עוד מגה טרייד בליגה

+ הגב לנושא
עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 5 6
מציג הודעות 101-115 מתוך 115
  1. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    מאחר וכולכם מבחינתי ישויות זעירות שמתרוצצות להן במטרה שלא יהיה לי משעמם בזמן שאני עוסק בדברים יותר חשובים, יהיה לכם קשה להעליב אותי.
    I feel beside myself now, so i must be you.

2. המשתמשים הבאים מודים ל Lenz על התגובה המועילה:

AsiMosh (14/11/2012)

3. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    ולנץ, הרנקר של יאהו הוא כלי דיי חלש. אני ממליץ לך ללמוד את basketballmonster.com

זה ביי פאר הכלי הכי חשוב שיש לפנטאזי. אני מאמין שתצליח להתמודד איתו לבד, אבל אתה מוזמן לשאול אם לא. עמי כבר קיבל קורס קצר.
    מומלץ בחום לנץ.
    למדתי בכמה שעות יותר ממה שלמדתי ב-4 שנים באוניברסיטה.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    מומלץ בחום לנץ.
    למדתי בכמה שעות יותר ממה שלמדתי ב-4 שנים באוניברסיטה.
    אני לא מסוגל פיזית לעשות דברים שיובל ממליץ עליהם

5. המשתמשים הבאים מודים ל Lenz על התגובה המועילה:

ami1983 (14/11/2012)

6. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    קיבל תודה 1,492 פעמים ב909 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    מאחר וכולכם מבחינתי ישויות זעירות שמתרוצצות להן במטרה שלא יהיה לי משעמם בזמן שאני עוסק בדברים יותר חשובים, יהיה לכם קשה להעליב אותי.
    לנץ, בא לי שיהיה לי מותר להיכנס למעגל הדאחקות בלי להרגיש חוסר נעימות. אז נעשה את זה רשמי: נעים מאוד, שמי יואב.

7. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    איך אתה מצליח להרוס את הבדיחה המוצלחת הראשונה שלך בפורום בקוקסינליות בלתי נדלת.

8. המשתמשים הבאים מודים ל Xenophobe על התגובה המועילה:

ami1983 (14/11/2012)

9. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    אני דווקא חושב שזה נחמד מה שכתבתי כאן. נעים שכזה.
    יכול להיות שאני מסורס?

10. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    איך אתה מצליח להרוס את הבדיחה המוצלחת הראשונה שלך בפורום בקוקסינליות בלתי נדלת.
    אה, וזה שאתה לא יודע מה זה טופשופ, לא אומר שזו לא בדיחה מוצלחת, זה אומר רק שאתה ניט מת.

11. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    וזה שאתה מתגייס ככה להגן על קסנו בחירוף נפש רק מראה שלמרות שדוקא לא התכוונתי ל'מטייחים' במובן הקונספירטיבי של המילה, אלא במובן של "יודעים שלי יותר טוב מטיג ואפללו יותר טוב מפרסונס אבל מחליקים את זה כי רוצים להמנע מויכוחים ואי נעימות", במקרה שלך כנראה שכן יש כאן חוסר אובייקטיביות בלשון המעטה.
    אני לא יוצא להגנת קסנו (וחירוף נפש איז מיי מידל ניים) אתה יכול לתהות לגבי המניעים שלי וכו' - זכותך, אתה לא מכיר אותי - אבל מכל התגובה שלך, לא הבנתי דבר אחד:

איך פול /דאנקן בשביל מלו / פארקר, זה "סביר" ומדוע עלינו לא לטרפד דיל שכזה בעולם שבו "הפער" בין ג'וש/טיג/פרסונס להארדן/לי/אפללו - כן שווה טרפוד שכזה.

הסבר, נמק ופרט.

12. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    אנריקה, אני 'מנגח' אותך כי אני חושב שאתה עושה אביוז לוטו. ואני חושב שברור לך שהרווח שלך מהטרייד של פול והרווח שלך מהטרייד של ריי אלן יהיה יותר גדול.

