חוקי טריידים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 40
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

חוקי טריידים

לאור אי הבנה שקרתה היום, אני אשמח להגדיר את הנושא הזה אחת ולתמיד ולא רק בשרשור צדדי.

כשעושים טרייד אז כידוע לכולם יש יומיים של "מנגנון וטו" שנועד לאפשר לאנשים להצביע במקרה שהטרייד לא שוויוני ומפר את האיזון בליגה.

בחלק מהליגות ששיחקתי בהן בעבר, השתמשו ביומיים האלה גם במקרים של פציעות\שינויים מהותיים במצב השחקן, כדי לבטל את הטרייד.

הבעיה שזה כמו שקרה היום יוצר הרבה פעמים בלבול בין מה זאת פציעה שמצדיקה ביטול טרייד או השהייתו, ובין מה לא. אם פתאום השחקן שאתה מקבל נפצע לשבועיים? זה מצדיק ביטול? אם פתאום מגלים שהוא סוחב פציעה ויש איזה עדכון מפחיד ברוטוורלד? בקיצור, זה בעייתי מאוד.

לכן אני עובר לתמוך בקסנו, ומציע לאמץ את מה שהוא אומר- שברגע שאישרנו טרייד, לא משנה מה קורה אחריו, ושופטים אותו רק על מה שקרה לפני. גם אם השחקן שאתה מקבל גמר את העונה 10 דקות אחרי שהטרייד אושר, אתה עדיין מקבל אותו. מרגיז, אבל הכרחי לדעתי.

מקובל על כולם להסכים על זה?

2. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    מקובל.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

3. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    hell no
    נראה לי שלא הבנת מה קסנו אמר..
    הוא אומר שוטו לא מיועד למקרים של פציעות. והוא צודק.

הפציעות זה נושא נפרד. אם כשהטרייד באוויר יוצאת ידיעה על פציעה משמעותית (את זה אולי צריך להגדיר), מבצע הטרייד יכול לדרוש לבטל את הטרייד.
    נראה לך סביר שבטרייד של לברון על דוראנט, ואחד מהם גומר את העונה כשהטרייד באוויר - נטמון את הראש בחול ונגיד בעיה שלך נתקעת עם שחקן מת תמורת הכוכב שלך?
    למה זה הגיוני? כשכל כך קל למנוע את זה.

אם זה קורה יום אחרי השלמת הטרייד - אז זו בעיה שלך, חוסר מזל וכו'. אבל כשהטרייד עוד לא קרה בכלל והוא בשלבי אישור\דחיה אז למה להתעלם ממידע חדש וקריטי?

4. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי dkz צפה בהודעה
    hell no
    נראה לי שלא הבנת מה קסנו אמר..
    הוא אומר שוטו לא מיועד למקרים של פציעות. והוא צודק.

הפציעות זה נושא נפרד. אם כשהטרייד באוויר יוצאת ידיעה על פציעה משמעותית (את זה אולי צריך להגדיר), מבצע הטרייד יכול לדרוש לבטל את הטרייד.
    נראה לך סביר שבטרייד של לברון על דוראנט, ואחד מהם גומר את העונה כשהטרייד באוויר - נטמון את הראש בחול ונגיד בעיה שלך נתקעת עם שחקן מת תמורת הכוכב שלך?
    למה זה הגיוני? כשכל כך קל למנוע את זה.

אם זה קורה יום אחרי השלמת הטרייד - אז זו בעיה שלך, חוסר מזל וכו'. אבל כשהטרייד עוד לא קרה בכלל והוא בשלבי אישור\דחיה אז למה להתעלם ממידע חדש וקריטי?
    באותו משקל אני יכול להגיד- למה שזה שנותן את השחקן הפצוע יתקע איתו רק בגלל שהשני רוצה לבטל, אחרי שהם כבר הסכימו על טרייד? ובאותו משקל אני יכול להגיד- מי אתה (לא אתה ספציפית, לשם הדוגמא) שתקבע שפציעה של שבוע זה "בקטנה"? או שאם שחקן פתאום נפצע ולא יודעים עדיין כמה זמן יעדר אז אמורים "להחליק" את זה?

5. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    א. כי הטרייד עוד לא קרה. אם שחקן ברוסטר שלך גומר עונה אתה פשוט מחליף אותו. אותו הדבר בטרייד שעדיין לא אושר.
    ב. כתבתי שאת זה צריך להגדיר. אבל ברור שאם משתמשים בקצת הגיון בריא אפשר להבין לאן נושבת הרוח.

6. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי dkz צפה בהודעה
    א. כי הטרייד עוד לא קרה. אם שחקן ברוסטר שלך גומר עונה אתה פשוט מחליף אותו. אותו הדבר בטרייד שעדיין לא אושר.
    ב. כתבתי שאת זה צריך להגדיר. אבל ברור שאם משתמשים בקצת הגיון בריא אפשר להבין לאן נושבת הרוח.
    אז זהו, שהכל מתנקז בסוף להגדרה של "קרה". אם מבחינתך "קרה" זה רק אחרי היומיים של הוטו, אז כל מה שקורה ביומיים של הוטו גם אמור להיות שיקול של מנג'ר אם לבטל טרייד, כולל אם זאת פציעה לשבוע או אפילו כמה ימים- כי לך תדע לאן זה יכול להתדרדר ולמה לקחת סיכון? (ראה מקרה דני גריינג'ר העונה עם ה"בעיות ברכיים" שלו שבסוף גרמו לו להחמיץ 3 חודשים).

אז בשביל לא להתעסק עם "מה זאת פציעה\שינוי שמצדיק ביטול טרייד", עדיף מראש למנוע את זה, בזה שפשוט נחליט ששופטים טרייד רק לפי רגע האישור שלו ולא לאחר מכן.

או שפשוט נחליט על זה שכל מי שרוצה לבטל בזמן היומיים של הוטו, מכל סיבה שהיא, יכול. העיקר להחליט משהו ברור וחד.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 11/11/2012 ב 21:08.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    טוב, זה אולי לא נושא מגניב במיוחד, אבל אני אשמח אם ה-5 חבר'ה האחרים (קסנו, כבש, לנץ, קנטפלאש ודג קטן) יביעו דעתם בנושא ונוכל לגבש חוק לפי דעת הרוב.

מנסיון עבר- זה נראה נושא פעוט אבל אני זוכר ליגות שהיו בהן המון בלאגנים על הקטע הזה ועדיף למנוע את זה מראש.

8. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    הוא דווקא הבין בדיוק מה שאמרתי. וטו נועד לפסול טריידים שברגע שהם נחתמו היו אי שיוויוניים ברמה של פגיעה בליגה.

אין שום היגיון בלבטל טרייד בין לברון לדוראנט כי לברון נפצע אחרי שהוחלט על הטרייד. למה הצד שמוכר את לברון צריך להיפגע מזה? זה כמובן שונה אם הוא מכר את לברון אחרי ידיעה ברוטו שהוא גמר את העונה והמנג'ר השני לא ראה. זה כמובן טרייד לוטו.

זה נכון גם לטריידים שמתבצעים בליגה, נדמה לי שגם על זה אמרת שרצוי להשתמש במידע. בוחנים את הטרייד מבחינתי על הרגע שבו הוא קרה.

תחשוב על כמה רע הקונספט הזה יכול להיות לקראת הטרייד דדליין. בוא נניח שאנחנו יומיים לפני הדדליין. באוויר רצות שמועות שמילסאפ בדרך לאטלנטה, אם כי ביוטה ממשיכים להגיד שמה פתאום ומילסאפ רק השבוע מונה לסגן ראש העיר לענייני מיט רומני. אתה לעומת זאת מקבל הצעה נאה על דריק פייבורז. לא משהו וטו-וורת'י, סטייל לברון-פייבורז, אבל משהו ששווה קצת יותר ממה שפייבורז שווה על הספסל של יוטה. המאמן השני נואש לבלוקים והוא מחליט להמר שמילסאפ כן יעבור.

אתה עכשיו בפרירול. קח את הטרייד. אם מילסאפ יעבור אתה תטען ובצדק שפייבורז שווה עכשיו מספרים של אולסטאר. אם לא, העברת שחקן ספסל על שחקן חמישיה ששווה הרבה. אחלה הדג'ינג.

