טרייד נוסף בליגת הפח

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-39 מתוך 39
  1. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    אין לי מושג על מה אתם מדברים אבל לא נשמע לי סביר שבתחרות של מדדי יחס יש מקום לאתיקה ומוסר.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    נקמתו של פול ג'ורג'- קוואי לנארד בחוץ לשבועיים.

3. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    אני מסיר את הוטו.
    ומאשר מראש את כל הטריידים שירוצו פה למעט לברון על כספי ודומיו.
    הבנתי את הטיעונים שלכם, שיהיה בהצלחה לכולם.

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    הוצא לי ע"י רותם להחליף את JJ בג'ורג' היל. על פניו אני אוהב את הטרייד, גם כי JJ בעונה נוראית ולא נראה שהוא יצא מזה בקרוב וגם כי אני זקוק לאסיסטים וחטיפות יותר מאשר שלשות
    לפי Basketball monster ג'ו מדורג השנה באזור מקום 100 בעוד היל באזור מקום 80.
    רק מוודא שאני לא נאנס פה שוב לפני שאני מאשר את הטרייד
    I feel beside myself now, so i must be you.

5. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    הממ, לא יודע אם זה הדרך הנכונה.

אני שונא את ג'וג'ו, אבל הוא קולע כרגע ב-35% מהשדה וממוקם 96. תחליט מה שתחליט, הוא לא יקלע 35% מהשדה העונה.

6. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    הממ, לא יודע אם זה הדרך הנכונה.

אני שונא את ג'וג'ו, אבל הוא קולע כרגע ב-35% מהשדה וממוקם 96. תחליט מה שתחליט, הוא לא יקלע 35% מהשדה העונה.
    יש להם פרוג'קטד רנקינגס שם במונסטר שלך?

7. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    כן, אבל זה עולה כסף. קומון סנס יעשה את אותה פעולה. הוא שחקן של 45% באופן יציב וזה עוד כשהוא הגו-טו-גאי. שאר המספרים שלו זהים לשנה שעברה, להוציא נק' ואחוזי שדה. כלומר, אם אחוזי השדה יעלו למיקום נורמלי, הוא יחזור לאותו דירוג.

מצד שני, אני לא סגור שזה הוגן לאנריקה שאני מנתח ככה את הטרייד, בייחוד שיש לי אינטרס שהוא לא יקרה.

8. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    כן, אבל זה עולה כסף. קומון סנס יעשה את אותה פעולה. הוא שחקן של 45% באופן יציב וזה עוד כשהוא הגו-טו-גאי. שאר המספרים שלו זהים לשנה שעברה, להוציא נק' ואחוזי שדה. כלומר, אם אחוזי השדה יעלו למיקום נורמלי, הוא יחזור לאותו דירוג.

מצד שני, אני לא סגור שזה הוגן לאנריקה שאני מנתח ככה את הטרייד, בייחוד שיש לי אינטרס שהוא לא יקרה.
    כן אבל אתה חייב לשקלל גם גיל, מצב בריאותי ותפקיד בקבוצה.
    אני לא מאמין שהוא יחזור לאותן נקודות כי הוא לא שחקן כל כך מרכזי בהתקפה של הנטס והוא לא נהייה צעיר.

9. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    הוא זרק 15.4 זריקות למשחק שנה שעברה. הוא זורק 14.4 זריקות למשחק העונה.
    הוא זרק 3.1 זריקות עונשין למשחק שנה שעברה. הוא זורק 3.9 זריקות עונשין למשחק העונה.

ההבדל בין שנה שעברה להשנה הוא בדיוק אחוזי השדה. כל השאר נראה זהה למדי סטטיסטית. אבל שיקולים של גיל ומצב בריאותי זה כבר שיקול שקשה יותר לכמת.

10. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    למען ההגינות, ג'וג'ו הוא דוגמא טובה לבעיה בייר-ביי-ייר קופמריסון של רנקרים. המספרים שלו מ2010 ל 2011 דיי דומים בסה"כ, עם עליה משמעותית בשלשות (1.2 ל 2.1) ובאחוזי עונשין (80% ל 85%)

כל שאר הסטט' זהות. ההבדל בדירוג שלו היה 108 ב-2010 ו-33 ב-2011. כלומר, יש הרבה שונות בתוך הסטט' השנתי בליגה. המספרים של ג'וג'ו באופן כללי מאוד יציבים. המיקום שלהם בתוך הליגה יכול להשתנות.

11. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    @Lenz -
    קודם כל אני חושב שבאמת אין טעם שקסנו (או אחרים) יתחילו לעשות ברייקדאון לכל טרייד, רק לוודא הריגה - שאתה שם לב לנקודות המהותיות.

גם אני מעדיף את הצד של ג'ו ג'ו (הם חוטפין בייסקילי אותו דבר אגב, כך שיותר מדיי חט' לא ייצאו לך מזה), ולגמרי מבין מאיפה אנריקה בא אבל אתה לא 'נאנס' וזה טרייד לגיטימי.

