סיכום הדראפט!

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-20 מתוך 20
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

סיכום הדראפט!

יאללה, שכל אחד ישפוך מה הוא חושב על הקבוצה שלו ובכלל על הקבוצות האחרות.

אני האמת מאוד מרוצה. חוץ מזה ששוב בחרתי את לברון כמו בליגה השניה שלי (שם בחרתי ראשון ולקחתי אותו, פה בחרתי שני אבל הכבש לקח את דוראנט בבחירה ראשונה) ואם קורה לו משהו אני אבוד, כמעט כל החבר'ה הטובים שרציתי נשארו לי.

קובי היה בחירה ברורה ב-15 למרות שהוא קצת פצוע כרגע, כרמלו ב-18 לאחר התלבטות קשה מול פאו גאסול (שנשאר איכשהו עד לבחירה 26 של זיזי וונגס כששחקנים כמו פול ג'ורג' או רונדו נלקחים לפניו) אבל בסוף הלכתי עם מלו בגלל שהוא נשאר לבד בניקס כשאמארה חצי מת ולין הלך, ואמור להפציץ.

לאחר מכן פירס ב-31 בגלל שאת ג'נינגס כבר יש לי בליגה השניה ואני לא רוצה לשים את כל הביצים בסל אחד, הורפורד ב-34 לדעתי גניבה כי למרות שאני לא מת עליו הוא שחקן עם ערך של סיבוב 2 ב-9 קטגוריות+ הייתי צריך גבוהים.

גארנט ואיליאסובה ב-47 ו-50 זה אש, 2 שחקנים שכל עוד הם בריאים (גארנט) ומשחקים 30+ דקות (איליאסובה) הם שווים סיבוב 3 בכיף.

טוני פרקר ב-63 התפללתי שישאר לי כי לא היו לי רכזים בכלל, והוא אכן נשאר. ברוק לופז ב-66 זה שוד לאור יום, ותודה לכבש שהשאיר לי אותו ולקח את לין המפורק במקום

לאחר מכן איכשהו טייסון צ'נדלר נשאר לי ל-79 ולמרות שיש לי אותו בליגה השניה לא יכלתי לוותר עליו, ואיזיאה תומאס ב-82 שסה"כ למרות ארון ברוקס שנושף בעורפו אני מאמין שיתן תפוקה יפה.

בסיבובים הבאים נשארו לי חבר'ה שרציתי כמו מו וויליאמס, ביג בייבי דייויס, ג'ורג' היל ודלמברט, ועוד כל מני הימורים כמו ווצ'ביץ' ורובין לופז שאמורים לפתוח באורלנדו וניו אורלינס, ורידנאוור ודאנליבי שאמורים להיות חביבים גם העונה.

-לגבי הקבוצות האחרות, חבר'ה שלדעתי עשו עבודה טובה אלו עומר הכבש (למרות שלא אהבתי את מילסאפ ב-17, לא סומך עליו העונה) וזיזי וונגס (ש-5 הבחירות הראשונות שלו היו בדיוק מי שהייתי לוקח אם הייתי במקומו).
    גם לעמית DKZ יש אחלה קבוצה אבל אם כבר לקחת את גריפין, קאזינס וביינום אז תוותר על העונשין לגמרי ואל תיקח חבר'ה כמו גלינארי וברניאני שרוב הערך שלהם מתרכז שם, כי אני לא חושב שהם מספיקים כדי לאזן לך את הקטגוריה הזאת.

אז יאללה חברים, בהצלחה לכולם ומקווה שתהיה עונה חזקה ביותר
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 26/10/2012 ב 18:44.

2. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,771 פעמים ב900 הודעות
    דיי ברור שהקבוצה של עומר הכי טובה ואח"כ שלך.

אבל זה דיי גיבן בהתחשב שבחרתם 1-2 ויש לכם מושג קלוש מה אתם עושים.

3. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    הסדר של ההגרלה דפק אותי ללא ספק, אבל ניסיתי לעשות את המסקימום חרף כך שהתרגשה עלי בעיית פיירוול של העבודה 10 דק' לפני הדראפט. אה, וזכרתי את הסיסמה.

קמבה ווקר עתיד לתת עונת פריצה, בטח בשארלוט המפורקת ואני מאמין שיש לו המון פוטנציאל לא ממומש.
    רציתי מאוד את קיד-גילכריסט שפשוט פירק את המכללות בעונה שעברה וייתן לפחות חצי עונה מעולה לפני הקיר, ואז כבר יהיה אפשר לזרוק אותו.
    לא יודע מה יהיה עם ג'ראלד וואלאס, הוא בדעיכה מאז המעבר מפורטלנד וזה הימור לקחת אותו אבל נקווה שיהיה בסדר.
    ברנדון באס, אחרי הפלייאוף שעבר בוודאי, הוא בחירה סבירה, וחוץ מג'ימר שפשוט איכזב בענק (אבל עדיין נותרה תקווה פצפונת, עד מתי סקרמנטו תמשיך להיות הבית של המאכזבים?) כולם שחקני פנטזי לגיטימיים.

בגדול, אני מרוצה מהקבוצה שלי, אבל אתם כבר יודעים ממה אני יותר מרוצה.

4. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    מבחינת עמדות:
    ווסטברוק, קונולי, טרי וקרופוד זה בסדר גמור מבחינתי. טרי יכול להשתפר למרות הגיל.
    בכנפיים אני עם רודי הגיי, מאנו, אריק גורדון הלא ברור, גלינארי, גף גרין שלדעתי יהיה גניבה, דהרוזן המשתפר, וילסון צנדלר בשביל לגבות לי את גאלו, וניק יאנק שלפחות לפי הפרהסיזן מועמד לשחקן השישי של העונה.
    בגבוהים כן ביינום זה הימור אבל הוא בחירה 6 להזכירכם. הוא מפלץ גנטי שיכול לנפק עונה של 25 12 ויכול לתת לי 10 משחקים בלבד גם. אני מאד סומך על DMC שיתן מספרים כמו של ביינום, רק שהוא דפוק בראש.
    בלייק גריפין וברנינאי זה שוב שחקנים שמאד רציתי אבל ברור שיש להם כוכבית של בריאות ליד השם. ספנסר הווז יוחזק לפחות עד שיהיה ברור מה קורה עם ביינום.
    וההימור שלי זה שילוב הגבוהים המחליפים של יוטה. קאנטר ופייבורס שקורעים כל מה שזז בקיץ ובפרהסיזן. אני מאמין שאל גף או מילסאפ יועברו בטרייד ובכל מקרה, זה הימורי ספסל כרגע.

5. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות

ניתוח הדראפט שלי

סיבוב ראשון - בסך הכל לא ממש היה הפתעות. במקרה שלי, עם הפציעה של לאב, פול הוא מובן מאליו. דוויט מאוד מוקדם לליגה שלנו. בליגת H2H עם אופנסיב ודפנסיב הוא ענק, פה הוא תורם לריבאונד, חסימות, אחוזי שדה, אבל מחרב עונשין בצורה שקשה מאוד לתקן.
    אני לא הייתי בוחר את למרקוס ב8, אבל זה לא בחירה רעה לדעתי.

סיבוב שני - קיירי מוקדם, ולאוסון סופר מוקדם. בסה"כ לאוסון לא ממש הראה שהוא רכז על, הוא שחקן מעולה, אבל לא האלפא בקבוצה שלו, ולדעתי לא מתאין פה. קאזינס מוקדם, אבל אני אוהב את הבחירה בו, יש לו המון אפסייד. ג'פרסון גניבה בשלב הזה, ולדעתי גם לאב. אמור להעדר 13-15 משחקים (זה הממוצע שלו בכל עונה), ככה שזה ממש לא אסון. ברייאנט במקום, איבקה שתורם בעיקר חסימות מוקדם. בליגה עם רוסטר גדול כמו שלנו, אף שחקן לא ממש יכול לסגור קטגוריה.

