עוד מגה טרייד בליגה

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 115
  1. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות

עוד מגה טרייד בליגה

ג'וש, טיג ופרסונס האליל אורזים את המזוודות ונוסעים לעולם בו ג'יי אר הוא מלך וינון לא הומו.

הארדן, דיוויד לי וח"כ אהרון אפללו נוסעים את הדרך ההפוכה לגן עדן הקסנופובי.

זה היה נו בריינר שנחליף את ג'וש והארדן באיזשהי קונסטלציה. טיג הוא רכז על שבעולם ללא ג'וג'ו מראה שהוא טופ טיר PG. פרסונס יקבל 40 דקות למשחק עד שג'ורג' בוש יחזור לבית הלבן.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    אני מבין שעמי וינון צריכים את ג'וש בשביל הפאנט FT%, אבל זה טרייד שמוטה בבירור לטובתך, הם מוכרים פה שחקנים שהם יותר טובים משלך בגלל שהם לא מתייחסים בכלל לקטג' העונשין- אבל זה עדיין לא אומר שהיא לא קיימת.

ג'וש והארדן שווים בערכם פחות או יותר, דיויד לי עדיף על טיג למרות כל המחמאות ששפכת עליו, ואפללו עדיף בבירור על פארסונס שהוא על גבול הוייבר בכלל למרות המשחק הגדול שהוא דפק היום שהקפיץ לו את הממוצע.

אם לא אפללו-פארסונס עוד הייתי מחליק על זה, אבל זה פשוט לא שוויוני מדי ואני כנראה אצביע וטו.

אם תורידו את החלק של אפללו-פארסונס, או שבמקום פארסונס תתן שחקן בקליבר של לילארד או ת'ורנטון אני אשנה את הצבעתי.

3. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    טיג עדיף לדעתי על דיוויד לי ואפללו עדיף על פרסונס.

אבל תתנו בוטו, אנאעראף. זה נשמע כמו שימוש נכון בכלי.

4. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    טיג עדיף לדעתי על דיוויד לי ואפללו עדיף על פרסונס.

אבל תתנו בוטו, אנאעראף. זה נשמע כמו שימוש נכון בכלי.
    טיג עדיף על דיויד לי? אנחנו כולה 7 משחקים לתוך העונה אז אולי כן (גם ג'יי אר סמית' עדיף על אל ג'פרסון כרגע). יש סיבה שדיויד לי הלך בבחירה 38 וטיג בבחירה 71, עם כל הכבוד לשיפור של טיג ויש כבוד- דיויד לי עדיין שחקן יותר טוב ממנו, ובטח שאפללו שחקן יותר טוב מפארסונס.

עוד לא לחצתי וטו, אני רוצה לשמוע קודם מה יש לאחרים להגיד, אבל כרגע נראה שזה הולך לכיוון הזה.

5. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    אליאסובה הלך 50 ומתיוז 57, ועוד הוספת את פאריד.

איזה מין טיעון זה? בכל אופן, טריידים עם פאנטרים לנצח יהיו מעוותים באופן קל. תחשוב על זה שהוא יקנה את בלייק גריפין. כל מחיר מעל טרבור אריזה הוא מופקע. ובכל מקרה הטרייד על כריס פול היה שווה הרבה יותר ברווח נקי.
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 13/11/2012 ב 11:50.

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    ריאלית, לי וטיג צריכים להיבחר יותר קרובים אחד לשני ולא ב-33 מקומות הבדל. אני לא מת על הטרייד הזה, אבל הוא נחוץ לקבוצה שלנו. הארדן לא ימשיך לתת את אותם מספרים וכנ"ל לגבי סמית' - כל אחד מהקצה שלו של הסקאלה.

אין לנו מה לעשות עם קלעי עונשין טובים - והעובדה היא ששתי הקבוצות יוצאות נשכרות. אני מצר על הבחירה מלכתחילה בהווארד... אבל זה מה יש כי אף קבוצת עונשין גרועה לא רוצה אותו - ועם זה נתמודד.

אפללו טוב בהרבה מפרסונס.

יובל תמות.

7. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    יובל בהחלט קיבל את השחקנים היותר טובים בטרייד, אבל שתי הקבוצות יצאו טובות יותר ממנו בגלל הפאנט של העונשין ולכן אני לא חושב שיש מקום לוטו.
    I feel beside myself now, so i must be you.

8. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    אני בוטו פה.
    השחקנים של הגופות טובים יותר משמעותית וזה עוד אחרי כמה משחקים רעים מהארדן.
    אני מה לבלבל את הביידות, זה טרייד שמפר איזון בליגה.

9. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    המקרה של איליאסובה זה מקרה מיוחד, הבנאדם משחק כמו פח אשפה ולא מקבל דקות, זה כמו שקרילנקו לא דוגמא (נבחר סיבוב 11 או משהו).

את דיויד לי יש לי בליגה השניה, בחיים לא הייתי נותן אותו עבור טיג. הוא פתח קצת חלש, אבל עדיין מקבל 37 דקות למשחק, ממש לא הולך להשאר על 42 אחוז מהשדה (גם זה רק בגלל המשחק הראשון של ה-2-16), ואין סיבה שלא ישחזר את הממוצעים של שנה שעברה, מקס' ירד ב-2 נקודות למשחק, עדיין שווה סיבוב 4 בכיף.

טיג חמוד, אבל יש לו את לו וויל והאריס על העמדה ולראייה הוא מקבל 28 דקות למשחק ואני מניח ששמת לב לזה. הוא לא ימשיך לקלוע ב-53 אחוז מהשדה ולא ב-50 אחוז מהשלוש, גם לא ב-92 אחוז מהקו. סביר להניח שישחזר את הממוצעים של שנה שעברה עם תוספת של איזה אסיסט-אסיסט וחצי ואולי נקודה או שתיים, ממש לא קרוב לדיויד לי.

10. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    שוין. באמת שאין לי כוח להתעסק עם הליגה הזו לרמת הוטואים.

מצד אחד לי נבחר 38 וטיג 71, מצד שני הארדן משמעותית יותר טוב מג'וש בגלל שני משחקים שמאז הוא לא נתן משחק אחד טוב. ופרסונס הוא וייבר למרות שהוא סיבוב 6 שמקבל 38 (!) דקות למשחק.

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי ynon_gu צפה בהודעה
    ריאלית, לי וטיג צריכים להיבחר יותר קרובים אחד לשני ולא ב-33 מקומות הבדל. אני לא מת על הטרייד הזה, אבל הוא נחוץ לקבוצה שלנו. הארדן לא ימשיך לתת את אותם מספרים וכנ"ל לגבי סמית' - כל אחד מהקצה שלו של הסקאלה.

אין לנו מה לעשות עם קלעי עונשין טובים - והעובדה היא ששתי הקבוצות יוצאות נשכרות. אני מצר על הבחירה מלכתחילה בהווארד... אבל זה מה יש כי אף קבוצת עונשין גרועה לא רוצה אותו - ועם זה נתמודד.

אפללו טוב בהרבה מפרסונס.

יובל תמות.
    אחי, גם אם היית נותן את הארדן תמורת וורג'או היית יוצא נשכר בגלל שאתה בפאנט FT. זה עדיין לא אומר שזה טרייד שוויוני.

12. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אנריקה מה שאמרת על לי נכון,אבל אל תשכח שהוא ב-80% מהקו והולך לשם הרבה,לי הוא לא מועיל,אלא מזיק.
    טיג טוב לי כי הוא רכז שבנוי לפאנט עונשין.
    איך אני אוכל להרכיב קבוצת פאנט אם אני אקבל וטואים לכל עבר?
    אם אננחנו נשארים ככה אנחנו לא יכולים להתחרות.
    לא רציתם ליגה תחרותית?
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

13. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    אז ג'וש פח עכשיו? שחקן שנבחר סיבוב ראשון בכל הדראפטים?

14. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    ג'וש והארדן אכן די דומים ברמה, לדעתי שניהם ימשיכו לא לעמוד בציפיות. טיג ולי די באותה רמה לצערי (יש לי את לי בליגה אחרת ואני לא רואה מצב שהוא מצדיק את הציפיות שהיו לי ממנו) - לי כרגע משחק בלי בוגוט שיכול לדפוק אותו בזמן שלטיג יש את כל הכלים לתת עונת פריצה. לגבי אפללו ופרסונס כנראה שהייתי יותר מרוצה מהטרייד בלעדיהם אבל כשמדובר על כזה בלוקבאסטר זה לא מה שייצור הפרשים שמצדיקים וטו. כן חושב שקסנו מרוויח כאן, לא ממש מבין איך זה הגיע לרמת הוטו בגלל איזה אפללו.

15. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    עמי, זה שאתה בפאנט לא אומר שאתה צריך לחלק מתנות. אם הייתם עושים ג'וש-הארדן אף אחד לא היה אומר כלום, כי זה באמת טרייד שוויוני.

אבל כשאתה מוסיף 2 שחקנים שהם יותר טובים בבירור משני השחקנים שקסנו מוסיף רק בגלל שאתה בפאנט, תבין שזה דופק את שאר המשתתפים בליגה.

16. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    חלאס נו אין פה וטו בחיים.
    I feel beside myself now, so i must be you.

17. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    בתחילת העונה אין עניין של צרכים נטו כמו שיש באיזור ינואר-פברואר, למעט קבוצות פאנט.

אם אנחנו מתחילים עם וטו על שחקנים ברמת האפללו-פרסונס, אז לא נגיע רחוק. מן הסתם אם חשבתי שזה השימוש שלכם בוטו, הטרייד על פול ודאנקן (לול) לא היה עובר בחיים.

כן, אני חושב שאני מרוויח בטרייד הזה. אחרת לא הייתי עושה אותו. אני מרוויח גם מהעובדה שטיג הוא הרכז היחיד בלבלים הגבוהים, להוציא מרונדו, שלא מרוויח חלק גדול מהערך שלו בזריקות עונשין. זה יוצר מצב שהוא סחורה מאוד חשובה לפאנטרים. בדיוק כמו שאם dkz היה טיפה פחות עקשן, הוא היה מוכר את בלייק, שהוא לא רחוק מרמת הוייבר, בשביל תמורה נאה (וכל תמורה היא מוגזמת).

אם אפללו את פרסונס מפרים את האיזון בליגה ואין מה 'לבלבל את הביידות', סבבה. נמצא טרייד אחר. רק יהיה תענוג לשחק בליגה הזו מכאן והילך.

18. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אני לא מבין מה זה מפר שוויוניות.
    בוא נניח שאני חיה בריב' ואפס בשלשות לקראת אמצע העונה.
    ואני נותן שחקן אדיר שגם יש לו המון ריב' שאני לא צריך תמורת גופה שהדבר היחיד שטוב בה זה 3 שלשות למשחק נניח.
    גם פה אין שיוויוניות,כי צד אחד מקבל שחקן הרבה יותר טוב,אבל זה תורם ל-2 הקבוצות אז מה הבעיה?
    איך מתבצע שיפור נקודתי בקטגוריות אם לא על ידי ויתור על שחקנים טובים יותר כדי לחזק משהו ספציפי?
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

19. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    לא עמי, ברור שיש גבול. בגלל זה יוצרים גם טרייד דדליין. אחרת בסוף העונה אני אמכור את פול בשביל דלמבר כי שאר הקט' סגורות ואני צריך בלוקים.

זה פשוט לא מדגדג וטו לטעמי, אבל אם אלו המרווחים שנותנים פה, אז נסתגל אליהם. פשוט אין מצב שהטרייד של פול היה עובר אם הייתי יודע.

20. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    אם זה לא כ"כ משנה כמו שאתה אומר, מה הבעיה שלך לוותר על החלק של אפללו-פרסונס? תעשו ג'וש וטיג על הארדן ולי, זה גם לא משהו לדעתי וכן היה יותר הוגן שתבוא השלמה קטנה מהכיוון שלך, אבל אפשר להחליק על זה.

ובקשר לטרייד של פול...זה לא חכמה לדבר בדיעבד. מי צפה את ההתפוצצות של דאנקן ואת זה שלופז ופרקר יסריחו פתאום? הרי אם הייתי נותן רק את פרקר ומלו על פול מן הסתם הייתם שמים וטו, הקטע זה שכולם (כולל אותי) חשבו שלופז יהיה עדיף על דאנקן בהרבה ואז זה מאזן את הטרייד.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 13/11/2012 ב 12:26.

עמוד 1 מתוך 6 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טרייד חדש
    על ידי Lenz בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 03/12/2012, 19:53
  2. טרייד לאישורכם
    על ידי ril בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 27/11/2012, 18:34
  3. בלוקבאסטר ראשון בליגה
    על ידי Enriqe Romero בפורום פנטזי NBA