כמו שקסנו אמר, השאלה אם אתה מייחס את הירידה באחוזי הקליעה לדקליין כללי, לסטים שלא מתאימים לו וכו' או ל...וואריאנס. מכיוון שהמסרפים שלו זהים אקרוס דה בורד....כנראה שוואריאנס זה הסבר יותר מניח את הדעת מאשר דקליין.

12. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    בוודאי שאינני חייב, אבל בעיקר מעניין אותי איך לנתח טריידים מאשר אם זה טרייד טוב. ז"א לגשת להסתכל על הרנקינגס והפרוג'קטד רנקינקס וכ"ו

13. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    לנץ, זה מצב קלאסי של סל היי. הוא מנסה להשיג שחקן שדורג גבוה יותר, ופתח בכושר רע, על ידי זה שהוא מפתה אותך עם שחקן שפתח את העונה בכושר טוב. רנקינג מתייחס למה שהיה, אני מעריך שאנריקה חושב שהמצב ישתנה (JJ יעלה, היל ירד). בעיקרון אין מה שיאיים על היל באינדיאנה, בטח כל זמן ששאר השחקנים בכושר נוראי. גריינג'ר יחזור מתישהו, אבל יקח לו זמן להכנס לעניינים. JJ פתח גרוע, אבל העונה עוד ארוכה, והוא ייכנס לכושר וקצב משחק מתישהו, ואז גם ערך הטרייד שלו יעלה. השאלה היא האם יש לך סובלנות לחכות שזה יקרה.

14. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קודם כל, סבלנות לא סובלנות.

מעבר לזה אני לא מבין את הטיעון שג'ורג' היל פתח חזק, למען האמת משחק אחרון הוא היה 1 מ10 מהשדה והוא צעיר וצפוי להשתפר מעונה לעונה.
    איפה נקודת האיזון בין הירידה הצפויה של ג'ו (גיל וקבוצה) לבין העליה של היל? הרי ברור שהם יחליפו מקומות מתישהוא, אולי העונה ג'י ג'י עדיין שווה יותר, אולי לא, עונה הבאה אני כבר די בטוח שהיל יסיים לפניו למשל.

15. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    בוודאי שאינני חייב, אבל בעיקר מעניין אותי איך לנתח טריידים מאשר אם זה טרייד טוב. ז"א לגשת להסתכל על הרנקינגס והפרוג'קטד רנקינקס וכ"ו

התייחסתי יותר להערה של קסנו, שאולי זה לא באמת ראוי וכו'.
    אם אנחנו כבר כאן....(כמו ששוחק :P):

היל הוא שחקן מהסוג שהכי קשה לנבא מראש, שחקן שמשנה סיטאוציה.
    הוא קומבו גארד, שלא שיחק כסטרטינג PG בליגה לאורך זמן - מעולם.
    בספרס היה פארקר ובאינדי היה קוליסון.

על פניו, המספרים שלו נראים סאסטיינבל לגמרי - שיאי קריירה באס' (ושיא שלילי באיב') הם בדיוק מה שהיינו מצפים מתפקודו החדש. הקו שלו טיפה מטריד (כי הוא די קרוב לטופ הריינג' שלו) אבל מוסט לייקלי הוא יוכל להחזיק באיזור הזה של 80%. מהשדה - הוא יכול לעשות יותר טוב וספציפית מהשלוש (שם הוא קולע בקליפ לא אופייני לו).

כרגע אין גריינג'ר באופק וגם חזרתו לא אמורה להשפיע דרמטית על התפקוד / מספרים / דקות שלו.

הוא בגיל טוב, בקבוצה שאנדפרפורמינג כרגע. למה זה חשוב? זה חשוב. אני למשל חושב שהוא בקלות יכול להיות גם עם יותר מ5 אס', קצת קשה למסור אס' שכל מיני היברטים פשוט לא מצליחים טו קונברט את הקליפ הרגיל שלהם.

כך שבגדול - יש מה לחבב.

ג'ו ג'ו, ברור שהאחוזים יתקנו את עצמם כלפי מעלה. לא ברור מה ההשפעה (אם בכלל) של ההיעדרות של ג'רלד וואלאס עשתה לסטאטס שלו.

שורה תחתונה,הזריקות של JJ עדיין שם והאחוז מהשדה הוא מוסט לייקלי וואריאנס.
    המשחק שלו יותר רוטו פריינדלי מהבסיס - שלשות, מאני מהקו, מעט איב' וכו' והתיקרה שלו גבוהה יותר משל היל.

היל אמנם קולע מתחת לממוצעים שלו מהשלוש וגם הוא יתקן קצת מהשדה, אבל במקרה שלו ניתן להניח שזה פחות עניין של וואריאנס (השדה + איב') ויותר עניין של צורך ליצור התקפה ולקחת על עצמו יוסאג' בקבוצה שבה אין ממש מי שיעשה את זה כרגע. אין לו את הסקיל סט המתאים לכך וזה לא הולך להשתנות בקרוב (אינדי כקבוצת התקפה בינונית-מינוס). כך שג'ו ג'ו בייסקילי גדול מהיל בכל קט' (בתוחלת) מלבד אולי באופן מרג'נילי בריב' ובמשהו מהותי יותר - בחס' ואס'.