סיבוב שלישי - לא מת על מילסאפ, אבל אין תלונות על הבחירה. כרמלו בחירה נהדרת, היה בראש הרשימה שלי. ברור לי שרונדו מוקדם, אבל אני מאמין גדול בו. הוא קלע יופי עונשין בפרי סיזן, וגם שיפר את הקליעה שלו (כל פעם הששומר שלו ניסה לעבור מתחת לחסימה), ואיתו אני סוגר את שני המוסרים\חוטפים הכי טובים בליגה. גריינג'ר קצת מפחיד אותי, עדיין לא מתאמן.

סיבוב 4 - מאוד אוהב את ג'ורג' במציאות, בפאנטזי לא מבין מה ההייפ. גאסול, הארדן,וג'נינגס גניבה. לגריפין יש את אותם בעיות של הווארד בפורמט. ג'ו ג'ונסון לדעתי ירד בקבוצה שבה הוא לא האלפא דוג. אני חושב שגם מונרו היה צריך להבחר מוקדם יותר. הסנטר הכי טוב על הלוח.

סיבוב 5 - פעם שניה שכח אש גונב לי שחקן שהיה בראש הרשימה. קארי הייתי חייב בתור אוהד גולדן סטייט. אני לא רגוע לגבי הקרסול שלו, אבל נהמר (בשביל זה אני פה). שאר הבחירות סבבה, הולידיי מוקדם לדעתי, לא מבחינת ערך, חושב שאפשר היה להשיג אותו בשלב מאוחר יותר.

סיבוב 6 - בוש בחירה נהדרת. ביינום הימור מעניין שיכול ללכת לשני הכיוונים. קליי תותח על, ואני מניח שכשלנץ גילה שאני אוהד של הסטייט, הוא הבין שאם הוא לא לוקח אותו עכשיו, הוא לא ישאר לסיבוב הבא. אני מאוד אוהב את אנת'וני דייויס, וחושב שהוא הולך להפגיז בחסימות וריבאונדים.

סיבוב 7 - דירק אחלה הימור, וגם נאש, ות'ורנטון שווה צל"ש, למרות פריסיזן בעייתי, אבל לדעתי אפשר להתעלם. אני לקחתי את נואה, כי רציתי עוד סנטר.

סיבוב 8 - מת'יוז אחלה בחירה, אנדרסון ראה ת'ורנטון, JR סמית' לא ברור מה הוא עושה כאן. אמארי יש לי הרגשה שזו התחלה של עונה מאוד בעייתית. פארקר אחלה בחירה, לא שמתי לב בכלל שהוא שם, אבל בכל מקרה רציתי גארד שקולע שלשות , אז אני לא מצטער על פלטון. מרטין לדעתי ייתן חרא עונה.

סיבוב 9 - לין לדעתי נפילה. לופז גניבה (כח אש מכה שלישית, שחקן שלישי שגונב לי מתחת לאף). לא ממש ידעתי את מי לבחור אז הלכתי על דאנקן. 60 משחקים 15-10-1.5, אין תלונות. ברניאני אחלה בחירה, טיג לדעתי נפילה(של שחקן ובחירה).

סיבוב 10 - קוליסון לא במקום, לילארד הימור נחמד. אפשר לקרוא לזה סיבוב הפצועים עם האיסוף של גורדון, וול, וטייסון. פקוביץ' אחלה הימור, בטח עד שלאב חוזר. אני רציתי SF שקולע שלשות, וביזלי הכי טוב שמצאתי.

סיבוב 11 - אוהב את הייוורד, אבל מוקדם. הלכתי על ריבאונד ולקחתי את פאריד. לדעתי זה השלב שאנשים התחילו להמר בפרעות, ופתאום מצאתי מלא שחקנים טובים מדי לותר עליהם. לאונרד, מאיו, אפללו, בוגוט, כולם הימורים שלדעתי לא ישתלמו.

