אני ופוקר ! זקוק לייעןץ

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-6 מתוך 6
  1. סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    8
    קיבל תודה 94 פעמים ב53 הודעות

אני ופוקר ! זקוק לייעןץ

וואלה לאחר הפסדים רבים רציתי לפתוח פה נושא שייתאר מה שאני עובר בפוקר מההתחלה שהתחלתי לשחק. אז ככה התחלתי לשחק בפוקר חברי כמו כולם , לאחר מכן התנסיתי קצת באינטרנט ב ItsRealPoker בזמנו .. לא משהו רצינו. לאחר כמה זמן חיי הובילו אותי לפארטיה מקומית פה בעיר ושם הפסדתי איזה שש אלף. עדיין לא ויתרתי וחשבתי שיש לי עוד את הסיכוי להפוך לשחקן מצליח.. עבר הזמן והחלטתי להפקיד כסף בפול טילט .. בעקבות חוסר נסיון טוטאלי הייתי עולה ויורד עולה ויורד אבל תמיד בסוף מפסיד.. אבל עדיין הרגשתי שיש לי את הפוטנציאל שאני משקיע בצורת המשחק שלי. לאחרונה חזרתי לשחק בפול טילט ( כבר שנה ומשהו משחק ).. כמעט כל פעם אני משלש את ההשקעה ואז איפהשהו מאבד עניין ומתחיל לשחק סתם בסוף אני נכנס לטורנירים שאני לא אמור להיכנס ב Bankroll שלי ופשוט נכנס לטילט ומשם לרצף הפסדים מטורף ומלחיץ. מה שאני בעצם מנסה להגיד שאני משחק רגוע ושקט לאחר שנה של משחק יש לי אחלה רידים , האגרסיביות מתוזמנת בצורה מושלמת וכמעט בכל הטורנירים שאני נכנס ( Sit & Go ) אני באיזהשהו שלב מקום ראשון (אלא אם כן אני עושה טעות , מה שלא קורה הרבה שאני מרוכז לחלוטין ) והרבה פעמים לוקח ת'טורניר. מה שבעצם הבנתי שפוקר זה הרבה יותר הצורה שאתה מנהל את זה ופחות הסקילים נטו שלך.

מה שאני בעצם רוצה לשאול כאן זה אם מישהו גם היה במצב שלי מרגיש שיש לו פוטנציאל ושהוא משקיע הוא משחק ממש טוב ( כמעט אפס טעויות למשחק , כולל קולים מעניינים עם אס גבוה או זוג בינוני ) אך עדיין בסופו של דבר הסבלנות הייתה פוקעת או שבצורה כזו או אחת פשוט היה משחק בעצבים או משהו כזה.
    שורה תחתונה אני רוצה לשאול האם יש משהו לעשות ? או שפשוט לפרוש מהמשחק ? איך מקבלים ת'סוויץ הזה של לשחק רציני ושקול כל הזמן שאתה על המסך ? אני כבר ממש על סף ייאוש אני מרגיש שאני כבר חצי שנה פשוט באותה נקודה למרות שמבחינת סקילים אני חושב שאני שחקן לא רע בכלל (טורנירים בלבד , קאש אני די מחלה )

2. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    24
    קיבל תודה 25 פעמים ב21 הודעות
    דבר ראשון,אם הקאש שלך הוא מחלה.תנעל אותו - תשלח הודעה לטילט והם ינעלו לך.
    בהקשר למה שאמרת, אם אתה מאבד את ה''עניין'' אז או שהבעיה היא בחוסר ריכוז [גם בלימודים אתה חסר סבלנות?]
    ופשוט מאד, מצד אחד אתה אומר שאתה מפסיד כמו משוגע ומצד שני אתה אומר שיש בך פוטנציאל גלום.
    אז כדאי שתעבוד על עניין הסבלנות\עניין או שתעזוב את המקצוע,
    best of luck

