חוקי טריידים

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-40 מתוך 40
  1. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    אני חושב שזה שאני לא מנוסה ומישהו מנוסה מצליח לעשות טרייד שמוטה לטובתו זה זכותו המלאה ובעיה שלי שאני לא מנוסה, אני חושב שהמערכת של הוטו וההשעיה נועדה אך ורק למניעת קולוז'ן ורמאויות (פציעה שאחד הצדדים מודע אליה למשל) ולא כדי למנוע את ניצול האדג' של הותיקים פה.
    I feel beside myself now, so i must be you.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    למה שפשוט לא תעשו טריידים וזהו אם זה כזה בלגן?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    למה שפשוט לא תעשו טריידים וזהו אם זה כזה בלגן?
    למה שלא נשחק טניס עם כדורגל?

4. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    כולם לבא לפה בבקשה
    @Xenophobe
    @dkz
    @The 16th Keves
    @Lenz
    @ami 1983
    אנריקה
    דג על הים

5. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    אתה יכול באותה הודעה גם לקרוא לנו וגם לכתוב מה העניין לא?

6. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אתה יכול באותה הודעה גם לקרוא לנו וגם לכתוב מה העניין לא?
    נלחץ לי באייפד בטעות.
    בכל מקרה, חייבים לקבוע חוקי טריידים ברורים צ
    החוקים ייקבעו בהצבעה דמוקרטית.
    אם קסנו ואנריקה רוצים לריב, נא לעשות את זה בפרטי ולא להרוס לכולם את הליגה, תהיו בני אדם, באנו להינות, חרף זה שכולם פה תחרותיים ברמות ורוצים לאכול אחד את ראשו של השני.

א. אף אחד לא מתערב בטרייד של השני לאחר שהוא נעשה. ניתן להגיד, עשית טעות, ההוא הרוויח ההוא הפסיד אבל בלי טינופים.
    ב. כל טרייד שהוא לא לברון-ג׳וש צ׳ילדרס ( בלי אקשפשנס, עד היום לא היה אף טרייד שהתקרב למשהו שהוא וטו) לא יועמד לוטו, מי שיפסול טרייד כזה, יוצא להורג וגופתו תיגרר מעל דפי הפורום רעיונית ועל נתיבי איילון פיזית.
    ג. ניתן ורצוי להתייעץ עם כל אחד מהמנג׳רים לפני ביצוע טרייד, יש לקחת בחשבון שכל טרייד שמוצע יובא לידיעת כל המשתתפים ולא יהיה ״סודי״ עד לאישורו.

מי שמסכים נא להרים יד, אוהדי מכבי תמותו בייסורים קשים.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    נגד לחלוטין. לא הגיוני שהעליתי פה את ההצעה על חוקי הטריידים לפני יומיים, כולם התנגדו\התעלמו, ועכשיו דופקים לי את הטרייד ואני אמור להעביר פה טריידים חופשי חוץ מלברון ג'וש צ'ילדרס.

זה לא עובד ככה, נוצר פה תקדים ואני הולך להצביע וטו על כל טרייד שלא יהיה שוויוני לדעתי.

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    הפיוזים כאן קופצים ליותר מדי אנשים יותר מדי מהר.

כשאני חושב שטרייד לא שיוויוני אני אצביע וטו. הרוחות כאן התחממו יותר מדי על כלום.

9. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    לא צריך ללכת לרמת לברון-צ'ילדרס כדי להפיל טרייד לדעתי, זה סתם הגזמה פראית. אני חושב שטרייד צריך להפיל במידה וצד אחד יסיים מעל השני בוודאות גבוהה מדי , או שמנג'ר עושה טרייד לא הכי סביר לפני שהוא הגיע לרמת הנואשות הנדרשת כדי לבצע אותו.

דוגמה לסעיף הראשון: טרייד של ג'יי אר סמית בשביל ווסטברוק - כרגע ג'יי אר קצת מעל ווסטברוק ברנקרים אבל ברור שג'יי אר נמצא בתקרה של התקרה שלו ויכול רק לרדת בזמן שווסטברוק יעלה בוודאות כמעט מוחלטת. במקרה כזה נאלץ להגיד למנג'רים fuck the rankers.