הרי בוא נניח שג'וש והארדן הם ווש (למרות שזה לגמרי מצחיק להגיד אחרי שג'וש היה סיבוב ראשון בכל דראפט ויש סיכוי לא רע שהטרייד של הארדן לא באמת עשה לו טוב מבחינת פנטאזי).
    לי בשנתיים שלו בגולדן סטייט נתן מספרים עונתיים של 36 ו-43. בוא נלך על ממוצע, למרות שהסיכוי שהוא יירד בגלל בוגוט, ונגיד שהוא יסיים 40.
    ג'ף טיג נתן בשנה שעברה 55 עם ג'וג'ו. בינתיים הוא עומד על 30. הוא בן 24. הוא שחקן רוטו מעולה בסוג הסטט' שהוא נותן. בוא נהיה הוגנים ונגיד שלטעון שלי>טיג כעובדה זה קצת יומרני, אבל לצורך העניין ניתן לטיג שיפור מינימלי ונשים אותו על 45.

עכשיו ההבדל הוא בין אפללו (מקום 90 בעונה שעברה) שאין ספק שנמצא בסיטואציה טובה וצ'נדלר פרסונס, שהוא פרוטוטייפ לשחקן רוטו טוב למעט העובדה שהוא קלע 55% מהקו שנה שעברה וזה מן הסתם לא מפריע לפאנטרים.

אתה באמת טוען שההבדל בין אפללו לפרסונס שווה וטו בעוד ההבדל בין ריי אלן ודורל רייט לגלן דיוויס ואייזאה פאקינג תומאס לא שווה? אתה באמת חושב שיש סיכוי אמיתי שאייזאה תומאס יישאר בסגל של לנץ? הוא ישמור עכשיו חודשיים שחקן בלתי שחיק בעליל למקרה שאולי קית סמארט יפוטר ואולי המאמן החדש ירצה להריץ אותו ואולי הוא יחזור לתת את המספרים של סוף שנה שעברה? מקום בסגל כזה שומרים לקווין לאב או לדירק נוויצקי, לא לאיזאה.
    אז למעשה הטרייד הזה הוא דורל רייט + ריי אלן על גלן דיוויס.

אני מקווה שאני לא מעליב את לנץ, אבל עד עכשיו הוא לא ידע שיש רנקר ביאהו. אתה רוצה להצביע וטו על הטרייד שלי? תהיה הוגן עם עצמך ותגיד לי אם הטרייד הזה לא שווה וטו תחת אותם שיקולים.

אני לא 'קטנוני', אני פשוט לא מוכן לצאת פראייר. אני חושב שחלק מהסקיל זה לדעת לעשות טריידים טובים בגבול הסביר. כמו הטרייד המעולה שעשית על פול. כמו הטרייד המעולה שעשית על וייבר וחצי. זה חלק מהסקיל. זה דיי מגוחך לחשוב שאתה יכול להמשיך להרוויח בטריידים בזמן שאחרים מקבלים וטואים על דברים פחותים.

אי אפשר להגיד הטרייד המסכן של ביג בייבי, כשהטרייד שלנו נופל על אפללו ופרסונס.
    שמע, כבר כתבתי לך חפירה מנומקת שמסבירה את עמדתי לפרטי פרטים, אבל זה פשוט מיותר כי סתם נמשיך להתווכח על הראנקים ולא נגיע לנקודה המרכזית.

בשורה התחתונה, אם אני מבין נכון זה מתנקז לדבר כזה- מה שאתה טוען זה שהטרייד של פול היה בעצם מעין "תקדים" לטריידים בליגה, ובגלל שהוא עבר למרות חוסר השוויוניות שלו לטענתך- אז עכשיו כל טרייד שגם הוא חסר שוויוניות צריך לעבור.

אתה קורא לזה "טריידים טובים בגבול הסביר", אבל זאת ליגה ש-5\8 ממנה זה או רוקי'ז או חבר'ה כמו הדג ועמית ששיחקו בפורמט שונה וצריכים להתרגל. מן הסתם לי, לך ולעומר יש יתרון התחלתי מובהק, וה"גבול הסביר" הזה הוא מאוד דק. חייב להיות איזשהו "שיטור" שמונע מרוקי'ז לעשות מהלכים פזיזים גם אם הם לא בלייק-לברון, ובעיקר בטריידים גדולים שיש להם פוטנציאל להפר איזון.