השחקן נפצע, השחקן הוחלף, השחקן פרש מכדורסל. זה הכל פורס מז'ור. כל עוד הטרייד היה קביל בזמן הלחיצה שלך על 'אקספט', הטרייד צריך להיות מאושר.

9. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    אם זה מה שהרב רוצה זה מה שיהיה. אבל בשביל זה אשמח שכולם יביעו דעה כאן.
    אני מבין את הנקודה שלך, לא מסכים איתה בעליל אבל מבין אותה.

אם כבר להביע את דעת, סיכמנו איך יחולק הכסף? 70 30 לאלוף וסגנו? יש מצב שאני סנילי

10. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    אמנם כתבתי בהתחלה שיש עילה לביטול טרייד במקרה של פציעה, אולם לאחר מחשבה אני חוזר בי.

בכלל, ה-48 שעות האלה זה מטופש. כולם מחוברים למיילים, כולם בפנטזי לפחות שעה ביום, תן 12 שעות להגיב וזהו. הרי אם יש טרייד שהוא באמת ווטו וורת'י, זה יקפוץ תוך 3 שניות ולא תוך 48 שעות ודיונים של 5 עמודים.

אם כשהטרייד עלה לאוויר הוא היה סביר, גם אם שנייה שהעברת שחקן הוא נפצע בקפיצת התרגשות, אין עילה לביטול.

11. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    שונה מיומיים ליום אחד.

12. המשתמשים הבאים מודים ל dkz על התגובה המועילה:

Kentflush (12/11/2012)

13. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    עניין סמנטי מבחינתי, לא ממש משנה לי אם טרייד הוא סופי מרגע שהוחלט או מאחרי סוף תקופת הוטו אבל בהחלט כדאי להחליט על אחד מהם ושיהיה קו ברור
    I feel beside myself now, so i must be you.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    יאללה, אז יש לנו רוב של 5. אני, עמי, קסנו, קנטפלאש ואני מצרף גם את לנץ שזה לא מפריע לו.

אז מעכשיו ברגע שלחצתם ACCEPT- כל מה שקורה אח"כ לא משנה. קיבלתם את אולדריג' והוא שבר רגל שניה אחרי שאישרתם? אלה החיים. נתתם את פייבורס תמורת שקית בוטנים ומילסאפ עבר בטרייד חצי שעה אחרי? זה מה יש.

הסייג היחיד- אם הפציעה (או שינוי בקבוצה סטייל הדוגמא עם מילסאפ) התרחשה *לפני* אישור הטרייד ולא ידעתם עליה. למרות שזה כנראה לא יקרה כי אני מאמין שאנשים פה בודקים ברוטוורלד וכו' לפני שהם עושים טריידים, מה גם שלא נראה לי שמישהו פה עד כדי כך שפל כדי לרמות בנאדם ולמכור לו שחקן פצוע ללא ידיעתו.

15. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    לחלוטין עם אנריקה. טרייד קורה כשהוא נחתם ולא כשהוא מתבצע בפועל.

16. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    מה גם שלא נראה לי שמישהו פה עד כדי כך שפל כדי לרמות בנאדם ולמכור לו שחקן פצוע ללא ידיעתו.
    אחי, זה פורום פוקר. המשתתפים הינם שחקני פוקר.
    אתה לא קורא עיתונים? ישראל היום?

17. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    סבבה מקובל.
    הרב קובע.

אם כבר פצועים מי רוצה את ביינום? סתם.. אני אחזיק בפגר עד ינואר. מקווה שיחזור מפלץ. אם לא, הוא יחזור לכו**אמא שלו בFA

18. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    טוב, אז למי ששם לב, בדיון הקודם שלי עם קסנו (בטרייד על לי, טיג וכו') הוא העלה הצעה מעניינת שמיושמת בליגה אחרת שאנחנו מכירים, ויכולה להתאים גם לליגה שלנו מכיוון שיש בה הרבה חבר'ה חדשים.