סיבוב 12 - ג'ורדן בעייתי עם העונשין שלו. יאנג גניבה, וגם נייט וגרין. לדעתי MKG לא מוכן לליגה, ובטח לא לקבוצה חלשה. לו וויליאמס יהיה סקורר נהדר באטלנטה. מו אחלה בחירה. קירי בעייתי בעיני.

סיבוב 13 - הימורים הימורים הימורים. כולם קפצו התחילו לחפש בתחתית הרשימה, אני רציתי שלשות, אז דאדלי הוא נו בריינר. היו לי תקוות ממקגי, אבל אני מתחיל להתייאש ממנו. ווקר הימור מעניין.

סיבוב 14 - אוהב את הבחירה בקרופורד. אני רציתי את רוביו על הספסל שלי. נקווה שיחזור מהר.

סיבוב 15 - רוי הימור מעניין. אני לא יכולתי להשאיר שם את האמפריז. אני יודע שהפריסיזן שלו לא היה טוב, אבל כמו שאמרו, זה פריסיזן.

סיבוב 16 - לקנטר אין מקום בליגה שלנו, וגם לא לבלייר. התחילו ללחשש על ואלנצ'יונאס, אז החלטתי שעדיף שיהיה אצלי.

סיבוב 17 - שקלתי את ננה, אבל ראיתי פלאנטר פסילטיס, פציעה שאני לא מבין, ולא רוצה. הלכתי על בארנס כאוהד. אני אופטימי לגביו, ובכל מקרה הוא יושב על הספסל.

סיבוב 18 - סטאקי אחלה בחירה, אני רציתי שלשות, אז הלכתי על גורדון. לא מבין את ההייפ מקראודר. בסה"כ פרי סיזן.

סיבוב 19 - לופז אחלה בחירה. היו לי כמה שחקנים בתור, ואיכשהו בסוף הלכתי על וייטרס. אז ישב לי על הספסל. בליגה כמו שלנו עם פול עמוק זה חסר משמעות.

6. המשתמשים הבאים מודים ל דג קטן בים גדול על התגובה המועילה:

Kentflush (26/10/2012)

7. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    120
    וניתוח הקבוצה שלי : אני מאוד מרוצה משילוב של פול-רונדו-קארי-פולטון. כולם מוסרים וחוטפים, ומבטיחים לי שאני אהיה חזק בקטגוריות האלו.כשרוביו יחזור, אני בכלל אמריא. גם בריבאונד אני לא רע, בטח אחרי שלאב יחזור. חסימות תלוי מאוד באנת'וני דייויס ומה הוא יביא. כל השאר קשה לנתח עם כל כך הרבה שחקנים, אבל אני מאוד מרוצה מהדראפט שלי.

8. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (24)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    בניתי עלי קליי בסיבוב 8 בליגה שאין בה עוד אוהד של הווריוס, הוא עשוי להיות טופ 30 השנה עם השלשות האחוזים מהשדה ומהקו וגם תורם לא רע בריבאונד ואסיסיטים לעמדה שלו. PPG אני חושב שהוא יקפוץ לאזור ה16-17.

בוגוט הימור אבל חסימות וריבאונד נחוצים לי מאוד ואם הוא יחזור לכושר של לפני שנתיים זאת תהייה הגניבה של הדראפט.

זכיתי גם לקבל את ביג אל בסיבוב השני וגם זו גניבה לדעתי.

ההימור על דרון וויליאמס לפני ווסטברוק זה עניין של תחושת בטן, אני יודע שהוא נוטה לאבד אבל אני חושב ששנה הבאה הוא יחזור לדיון של הרכז הטוב בליגה.

אני שונא את הבחירה שלי באמארה, אני שונא את אמארה ותכלס לא יודע איך הוא יחזור והוא לא משתלב עם דרון בגלל שגם הוא מאבד הרבה.

