תיאום ציפיות

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

תיאום ציפיות

אני יחסית חדש בNL. לפני הצבא שיחקתי לימיט, הגעתי מרול של 50 דולר לרול של 1000 ככה שאני מכיר קצת את עולם הפוקר האונלייני. בזמנו הייתי משחק כמעט פול-טיים. שיחקתי הרבה, עברתי על מלא תיאוריה, הייתי עושה SWEATים. עכשיו, כמה שנים אחרי, החלטתי לחזור לשחק בצורה רצינית והפעם NL. אלא שעכשיו אני עובד במשרה מלאה, עם שעות יחסית ארוכות (8 עד 8 +-). יש לי בערך שעתיים שלוש ביום להקדיש למשחק באמצע השבוע וכמובן יותר בסופ"ש. לאור המגבלות האלה, כמה אני יכול לצפות להגיע רחוק? אני יודע שלnosebleeds אני כנראה בחיים לא אגיע, אבל האם העובדה שאין לי את היכולת להשקיע את מלוא זמני במשחק תפגע בי משמעותית בMIDSTAKES? כרגע כמובן אני עוד די רחוק משם, אבל מעניין אותי לראות חוות דעת של מי שמשחק שם כיום.

2. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (19)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    אני אמנם לא שחקן קאש ריווחי ומעולם לא הייתי, אבל קצת מכיר את עולם האונליין.
    לע"ד, אם יש לך את ההבנה, הכישרון, הטוסיק, המוטיבציה, המשמעת, וכל מה שכרוך בהתמודדות ריווחית מול הרשע הגדול, אני לא רואה שום סיבה הגיונית לטעון שמשתמש שפעיל רק 40-50 שעות חודשיות לא יכול להיות ריווחי.
    הייתי אולי ממליץ לך להתחיל בלימיטים טיפה יותר נמוכים ולהתקדם ע"ב הישגים.
    בהצלחה.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

3. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לדעתי השאלה שלו במקום, העולם הזה כל הזמן מתקדם ומי שלא לומד ומקדיש זמן לשיפור עצמי לא יחזיק מעמד ברמה כמו MSNL. לא שאני משחק ברמה הזאת אבל זה ממה שאני חושב.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    אני אמנם לא שחקן קאש ריווחי ומעולם לא הייתי, אבל קצת מכיר את עולם האונליין.
    לע"ד, אם יש לך את ההבנה, הכישרון, הטוסיק, המוטיבציה, המשמעת, וכל מה שכרוך בהתמודדות ריווחית מול הרשע הגדול, אני לא רואה שום סיבה הגיונית לטעון שמשתמש שפעיל רק 40-50 שעות חודשיות לא יכול להיות ריווחי.
    הייתי אולי ממליץ לך להתחיל בלימיטים טיפה יותר נמוכים ולהתקדם ע"ב הישגים.
    בהצלחה.
    לא אמרתי שאי אפשר להיות רווחי. בסופו של דבר כרגע אין לי איזשהי מטרה מוצהרת. השאיפה שלי זה לעשות איזה 500 דולר לחודש, ומשם נראה כבר. הדיון הזה הוא יותר היפוטתי כרגע - כי יש לי עוד הרבה עבודה עד שאני אתחיל להתקרב לסכומים כאלה.
    בתור שחקן מזדמן, יש לך פחות אפשרות באמת לחקור את הREGS לעומק ולעשות את הסוויץ' מbreakeven שחי מדגים מזדמנים לבין אחד שבאמת יכול להתעלות מעל הלימיט. השאיפה שלי היא להיות כזה ואני לא בטוח בהנתן ואגיע ללימיטים הרלוונטיים שתהיה למישהו שאינו מקצוען את היכולת לעשות את זה. אני מניח שאפשר להגיע לסכומים שאני רוצה בNL50 ככה עם WR יחסית צנוע. יותר מעניין אותי לדעת מה הסף שלדעתכם שחקן "במשרה חלקית" יהיה בעמדת נחיתות משמעותית.
    שוב, זאת יותר שאלה היפותטית מבחינתי, כי כנראה שלצרכים שלי יש לי מספיק זמן (תקנו אותי אם אני טועה).

5. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    עד 200נל, בהנחה שיש לך מספיק תיאוריה מוצקה ושליטה עצמית, שעתיים ביום, 5 ימים בשבוע, אמור להספיק לך להכנסה נאה מהצד.

200נל ומעלה ידרוש כבר כנראה יותר זמן פנוי...
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

נושאים דומים

1. ת'רד לאס וגאס הרשמי WSOP 2012 - תיאום מפגש ועדכונים
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 210
    הודעה אחרונה: 13/07/2012, 12:51

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

תיאום ציפיות

SEO Blog