בעיה קשה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-7 מתוך 7
  1. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות

בעיה קשה

שלום לכולם, אני די חדש פה ורוצה לספר על תקופה די קשה שעוברת עליי בזמן האחרון.
    אני צעיר יחסית(21) ומשחק טקסס הולדם עם חברים בערך מגיל 12 על סכומים לא קטנים(כיתה ז' 100-200 שקל בתדירות יומיומית זה המון!!) ברוב שנותיי הייתי שחקן די מורווח ולמדתי להכיר את המשחק לעומק, חוויתי הכל מהבאד ביטים הכי מגעילים שיש ועד לרווחים יומיומיים של 600-700 שקל למשך חודשים. בגיל 17-18 הבנו שלא כל כך נעים לקחת כסף מחברים כי בסופו של דבר אתה זה שתצטרך לעזור להם כשחסר לכן העניין לא רווחי אז עברתי לשחק בפארטיות. אני מניח שעד היום שיחקתי בכ10 פארטיות שונות ובכולם הבנתי שיש לי אדג' לא קטן על השחקן הממוצע וקיבלתי הרבה פידבקים מחמיאים על סגנון המשחק שלי. בחצי שנה האחרונה לערך נוצרה לי בעיה שלא נתקלתי בה בחיים- אני נכנס לטילט מכל דבר קטן!, מבאד ביט, מפולד לא נכון וגם מבלוף שלא הצליח. הדבר כל כך הזוי בעייני שכן גם אם לדוגמא אני עכשיו יושב בפלוס 5K והיריב תפס עליי זוגות בריבר כדי להרוויח לי קופה שהכנסתי אליה אולי 200 שקל זה מוציא אותי מ"שלוות המשחק" שלי ואני נהיה סטימר רציני ומחפש לבלף על כל קופה גדולה והופך לבלוף קאצ'ר עם כל זוג כשאני משכנע את עצמי שהיריב מבלף ואני טוב עליו אפילו מול השחקנים הכי טייטים בשולחן שלי ולהם היסטוריה ארוכה ואני יודע שהם לא מסוגלים למהלכים כאלה.
    עכשיו אתם נכנסים לתמונה, מה אפשר לעשות? באמת שבחצי השנה האחרונה עברו עליי הפסדים נוראיים שלא חוויתי בחיים ואני יודע שזה לא בגלל יכולת ההבנה שלי את המשחק(מצטער על היהירות) אלה רק העניין המנטלי. תודה לכל העוזרים.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    ברור לך שרק אתה יכול לפתור את הבעיה כי אתה יודע מה היא, מה שנשאר לך עכשיו זה רק לעבוד עליה וזה משהו שצריך לבוא ממך.

3. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    הבעיה שציינת די נפוצה. הפתרון האידיאלי הוא שברגע שהפסדת קופה, ויש לך חשש שאתה נכנס טילט עצור את כל המשחק וקח 15 דקות הפסקת סיגריה/כוס מים/לצפות בעננים חולפים בשמים: כל דבר שלא קשור לפוקר וירגיע אותך. לפני שאתה חוזר לשולחן תעשה תכנון אסטרטגי קטן: תעבור בראש על השחקנים, מי אגרסיבי ומי פסיבי, מי שחקן טוב ומי לא, ותפרוט את זה לתוכנית משחק קונקרטית.

אם אתה לא יכול להקים את עצמך לאחר שיש חשש שאתה נכנס לטילט יש בפנייך שתי אפשרויות:
    1. תפסיק לשחק פוקר. לא אומר את זה בציניות, פשוט שחקן בטילט לא משחק את המשחק שלו ולא יכול להיות שחקן מורווח.
    2. תלך לשחק עם חבר, ותדרך אותו מראש שאם אתה בטילט הוא לוקח אותך באוזן החוצה להפסקה/סוף משחק.

