בט מתנה

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 8 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 158
  1. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,187 פעמים ב1,170 הודעות

בט מתנה

טוב, הגיע זמן חילוץ כל מה ששמתי על הכדורגלנים הנכים שלנו אי פעם.
    יש משחק ביום חמישי בליגה אירופית - אתלטיק בילבאו - קריית שמונה

כולנו יודעים איך קבוצות ישראליות מופיעות באירופה בחוץ, מה גם שקריית שמונה לא כל כך מנוסה במעמדים האלה ובילבאו תמיד מופיעה במוטיבציה גבוהה למשחקים באירופה, כי משחקים שם רק באסקים ויש גאווה לאומית מוגברת.

שמתי 1000 ב 1.41 על זה שבילבאו מנצחת לפחות ב2 שערים, אם היא מנצחת בשער אחד, אז הבט לא משחק.

לפי דעתי זה הימור מתנה, אני חושב שקריית שמונה תובס, ממליץ לכולם לשים משהו. לא יודע איך היחסים באתרים אחרים, אני שמתי בmarathonbet מול שחקן אחר ברוסיה שמקבל הימורים לפי היחסים באתר.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 16/09/2012 ב 02:17.

2. המשתמשים הבאים מודים ל Black winter day על התגובה המועילה:

gspot (16/09/2012)

3. סטרייט

מוניטין
    5 (10)
    הודה
    61
    קיבל תודה 220 פעמים ב91 הודעות
    הליין בדון בט: אתלטיקו ב-1.5- מקבל 1.82. ולצופינו האמריקאים אתלטיקו בקנס של 121-.

http://data.7m.cn/database/index_en.htm

טיפ קטן: האתר לקופסאי המתחיל.. בהצלחה.

4. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    לא הבנתי מה זה קופסאי מתחיל?

בmarathon היחס הוא 1.88 אגב ל -1.5
    אני שמתי על -1, אם בילבאו מנצחת בשער אחד, הבט מתבטל.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 16/09/2012 ב 05:02.

5. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    haters gonna hate, go gili go make EZ proud

6. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    במקור פורסם על ידי Black winter day צפה בהודעה
    לא הבנתי מה זה קופסאי מתחיל?

בmarathon היחס הוא 1.88 אגב ל -1.5
    אני שמתי על -1, אם בילבאו מנצחת בשער אחד, הבט מתבטל.
    יש את רשת הבטים הארצית, כל הTPBET וה919 למינהם, שם חשבון נקרא קופסה ומי ששולח בטים משתמש במילה הזאת הרבה.
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

7. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    מצאתי עוד הימור אפילו יותר שווה
    1.1111 על זה שקריית שמונה לא תעלה מהבית שלה. אין שום סיכוי שהיא עוברת בית כזה, אני הולך לשים על זה ארגז.

הבט הזה יותר טוב מבט על משחק אחד, כי שם הכל יכול לקרות, אבל כדי שהיא תעלה, היא צריכה איזה 3 נצחונות ואין מצב שהיא עושה אותם בבית עם בילבאו, ליון וספרטה פראג.

kentflush - אני מסמפט את קריית שמונה. אבל הפסקתי לחלום והתחלתי להיות ריאלי. אני לא שם יותר שקל על כדורגלנים ישראלים. אם מפסידים כל הזמן, אז לפחות שנרוויח מזה, חאלאס להתאכזב.

8. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (16)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    במקור פורסם על ידי Black winter day צפה בהודעה
    מצאתי עוד הימור אפילו יותר שווה
    1.1111 על זה שקריית שמונה לא תעלה מהבית שלה. אין שום סיכוי שהיא עוברת בית כזה, אני הולך לשים על זה ארגז.

הבט הזה יותר טוב מבט על משחק אחד, כי שם הכל יכול לקרות, אבל כדי שהיא תעלה, היא צריכה איזה 3 נצחונות ואין מצב שהיא עושה אותם בבית עם בילבאו, ליון וספרטה פראג.

kentflush - אני מסמפט את קריית שמונה. אבל הפסקתי לחלום והתחלתי להיות ריאלי. אני לא שם יותר שקל על כדורגלנים ישראלים. אם מפסידים כל הזמן, אז לפחות שנרוויח מזה, חאלאס להתאכזב.
    זה באמת שווה לך לשים שם נגיד 10 קיי בשביל להרוויח 1 קיי? ולקחת את הסיכון שיקרה איזה נס מטורף ותפסיד הכל?

9. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    במקור פורסם על ידי shing צפה בהודעה
    זה באמת שווה לך לשים שם נגיד 10 קיי בשביל להרוויח 1 קיי? ולקחת את הסיכון שיקרה איזה נס מטורף ותפסיד הכל?
    זה לא "הכל", אני לא אשים את כל הכסף שלי, כמובן, אבל רוצה לשים משהו מכובד.

תן לי תסריט ריאלי שבו קש עולים. שני השחקנים הכי טובים שלה פצועים ובדש עזב. קבוצה לא מנוסה, בלי קהל. איך הם יעברו בית כזה? אז נגיד, ינצחו את ספרטה פראג בבית, שגם זה יהיה שוק, אבל מאיפה עוד הם יוציאו נקודות?
    ברור, שזה לא 100%, אבל ריאלית, יש אולי איזה 1% שהם יעלו ופה נותנים לי 11%, לפי דעתי יחס מעולה.

10. פלאש  

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    331
    קיבל תודה 176 פעמים ב119 הודעות
    אין 1% שק"ש תעלה מבית עם מפלצת כמו ליון + קבוצה מכובדת מאוד מהליגה הספרדית + קבוצה לא רעה במונחים אירופיים עם נסיון בצ'מפיונס.. יש 0% בדיוק. אתה יכול לשים את כל רכושך על הבט הזה למיטב הבנתי ולישון בשקט. ק"ש הפסידה לנתניה אתמול, היא לא תוציא 8-9 נקודות בבית הזה גם בחלומות הורודים.
    אפשר יותר פרטים על הבט הראשון ? איך מפקידים, איך מושכים וכו' ? האם מקבלים אשראי ישראלי ?
    "דע את האוייב וקרע אותו" (23.8.2012, ilan47)

11. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    יש שחקן פוקר רוסי מאוד ידוע שמקבל כל בט לפי יחסים באתרי הימורים, אז שמתי אצלו.
    על האי עליה של קש עוד לא שמתי, הוא כרגע עסוק בגמר של WCOOP 41

אני גם חושב, כמו שאמרתי, שזה בט מעולה, את כל רכושי אני לא אשים כמובן (ואני יודע שזה figure of speech), כי לך תדע באמת, אבל שם סכום מאוד מכובד, כי שוב, אין מצב שיש 11% שקש עולים, יש מקסימום 2%, אז זה בט +EV מאוד.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 16/09/2012 ב 06:18.

12. הסמל האישי של 77asi77
    סטרייט  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    570
    קיבל תודה 225 פעמים ב140 הודעות
    על פניו מה שאתה אומר לגבי הסיכויים נשמע הגיוני, אבל יש סיבה שבגללה הבחור לוקח כל בט לפי יחסים באתרי הימורים, שהיא אותה סיבה שבגללה יש הרבה אתרי הימורי ספורט ריווחיים.
    אבל שיהיה בהצלחה

13. רביעייה  

מוניטין
    31 (12)
    הודה
    334
    קיבל תודה 481 פעמים ב289 הודעות
    לקבוצה כמו ליון, המפעל הזה הוא עונש

14. הסמל האישי של ilan47
    פול האוס

מוניטין
    -49 (12)
    הודה
    776
    קיבל תודה 247 פעמים ב129 הודעות
    שיהיה בהצלחה.ממליץ לך לשים 200 על תיקו.סתם מום מולד.

15. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    28
    קיבל תודה 95 פעמים ב57 הודעות
    סתם הערה לגבי המפעל הזה שנקרא ליגה אירופית, הקבוצות הגדולות האירופה שמות עליו ז...
    לראיה אפשר לראות שנה שעברה את מנצסטר יונייטד ומנצסטר סיטי שהגיעו לשם אחרי שעפו מהצמפיונס ושיחקו שם עם הנוער
    הקבוצות מהדרג הראשון לא משקיעות במפעל כלל בגלל שהן מעדיפות לשמור את השחקנים לליגה כדי לקחת אליפות ולהגיע לצמפיונס
    הדאגה היותר רצינית היא מקבוצות דרג ב' כמו בילבאו לדוגמא ן כן משקיעות כי זה המקסימום שהן יכולות להגיע אליו
    ספרטה פראג קבוצה בינונית מאוד כל כוכב צ'כי בורח מצ'כיה כל עוד נפשו בו והכדרוגל הצ'כי בירידה ענקית(כמו בישראל)
    אי לכך סיכוייה של קרית שמונה לעלות הם בדיוק ה-11% שנתנו להם. תאמין לי סוכניות הימורים לעולם לא הוציאו ולעולם לא יוציאו בט שיהיה לטובת המהמר
    ואם אתה חושב שתפסת פה איזה עוקץ או שאתה מנצל איזה שטות של סוכנות הימורים נחש שוב..
    במשחק הזה שנקרא הימורים אתה(המהמר) הוא הדג או הכבש שבא לשחיטה
    אני לא אומר שזה בט לא טוב חס וחלילה פשוט זה בט שה% בו הם בדיוק מה שמגיע ככה שה-EV הוא בדיוק ולא + ולא -
    כל אחד יכול לקחת עם היד המנצחת, הגדולה היא להוריד מישהו מאותה יד...

16. פלאש  

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    331
    קיבל תודה 176 פעמים ב119 הודעות
    במקור פורסם על ידי LAKS צפה בהודעה
    סתם הערה לגבי המפעל הזה שנקרא ליגה אירופית, הקבוצות הגדולות האירופה שמות עליו ז...
    לראיה אפשר לראות שנה שעברה את מנצסטר יונייטד ומנצסטר סיטי שהגיעו לשם אחרי שעפו מהצמפיונס ושיחקו שם עם הנוער
    הקבוצות מהדרג הראשון לא משקיעות במפעל כלל בגלל שהן מעדיפות לשמור את השחקנים לליגה כדי לקחת אליפות ולהגיע לצמפיונס
    הדאגה היותר רצינית היא מקבוצות דרג ב' כמו בילבאו לדוגמא ן כן משקיעות כי זה המקסימום שהן יכולות להגיע אליו
    ספרטה פראג קבוצה בינונית מאוד כל כוכב צ'כי בורח מצ'כיה כל עוד נפשו בו והכדרוגל הצ'כי בירידה ענקית(כמו בישראל)
    אי לכך סיכוייה של קרית שמונה לעלות הם בדיוק ה-11% שנתנו להם. תאמין לי סוכניות הימורים לעולם לא הוציאו ולעולם לא יוציאו בט שיהיה לטובת המהמר
    ואם אתה חושב שתפסת פה איזה עוקץ או שאתה מנצל איזה שטות של סוכנות הימורים נחש שוב..
    אני לא אומר שזה בט לא טוב חס וחלילה פשוט זה בט שה% בו הם בדיוק מה שמגיע ככה שה-EV הוא בדיוק ולא + ולא -
    לא נכון. יש להם פחות מ-11% לעלות.
    "דע את האוייב וקרע אותו" (23.8.2012, ilan47)

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    למה אין את זה בבטפיר? בני זונות
    אני שמתי על ניצחון כפול של האתלטיקוס מול הפועל וק״ש, כפול 2.04 נראה לי מעניין
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

18. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    איכסה עוכרי ישראל רגע לפני ראש השנה

19. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (14)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    במקור פורסם על ידי LAKS צפה בהודעה
    סוכנויות ההימורים לא מנסים לנחש מה היחס הנכון של המשחק/סיכוי שהקבוצה עולה אלא את היחס שהוא הכי משתלם לבית מבחינת זה שההימורים יהיו שווים משני הצדדים ככה שהרווח מהגנייה יהיה מקסימלי.
    למשל פה ביחס של 11% - (נעגל ל 10%) סוכנויות ההימורים שיערו שעל כל שקל שכלל האוכלוסיה ישים על עלייתה של ק'ש אנשים אחרים ישימו 10 ש'ח. אי אפשר באמת לחשב יחס אמיתי של משהו שיקרה, אבל יש שם המון סטטיסטיקאים שעובדים על פי היסטוריית הימורים כולי. היחס שהם נותנים גם משתנה לפעמים מפירסומותו אם הם רואים שיותר מדי הימורים נוטים על צד כלשהו, אז הם מודים בטעות ההתחלתית ומתקנים בידיעה שהם כבר הפסידו טיפה כסף. עכשיו הגאונות בהימורי ספורט הוא לדעת להעריך מה תהיה תנודת כלל קהל המהמרים יותר טוב מסוכנויות ההימורים ולשים בטים כאשר אתה מצפה שהיחס ישתנה לכיוון כלשהו, ואז כשהוא כן משתנה אתה שם על הצד השני, וככה בעצם מייצר רווח אוטומטי. יש אנשים שהרוויחו על זה המון, ויש כאלה שהפסידו המון.
    לדעתי היחס הוא כמו בפוקר (97% מפסידים - 3% מרוויחים, והבית שתמיד מרוויח).
    נערך לאחרונה על ידי Lucarelli; 16/09/2012 ב 12:12.

20. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    שכחת לציין גם פרט חשוב - בטפייר למשל זה לא בית שקובע את היחסים, זה אנשים מול אנשים. אין מישהו אחד שמחליט שהיחס יהיה 1.11 אלא זה היחס שכרגע יש שיווי משקל בין הביקוש לבין ההיצע.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

21. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (16)
    הודה
    1,331
    זה ברור שסוכנויות ההימורים מרוויחות כסף, אבל לא כל בט זהה לשני מבחינת הרווחיות, גם מי שקובע את היחסים לא מכיר את קריית שמונה כל כך לעומק, הוא תן יחס שלדעתו נראה בסדר לפי היסטוריה של המשחקים ולפי זה שהקבוצה אלופת ישראל והתחילה את הליגה עם 2מ2. הוא גם לא ראה את המשחקים שלה, כי אין בנאדם שיכול לראות את כל המשחקים. אני ראיתי וראיתי שמול קבוצה בינונית כמו באטה אין להם מה להציע, שלא לדבר על ליון, אתלטיקו וספרטה.

אין לי צל של ספק שהיחס על האי עליה לא ריאלי, אם יכולה לקרות תקלה במשחק אחד, אין סיכוי שקריית שמונה לוקחת 8-9 נקודות בבית כזה, אני חושב שהיא לא תוציא בכלל נקודות, אולי גג תיקו בית מול ספרטה.

מה לדעתכם הסיכוי שהיא עולה? עזבו את הבט עכשיו, אם הייתי פותח נושא נפרד ושואל אותכם, מה הייתם אומרים? לפי דעתי, זה פחות מאחוז, 0.5% אולי. זאת אומרת, נריץ 200 פעמים את התסריט הזה ופעם אחת אולי קורה נס מדהים ומנצחים את ספרטה בבית, מוצאיים תיקו בונקר בחוץ וליון באה לפה בהרכב חסר כשהיא הבטיחה העפלה ואיכשהו מנצחים גם אותה (זוכרים שחיפה לא ניצחה אפילו הרכב שני של בורדו שבאה באותו מצב כמו שאני מתאר?וחיפה הייתה הרבה יותר טובה ומנוסה מקריית שמונה) ואיכשהו ספרטה מנצחת את בילבאו ולפי חישובים פנימיים קש עולה... אני כותב את זה וזה פשוט נראה כמו מדע בדיוני.

אין סנריו בעולם שהיא עוברת ואני אשים על זה הרבה כסף.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 16/09/2012 ב 12:59.

עמוד 1 מתוך 8 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. בט מתנה להיום
    על ידי nissan בפורום ספורט
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 26/10/2012, 00:10
  2. 3 דולר מתנה בסטארס
    על ידי nissan בפורום אוף טופיק
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 15/06/2012, 17:35
  3. מתנה נעימה מסטארס
    על ידי Halisi בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 17/01/2012, 17:10

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

דון בט

דון בט הימורים

אתר הימורים דון בטתורת ההסתברות בהימורי כדורגלכללי הגיון בהימורי ספורטקריית שמונה בילבאו יחסאתר דון בטהאתר דון בטאת תהיי בט אני אהיה רוסי בט אהי רוסי כתבה על דון בטאתרי הימורים עם מתנותמתנות באתרי הימוריםאיפה אפשר להמר לייבשם תואר בט׳
SEO Blog