אני מבין שזה בעסה שזה נופל דוקא על הטרייד שלך, ואני מבין את ההרגשה שלך לגמרי וכנראה שהייתי מרגיש אותו דבר במקומך- אבל אם נלך לפי מה שאתה אומר נגיע למצב שעוברים פה טריידים של ווסטברוק על ג'יי אר סמית'.

ובנימה מפויסת- אני מוכן להתגמש קצת בעניין הוטו להבא אם זה הסטנדרט בליגה, אבל לדעתי חייב להיות קריטריון קצת יותר נוקשה מ"כספי-דוראנט", לא ככה?
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 14/11/2012 ב 09:15.

13. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    פשוט צריך להפריד בין דיעה אישית לגיטימית (לי>טיג, אפללו כשחקן משמעותי) לעומת עובדות גמורות. מה גם שעמי לא עשה פה שום טעות (כלומר, הוא לא פוגע לעצמו בקבוצה והוא העמיד את הארדן לשוק מהיום הראשון וכולם יכלו לנסות ולקנות אותו ולא עשו זאת, אולי בחוכמה), אתה טוען שזה מפר את האיזון בליגה, כלומר שזה פוגע בך. זה בעיני דיי קטנוני, בהתחשב במרווחים הקטנים שיש בו.
    אתה גם כותב 'טריידים גדולים', אבל הטרייד הזה הוא לא טרייד גדול. כי החלק הגדול שלו הוא דיי שיוויוני והויכוח נופל על שחקני קצה כמו אפללו ופרסונס.

לי יותר מפריע טריידים שפוגעים במובהק במאמן שמבצע אותם. מישהו שלא יודע לקרוא את הצרכים של הקבוצה שלו או את הואליו הפנטאזי של השחקנים שהוא קונה/מוכר.

אני לא חושב שיש בעיה שהטרייד של פול הוא 'לא שיוויוני'. כי זה לא טרייד שבלתי אפשרי שיעבוד לטובתו של הדג (כרמלו ייתן מספרים של סיבוב ראשון, פול יפסיד את העשרה משחקים העונתיים שלו, ברוק לופז יתפוצץ וכו'), אבל רוב הסיכויים שיקרה מה שאמור לקרות ואתה תרוויח.

תן לאנשים לנהל מו"מ. עמי ואליאב מתייעצים הרבה. לגבי הדג וDKZ אני לא יודע אבל כמובן שרצוי שגם הם יעשו זאת. גם אני מתייעץ כמובן לפני כל טרייד, זה לא שאתה נהיה בולט פרוף לטעויות. לנץ גם ככה דביל מדי בשביל להפנים שאין לו מושג, אז נחיה עם זה. לדעתי זה יספיק למנוע מצבים קיצוניים.

אם כך, אציע אחרת, סטייל ליגת וואלה - בנוסף למערכת וטו ניתן לכל מאמן 24 שעות להתחרט (כן, זה סותר מה שאמרתי קודם, אבל זה יותר נכון). אם תשכנע את עמי שהטרייד רע והוא יבקש לבטל אותו בתוך ה-24 שעות, זה יתקבל.
    אם לנץ יבין שאולי דורל רייט וריי אלן שווים קצת יותר מגלן דיוויס, הוא יוכל לבטל את הטרייד.

זה כמובן פותח את הדלת לביטולי פציעות למיניהן, שזה קצת מבאס, אבל זה כנראה הדרך הכי נכונה במקום להתחיל לטרפד כל טרייד שלא נראה לך שיוויוני.

14. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    מרגש, מעולם לא הייתי דביל מדי לשום דבר.

15. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    אני אקח את האובר.

16. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    אני אקח את האובר.
    אני אקח מה שאתה לקחת

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    פשוט צריך להפריד בין דיעה אישית לגיטימית (לי>טיג, אפללו כשחקן משמעותי) לעומת עובדות גמורות. מה גם שעמי לא עשה פה שום טעות (כלומר, הוא לא פוגע לעצמו בקבוצה והוא העמיד את הארדן לשוק מהיום הראשון וכולם יכלו לנסות ולקנות אותו ולא עשו זאת, אולי בחוכמה), אתה טוען שזה מפר את האיזון בליגה, כלומר שזה פוגע בך. זה בעיני דיי קטנוני, בהתחשב במרווחים הקטנים שיש בו.
    אתה גם כותב 'טריידים גדולים', אבל הטרייד הזה הוא לא טרייד גדול. כי החלק הגדול שלו הוא דיי שיוויוני והויכוח נופל על שחקני קצה כמו אפללו ופרסונס.

לי יותר מפריע טריידים שפוגעים במובהק במאמן שמבצע אותם. מישהו שלא יודע לקרוא את הצרכים של הקבוצה שלו או את הואליו הפנטאזי של השחקנים שהוא קונה/מוכר.

אני לא חושב שיש בעיה שהטרייד של פול הוא 'לא שיוויוני'. כי זה לא טרייד שבלתי אפשרי שיעבוד לטובתו של הדג (כרמלו ייתן מספרים של סיבוב ראשון, פול יפסיד את העשרה משחקים העונתיים שלו, ברוק לופז יתפוצץ וכו'), אבל רוב הסיכויים שיקרה מה שאמור לקרות ואתה תרוויח.

תן לאנשים לנהל מו"מ. עמי ואליאב מתייעצים הרבה. לגבי הדג וDKZ אני לא יודע אבל כמובן שרצוי שגם הם יעשו זאת. גם אני מתייעץ כמובן לפני כל טרייד, זה לא שאתה נהיה בולט פרוף לטעויות. לנץ גם ככה דביל מדי בשביל להפנים שאין לו מושג, אז נחיה עם זה. לדעתי זה יספיק למנוע מצבים קיצוניים.

אם כך, אציע אחרת, סטייל ליגת וואלה - בנוסף למערכת וטו ניתן לכל מאמן 24 שעות להתחרט (כן, זה סותר מה שאמרתי קודם, אבל זה יותר נכון). אם תשכנע את עמי שהטרייד רע והוא יבקש לבטל אותו בתוך ה-24 שעות, זה יתקבל.
    אם לנץ יבין שאולי דורל רייט וריי אלן שווים קצת יותר מגלן דיוויס, הוא יוכל לבטל את הטרייד.

זה כמובן פותח את הדלת לביטולי פציעות למיניהן, שזה קצת מבאס, אבל זה כנראה הדרך הכי נכונה במקום להתחיל לטרפד כל טרייד שלא נראה לך שיוויוני.
    בהחלט לא בולט פרוף, למה לזרוק את מגי כשיש לך זבלבלון כמו סטאקי?

והרעיון שלך מצוין, אחלה יוזמה. אכן הביטולי פציעות מבאסים, אבל בינינו כמה כבר קורה ששחקן פתאום נפצע באמצע טרייד? זה ממש נדיר, ולעומת זאת היתרונות שנקבל מזה (מונע מחטפים) עולים על החסרונות.
    ה-24 שעות זה בעצם כל משך הטרייד כי עמית שינה את זמן ההמתנה ליום אחד, אבל אין עם זה בעיה גם כן (העיקר שהבנאדם יבקש לבטל לפני שהטרייד עבר טכנית ביאהו).

אני אעלה על זה בהזדמנות דיון.

18. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אנריקה אתה לא בנאדם.
    בניתי על מקגי,חיכיתי שיצא מהווייבר,היום אני בא לקחת אותו ואופס הוא שלך.
    שחרר לי אותו אתה לוקח אותי גם עם חצי קבוצה.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 5 6

נושאים דומים

1. טרייד חדש
    על ידי Lenz בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 03/12/2012, 19:53
  2. טרייד לאישורכם
    על ידי ril בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 27/11/2012, 18:34
  3. בלוקבאסטר ראשון בליגה
    על ידי Enriqe Romero בפורום פנטזי NBA