(הירידה של ג'ו ג'ו בריב' וחט' היא לגמרי משהו שאנחנו רואים מאנשים בגילאים האלה והיא לע"ד סממן 'קלאסי' של דקליין שנובע מגיל).

זה הניתוח היבש - מפה זה לגמרי רידים:
    מצב הבריאות שלהם (ג'ו ג'ו שיחק על ברך אחת חצי משנה שעברה, היל סובל כרגע מהיפ פוינטר די טורדני), איך שהם נראו לך בעין בלתי מזויינת וכו' וכמובן - צרכים של הקבוצה שלך.

כמו שאמרתי, כשאתה מתרגם את מה שנראה 'סביר' למספרים - נניח עושה קאסטום פרוג'קשן עם המספרים שאתה חושב ששניהם שואפים אליהם, אתה מגלה שג'ו ג'ו, גם בגילו - עדיין > מהיל אבל כמובן - במעט.

וכן, זה טרייד סביר לכל הדיעות.
    אני מעדיף את הצד של ג'ו ג'ו פשוט כי הוא שחקן פנטזי יותר טוב מהבסיס - שורה תחתונה, הם אמורים להיות די וואש מהשדה / ריב' /סטילות, לג'ו ג'ו יש אדג' (גדול יותר בקט מסויימות וגבולי באחרות) בשלשות / קו / איב' / נק' ולהיל יש אדג' באס' ובליקות.
    הסך הכולל של זה - מצביע על יתרון לג'ו ג'ו, זה הכל...
    נערך לאחרונה על ידי palamida; 19/11/2012 ב 16:23.

16. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    האמת שזה יותר טרייד של צרכים, אני מאמין ששניהם יסיימו את העונה באיזור ה-50-70 בראנק.

אני יכול לוותר על ה-2 אסט' יותר של היל כדי לקבל את השלשה יותר של ג'וג'ו שאני מאמין שתעזור לי. בכל השאר הם ממש דומים ומתאזנים אחד עם השני.

וזה קצת מצחיק שדוקא הטרייד הכי שוויוני שהוצע בליגה בערך עולה לדיון לפני שמתבצע. זה דוקא סבבה, אבל לא יכלתם לעשות את זה בטריידים הקודמים? היה חוסך לנו קוואי-פול ג'ורג' וכל מני הזיות כאלה.

17. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    נניח פול ודאנקן בשביל כרמלו ורגב פנאן?
    או הטרייד שבו עשקתי את עמי על ידי השימוש הנלוז בצ'נדלר פרסונס הוייבר?

סורי שאנחנו מפריעים לך לעשוק את הליגה. אבל אני שמח שהטרייד שיוויוני. לדעתי ג'ורג' היל יסיים 3 ברנקר ואני שוקל האם להעביר בשבילו את הארדן ו-וייד. נראה לי קצת וטו, כי וייד פציע.

18. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    . זה דוקא סבבה, אבל לא יכלתם לעשות את זה בטריידים הקודמים? היה חוסך לנו קוואי-פול ג'ורג' וכל מני הזיות כאלה.
    נו חלאס עם זה אנריקה, ברור לך כבר שאתה לגמרי מגזים עם זה.
    ובבקשה ממך, אחרי שקיבלת את כריס פול תמורת במבה וקולה אני לא חושב שאתה קוואליפייד לדבר על טריידים לא שוויוניים.

19. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי דג קטן בים גדול צפה בהודעה
    לנץ, זה מצב קלאסי של סל היי. הוא מנסה להשיג שחקן שדורג גבוה יותר, ופתח בכושר רע, על ידי זה שהוא מפתה אותך עם שחקן שפתח את העונה בכושר טוב. רנקינג מתייחס למה שהיה, אני מעריך שאנריקה חושב שהמצב ישתנה (JJ יעלה, היל ירד). בעיקרון אין מה שיאיים על היל באינדיאנה, בטח כל זמן ששאר השחקנים בכושר נוראי. גריינג'ר יחזור מתישהו, אבל יקח לו זמן להכנס לעניינים. JJ פתח גרוע, אבל העונה עוד ארוכה, והוא ייכנס לכושר וקצב משחק מתישהו, ואז גם ערך הטרייד שלו יעלה. השאלה היא האם יש לך סובלנות לחכות שזה יקרה.
    איזה סל היי ? היל ממש לא פתח טוב וזאת לא אנומליה או משהו, הוא רכז פותח באינדי ואת הסטט' שלו עכשיו סביר להניח שיתן כל העונה, ההימור פה הוא על זה שג'וג'ו ישתפר+צרכים של הקבוצה שלי לעומת הקבוצה של לנץ שמפוצצת בשלשות גם בלי ג'וג'ו.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. טרייד חדש
    על ידי Lenz בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 03/12/2012, 19:53
  2. טרייד נוסף לאישורכם
    על ידי ami1983 בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 30/11/2012, 16:20
  3. טרייד לאישורכם
    על ידי ril בפורום פנטזי NBA