3. הסמל האישי של Eyalcasias
    פלאש  

מוניטין
    50 (10)
    רשומות בלוג
    13
    הודה
    259
    קיבל תודה 891 פעמים ב290 הודעות
    מבחינה נפשית העצה הכי טובה היא לשחק רק כשיש לך חשק, ומצב רוח טוב, מה שתמיד עוזר לך ולביטחון.
    חוץ מזה, תקדיש את הרצינות הדרושה מכל הבחינות, אל תגלוש באינטרנט\תדבר עם אנשים באותו הזמן..
    ואולי שטותי אבל אני שם לב לזה לאחרונה.. אפקט יד הdurr ?
    מבחינה פיזית כשאתה משחק, אחד החבר'ה ב2M2M מעיר למישהו אחר שישב זקוף ולא כמו סמרטוט, זה דיי מפקס
    וכשהייתי בבורגס שמתי לב שרוב השחקנים המקצוענים אימצו את היד הלא פעילה במצב רפוי כמו טום דוואן, חייב להגיד שזה נותן מן שלווה מוזרה כזאת..
    אבל אני סתם מעריץ אז אולי אני מדבר שטויות
    בהצלחה

4. המשתמשים הבאים מודים ל Eyalcasias על התגובה המועילה:

בומבה (09/08/2010)

5. סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    8
    קיבל תודה 94 פעמים ב53 הודעות
    תודה על התגובות.
    קודם כל כן , יש לי בעיה של חוסר ריכוז רצינית , הייתי מטופל ריטלין ובעקבות הפוקר אני שוקל לחזור לזה.
    בקשר לחשק ומצב רוח כן ממש אבל ממש שמתי לב שאני מתיישב בשקט ובחשק לדוג אני לרוב עושה פלאים.
    הבעיה היא שאני לא יודע למה באמת שאין לי מושג אני פשוט כל הזמן שאני בפאקין בית אני פשוט משחק ומשחק ומשחק
    ולא עושה דברים אחרים. פשוט כל הזמן שלי אני משחק גם שאין לי חשק לא יודע למה כמו אובססיה מטורפת. עוד מיחשהו ככה ?

6. הסמל האישי של TAL MALKA
    שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    25
    קיבל תודה 24 פעמים ב21 הודעות
    תנהל את הבנקרול שלך נכון,תמצא ותתמקד בטורנירים שהכי הולך לך בהם..
    והחלק הכי קשה, אל תתרגש מבד ביטים! זה המון עבודה עצמית, אבל זה מה שמאפיין שחקן גדול...
    אם אתה משחק אונליין תשחק כמה שולחנות במקביל..
    ואם אתה מרגיש שאתה לא יכול לנטרל את הרגשות מהמשחק פשוט אל תשחק על כסף!

7. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    1. אם אתה חושב שאתה עושה כמעט 0 טעויות במשחק אז כנראה שיש לך עוד הרבה מה ללמוד
    2. נשמע שהבעיה הכי גדולה שלך זה ניהול בנקרול - תקרא מאמר על ניהול נכון, תקפיד על הכללים (כולל ירידה בלימיטים כמובן) והכל יהיה בסדר.
    אם אתה לא מסוגל להקפיד על הכללים של ניהול הבנקרול ולעצור את עצמך מלעשות שטויות כשאתה לא במוד הנכון למשחק \ טילט אז אתה פשוט לא מתאים למשחק הזה ותמיד ותמצא את עצמך בצד המפסיד.

תזכור שאין כסף קל, הרמה אונליין היום היא גבוהה מאוד אפילו בלימיטים נמוכים יחסית, הוריאנס גבוהה והאדג' נמוך יחסית גם לשחקנים טובים...
    "Poker is a very hard way to make easy money"

8. המשתמשים הבאים מודים ל Seadoo על התגובה המועילה:

Raistlin (17/08/2010)

נושאים דומים

1. טוטאל פוטבול, גרף סינוס ופוקר טראקר
    על ידי חומוס בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 07/11/2012, 17:14
  2. בקשר לפוקרסטארס ופוקר אונליין בכללי
    על ידי יורן בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21/08/2012, 20:09
  3. כושר ופוקר
    על ידי Gouch בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 17/10/2010, 07:01
  4. פוקר מנג'ר ופוקר טרקר בחינם?
    על ידי Orel בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 23/07/2010, 20:29
  5. שחמט ופוקר
    על ידי AceJackSuit בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 29/06/2010, 08:41

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

הפסד בפוקר

הפסדים בפוקר

למה אני מפסיד בפוקר

מפסיד בפוקר

מפסיד כל הזמן בפוקר

אני כל פעם מפסיד בפוקרפוקר מפסידרצף הפסדים קאש פוקרלמה אני מפסיד אם אני טוב בפוקרלמה אני כל הזמן מפסיד בפוקר?זינגה פוקר מפסיד כל הזמןאני כל הזמןמפסיד כסף בפוקר אני כל הזמן מפסידהפסד כסף בפוקרלמה מפסידים בפוקר
SEO Blog