MKG עשוי להיות שחקן פנטזי יותר טוב משחקן כדורסל ולו רק בגלל שהוא בקבוצה איומה והוא יקבל הרבה צ'אנסים שם, יש לו פוטנציאל לפרוץ

ג'ון וול- הפציעה שלו היא רק לחודש הראשון והוא עוד אחד הפייבוריטים שלי לשחקן המשתפר של השנה (ביחד עם קליי)

את דאנג ובוזר לקחתי כי אני חושב שהם יהיו השנה אופציות 1-2 של שיקגו בהתקפה עד שרוז יחזור ואני מצפה לסטטס יותר טובים משנה שעברה לשניהם.
    נערך לאחרונה על ידי Lenz; 26/10/2012 ב 19:38.
    I feel beside myself now, so i must be you.

9. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    תודה על ניתוח המעמיק.

בעיניי אוהד בלבד, ריממונד פלטון הוא לא שחקן לגיטימי ליורוליג. אני פשוט לא יכול לראות אותו משחק.

10. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    3
    דג קטן, עברתי על הקבוצה שלך והיא מלאה פוטנציאל.

אנת'וני דייויס יכול להיות שחקן של 15 10 2.5 1.5, כריס פול ולאב ביחד זה שילוב מטורף, מונרו, נואה ודאנקן סולידים, וקרי ב-5 זה הימור רציני אבל יכול להשתלם בענק.

רונדו ופלטון לדעתי בחירות מיותרות, רונדו במיוחד. יש לך על הלוח חבר'ה כמו גיי, הארדן או ג'נינגס- וכבר לקחת רכז על בסיבוב ראשון, לא היתה סיבה להיות להוט על רונדו כ"כ.
    בקשר לפלטון- כבר בחרת 3 רכזים, חבל לקחת אותו כשיש חבר'ה כמו בוזר, לופז וברניאני על הלוח.

סה"כ אבל אחלה קבוצה, מסוג הקבוצות האלה שאם הכל פתאום מתחבר היא יכולה בכיף לרוץ לאליפות.

11. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    פול ג'ורג' הוא שחקן רוטו אדיר. מה יש לא לאהוב במשחק שלו בפנטאזי? הוא עושה הכל. שנה שעברה הוא היה 38 בפר-גיים ו-22 בקומיולטיב. השנה גריינג'ר ימשיך לדעוך והוא רק ישתפר.
    איבקה לא תורם 'בעיקר' חסימות. הוא השחקן עם ההשפעה החיובית הכי גדולה על עמדה. בנוסף הוא לא מאבד. הוא יסיים סיבוב ראשון העונה בליגה של 9 קט כמעט בוודאות.

רק שתבינו את גודל האונס שעברנו פה בדראפט.

בשנה שעברה בדירוג מצטבר (כלומר לא פר-משחק, אלא כמות הסטט' הכללית) דוראנט היה ראשון בליגה, פול מילסאפ רביעי, איבקה שמיני, ג'ניניגס 11 ודירק 13. וזה כמובן שקייל לאורי היה פצוע רוב העונה. הוא גם שחקן עם תקרה של סיבוב 1 בפנטאזי.
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 26/10/2012 ב 19:52.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    פול ג'ורג' הוא שחקן רוטו אדיר. מה יש לא לאהוב במשחק שלו בפנטאזי? הוא עושה הכל. שנה שעברה הוא היה 38 בפר-גיים ו-22 בקומיולטיב. השנה גריינג'ר ימשיך לדעוך והוא רק ישתפר.
    איבקה לא תורם 'בעיקר' חסימות. הוא השחקן עם ההשפעה החיובית הכי גדולה על עמדה. בנוסף הוא לא מאבד. הוא יסיים סיבוב ראשון העונה בליגה של 9 קט כמעט בוודאות.

רק שתבינו את גודל האונס שעברנו פה בדראפט.