שיהיה בהצלחה

4. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות
    חשבתי על להפסיק לשחק פוקר הרבה פעמים כי לדעתי הצד המנטלי הוא החושב ביותר במשחק, כששחקן על "גל" קשה מאוד להוריד אותו ממנו וגם ההפך הוא הנכון (לפחות איך שאני רואה את הדברים, אבל אני אוהב את המשחק יותר מדי ואפילו למרות התקופה הדי קשה שאני עובר לאחרונה קשה להגיד עליי שאני שחקן מפסיד. ניסיתי כמה וכמה פעמים את הצעת הסיגריה שלך ואפילו עם דברים קצת יותר מרגיעים ומצאתי שזה פשוט לא עובד. קשה לי לקחת הפסקה כשאני יודע שהכסף שלי שם שוכב בשולחן מחכה שאני ייקח אותו חזרה(מצטער אם זה נשמע קצת חולני) ואני בשביל סיגריה מפספס כמה הזדמנויות להחזיר אותו (אני יודע שזה נשמע גם די הזוי אבל עובר לי תמיד הסרט בראש של הנה עכשיו אני יקבל יד מפחידה ויחזיר לעצמי את ההפסד, כבה כבה את הסיגריה בוא נחזור לשולחן)

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    שמע, יש שחקנים, מקצוענים, שבאמצע משחקי קאש מאוד כבדים ובאמצע טורנירים מאוד חשובים (ראיתי כמה אפילו באמצע ה wsop me) פשוט יוצאים להפסקה. אבל למה אתה שואל? הרי בזמן הזה הם מפסידים בליינדים! אולי הם בדיוק יקבלו אסים!

התשובה לכך היא פשוטה: באמצעות ניתוק של המוח למספר דקות מנושא מסויים (פוקר במקרה הזה), אתה מצליח להתנתק מהמיקרו ולהתרכז במאקרו. לעזוב את הטפל ולהסתכל על העיקר. בלי זה- אתה פשוט מפסיד את האדג' שיש לך על שחקנים אחרים. כשאתה יוצא להפסקה אתה לא "מפספס הזדמנות להחזיר אותו", אלא משיג לעצמך הזדמנויות חדשות שלא תקבל אם לא תהיה רענן.

העובדה שעדיין עם הטילט אתה לא מפסיד הרבה מראה שהמשחק שלך טוב. תכריח את עצמך לקחת הפסקה, או קח חבר שיכריח אותך. בלי זה- אתה מפסיד הרבה כסף שיכולת להרוויח.

6. 3 המשתמשים הבאים הודו לril על ההודעה המועילה:

david_moshko (21/08/2010), sabzi (17/08/2010), Sick (17/08/2010)

7. סטרייט  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    שמע, יש שחקנים, מקצוענים, שבאמצע משחקי קאש מאוד כבדים ובאמצע טורנירים מאוד חשובים (ראיתי כמה אפילו באמצע ה wsop me) פשוט יוצאים להפסקה. אבל למה אתה שואל? הרי בזמן הזה הם מפסידים בליינדים! אולי הם בדיוק יקבלו אסים!

התשובה לכך היא פשוטה: באמצעות ניתוק של המוח למספר דקות מנושא מסויים (פוקר במקרה הזה), אתה מצליח להתנתק מהמיקרו ולהתרכז במאקרו. לעזוב את הטפל ולהסתכל על העיקר. בלי זה- אתה פשוט מפסיד את האדג' שיש לך על שחקנים אחרים. כשאתה יוצא להפסקה אתה לא "מפספס הזדמנות להחזיר אותו", אלא משיג לעצמך הזדמנויות חדשות שלא תקבל אם לא תהיה רענן.

העובדה שעדיין עם הטילט אתה לא מפסיד הרבה מראה שהמשחק שלך טוב. תכריח את עצמך לקחת הפסקה, או קח חבר שיכריח אותך. בלי זה- אתה מפסיד הרבה כסף שיכולת להרוויח.
    N1
    ואני מוסיף: אם כל כך כואב לך על הבליינדים שאתה מפסיד, חכה עד שיגיע תורך לשים ביג בליינד ואז תקום מהשולחן. ככה לא תרגיש שאתה מפסיד כסף.

8. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    0
    קיבל תודה 6 פעמים ב6 הודעות
    אתה מרגיש "winners tilt" לדעתי, למה לדעתך זה קורה?
    אי אפשר לעזור לך רק להנחות אותך לעזור לעצמך

נושאים דומים

1. בעיה עם האד.
    על ידי The final river בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 13/05/2013, 21:51
  2. בעיה ב PT4
    על ידי MaxP בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 28/04/2013, 15:52
  3. בעיה עם PT4
    על ידי daniko בפורום כלים ותוכנות