ההצעה היתה שלכל מנג'ר יהיו 24 שעות להתחרט (שזה בעצם כל זמן הטרייד כי עמית קיצר אותו ליום אחד). נכון, זה יכול להיות מעצבן כי יהיו ביטולים על סמך פציעות וכו', אבל כמה כבר קורה שבדיוק באותו יום של הטרייד השחקן נפצע? זה ממש נדיר אפילו שזה קרה עכשיו עם קוואי.
    המטרה העיקרית של זה היא למנוע מהלכים פזיזים של אנשים, שכמו שקסנו רשם בדיון- אף אחד לא חסין מזה, ולכולנו קורה שפתאום אחרי שהטרייד התבצע ועולה לדיון בפורום, אנחנו שמים לב לנקודות שלא שמנו לב אליהן קודם.

אני מאוד בעד ההצעה, אין שום דבר רע בלבטל כי זה לא פוגע באמת באף אחד (מקס' הצד שבוטל קצת יתבאס), ומצד שני היתרונות של זה גדולים וזה ימנע טעויות של רוקיז ובלאגנים בגזרת הוטו, שיהפוך להיות כלי רק למקרים חמורים ביותר.

מה שכן, זה ממש לא האידיאל וזה לא יהיה מגניב בכלל אם יתחילו להשתמש בזה על ימין ועל שמאל, זה אמור להיות רק למצבים שממש הרגשתם שעשיתם טעות, ועדיף כמובן לא להגיע למצב כזה אלא להתייעץ ולבדוק 100 פעם קודם. בכל מקרה שבנאדם כן התחרט, אני מבקש לא לקטול אותו על זה כמו שהלך פה בדיוני וטו.
    עוד בעיה שיכולה להווצר, זה מקרים שבהם אנשים ימליצו לבנאדם מסוים לבטל ואחרי שהוא יבטל יציעו לו טרייד חלופי על אותם השחקנים שהיו מעורבים, וזה יכול לצאת מאוד מחשיד ואינטרסנטי.
    לכן אני מציע "חוק צינון", שבמקרה שטרייד בוטל, לצד המבוטל יש זכות ראשונים של 3 ימים לרקוח טרייד חדש עם הצד המבטל.

כמו כן, אם יהיה רוב להצעה הזאת, מן הסתם היא לא תחול על הטרייד של קסנו ואליאב שמתבצע כרגע.

מה אתם אומרים?
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 17/11/2012 ב 21:50.

19. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    שקסנו השחיל אותי עם קוואי.

אני חושב שאין חאראטות בכל מקרה, אפשר להתייעץ כמה שרוצים לפני שלוחצים אקספט, אף אחד לא יושב למישהו על הראש.

20. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי Kentflush צפה בהודעה
    שקסנו השחיל אותי עם קוואי.

אני חושב שאין חאראטות בכל מקרה, אפשר להתייעץ כמה שרוצים לפני שלוחצים אקספט, אף אחד לא יושב למישהו על הראש.
    החרטות זה בדיוק בשביל מקרים כמו זה שקסנו השחיל אותך עם קוואי, כי גם אם הוא בריא עדיין הושחלת : )

נו אופנס, אבל את הטרייד הזה קסנו לא היה עושה עם הכבש לשם דוגמא, המערכת הזאת נועדה בעיקר בשביל חבר'ה כמוך שהם עדיין חדשים ולומדים את המשחק, והיא מספקת סוג של בקרה מינימלית על הנושא הזה ולדעתי רק יכולה לעזור ולמנוע את כל הבלאגן בגזרת הוטו.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 18/11/2012 ב 00:53.

21. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    אני נגד. טרייד נחתם ברגע ששני הצדדים הסכימו, להפוך אותו אפשר רק עם וטו. אין כאן חרטת קניות.

קסנו השחיל עם שני טריידים טובים מאוד, אבל לא שחט, ומגיע לו ח"ח על מה שהוא עושה.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מהם חוקי הפורום?
    על ידי YehudaArgazi בפורום פוקרלנד
    תגובות: 68
    הודעה אחרונה: 16/09/2013, 20:35
  2. חוקי המשחק - שאלה....
    על ידי פוגלש בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/03/2013, 22:19
  3. טורניר חוקי בבת ים ??
    על ידי eric בפורום משחקי פוקר חבריים