בשנה שעברה בדירוג מצטבר (כלומר לא פר-משחק, אלא כמות הסטט' הכללית) דוראנט היה ראשון בליגה, פול מילסאפ רביעי, איבקה שמיני, ג'ניניגס 11 ודירק 13. וזה כמובן שקייל לאורי היה פצוע רוב העונה. הוא גם שחקן עם תקרה של סיבוב 1 בפנטאזי.
    למזלנו הפנטזי לא ממש עובד כמו שתיארת פה.
    שחקנים כמו איבאקה (מדורג 11 פר גיים) או ראיין אנדרסון ( מדורג 8 פר גיים) שמדורגים לפני חבר'ה כמו קובי בראיינט, ג'וש סמית' או ווסטברוק לא באמת שווים יותר מהם.
    בתכל'ס יש הרבה יותר ערך לשחקנים שתורמים בצורה מגוונת ברוב הקטגוריות, מאשר שחקן שנותן לך בוסט רק בקטגוריה אחת- אבל הראנקר מדרג לפי נוסחה ובלי שיקול דעת, ולכן הם מקבלים ערך מנופח.

הפר גיים אגב משקף הרבה יותר מהקומיולטיב, כי בתכל'ס מספיק ששחקן פספס כמה משחקים בגלל פציעה קטנה\נח סוף עונה, והמון מהערך שלו ירד בקומיולטיב ( אפילו שאותה פציעה\היעדרות היתה חד פעמית לאותה עונה).

13. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    פנטאזי זה נוסחה בלי שיקול דעת. בסופו של דבר אם תדע לחבר את כל הריאן אנדרסון והאיבקים הנכונים ביחד, אתה גם תקח אליפות. אם תבחר סתם שחקנים שגבוהים ברנק בלי לנהל את הקבוצה שלך נכון, אתה תפסיד. זה לא מפתיע.

וברור שהפר גיים משקף יותר, בגלל זה אריק גורדון וסטפן קארי השחקנים הכי טובים בליגה
    זה מן הסתם היה רק בשביל להעצים את הדראפט המוצלח של הכבש.

איבקה לגמרי שווה יותר מקובי השנה, בליגה של 9 קט'. זה אפילו לא כזה קרוב.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    120
    לגבי ג'ורג' - הוא היה אצלי בקבוצה בשנה שעברה (נבחר באיזור ה100), ככה שעקבתי אחריו מקרוב. הוא היה סולידי, ובתוספת לזה שלא איבד יותר מדי, יאהו הקפיצו אותו מאוד גבוה. הבעיה העיקרית שלו היא שהוא היה האופציה החמישית בהתקפה של אינדיאנה ונשאר כזה גם העונה. הוא לא שחקן שלוקח על עצמו יותר מדי, ולכן אני לא רואה שם התפוצצות. אין ספק שהפוטנציאל קיים.

לגבי הכבש - דוראנט היה וישאר השחקן מספר אחת בפאנטזי (לדעתי לפחות), אין מה לעשות בנושא. בכל מקרה אנחנו לא רואים את הדברים אותו דבר. לדעתי יש לו קבוצה טובה, אבל גם לא מעט בעיות. מה שהיה שנה שעברה, היה שנה שעברה.

15. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    באמת שאין שום דבר לא לאהוב במשחק של ג'ורג'. הבעיה היחידה זה שבחרו אותו ממש גבוה פה. ברוב הדראפטים הוא הולך באיזור ה30-40 וזה אחלה מיקום בשבילו. פה לקחו אותו 25 שזה הגזמה לצד השני כמובן.

16. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    באמת שאין שום דבר לא לאהוב במשחק של ג'ורג'. הבעיה היחידה זה שבחרו אותו ממש גבוה פה. ברוב הדראפטים הוא הולך באיזור ה30-40 וזה אחלה מיקום בשבילו. פה לקחו אותו 25 שזה הגזמה לצד השני כמובן.
    קסנו, אתה יכול למצוא בתור האמון על הארכיון, את השורה ההיא של ג'ורג' מהעונה שעברה?
    ובשביל ההומור נטו - אתה יכול לצטט את 'דג קטן' כותב: "הוא היה סולידי" ומעל זה (או מתחת) את השורה ה'סולידית'?

17. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    3
    פנטאזי זה נוסחה בלי שיקול דעת. בסופו של דבר אם תדע לחבר את כל הריאן אנדרסון והאיבקים הנכונים ביחד, אתה גם תקח אליפות. אם תבחר סתם שחקנים שגבוהים ברנק בלי לנהל את הקבוצה שלך נכון, אתה תפסיד. זה לא מפתיע.

וברור שהפר גיים משקף יותר, בגלל זה אריק גורדון וסטפן קארי השחקנים הכי טובים בליגה
    זה מן הסתם היה רק בשביל להעצים את הדראפט המוצלח של הכבש.

איבקה לגמרי שווה יותר מקובי השנה, בליגה של 9 קט'. זה אפילו לא כזה קרוב.
    לא חושב שאיבאקה שווה יותר מקובי, מהסיבה הפשוטה שלמצוא בלוקים בסיבובים הנמוכים הרבה יותר קל מאשר למצוא שחקן שמשלב 25 5 5, 84 אחוז מהקו ב-7 הליכות, שלשה וסטיל ביחד (ואני גם בונה על זה שהאחוזים שלו מהשדה ישתפרו העונה).
    מספיק שלקחת בסיבוב 10 שחקן כמו דיאנדרה שנגיד ויתן השנה 9 8 ו-2.5, ואתה מצליח להתמודד עם האחוזי עונשין שלו כמו שצריך- ולקחת כמעט "תאום" איבאקה, כנ'ל לגבי רייאן אנדרסון והשלשות, לעומת זאת תאום קובי אתה כנראה לא תמצא.

18. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    לא חושב שאיבאקה שווה יותר מקובי, מהסיבה הפשוטה שלמצוא בלוקים בסיבובים הנמוכים הרבה יותר קל מאשר למצוא שחקן שמשלב 25 5 5, 84 אחוז מהקו ב-7 הליכות, שלשה וסטיל ביחד (ואני גם בונה על זה שהאחוזים שלו מהשדה ישתפרו העונה).
    מספיק שלקחת בסיבוב 10 שחקן כמו דיאנדרה שנגיד ויתן השנה 9 8 ו-2.5, ואתה מצליח להתמודד עם האחוזי עונשין שלו כמו שצריך- ולקחת כמעט "תאום" איבאקה, כנ'ל לגבי רייאן אנדרסון והשלשות, לעומת זאת תאום קובי אתה כנראה לא תמצא.
    חבר, אתה טועה.
    איבאקה > קובי, ainec.

לגבי דהאנדרה כ"תאום איבאקה" - לול.
    הוא תאום איבאקה, בערך כמו שמרווין ווילאמס "תאום לברון".

לגבי השאר, מה שקסנו אמר.
    זה ממש לא משנה אם אתה מקבל תפוקה בקט' מכל שחקן, קצת קצת - או משניים את הכל. מה שחשוב זה ה"נוסחה" והמספריים הסופיים.
    ואגב, חסימות היא הקטגוריה הנדירה ביותר שהכי קשה לקבל אותה בפיקים או מאוחר יותר בדראפט, במיוחד בלי לפגוע בדברים אחרים.
    דהאנדרה, בבוטום 3 של לפגוע בקבוצה שלך מהקו, אחרי דוויט וגריפין. גוד לאק שיהיה לך ב'להתמודד עם אחוזי העונשין שלו כמו שצריך'.

19. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    נשמע לי כמו ויכוח שכולו -ev מבחינתי.

אללה דאנדרה ג'ורדן מלחמה.

20. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    נשמע לי כמו ויכוח שכולו -ev מבחינתי.

אללה דאנדרה ג'ורדן מלחמה.
    אני לא בליגה, אבאל'ה. I can berate the fish all I want.

21. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    מה אתם רוצים ממנו, ג'ורדן בכלל אצלי

נושאים דומים

1. סיכום שנה אלטרנטיבי
    על ידי Kentflush בפורום אוף טופיק
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 13/12/2013, 15:31