דוגמה לסעיף השני: הטרייד של לנץ ואנריקה - במקרה הזה יש סיכוי סביר שגארנט יסיים מעל דרון, אבל כולם יסכימו שהערך הטריידי של דרון גבוה בצורה קיצונית ולא חסר מי שיתן תמורה עדיפה עבורו. במידה שלנץ מנסה ומנסה ותמורה אין, הוא מוזמן למכור את דרון בשביל כל טרייד שעונה על סעיף א', אבל עד אז הליגה צריכה לעודד תחרותיות גם בכל הנוגע לבידינג על שחקנים ולמנוע ממנג'רים (במיוחד חסרי נסיון) לשגר שחקן מבוקש במחיר מציאה בלי שתהיה לליגה הזדמנות להשיג אותם. גם כאן מדובר בחוק קיצוני למדי שאמור לפעול רק כשהערך הטריידי של השחקנים רחוק מאד זה מזה.

10. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    לנץ שלח כמה הצעות לפני ההצעה על גארנט וסורב, חבל שלא טרחת לבדוק את זה לפני שפתחת את השרשור המתלהם ההוא.

11. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    עשה טובה. אם היית רואה טרייד כזה מהצד לא היית שם וטו?

12. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    לאור התקדימים שעברו פה, ממש לא. למעשה, זה אחד הטריידים השוויוניים ביותר שהיו בליגה מבחינת הוואליו של השחקנים.

הסיבה היחידה שהצבעתם וטו זה כי אתם מפחדים שאני אמכור את דרון בשביל איזה שחקן סיבוב 1 כי יש לו איזה "ערך טרייד" (ואת זה אתם אמרתם, לא אני). בפועל, אף אחד פה לא היה נותן שחקן סיבוב 1 תמורת דרון, ואם כן אז זה היה וטו בהחלט מוצדק.

ותסלח לי, זאת לא סיבה מספקת לשים וטו. זה סתם לתקוע מקלות בגלגלים. יענו, אם דרון עובר אלי ואני משאיר אותו אצלי אז זה "סבבה" כי הוא וגארנט שווים בואליו, אבל אם אני מעביר אותו בטרייד אז פתאום זה וטו? עשה לי טובה עומר, אתה בחור מספיק חכם כדי להבין שזה בדיחה הטיעון הזה.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 23/11/2012 ב 12:57.

13. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    לא. התקרה של דרון גבוהה בהרבה והרצפה שלהם די דומה. לא רואה איך זה שוויוני בואליו בנוסף לכל הצרות.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    לא. התקרה של דרון גבוהה בהרבה והרצפה שלהם די דומה. לא רואה איך זה שוויוני בואליו בנוסף לכל הצרות.
    זה מצחיק לומר את זה בהתחשב בזה שכבר שנתיים רצוף גארנט מסיים 15 ו-11 ודרון 39 ו-24, ואין שום שינוי דראסטי ברול שלהם בקבוצה או משהו כזה.

מוסר כפול כבר אמרנו?

15. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    נשמע כאילו זה טרייד ממש גרוע לך, אנריקה (בדיחה בלבד, נא לא לצעוק עלי עכשיו).

ברצינות, אני בעד לאשר את הטרייד כמו שהוצע בהתחלה (ובבקשה להוריד את ווסט ומו ויליאמס, אני בכלל לא מסוגל להתמודד עם העובדה שטרייד נפל בוטו ואז הוא אוזן על ידי זה שתקבל שחקן יותר טוב. כאילו, ליטרלי, לא מסוגל) ולוותר על וטוואים באשר הם.

באמת שאני מעדיף לא להתעסק יותר עם אנריקה והדיונים האלו. זה חסר חן ועניין יותר מבחינתי.

וכן, אם אני אשם בחלק מהדיונים הקודמים, סבבה. לוקח את אשמתי בעניין. בואו נעצור את זה פה ופשוט נבטל את המנגנון לגמרי.
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 23/11/2012 ב 14:48.

16. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    ממש לא בעד לבטל את מנגנון הוטו, הוא נחוץ למקרים סטייל ג'יי אר סמית'-ווסטברוק כמו בסעיף הראשון של עומר.

