת בכל מה שקשור להולדם!
    יש לי הרבה כסף? אני יכול לעשות מזה הרבה כסף! אבל אני גם יכול להפסיד את כל מה שהרווחתי! מה עושים? קמים או ממשיכים?
    סטואי האמין, שלוזרים קמים מהשולחן- ובמידה מסויימת אפשר למצוא בזה הגיון כלשהו. כי אם בנאדם בא לשולחן NLHE ומשחק עם פילוסופיה של מהמר ברולטה (קח את הכסף וברח) כנראה שהוא בא להמר, אין לו יתרון על שאר השולחן, כמו שאין לו יתרון על הרולטה, וברגע שהוא הרוויח ו'התמזל לו' הוא בעצם הגיע למקסימום ה'מזל' שלו, ומעכשיו לא יהיה לו מזל אז למה להמשיך לשחק? בלי מזל אין לו סיכוי.
    אבל השאלה שלדעתי צריכה להשאל, האם שחקן, שיודע שהוא משחק את הפוקר הכי טוב שהוא יכול לשחק, ואין לו עייפות, לצורך העניין הוא חלק עם סטואי כמה עשרות גרמים של חומרים מעוררים ולא חוקיים, האם הוא אמור לשבת בשולחן 24 שעות ביממה וזה מהלך EV+?

איך זה קשור לאונליין? האם להציב לימיט של 4BI ולקום זה אסטרטגיה טובה? או שאמורים לשחק נונסטופ עד שמרגישים עייפים מידי? האם מזל או התהפכות המטבע הם פקטורים בקבלת ההחלטות שלנו? הרי אנחנו לא יכולים לנצח בלי הפסקה. מתמטית אנחנו נפסיד 1-3 לFD ו1-1 בפליפים ו1-25 ל2 אווטרס. וככול שנשאר יותר ככה הסטאק יגדל ויהיה לנו יותר מה להפסיד.

STU GOT IT ALL WRONG?
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

2. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    1. סטו האנגר הוא לא דוגמא טובה לבנקרול מנג'מנט.
    2. בעיקרון כול עוד יש לך יתרון בשולחן שאתה יושב בו ויש לך את הבנקרול לשחק בסכומים האלו, אין סיבה לקום.
    נשרף הים

3. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    תראה, אני לא מכיר את סטו אונגר הזה. אף פעם לא ראיתי אותו משחק. שמעתי את השם אבל לא היה לי מושג מי זה ורק לאחרונה קישרתי את השם לתמונה שלו שאני רואה בהרבה שולחנות בסטארס
    אבל יש לי שאלה שלא ממש קשורה לנושא, אולי קצת:
    מה לעזאזל עם הבחור הזה?
    מה כל כך מיוחד בו?
    אז מה אם הוא ניצח 2 מיין אוונטס של 70 איש לפני 30 שנה שבקושי היו אנשים שהיו יודעים מה זה פוקר בכלל. וגם אלה שכן היו יודעים מה זה לא היו יודעים לשחק או יותר נכון היו משחקים בצורה שהתאימה אז (לימפ עם Q10 סוט UTG או לימפ עם A6 אוף על הכפתור כי אתה כנראה היד הכי טובה ורוצה לחייב את הבליינדים לשחק איתך LOL)
    קיצר, מה הסיפור שלו?
    יש ידיים מפורסמות להראות לנו?

4. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    המיינאיוונטס הראשונים שכללו 100 ופחות שחקנים לא אומר שהם היו חלשים. מי שכן נרשם היה שחקן-שחקן.
    10K כמה שזה נראה לך כסף קטן, בתקופה ההיא זה היה המון! גם בשביל מהמרים!
    אז לא הייתי מזלזל כל כך מהר בשלושת המיינאיוונטס שהוא לקח, כי לפי מה שאמרו באותה תקופה- הוא דרס למוות כל טורניר שהוא שיחק- והוא שיחק נגד הטופ של הטופ של אותה תקופה. הוא לקח BACK TO BACK וזה היה זמן קצר אחרי שהוא למד לשחק טקסס הולדם....
    והזכייה שלו ב97 הייתה עוד יותר מרשימה כי זה היה כשהוא עבר את התקופה הכי רעה בחיים שלו והיה ממש זקוק לכסף..
    ומעבר לזה. הוא היה אגדת ג'ין. אף אחד לא היה יכול עליו במשחק הזה. אף אחד בעולם לא היה קרוב לרמה שלו בג'ין (כמובן שאפשר לנצח אותו משחק אחד, אבל תשחק נגדו 100 משחקים, ואתה תפסיד רוב מוחלט שלהם).
    אני חושב שאם הוא היה חי היום, הוא היה עדיין 20 רמות מעל כולם.
    .."
    shipit

5. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    In 1980 Ungar entered the World Series of Poker (WSOP) looking for more high-stakes action. In an interview for the 1997 Main Event Final Table, Stu told ESPN TV commentator Gabe Kaplan that the 1980 WSOP was the first time he had ever played a Texas Hold'em tournament. (Stu's first tournament, however, was the 1980 SBOP where Kaplan won the title. Stu finished in 34th out of 41 players.). Poker legend Doyle Brunson remarked that it was the first time he had seen a player improve as the tournament went on.[9][5]

Ungar won the main event, defeating Doyle Brunson to become the youngest champion in its history (later surpassed, first by Phil Hellmuth in 1989 and then others). Ungar looked even younger than he was, and was dubbed "The Kid."

The next year, Ungar would defend his title successfully at the 1981 WSOP by defeating Perry Green. Ungar nearly wasn't allowed to defend his title. Several days before the main event, he was banned from the Binion's Horseshoe by Benny Binion because he spat in the face of a dealer after losing a sizeable pot in a high stakes game. It wasn't until Binion's son, Jack, stepped in and convinced his father to let Ungar play, citing the media attention that the defending champion would attract.
    .
    נערך לאחרונה על ידי shing; 09/08/2010 ב 23:39.

6. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    גם דויל ברונסון לקח 2 אליפויות באותה תקופה, ועם כל הכבוד לו, וה-900 שנה נסיון שיש לו, אנחנו רואים טוב מאוד איך הוא מתמודד עם אייבי, דוואן וכו...

7. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    במקור פורסם על ידי tzahi2008 צפה בהודעה

יש ידיים מפורסמות להראות לנו?
    During the 1992 World Series of Poker, Ungar faced off against Mansour Matloubi in a series of $50,000 buy-in no limit hold'em heads-up freezeout events. On the final hand of the game, Matloubi tried to bluff Stuey all-in for $32,000 on the river with a board of 3-3-7-K-Q. Ungar, who held 10-9, thought for a few seconds and said to Matloubi, "You have 4-5 or 5-6 so I'm gonna call you with this" and flipped over his 10-high to win the pot and bust Matloubi, who in fact held exactly what Ungar said he did

והוא עשה קצת כסף מפוקר:
    Despite having won an estimated $30 million during his poker career, Ungar died with no assets to his name. Friend and fellow poker player Bob Stupak took up a collection at Ungar's funeral to raise funds to pay for the services.[15]

צמידים:

1980 $10,000 No Limit Hold'em World Championship $365,000
    1981 $10,000 Deuce to Seven Draw $95,000
    1981 $10,000 No Limit Hold'em World Championship $375,000
    1983 $5,000 Seven Card Stud $110,000
    1997 $10,000 No Limit Hold'em World Championship $1,000,000

8. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    גם דויל ברונסון לקח 2 אליפויות באותה תקופה, ועם כל הכבוד לו, וה-900 שנה נסיון שיש לו, אנחנו רואים טוב מאוד איך הוא מתמודד עם אייבי, דוואן וכו...
    צחי לדעתי אתה טועה לגבי דויל. חוץ מיד אחת שאני זוכר שדויל הפסיד , הוא תמיד קורע את דוואן.

9. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    ההבדל הדק הוא: סטואי היה צריך 5 דקות של היכרות עם המשחק כדי לפרק את הצורה של כל המקצוענים של שנות ה80, והמשיך להיות השחקן הכי מאיים בכל טורניר שהוא שיחק. ואם היו נותנים לו יותר זמן בטורנירים ופחות זמן עם קוקאין או עם מרוצי סוסים וכדומה, תאמין לי שהוא היה מגיע לרמה עוד יותר גבוהה והיה משתלב טוב מאוד עם העידן החדש של השחקנים היום.
    .."
    shipit

10. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

tomsilk (10/08/2010)

11. הסמל האישי של afek100
    זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    8
    קיבל תודה 8 פעמים ב5 הודעות
    ואו 30 מיליון מפוקר בימים ההם זה מטורף! אז הטורניר הכי גדול לא נראה לי היה נותן יותר מחצי מיליון דולר

12. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    קיבל תודה 118 פעמים ב59 הודעות
    יש הבדל בין להעריץ פנומן וסטו אונגר באמת היה פנומן מדהים (אפשר לראות סרט דקומנטרי עליו בשיטוט קליל ביוטיוב/גוגל)
    אבל הסקת המסקנות שלך מעוותת וחסרת הגיון.
    לregs (ועם כל הכבוד לפורום 99% מהכותבים פה הם לא יותר מregs חלק עם סטטיסטיקות יותר יפות חלק עם פחות)
    אין סיבה להתהולל ולא לדעת לקום.
    עצם העובדה שNLHE זה לא רולטה לא אומר שאין אלמנט של קזינו. הגנייה המטורפת היא היא כשלעצמה גורמת לכך שיש אלמנט של רולטה בNLHE בארץ. שחקן שמשחק דיפ ומשחק כל יום 6-8 שעות ופורט ומחזק משאיר מעל 10,000 שקל בחודש גנייה.
    DOWNSWING וUPSWING במהלך סשן זה לא להיות ברייקאיוון ולהחליף את הכסף עם שאר השחקנים.
    מה שאתה ממליץ פה פשוט מתעלם לחלוטין מאפקט הגנייה ומראה על חוסר הבנה שלו.
    שחקן שמכפיל ומשלש את הBI הראשוני שלו ואח"כ מפסיד 2000 ועולה עוד 2000 בדרך משאיר 700 שקל לבית.
    הגנייה ב-5/5 התחילה להיות 150 בחלק מהמקומות... עם העיגול ועם הדרישה הבוטה לטיפים אתה כנראה לא מבין את המשמעות המתמטית של מה שאתה ממליץ.
    אני יכול להעיד על עצמי שאת חודש יולי סיימתי במינוס 1500 אבל אלמלא הגנייה ונוכח כמות השעות המטורפת של ששיחקתי כולל גם הסכומים (הייתי פרוט מאוד DEEP)
    הייתי למעשה ברווח 7000 שקל מפוקר נטו וזה ספור (לא סתם דיבורים)!
    בכל שעה במשחקים החמים יורדים לפחות 1200 ויש גם שעות ומשחקים כאלה חולים שיורד בהם הרבה יותר. 1200 שקל מהBI של השחקנים מהשולחן לפחות ! אתה קולט בכלל מזה אומר ?
    שחקן DEEP שמעורב בקופות משאיר בממוצע לפחות 50 שקלים לשעה במקרה הכי טוב.
    אם אתה לא מאמין תתעניין קצת בבעלי פארטיות...
    לא סתם אנשים מסתכנים פה אלא כדי לעשות 50,000 שקל נטו בחודש לפחות.
    שנהיה בווגאס והמקסימום רייק על קופה יהיה 30 שקל גם ב-5/5 או 5/10 או שיהיה צ'ארג' של 25 לשעה
    אז אולי כדאי להתחיל לשקול לאמץ את שיטותיו של סטו אונגר.
    אם אתה חושב שתשחק סשנים של 24 שעות ולא תשבר תוך כדי ותצטרך לעלות שוב אז אתה כנראה אחוז אשליות.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 13/08/2010 ב 00:37.

13. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    צחי לדעתי אתה טועה לגבי דויל. חוץ מיד אחת שאני זוכר שדויל הפסיד , הוא תמיד קורע את דוואן.
    דויל בן 70+ הוא חצי מת הוא לא יכול ללכת הוא נוסע על מיני רכב כזה

הוא הפסיד הרבה כסף לIVEY DWAN אין לו סבלנות כמו פעם הוא היה טוב נגד גרועים כמו הלמיוט

14. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    I have a dream.
    תרד אחד שלא יהיה בו dreamlogic והשטויות שלו.

15. המשתמשים הבאים מודים ל shing על התגובה המועילה:

yarontr (13/08/2010)

16. הסמל האישי של kobiiakobi
    זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    18
    קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
    דויל חלש הוא בקושי יכול להחזיק ציפים
    צ'אק נוריס לא ישן, הוא מחכה

17. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    במקור פורסם על ידי shaistar צפה בהודעה
    I have a dream.
    תרד אחד שלא יהיה בו dreamlogic והשטויות שלו.
    חח למה ליהיות עצבני כי אני אומר מה אני חושב?! כי זה נוגד את הדעה שלך? דויל מפסיד כסף בסכומים ענקים זה שאתה לא יודע מה הולך איתו אל תגיד שהוא שחקן טוב כי שחקן טוב לא יוצא מופסד והוא מפסיד הרבה כסף על זה שהוא משחק בגיל הזה שאין לו כוח ועצבים לזה לדעתי
    נערך לאחרונה על ידי dreamlogic; 13/08/2010 ב 02:31.

18. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    במקור פורסם על ידי Aegramens צפה בהודעה
    יש הבדל בין להעריץ פנומן וסטו אונגר באמת היה פנומן מדהים (אפשר לראות סרט דקומנטרי עליו בשיטוט קליל ביוטיוב/גוגל)
    אבל הסקת המסקנות שלך מעוותת וחסרת הגיון.
    אם אתה חושב שתשחק סשנים של 24 שעות ולא תשבר תוך כדי ותצטרך לעלות שוב אז אתה כנראה אחוז אשליות.
    יש לך קצת בעיה בהבנת הנקרא.
    אני לא תומך בדעה של סטואי, אני פשוט חושב שהוא טעה בגישה שלו ושהיא לא נכונה היום (ואולי גם פעם) למרות שהוא השחקן הכי טוב שהיה אי פעם (לדעתי).
    בעיית הרייק בארץ זאת עובדה קיימת. מה לעשות שאנשים קונים שולחן וצ'יפים ודילר ומסתכנים בזה שלא יהיה להם, לא שולחן, לא צ'יפים, ושהם יצטרכו להחליף דילר, במקרה וכמה בבונים על אזרחי וכובעי מקדונלדס שכתוב עליהם 'משטרה' יקפצו לביקור.
    אבל עם כל הכבוד לבעיה הזו שכן שווה התייחסות- היא לא העניין.
    השאלה היא: האם אנחנו משחקים פוקר עם גישה של מהמר ברולטה? ולפי מה שאמרת- אתה חושב שכן.
    .."
    shipit

19. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    בגנייה כן.
    בצ'ארג לא.יש מקום אחד שאני משחק בצ'ארג' ומ-5/6 פעמים שהייתי שם
    אני מורווח כבר 5000 ש"ח
    זה כנראה אומר משהו...

20. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    לא כל כך.. 6 פעמים זה לא מספיק בשביל להסיק מסקנות כל כך חדות על נושא כזה..
    בכל מקרה מאוד קשה להיות רווחי בלייב בארץ לדעתי, בטח בשורטראן.
    לגנייה יש חלק גדול בזה.
    .."
    shipit

21. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    62
    ההפך !!
    דווקא בלונג טרם לנוכח הגנייה אי אפשר להיות רווחי. בטווח הקצר אפשר לתעתע באפקט הגנייה ולהיות מורווח בכמה סשנים טובים שלא נשברת בהם וקמת בזמן. לטווח הארוך אין כמעט סיכוי להיות רווחי אם אתה שחקן DEEP בלי רייקבק.
    כדי להרוויח את האלף הראשון נטו בחודש, אתה צריך למעשה להרוויח את ה-11,000.
    כדי להיות שחקן שכלכלי עבורו לשחק על בסיסי חודשי אתה צריך להרוויח 15,000 ברוטו מפוקר
    עם עמלה של 10BB לשעה לפחות .... להרוויח 13BB לשעה בממוצע זו סטטיסטיקה מטורפת....
    אתה ממש צריך להיות באלפיון העליון של השחקנים.
    לכן בטווח ארוך הרשימה של שחקנים שמורווחים מלייב פוקר היא כ"כ מצומצמת שממש ניתן למנות אותה באצבעות הגוף.
    המקצוענים שבנינו משחקים אונליין וטורנירים בחו"ל.... אבל זה אורח חיים שלא מתאים בהכרח לכולם.
    אם השחקנים פה ימשיכו בטמטום ובאדישות ולא ידרשו מבעלי הפארטיות לעבור לצ'ארג' הם יגלו (בהנחה שהם לא מטומטמים גמורים ועורכים רישום מסודר של הסשנים שלהם) שפשוט בלתי אפשרי עבורם ולא כלכלי להמשיך לשחק.

שווה לשלם אפילו 40 ש"ח לשעה ולא להיות תחת אפקט הגנייה !
    באחריות !!!

לגבי באופן אישי התחושה די איומה.
    זו גם התחושה הפסיכולוגית.
    בגנייה אני לא משוחרר וגם מפסיד מירוצים ענקיים כאמור... ולא רק מירוצים גם כשאני פייבוריט מובהק.
    הסטטיסטיקה גם אם היא עדיין סבירה היא פשוט חולנית
    כל קופה מעל 1500 שאני מוביל הפסדתי.... בחודשיים האחרונים הפסדתי 3 פעמיים עם סטרייט בפלופ פעם אחת לזוגות שקיבלו פול ופעם אחת לטופ פר שקיבל ראנר ראנר פול ופעם אחת לראנר ראנר צבע.
    קופות בגדול 5500, 2800 ו1700. הזוי לחלוטין זה קרה בטווח של פחות מ-12 סשנים. זה כמעט גורם לשחקן לזרוק סטרייט בפלופ....
    ההתפקסנות היחידה שלי היא על א. בקופה של 2500 שניצחתי אותו באול אין עם AQ נגד AK כי קיבלתי סטרייט גבוה בקנטה על הבורד.
    להגנתי ייאמר שא. הוא שחקן שמסוגל ל-3BET עם אוויר פרהפלופ ולכן דחפתי.
    המזל הרע שרודף אותי + הרייק גורם לי תחושת חוסר נוחות ענקית מלייב פוקר בארץ
    ואני פשוט הרבה פחות אוהב אונליין... אני לא אוהב את הניכור ואת האלמנטים החסרים של אונליין פוקר.
    זו עוד סיבה למה אנחנו מדינה נפשעת שלא פותחת בתי-קזינו עם גנייה כמו בווגאס.
    נערך לאחרונה על ידי Aegramens; 13/08/2010 ב 10:39.

22. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    נו אז התוכנית שלך זה להיות מורווח בטווח הקצר אבל מופסד בטווח הארוך??
    .."
    shipit

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. i hate it when u make the wrong right hero call
    על ידי ril בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 30/07/2011, 21:00
  2. Hero calls gone gone wrong
    על ידי shipit בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 9