ואם כבר הצעה בנושא- אני מציע שכל טרייד שמעורבים בו שחקנים של סיבוב 6 ומטה יעלה לדיון בפורום לפני שמבוצע, במיוחד בטריידים של רוקיז. ככה מי שחסר נסיון יוכל לדעת בודאות שהוא לא עושה שטות מוחלטת או משהו כזה (כמו במקרה של ג'וג'ו-היל שלנץ התייעץ).

17. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    אני רוצה להבהיר פה איזו נקודה ואשמח גם לשמוע את האינפוט שלכם.
    זה משהו שלא היה ברור כנראה.

אנחנו הגדרנו שצריכים 3 וטו בשביל להפיל טרייד. עד כאן סבבה.
    מבחינתי איך שראיתי את הדברים, כל חברי הליגה צריכים להגיב כאן בפורום תוך 24 שעות ולכתוב בעד או נגד. אם אין 3 וטואים אזי הטרייד עובר.
    בנוסף ישנה אפשרות להצביע נגד כמו שעשיתי באחד הטריידים, ואז פלמידה כתב מגילה ואמרתי לעצמי, "ואללה זה ממש ארוך מה שהוא כתב, אבל תכלס יש לו נקודה טובה" ושיניתי למאשר בעקבות הדברים.
    אומנם זה לא קורה הרבה שדעות על טרייד משתנות תוך כמה שעות (במיוחד לא כשאגו מעורב בזה), אבל זה אפשרי כולנו בני אדם.
    לכן מה שאני אומר, אין טעם להצביע נגד פיזית ביאהו, כל עוד אין 3 וטואים בפורום. מה שקובע זה ההצבעות בפורום בלבד.

לא ידעתי את זה עד אתמול, אבל מסתבר ש3 וטואים זה לא רק חוק שלנו בפורום, אלא גם בכל ליגה של 8 קבוצות ביאהו, 3 לחיצות וטו מפילות טרייד מיידית (ולכן בזמנו כשלחצתי בטעות על טרייד של קסנו, זה אומר ש2 אנשים פה לחצו שם וטו לפני שאני לחצתי..). אולי זה היה ידוע לכולם אבל לי כקומיש לא, ולכן אני מבהיר את זה עכשיו. זה לא מופיע לי בהגדרות הליגה העניין הזה של 3 וטו.
    יכול להיווצר מצב תאורטי שבו נעשה טרייד ויש בפורום 2 וטו, אבל הטרייד נופל כי 3 לחצו וטו ביאהו. במקרה כזה אני אעביר את הטרייד ידנית ואחליף בין שחקני הקבוצות.
    ברור שזה תסריט קיצוני שבנאדם יאשר פה אבל ילחץ וטו שם, אני רק מבהיר נקודה. זה גם יכול לקרות בטעות כמו שקרה לי. מה שמפיל טרייד זה אך ורק 3 הצבעות כאן (כי צריך לנמק, לשמוע הסברים בעד ונגד וכו').

ישנה אפשרות ביאהו שהיא אישור קומיש. במקרה כזה אני מפיל כל טרייד שיש לו 3 וטו בפורום, ומאשר את כל השאר. זה בעצם מוריד את כל אלמנט ההצבעה החשאית ביאהו שבה אי אפשר לדעת מי הצביע נגד, והכי חשוב אי אפשר להתחרט ולשנות וטו לאישור, כפי שקסנו רצה לעשות לפני יומיים.
    דעתכם על החפירה? ועל הנושא?

18. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    פשוט תשנה את זה לאישור קומיש.

19. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    +1

20. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    סבבה, לאחר יום וחצי שאין תגובות נגד שיניתי את ההגדרה לאישור קומיש.
    אין יותר הצבעות חשאיות, 3 וטואים בפורום = אני דוחה את הטרייד.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. מהם חוקי הפורום?
    על ידי YehudaArgazi בפורום פוקרלנד
    תגובות: 68
    הודעה אחרונה: 16/09/2013, 20:35
  2. חוקי המשחק - שאלה....
    על ידי פוגלש בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/03/2013, 22:19
  3. טורניר חוקי בבת ים ??
    על ידי eric בפורום משחקי פוקר חבריים